Doğanyurt Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güvenlik -Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL / YAKACIK ve PENDİK / KURTKÖY İlçelerin de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site ve İş Merkezi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2150 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

2 hafta önce

Rezervasyon Sorumlusu

Seas Marin Turizm San Ve Tic A. Ş - Doğanyurt

İstanbul'un ilk özel yelken okulunda çalışmak üzere sekreter aranmaktadır. • En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu • Konusunda en az 1 yıl deyimli, • Office programlarına hakim • Müşteri ilişkileri iyi olan, • Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, • Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik • Ekip çalışmasına önem veren, • Hafta sonu çalışabilecek (izin hafta içi bir gündür) • Tercihen İngilizce bilen • Ofis işlerinin akışını kontrol edebilecek. • 30 yaşını aşmamış. • Tercihen satış deneyimi olan

1 ay önce

Muhasebe Yöneticisi

Smmm Emel Degirmenci - Doğanyurt

Muhasebe, denetim ve finans alanında hizmet veren firmamıza, muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz. Not: SMMM mesleki yeterlilik staj döneminde olanlar öncelikli değerlendirilecektir. -LUCA BİLEN -TEKDÜZEN HESAP PLANINA HAKİM -MUHASEBE İLE İLGİLİ YEVMİYE KAYITLARINI YAPABİLEN -DÖNEM SONU İŞLEMLER KONUSUNDA BİLGİLİ -KDV-MUHTASAR-KURUMLAR-YILLIK GELİR-SGK BİLDİRGE VE İŞE GİRİŞİ ÇIKIŞ KONULARINDA TECRÜBELİ -TERCİHEN MUHASEBE OFİSİ DENEYİMİ OLAN -MEVZUATTA GELİŞMELERİ TAKİP EDEN VE UYGULAYAN -İŞ YOĞUNLUĞUNA GÖRE ESNEK ZAMANDA ÇALIŞABİLECEK -KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE ÖĞRENMEYE AÇIK OLAN... Sadece online başvuru kabul edilecektir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Hbl Lojistik - Doğanyurt

Uluslararasi Nakliye sirketinde, on muhasebe ve muhasebe tutacak tam zamanli personele ihtiyacimiz vardir.

3 ay önce

Teknisyen

Me-Ge Teknik Elektronik San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Savunma ve Havacılık Sanayiinde üretim yapan firmamızda Üretim Teknisyen alımı yapılacaktır.

1 hafta önce

Reklam Satış Sorumlusu

Yazıyor Gazetesi... - Doğanyurt

Gazetemizde reklam satış sorumlusu olarak çalışmak üzere deneyimli deneyimsiz elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Beylikdüzü Erken İngilizce Eğitim San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Early English Dil Okulunda İngilizce Öğretmeni olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Önceliğimiz tam zamanlı başvuruları değerlendirmek. Daha sonrasında yarı zamanlı başvurular da değerlendirilecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Arı- Lazer Sac Kesim - Doğanyurt

Pendik kaynarcada bulunan firmamıza Bayan, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

SANCAKTEPE - SAMANDIRA - SULTANBEYLİ ve KURTKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Fabrika - Depo ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2100 Ort. + Yemek + Yol + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı / Asistan

Ramsan Makina - Doğanyurt

RAMSAN MAKİNA BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK - TERCİHEN TİCARET MESLEK LİSESİ VEYA MYO MEZUNU - MUHASEBE KONUSUNDA EN AZ 2 YIL ÇALIŞMIŞ - ETA PROGRAMINI BİLEN - REFERANS VEREBİLECEK - SORUMLULUK SAHİBİ - İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN BAYAN ELEMAN. işyeri Bayrampaşa, Teraziderededir.

2 ay önce

Sekreter

Gizli Firma - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır.Ofis araçları ve MS Office programlarını iyi derecede bilen,Telefon ve faks trafiğini yönetebilecek,Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş,Evrak akışını sistemli bir şekilde düzenleyecek,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Gündoğmuş - Doğanyurt

SIFIR VE İKİNCİ EL OTOMOTİV SATIŞ VE PAZARLAMASINDA ÇALIŞABİLECEK EN AZ B EHLİYETLİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ EN AZ LİSE MEZUNU 22 İLE 30 YAŞLARI ARASI TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ ELEMANLAR ALINACAKTIR.

1 ay önce

E-Ticaret Operasyon Elemanı

Kids Trend Tekstil - Doğanyurt

İstanbul Anadolu Yakası-Ataşehirde bulunan işyerimizde E-ticaret operasyon elemanı olarak, depo düzenleme, ürün paketleme, fatura kesme, sevkiyat ve stok yönetimi görevlerini üstlenecek E-Ticaret Operasyon Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hiz. A. Ş - Doğanyurt

Bahçelievler'de Bulunan Hastanemize temizlik personelleri aranmaktadır. Vardiya Saatleri ; 1.Vardiya ; 08:00-17:00 ( SGK+Asgari Ücret+Agi+Yemek+Servis ) 2 Vardiya ; 14:00-23:00 ( SGK+Asgari Ücret+Agi+Yemek+Yol Ücreti ) 3 Vardiya ; 23:00-08:00 ( SGK+Asgari Ücret+Agi+Yemek+Yol Ücreti ) Bunun dışında 2 aylık deneme süresi sonunda isteğe bağlı olarak Özel Sağlık Sigortası )

1 gün önce

Rehber Öğretmen

Yeni Yüz Grup Eğitim - Doğanyurt

Kızılay'da bulunan eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Alanında en az 3 yıl deneyimli - Çalıştığı kurumlar ile ilgili referans verebilecek - İletişimi kuvvetli - Tam zamanlı görev alabilecek öğretmenler arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Uzunyaz Boya Otomotiv İnş San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Uzunyaz Boya, Filli Boya’ nın İstanbul Anadolu yakasındaki 5 toptancı bayisinden biri olarak sektöre adımını 2001 yılında atmıştır. Müşteri memnuniyetindeki başarısını ve güveni, sevkiyat ve dağıtım organizasyonunun düzeni ve müşteri odaklı yönetim anlayışından almıştır. Ekibimizde Ön Muhasebe Sorumlusu ihtiyacımız bulunmaktadır. Ekibimizi güçlendirmek için aramıza katılmak ister misiniz?İş Bilgisi;Günlük operasyonel işlemleri yapabilmesi,Cari hesap takibi ve kontrol edilmesi,Genel muhasebe işlemlerinde tecrübeli fatura giriş çıkışlarının yapılması,BA-BS müşteri ve satıcı periyodik cari hesap mutabakatlarının yapılması,Tüm tahakkukların SGK, Muhtasar KDV Geçici Kurumlar sisteme işlenmesiTek Düzen Hesap Planına hakim,Çek ve senet mevzuatlarına hakim,Muhasebe hesap işleyişini bilen,Nakit akış, kredi ve banka işlemlerinin aktif olarak yürütebilen,MS Office ve Netsis programlarını etkin şekilde kullanabilenGünlük haftalık ve aylık ödeme ve tahsilat planlarının hazırlanması ve takibi,Günlük EFT ve havale işlemlerinin yapılması, banka talimatlarının hazırlanması

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Kaynar Yapım Reklam Ve Tanıtım Hizmetler - Doğanyurt

- İş Tanımı - Firmamızda çalışmak üzere, Ulusal TV kanalların da yayınlanan programlarımızın hazırlanmasın da içerik , Reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak, Takım arkadaşları alınacaktır. - Aranan Nitelikler - * 18-35 yaş arasında, * Enerjik, * Dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, * Hırslı, * Özgüven sahibi, * Diksiyonu düzgün, * Kendini iyi ifade eden, * İnsiyatif kullanabilen, * Gelişime açık, * Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, * Yüksek gelir hedefleyen takım arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Elektrik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik Bakım Teknisyeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.Projelerimizde değerlendirmek üzere Seyahat engeli olmayan Elektrik Bakım Teknisyenleri alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Özel Güvenlik

Kocaeli Vps Güvenlik Özl. Koruma Tic A. Ş - Doğanyurt

YUVAM AKARCA ALİKAHYA MAHALLESİNDE YILDIZ KONUTLARI SİTESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA KOŞULLARI: 8 SAAT 3 VARDİYE ÜCRET: SGK+ASGARİ ÜCRET+YOL+YEMEK

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Turk Plus Otom. Inş. San. Ve Tic. Ltd. Ş - Doğanyurt

TERCİHEN FARSÇA VEYA ARAPÇA BİLEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞABİLECEK KENDİNE ÖZEN GÖSTEREN PRESENTABL ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK MAAŞ+PRİM SİSTEMİYLE ÇALIŞABİLECEK BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARIYORUZ.

2 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler