Doğanyurt Kuyumculuk İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kuyumculuk İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Personeli

Üstat İletişim - Doğanyurt

Ek iş ya da part time çalışmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat. Her türlü imkan sağlanacaktır. Detaylı bilgi için başvuru yapabilirsiniz.

5 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi / K Çekmece - Akasya

A&B GRUP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ - Doğanyurt

A&B GRUP Güvenli Yaşama ve Temiz Bir Geleceğin Paylaşılmasına IŞIK TUTUYOR... ARANAN NİTELİKLER : Özel güvenlik kimlik kartı sahibi , Askerliğini yapmış , 45 yaşını aşmamış , Bay güvenlik görevlisi aranmaktadır. ÇALIŞMA KOŞULLARI VE ŞARTLAR : Vardiya: 2+2+2 Sistemiz 12 Saat Üzerinden Proje : Site Toplu Konut Net Maaş : 2.200 Ulaşım : İKİTELLİ, HALKALI, K.ÇEKMECE, SEFA KÖY, BAŞAK ŞEHİR İletişim : 0549-723-08-89 ( Yaşar Bey İ.K Müd. ) İletişim : 0542-597-52-81 ( Operasyon Müd. )

3 ay önce

Terzi

Binnaz Triko - Doğanyurt

Kendine güvenen, tadilat konusunda yeterli, deneyime sahip olan çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek, deneyimli bayan terzi aranmaktadır.

4 ay önce

Satış / Pazarlama Personeli

Up Mağazaları - Doğanyurt

Züccaciye sektöründe e-ticaret yapan firmamızın toptan kanalı için satış/pazarlama yapacak personel aranmaktadır. İş Tanımı: - Sisteme gelen müşterilerin toptan satış sistemi hakkındaki sorularını yanıtlamak/sorunları çözmek. - Müşterilere sistemi anlatmak - Müşterilerden gelen siparişin gönderimine kadar takibini, tedarik ve gönderim süreçlerinin koordinasyonunu sağlamak. - Raporlama yapmak Not: Saha işleri olabilmekle beraber çalışma günlerinin çoğunluğu ofiste geçmektedir / ağırlıklı ofis işidir. Beklentiler; - İyi derecede excel bilgisine sahip, - Diksiyonu düzgün, - Üniversite mezunu, - Aktif araç kullanabilen, çalışma arkadaşları aramaktayız. BAŞVURUNUZU SADECE SİTE ÜZERİNDEN YAPINIZ, TELEFONLA YAPILAN BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAMAKTADIR. Çalışma Saatleri: Hafta içi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: 08:00 - 13:00 Sosyal Haklar: MAAŞ +SGK+YOL+YEMEK

3 ay önce

Yönetici Sekreteri

Yapıcı Proje Elektrik Taahhüt A. Ş - Doğanyurt

•Yönetim kurulu başkanı'na bağlı çalışacak, gerekli olduğunda şehir içi toplantılarında yönetim kurulu başkanına eşlik edecek, •Firmamızı iyi bir şekilde temsil edebilecek ve telefon, mail trafiğini yönetmek, •Gelen misafirlerin karşılanması ve gerekli yönlendirmenin yapılması, •Resmi ve şirket içi evrağın dosyalanmasını, takibinin yönetilmesi ve arşivlenmesi, Merkez Ofisimizde çalışacak sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 1- Telefon,mail trafiğini yönetebilecek, 2- Güleryüzlü, dış görünüşüne özen gösteren,dinamik, 3- 35 yaşını aşmamış, 4- Ofis ekipmanları ve microsoft office programlarını kullanabılen, 5-En az Lise mezunu, 6-Yönetim kurulu başkanına bağlı çalışacak. Bayan çalışma arkadası aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Tibet Ith. Ihr. Koz. A. Ş. - Doğanyurt

Türkiye’nin Lider Markalarıyla, %100 Türk Sermayeli Sultanlar Grup,72 Yıllık tecrübesiyle, CAMSİL, KENTON, ARI MAMA, SALOON, ERNET, PİKNİK, BÜNSA, TİBTRAP, MİSCAM, ALTIN, DEONET,FİTRUKA markalarıyla öncü konumdadır. Pendik/Kurtköy’de bulunan, Üretim ve Yönetim Merkezinde MUHASEBE PERSONELİ olarak görev almak isteyen adayların, başvurularını bekliyoruz GENEL NİTELİKLER * Konusunda Lise veya MYO mezunu * 40 yaşını aşmamış, * Genel Muhasebe ile ilgili en az 2-3 yıllık iş tecrübesi olan, * SAP Programını kullanabilen, * Microsoft ofis programlarına hakim, * Tek düzen hesap planına vakıf, * KDV, BA/BS, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi Beyannamesi vs. verebilecek, * Vergi dairesi yazışmalarını (Eksiklik yazıları, KDV mahsupları Vs.) yapabilecek, * Maliyet Muhasebesi konularında bilgi sahibi, * Tercihen Sürücü belgesine sahip, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Tercihen Bay Adaylar (Askerlik hizmetini tamamlamış)

3 ay önce

Terzi / Makinacı

White House Moda Evi - Doğanyurt

Bakırköyde bulunan Moda evinde Gelinlik dikimi konusunda tecrübeli bay veya bayan terzi / makinacı aranıyor.

5 ay önce

Gece Bekçisi

MOBİLJET DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ A.Ş - Doğanyurt

Genel Nitelikler: En az Lise Mezunu, Gece Vardiyasında çalışacak, Kontrol ve takip yeteneği güçlü, Dinamik, iletişimi kuvvetli,güvenilir, Dikkatli, sorumluluk sahibi, Askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli/Çayırova'da ikamet eden ya da ulaşım problemi olmayan, İş Tanımı Görev başlangıcında ve bitiminde Deponun genel güvenlik kontrolünü yapmak, güvenliğini sağlamak, Depodaki demirbaş ve malzemelerin muhafazasını sağlamak, Görev esnasında oluşabilecek her türlü Afet, Kaza, Yangın, Sabotaj, Hırsızlık ve Çalışanların sağlığı ile ilgili vb. durumları yöneticisine ve ilgililere aktarmak, Depoya izinsiz ve bildirimsiz giriş çıkışları engellemek, Sorumluluk bölgesini sürekli gözetlemek, devriye gezmek, Kamera sistemini kullanarak güvenlik tedbirlerini almak, İş güvenliği ile ilgili uyarı ve talimatlara uymak, gerekli kişisel koruyucu donanımı kullanmak.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Next Grup - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALANINDA PERSONEL ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Çöllü Deniz Ve Yat Malzemeleri - Doğanyurt

İş Tanımı Üniversitelerin muhasebe bölümünden veya Ticaret Lisesinden mezun, *Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Ekip çalışmasına yatkın,güler yüzlü,enerjik ve güvenilir, *Analitik düşünebilen,sorumluluk alabilen ve gelişime açık, *Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, *Dikkatli ve titiz çalışmayı seven, *Sorumlu olduğu işlerin takibini yapabilecek derecede istekli, *Bay & Bayan personel alınacaktır. Aranan Temel Nitelikler *Alış / satış faturalarını işlemek, *Cari işlem kayıtları ve müşteri mutabakatları yapmak, *Çek, senet işlem kayıtları, *Logo muhasebe programını etkin kullanmak, *Müşteri karşılama ve sipariş oluşturma işlerini yapmak, *Muhasebe departmanı bünyesinde yapılan diğer işlere destek vermek, *Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmayan *Planlama ve takip yönü kuvvetli, düzenli ve titiz çalışan

3 ay önce

Güvenlik Amiri -Haramidere

HUN ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ - Doğanyurt

Haramidere Bölgesindeki projemiz için ; Projenin Genel Personel Disiplin ve Sevk İşlerini planlayacak,kontrol edecek "5188 Sayılı Yasa gereği geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi Güvenlik Amiri alanında en az 1 yıl tecrübeli Müşteri odaklı, insan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın 2+2+2 12 Saat Vardiya Sistemi ile Çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış"

3 ay önce

Reklam / Satış Temsilcisi

Publika İletişim - Doğanyurt

Yaklaşık 40 Yıldır Sağlık Sektörüne Yönelik Dergi ve Kitaplar Çıkaran Firmamızın, Reklam Departmanında Çalışacak, İkna kabiliyeti Yüksek Dergilerimize İlaç Firmalarından Yeni Çıkan Ürünlerin (İlaçların) Reklamlarını Alabilecek, Bayan Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. www.publika.com.tr İlgilenen adayların detaylı ve fotoğraflı CV'lerini göndermelerini rica ederiz. Adayda aranan özellikler: * Sorumluluk sahibi, * Yaratıcı, * Azimli, * İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek, * Yaptığı işe saygı duyan ve benimseyen, * Problem çözme yeteneğine sahip, * Diksiyonu düzgün, * Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık * Ekip birliğine uyumlu * Ekip çalışmasına inanan * İkna yeteneğini geliştirmiş *Üniversite Mezunu (Halkla İlişkiler vb.) * Dış Görünümüne özen gösteren

4 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Onen Medya Grup Ltd Şti - Doğanyurt

Resmi bir ( Kurum - Kuruluş ) (Dernek - Vakıf) ın Resmi internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını yönetecek ofis ortamında çalışmaya uygun naif, terbiyeli, iletişimi kuvvetli, mesai saatlerine riayet eden, sorumluluk sahibi Sosyal Medya Yöneticisi olacak ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

SGA Özel Güvenlik - Doğanyurt

Güvenlik Sektöründe İzmir'in en büyük şirketleri arasında gösterilen SGA Güvenlik Ailesi olarak Manisa'daki projemizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. TURGUTLU (TURGUTLU'YA 7 KM) BÖLGESİNDE BULUNAN PROJEMİZDE GÖREV ALACAK; - 5188 sayılı kanun kapsamında Özel Güvenlik Kartına sahip olan, - Takım çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün, - Saha Kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olan, - Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, - Dürüst, dikkatli, güler yüzlü ve yardımsever, - Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan. Arkadaşları bekliyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Acrp Sağlık Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Deneyimli fiziği düzgün bakımlı bayan Sekreter aranıyor.

5 ay önce

Mağaza Satış Uzmanı

Avim Aydınlatma - Doğanyurt

*Satış pazarlama konularında tecrübeli *MS Office programlarına hakim *Diksiyonu düzgün, hitabeti kuvvetli, giyimine özen gösteren ve prezantabl *Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek *İş takibi kuvvetli ve sonuçlandırma yeteneği yüksek *Gelişime açık, takım çalışmasına uyum gösterilebilen *Tercihen Avize ve aydınlatma sektöründe çalışmış Mağaza satış uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Sekreter

İstanbul Dikkat Eksikliği Danışmanlık Merkezi - Doğanyurt

İstanbul Dikkat Eksikliği Merkezimizde çalıştırılmak üzere yardımcı Sekreter alınacaktır.

3 hafta önce

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ - Doğanyurt

İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Silahlı Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 22 - 48 YAŞ aralığında olan Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,70 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Araç ve şahıs kaydı yapabilen, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, Silahlı özel güvenlik kartı olan Basın Ekspres Yolu ,Küçükçekmece , Yeşilköy ve Yeni Bosna civarında ikamet eden , BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır. SADECE SİLAHLİ GÜVENLİK KARTI OLAN ERKEK ADAYLAR TARAFIMIZDAN DİKKATE ALINACAKTIR. Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. *** İLETİŞİM :505 286 87 05

4 ay önce

Depo-Sevkiyat Sorumlusu

Yapı Havuz Sistemleri Müh. Inş. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızın depo , sevkiyat, bölümünde çalışacak ; Ürün takibi yapabilecek Stok takip sistemlerine hakim Bilgisayar kullanabilen Ehliyeti Olan / Askerliğini yapmış Esnek çalışma saatlerine uygun, dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Cnc Cad-Cam Operatörü

Öz-San Oto Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Prosese özel üretim imalatı yapan firmamızda Talaşlı İmalat biriminde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC Cad-Cam Operatörü arıyoruz.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler