Doğanyurt Kozmetik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kozmetik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Akmina Kumaş - Doğanyurt

ETA BİLEN OLSA İYİDİR..YADA ETA KULANIRKEN ZORLUK ÇEKMEYECEK MUHASEBECİ ARANIYOR. YERİMİZ MERTERDE KUMAŞ DÜKANI 2 TUVALET VE MUTFAĞI VAR GAYET DÜZGÜN NAMAZ KILMA YERİ VAR. TEMİZ DÜZGÜN AKLI BAŞINDA YANIMIZDA ÇALIŞACAK MUHASEBEYE BAKACAK REFRANS VEREBİLECEK İYİ BİRİNİ ARIYORUZ.

3 hafta önce

İhracat Müdürü

Kayalar Mutfak A.Ş - Doğanyurt

İhracat İhracat Müdürü aranmaktadır.Yurtdışında fuar katılım tecrübeleri edinmiş,Tercihen daha önce Endüstriyel mutfak ekipmanları satışı konusunda veya proje satış konusunda satış tecrübesi olan,Yurt dışında müşteri ziyaretlerinde bulunmuş, ticaret gerçekleştirmiş,İhracatını gerçekleştireceği ülkelerin istediği prosedürleri takip ederek ihracat işlemi için gerekli operasyonları yönetebilen,Özellikle Avrupa, Afrika CIS, Suudi Arabistan ve BAE ülkelerinden biri veya bir kaçında Pazar hakimiyeti olan,İhracat Müdürü olarak ekibine ve kendine yıllık satış bütçe hedeflerini belirlemek,Hedeflenen bütçe doğrultusunda hedeflerini tutturmak,Proje satış mantığına ve deneyimine sahip olmak,Mutfak Proje satışı konusunda yabancı ülkelerde ki projeleri yada proje satışı yapan firmaları tespit etmek, araştırmak bunlarla iletişimde olmak ,iletişime geçebilecek yöntemlere hakim olmak,Her türlü müşteri ve Pazar araştırma sistemlerine hakim olmak ve kullanmak,Fuar planlaması yapılarak yıllık katılacak fuarları belirlemek ve katılım için organizasyonları hazırlamak,Müşteri ziyaretlerini planlamak yönetime sunmak,Yıllık planlama yaparak bu doğrultuda satış gerçekleştirmek,Ekip içinde paylaşımcı ve uyumlu bir çalışma içinde olmak,ihracat ile ilgili destekleri Kosgeb immib gibi teşvik vs konularını izlemek alt yapılarını hazırlatmak,Bayi ve proje satış sözleşmelerini ve müşteri tahsilat konularını takip etmek,Üstlerine gerekli raporları hazırlayıp sunmak,Bu görev ve sorumlulukları yerine getirecek İhracat Müdürü aramaktayız.

3 gün önce

Ingilizce Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Doğanyurt

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ VE DENEYİMİNE, ENERJİSİNE GÜVENEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Veteriner Teknikeri - Hekim

Adana Pet Otel - Doğanyurt

ADANA SALBAŞ YOLU ÜZERİNDE KURULMUŞ OLAN PET OTELİMİZ İÇİN VETERİNER HEKİM VEYA VETERİNER TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.EHLİYETLİ OLMASI VE AKTİF ARAÇ SÜRÜŞ BİLGİSİ OLMASI ŞARTTIR.ARAÇ TAHSİS EDİLECEKTİR.

2 gün önce

Tekstil Pres Baskı Makinesi Elemanı

Etico Tekstil - Doğanyurt

Dijital baskı , empirme ve dokuma sektöründe öncü olan firmamızda , çalışmak üzere askerlik görevini yapmış , tekstil pres baskı makinelerini (parça ve metraj) kullanabilen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Baba Kariyer - Doğanyurt

Firmamız bünyesine dahil edilecek işe alım süreçleri, personel takip dosyaları özlük dosyaları oluşturma alınında çalışacak, Tecrübeli İnsan Kaynakları Uzmanı takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Büro Personeli

Tezdoğan Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Büro Personeli aranmaktadır.Tezdoğan Turizm, 2015 yılında müşterilerinin kişisel ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman, güler yüzlü kalifiye temsilcileriyle birlikte Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, gemi seyahatleri, yurt içi / yurt dışı konaklamalı kültür gezileri, okul gezileri, günübirlik geziler ve kişiye özel seyahat programları, vize İşlemleri, hava alanı transferleri ve özel transferler konularında geniş bir yelpaze de hizmet veren acentemiz, siz değerli müşterilerimizin seyahat ihtiyaçlarına çözümler üretip uzun vadeli iş ortaklığına dayalı profesyonel, özel ve yaratıcı hizmetler sunmaktadır.

1 ay önce

Teknik Ressam

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Savunma Sanayinde çalıştırılmak üzere Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. • Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik Okullarından mezun, • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından mezun, • Teknik veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. • İyi derecede AUTO CAD ve CREO programlarını kullanabilen. • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen. • Talaşlı İmalat veya Sac Metal konusunda min. 2 yıl tecrübeli.(Tercihen savunma sanayinde çalışmış) • Tercihen İngilizce bilen. • Esnek ve yoğun tempolu çalışma koşullarına uyum sağlayabilen. • Teknik resim standartlarını iyi bilen, ileri seviyede teknik resim okuma, anlama, yorumlama becerisine sahip. • Temel imalat bilgisine hakim, • Basit ölçü aletlerini etkin ve hatasız kullanabilen.(Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb.) • Ekip çalışmasına yatkın ve kolay iletişim kurabilen. • Pratik düşünen ve sistemli çalışan. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. • Ankara’da ikamet eden. İŞ TANIMI • İmalat ve montaj resimlerinin prosedürlere uygun şekilde çiziminin yapılması.

2 ay önce

Estetisyen

Marjinal Estetik ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen çalışma arkadaşı arıyoruz.Cilt bakımı bilgisine sahip, Lazer Uygulamaları ( Alexandrite) konusunda deneyimli,Bölgesel incelme cihazlarını aktif olarak kullanabilen,Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Maaş; 1600 - 2000 TL

2 ay önce

Kimyager

Akrikem Kimya San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Kimya Laboratuvarında gelen hammaddelerin kontrolünü yapacak, formuller üzerinden mikserde denemeler yapabilecek Kimyager aranmaktadır.

1 ay önce

Part Time Garson / Komi

Wedo Köfte - Doğanyurt

WEDO KÖFTE BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PART TİME GARSON-KOMİ ALIMI YAPILACAKTIR.. SSK+MAAŞ+YEMEK

3 hafta önce

Elektronik Mühendisi (Genel)

Onair Medya Komünikasyon ve Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Radyo vericisi üreten firmamızda Elektronik imalat ve test işlerinde çalışacak Elektronik Mühendisi (Genel) aranmaktadır.Maaş ; 2700 - 3500

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Elit Group - Doğanyurt

Tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza bağcılar civarında ikamet eden sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu - Doğanyurt

Bilgisayar Mühendisi aranmaktadır.Firmamızın İnternet sitelerinin yönetimi, geliştirilmesi ve güncelliğinin sağlanması, Mevcut kullanılmakta olduğumuz kurum içi yazılımların takip ve geliştirilmesine katkı sağlayacak, Database yönetimine destek verecek, Geliştirilen yazılımların yönetimini ve güncelliğini sağlayacak,ASP.NET veya PHP dillerinde en az 2 yıl deneyimli,MySQL, MSSQL veritabanlarına hakim ve optimizasyon yapabilen,HTML,CSS bilgisine sahip,Ajax /JSON, Angular teknolojilerinde uzman,Javascript ve Jquery konusunda iyi derecede bilgi sahibi,Web uygulamaları yanında web sayfası tasarımında deneyimli,CMS sistemleriyle çalışmış bu konuda çok iyi derecede bilgi sahibi,En az bir framework ile daha önce çalışmış,Donanım ve network konusunda bilgi sahibi,Tercihen OOP ve MVC konularına hakimÇalışma Yeri İzmirdir.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Sağlam Gayrimenkul - Doğanyurt

Avcılar Merkez Ofisimizde Çalışacak Diksiyonu Düzgün Aktif Çalışkan Bayan Personeller Arıyoruz.

2 hafta önce

Rehber Öğretmen

Mavi Umut Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

Eğitim Kurumumuzun kurs gruplarında görevlendirilmek üzere Rehber Öğretmen arayışımız bulunmaktadır. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Alanında yeterli bilgi birikimine ve okul deneyimine sahip, • Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, • Yöneticilik vasfına sahip, • İletişim gücü yüksek, hitap ettiği kimseleri motive edebilen, • Erkek adaylarda askerlik ile ilişiği olmayan, ***SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYE ALINACAKTIR!!!

2 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İSTİKRARLI BAY PERSONEL ALINACAK.MESLEK LİSESİ VEYA MYO MEZUN VEYA ÜNÜVERSİTE MEZUN PERSONEL..

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Melike Yılmaz Dekoratif Ürünler Tasarım İmalat - Doğanyurt

Gelişen ve hızla büyüyen oyuncak sektöründe 4-14 yaş arası çocuklar için üretimini yaptığımız ürünlerimizin Türkiye genelinde pazarlanmasında aşağıdaki nitelikleri taşıyan, sektörde deneyimli Satış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.İşin Tanımı:Şirket tarafından belirlenen satış ve pazarlama stratejisi ve prensipleri doğrultusunda sorumlu olduğu ürünlerin satış ve pazarlamasını organize etmek, gerçekleştirmek, satış sonrası takibini yapmak,Satış ile ilgili şirket yönetimi tarafından belirlenen tüm faaliyetleri yürütmek,Sahadan gelen bilgileri periyodik olarak yöneticiler ile paylaşmak, Şirketin mevcut müşteri portföyünü etkin kullanmak ve genişletmek, Satış stratejilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Sunmed Medikal Özel Sağlık Hiz. San. Tic. - Doğanyurt

tıbbi cihaz konusunda yetiştirilmek üzere tercihen tercihen oto ehliyetli bayan personel alınacaktır Ayrıca biyomedikal teknikeri alınacaktır ilgilenen adayların resimli cv ile online başvurmaları ricasıyla

2 ay önce

Şoför

Bolvadin Yumurta Lojistik - Doğanyurt

iş yerinde çalışacak şöför eleman arıyoruz -sabah kahvaltı ogle yemeği -(src belgesi - b ehliyetli yeterli) -SSKsı hemen başlar -maas haftalık olarak verilecektir. -calısma saatleri : 7,30 - 19,00 -çalısma günleri : pazartesi ... cumartesi (pazar tatil) -ONEMLİ işyerimiz Ramide YOL vs vermiyoruz -Küçük minibuslerimiz var onlarla yumurta sevkiyatı yapoacaktır. -maas 1800-2300 tl aralığında fiyatı düşünüyoruz

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler