Doğanyurt Kongre - Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kongre - Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bay Rehber Öğtremen

Özel Boğaziçi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KÜÇÜKÇEKMECE'DE KİOKULUMUZA DENEYİMLİ BAY REHBER ÖĞRETMEN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Arşiv / Veri Giriş Personeli

Delfin Arşiv - Doğanyurt

Kurumsal Firmalara hizmet veren Şirketimizin "6 aylık dönemsel" arşiv projemizde çalışmak üzere; * En az lise mezunu, * Ms Office programlarını bilen ve hızlı klavye kullanabilme becerisine sahip, * Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışabilecek, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Mesai saatlerine özen gösteren, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, * Sigara kullanmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız. NOT:Resimli CV'ler değerlendirilmeye alınacak olup,uygun görülen adaylar aranacaktır.ŞİRKET TELEFONLARININ, BİLGİ ALMAK İÇİN, ARANMAMASI RİCA OLUNUR. İş Tanımı: Arşivlerin dijitalleştirilmesi ile ilgili tüm iş adımlarının (Tasnif, ayıklama, imha, etiketleme, tarama, indeksleme v.b.) gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kitle Özel Eğitim Danışmanlık Bilgi Teknolojileri Ders Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Restoran Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Restoran Yöneticileri arıyoruz.Restoranın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak (satış, maliyet kontrol, kayıp vb. ) ve ilgili birimlere raporlamakAçılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak; Ekibinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri ve takibini yapmak, uyumlu çalışmalarını sağlamak***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Ledlam Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 gün önce

Sertifikasız Gözetim Personeli

Owl Güvenlik - Doğanyurt

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında ki elit projelerle faaliyet gösteren firmamıza... Kariyerini özel güvenlik sektöründe geliştirmeyi hedefleyen En az ortaokul mezunu, Pozitif, hırslı, kendine güvenen, iş bitirici,dinamik, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ve ya En az 1 yada 2yıl tecil ettirmiş, İstanbul'da ikamet eden, Erkeklerde en az 1.70 boyunda 20-45 yaş aralığında Bayanlarda en az 1.65 boyunda 20-35 yaş aralığında Kimliksiz özel güvenlik adayları alınacaktır. Bay ve bayan kimliksiz gözetim personelleri alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.30-18.30 / C.tesi 09.30-16.30 Lütfen, Firmamızı Mesai saatleri içerisinde arayınız. AVRUPA YAKASI Beylikdüzü 1.900+SGK+yemek Bay (21 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Avcılar 1.850+SGK+yemek Bay (23 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Esenyurt 1870+SGK+setcart Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Bağcılar 1850+SGK+tıcket Bay (25 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Güneşli 1800+SGK+yemek Bay (28 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Bahçelievler 2000+SGK+herşey dahil Bay (25 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Yenibosna 1900+SGK+yemek Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Bakırköy 2000+SGK+multi net Bay (30 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi İkitelli 1950+SGK+tıcket Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Güngören 1850+SGK+yemek Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Halkalı 1900+SGK+yemek Bay (25 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Levent 4/5 1900+SGK+setcart Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Başakşehir 1900+SGK+yemek Bay (28 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Bahçeşehir 2. kısım 1800+SGK+yemek Bay (27 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Şişli 2000+ SGK+ her şey dahil Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Zincirlikuyu 1850+SGK+tıcket Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Kağıthane 1850+SGK+yemek Bay (20 kişi) 2+2+2 vardiyalı çalışma sistemi Not: SGK 'sız projemiz yoktur ve yukardaki projelerimiz, Kimliğinizi alana kadar geçerlidir kimliğinizi aldıktan sonra, 300-700 arası artış gösterecektir. Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerimizdeki, İnsan kaynakları uzmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Istanbul Sultanbeyli Düzgün Akşam Lisesi - Doğanyurt

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulumuzda atamalı olarak görev yapacak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İngilizce Öğretmeni aramaktayız. Çalışma saatleri 17.00'dan sonra başlayacak olup başvurularınızı online olarak yapmanız gerekmektedir.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Denklem Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Matematik-2 ve geometri dersleri verebilecek donanımlı ve tecrübeli öğretmen aranıyor.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Hidelsan Hidrolik Pnömatik Ekipmanları - Doğanyurt

*Satış ve pazarlama konusunda bilgi sahibi *İletişim ve İkna kabiliyeti yüksek, *MS Office programları konusunda uygulama tecrübeli. *Ofis düzenini sağlayacak, *Verilen metinleri öngörülen formatlar doğrultusunda yazarak, yazışmaları yapmak ve takip etmek *Raporlamaların hazırlanmasında destek vermek *Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, *İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip, *Dikkatli ve detaylara önem veren, çözüm odaklı ve sistemli çalışabilecek,

2 ay önce

Sevkiyat / Şoför Elemanı

Çeyza Avm - Doğanyurt

MOBİLYA HALI ZÜCCACİYE EV TEKSTİLİ ÜRÜN GRUPLARI SATAN MAĞAZALARIMIZIN; İş Açıklaması; -Ürün teslimatları, -Araç şoförlüğü, -Depo iç birimlerinde çalışacak personeller alınacaktır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, -Tercihen SRC belgesine sahip olmak, -Askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Olanaklarımız; -Sigorta,yemek,servis ve dolgun ücret. Sektör - Bölüm - Pozisyon Mağazacılık / Perakendecilik - Depo - Eleman Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 629231

2 ay önce

Teknik Personel / Analist

Deppo Lab - Doğanyurt

TURKAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'ndan yetkili laboratuvarımızın Çevre/Havuz Suyu birimlerinde görevlendirilmek üzere Su/Atık Su, Atık/Arıtma Çamuru, Havuz Suyu analizleri yapabilecek bay çalışma arkadaşı aramaktayız. Şehir dışından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Kimya Teknikeri / Kimyager Benzer görevde tecrübeli / tecrübesiz Laboratuvar ortamında çalışmayı seven, azimli ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tecihen Bornova ve civarında ikamet eden. Takım çalışmasına uyumlu, ast ve üst ilişkilerine önem veren disiplinli Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış Bay adaylar

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Bertus Eğitim Hiz Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bargello Mağazacılık - Doğanyurt

Afyonkarahisar merkezinde bulunan Park Afyon Alış veriş merkezinde Bargello Parfüm mağazamıza aşağıda nitelikleri belirlenmiş Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak, Mağazaya gelen potansiyel ve mevcut müşterilere karşı firmayı en iyi şekilde temsil etmek,Mağazanın temizliğini sağlamak,Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,Mağaza kasa evraklarını ve nakit durumunu finans prosedürleri çerçevesinde yönetmek,Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak,Müşteri memnuniyetini sağlamak,Firmanın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde yönetmek.

1 hafta önce

Ön Kasa Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ön Kasa Elemanı aranmaktadır.Projemizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak Ön Kasa Elemanı takım arkadaşları arıyoruz. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Aşcı

Kaymazlar Makina - Doğanyurt

Havacılık Sektöründe Alt Yüklenici Olarak İmalat Yapan Firmamıza, Personelin yemeklerini hazırlayacak aşçıya ihtiyaç vardır. Firmada çalışan sayısı 35 kişi

2 ay önce

Ofis Elemanı

Konak Yapı - Doğanyurt

Asgari ücret ve sigortalı çalışacak (artı bir ücret ödenmeyecek) günlük ofisin temizliği ve çay servisi yapacak,orta halli bilgisayar ve ofis kırtasiye işlerinden anlayan, telefona bakacak cumartesi dahil çalışacak deneyimli ve güvenilir bir bayan eleman arıyoruz. Lütfen başvurular resimli olsun!!! resim olmayan başvurular incelemeye alınmayacaktır

2 ay önce

Satış Elemanı

Gizem Kozmetik - Doğanyurt

Malatya/Merkez ofisimizde , Her geçen gün yenilikçi ekibiyle büyüyen şirketimiz E-ticaret sektöründe (bay/bayan gözlük ve saat satışı) faaliyetini sürdürmektedir. Bilgisayar başında bizimle birlikte çalışacak,yetiştirilmek üzere online satış yapacak takım arkadaşları arıyoruz. Başvuruya gelirken lütfen CV'inizi getirmeyi unutmayın.

1 ay önce

Hizmetli / Temizlik Elemanı

Reform Hizmet Danışmanlık - Doğanyurt

Antalya, Alanya, Manavgat bölgelerinde ve istanbul avrupa yakası 5 yıldızlı otel projelerimize kat - temizlik görevlileri aranıyor

2 hafta önce

Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Üretim Operatörü

Asyaline Gıda Elektronik İth İhr San ve Tic Ltd.Şti - Doğanyurt

Kırgızistan fabrikamızda çalışabilecek, yurt dışında yaşayabilecek Çikolata Üretim Ustası/Çikolata Üretim Müdürü pozisyonu için Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Üretim Operatörü aranmaktadır.İş görüşmeleri Adanada yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Müdürü

Polo Sigorta - Doğanyurt

Geliştirdiğimiz satış ortaklığı projesinde çalışacak, proje kapsamında bizimle yıllarca beraber olacak Satış Müdürü iş ortakları aramaktayız.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler