Doğanyurt Kuruyemiş Sektörü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kuruyemiş Sektörü İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mediworld Tip Merkezi - Doğanyurt

Sgk - Öss -Tss mevzuatlarına hakim, Acil Banko ( gece ) - Poliklinik ( gündüz ) Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Kasiyer

Pasmir Gıda - Doğanyurt

Yiyecek içecek hizmetleri veren isletmemize bayan kasiyer

3 ay önce

Rehber Öğretmen

En Okulları A. Ş - Doğanyurt

Anaokulundan üniversite hazırlık kısmına kadar hizmet vermekte olan okulumuzdaki kontenjan arttırımı sebebiyle mevcut ekibimiz ile uyumlu çalışabilecek ekip çalışmasına yatkın en az bir yıl özel okulda hizmet vermiş olan tercihen Pdr mezunu -atama şartlarını sağladığı takdirde sosyoloji felsefe grubu arkadaşlar da değerlendirmeye alınacaktır- disiplinli seviye farkı gözetmeksizin öğrencileri ve velileri ile uyum içinde bulunan ekip arkadaşları aramaktayız.lisans ve yüksek Lisans bitirme ve çalışma tezleri makalelerinin de cvlere eklenmesi önemle rica olunur.

2 ay önce

Sekreter

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Doğanyurt

Şişli Merkez de bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak, Ödeme planlarını oluşturacak, Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak, Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ztı Turızm - Doğanyurt

Bakırkoy de bulunan THY, IATA seyehat acentamıza turizm muhasebesinde tecrübeli arkman programını kullanabilen ön muhasebe personeli alınacaktır. ..

2 ay önce

PHP Developer

Pusula Plus İnsan Kaynakları ve Bilişim Ltd Şti - Doğanyurt

PHP Developer aranmaktadır.Şirketimiz bünyesinde geliştirilmekte olan CRM uygulamalarının analiz, tasarım ve kodlamasını yürütmek,Veri tabanı tasarımını yapıp yönetim ve bakımını gerçekleştirmek,Var olan yazılımlardaki hataları gidermek,Projeleri belirlenen takvim içerisinde tamamlamak,Müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerine istinaden uygulamalarda iyileştirmeler yapmak.

2 ay önce

Poşet Kesim Operatörü

Murat Plastik Ambalaj San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Naylon Poşet Fabrikamızda çalışacak, Özellikle Üniversite mezunu, Takım çalışmasına uygun, Vardiyalı çalışmaya uyumlu, Eğitime ve Öğrenime açık, Kesim operatörü alınacaktır.

3 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Güneş Cocuk Evi - Doğanyurt

Okulumuza Çocuk Gelişimi Mezunu öğretmenler alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Fhy Inşaat San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde Ön Muhasebe veya tam muhasebe işlemlerine bakabilecek logo go programı kullanmasını bilen,çay ve temizlik yapabilecek , deneyimli bayan eleman alınacaktır. Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00 - 18:00 cumartesi 08:00 - 15:00 dir.

2 gün önce

Yönetici Asistanı

Novara Polikliniği - Doğanyurt

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Gizli Firma - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görev alacak Stajyer arayışımız bulunmaktadır.İşe alım süreçlerinde uzmanlarımıza yardımcı olmak,Veri tabanı girişlerini sağlamak,Mülakatlar için aramalara destek vermek,Telefon mülakatları gerçekleştirmek,Mülakat davet organizasyonları hazırlamak.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 gün önce

Kasap

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kasap aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız market zincirinin Türkiye Şubelerinde yönlendirilmek üzere Kasap çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Imalat Elemanı

Demat Ajanda Matbaa Ve Kırtasiye Ürnleri - Doğanyurt

İkitelli Deparko sanayi sitesindeki firmamızda 18-30 yaş arası İmalatta çalışacak Bayan Eleman alınacaktır

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Aktes Pazarlama - Doğanyurt

FİRMAMIZ ISITMA SEKTÖRÜNDE SATIŞ VE PAZARLAMA İŞİ YAPMAKTADIR. SİVAS'TA İMALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ VE BÖLGE BAYİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ BİR KAÇ FİRMANIN ÜRÜNLERİNİN SATIŞ VE PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OFİSİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR En az lise mezunu Diksiyonu düzgün, Bilgisayarı iyi derecede kullanabilen, Ofis araçlarını (Tlf fax tarayıcı yazıcı) kullanabilen, Ofis ortamında ofis işlerini yapacak, Adıyaman merkezde ikamet eden, Lütfen CV si olmayan bizzat başvuru yapsın.

1 ay önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, MAC kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

3 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

C&N Mühendislik Elektrik İnşaat Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Aydın ili Kuşadası ilçesinde merkezi bulunan şirketimize yetiştirilmek üzere-yeni mezun Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.Şirketimizin sağladığı imkanlar;Lojman,Sosyal haklar.Çalışma yeri Aydın Kuşadasıdır.

1 hafta önce

Coğrafya Öğretmeni

Özel Pursaklar Elit Öğretim Kurumları - Doğanyurt

Kurumumuzda çalışacak deneyimli coğrafya öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcı

Monart Ambalaj - Doğanyurt

Oluklu Mukavva koli ve kutu üreten firmamıza Grafik tasarım yapabilecek, Genç, ufku açık, dinamik arkadaşlar aranmaktadır.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kulpsan Metal - Doğanyurt

İşin Tanımı - Şirketimizin tüm ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek - Stok, Cari ve Banka hesap takibi yapabilen. - Yönetime periyodik aralıklarla rapor hazırlayabilecek. - Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, - Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş, - Haftanın 6 günü çalışabilecek, - Aşağıdaki niteliklere uygun Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır. Aranan Nitelikler - Tercihen Üniversite Mezunu - Netsis muhasebe programını çok iyi derecede kullanabilen. - MS Excel-Word ve Outlook Programlarına hakim. - Ön Muhasebe Konusunda En Az 5 Yıl Deneyimli. - 25-40 Yaş Arası. - Sigara Kullanmayan. - Sorumluluk Sahibi, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Lojistik Depo Operasyon Elemanı

Dinamik Otomotiv - Doğanyurt

Otomotiv Yedek Parça Alım Satım alanında faaliyet gösteren şirketimizin Tuzla ve Esenyurt Depolarında görevlendirilmek üzere tecrübeli veya yetiştirilmek üzere; * Depo Personeli (Mal Kabul, Kontrol, Raflama, Sipariş Ayırma vb.) * Fatura İşlemleri Görevlisi * Forklift Operatörü(Forklift Belgesi Zorunlu) * Şoför (SRC Belgesi zorunlu) personeli aranmaktadır. Adaylardan istenen özellikler: Asgari Lise Mezunu, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olması, İletişime ve öğrenmeye açık olması, Şirketimizde yan hak olarak yemek ve belirli bölgelere servis imkanı bulunmaktadır. İŞ TANIMI: Her türlü mal kabul ve mal çıkış işlemlerini gerçekleştirilmesi, Depoya gelen siparişlerin ayrılması, Depo operasyon süreçlerine yardımcı olunması, Depo stoklarının takibinin yapılması, Depo düzeninin sağlanmasına yardımcı olunması, Fatura ve İrsaliyelerin sisteme işlenmesi veya kesilmesi Bağlı bulunduğu bölgede şirket araçları ile siparişlerin müşterilere tesliminin yapılması,

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler