Doğanyurt Klinikler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Klinikler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ingilizce Öğretmeni

Cool Kids Anaokulu - Doğanyurt

Kurumumuza İngilizce Öğretmeni alınacaktır. - 2-6 yaş arası çocuklarla çalışacak - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Gaz Altı Kaynakçı

Brs Üretim Destek Hizmetleri - Doğanyurt

GEMLİK SERBEST BÖLGEDEKİ FİRMAMIZDA DOLĞUN MAAŞLA ÇALIŞACAK GAZ ALTI KAYNAKÇILARI ALINACAKTIR.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Çınar Dayanıklı Tüketim Malları - Doğanyurt

Conax Su Arıtma Sistemleri Ege Bölge Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Montaj Elemanı aranmaktadır.Frt Su Arıtma tarafından kurulan Conax Su Arıtma Türkiye İstanbulda yüksek üretim ve stok kapasitesiyle müşterilerine ve müşteri adaylarına kaliteli ve amaca uygun su arıtma hizmetleri vermektedir.Maaş + Yemek + Sigorta + AraçÇalışma yeri İzmir Konaktır.

2 hafta önce

Satış Personeli

Intaya-Özmen-Köksal Adi Ortaklığı - Doğanyurt

BELDE EVLER PROJEMİZİN SATIŞ OFİSİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TECRÜBELİ EXCELL BİLGİSİNE SAHİP EKİP ODAKLI ÇALIŞACAK GÜLER YÜZLÜ DİNAMİK PREZANTABL DETAYLAR YÜZ YÜZÜ GÖRÜŞÜLECEKTİR. ÇALIŞACAK SATIŞ PERSONELİ ALINACAKTIR.

5 gün önce

Makina Montaj Ustası

Arden Makina - Doğanyurt

Teknik resim okuyup, ona uygun şekilde mekanik montaj yapabilmek için gerekli becerilere sahip olmalıdır. Bu beceriler; gazaltı ve elektrod kaynak yapabilme, ölçü aletleri kullabilme, delici ve kesici takım kullabilme içermektedir. Maaş başvuranların yetenekleriyle ölçülecektir.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Smartoffice Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Kargoların yerleştirilmesi,Ofisin temizliğinden sorumlu,Çay ve kahve servisi yapacak personel aranmaktadır.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Farah Hukuk - Doğanyurt

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Hukuk ofisimize ait 4 adet sitenin içerik editörlüğü ve sosyal medya yönetimi bölümünde uzman biriyle çalışmak istiyoruz.Sitelerin güncel girişleri ve hukuksal haber yayımı yapılacak ayrıca sosyal medyada düzenli olarak çalışmalar talep ediyoruz.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Birikim Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Şirket Üst Yönetiminin görüşme randevularını almak üzere asistanlığını yapacak, diksiyonu düzgün,Yöneticinin randevularını ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, ziyaretçilerin, yönetici ile olan randevularının zamanlamasını yapmak,Gelen-Giden evrak takibi ve kargo işlemlerinin yürütülmesini sağlayabilecek,Yönetici Asistanlığı ve Genel Sekretarya görevlerini yerine getirebilecek,Ankara’da ikamet eden bayan personel,Telefonda iletişim alanında deneyim ve yabancı dil tercih sebebidir.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Akademist Grup Turizm ve Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönem ve sonraki eğitim yıllarında görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Çocukları seven, öğrenmeye meraklı, dünyayı, gelişmeleri izleyen ve gelişimin parçası olabilen, sorunları çözebilen, kendine güvenen, öğrenci merkezli çalışmanın önemine inanan, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, butik okul konseptinde, ilkokul, ortaokul sınıflarında çalışabilecek İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

1 hafta önce

Laboratuvar Teknikeri

Özel Mediworld Tip Merkezi - Doğanyurt

Sağlık sektöründe hizmet veren tıp merkezimize görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız;

2 ay önce

Takım Lideri

Global Exchange Döviz Ticaret Yetkili Müessese A.Ş. - Doğanyurt

We are looking for Team Leaders/Supervisors with 2 years of experience in the Sales and Customer Service Area of local/multinational companies and used to manage sales or customer service teams of around 30/40 people. The overall goal of the position is to direct and lead the team to achieve daily, weekly and monthly goals. Ideally we are looking for a candidate from industries as retail, hotels, customer service, financial services, sales, etc. The position will be based in İstanbul Grand Airport (İGA) where will be located our exchange offices. These are the key responsibilities of the position:• Responsible for daily sales activities in order to achieve company sales and profits target.• Monitor team members, supervise the daily sales activity.• Organize the working hours of the team.• Guarantee the quality of the service.• Assist the on-site responsible to manage and motivate frontline staff to provide the highest quality of customer service and achieve sales target.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

K Alüminyum Plastik Yapı San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Alimünyum, Pvc, Mobilya Doğrama, Montaj işleri yapan firmamıza muhasebe sorumlusu aranmaktadır.*Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Zibarte Global Temizlik Ürünleri - Doğanyurt

Firmamıza gelen aramaları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, Müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürün satışı gerçekleştirmek. Müşteri önerini ve şikayetlerini karşılamak Müşteri talepleri doğrultusunda süreç bilgilendirmesi ve desteği sağlamak Müşterilerden gelen talepleri ilgili birime raporlamak. Tercihen önlisans veya lisans mezunu, Satış yapmayı seven İletişim yönü güçlü ve pozitif Müşteri ve sonuç odaklı Sorun çözme yönü ağır basan Ekip çalışmasına yatkın, ses tonu ve diksiyonuna güvenen, Hızlı düşünüp doğru karar verebilen, Problem çözme yeteneğine sahip kişileri bekliyoruz.

3 hafta önce

Teknik Eleman

Akmaz Sigorta - Doğanyurt

Kartal Soğanlıktaki Sigorta Acentemize tecrübeli bayan eleman alınacaktır.

1 hafta önce

Ofis Sekreteri

Ertaş Gayrimenkul - Doğanyurt

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız ile müşterilerimiz arasındaki ilişkileri yönetecek satış tecrübesi olan çok yönlü gelişime açık satış tecrübesi olan çok yönlü gelişime açık satış ekibi, yöneticileri arıyoruz.Ciddi, saygın, azimli, profesyonel veya profesyonel olmak için aday, özel kişilerle çalışmak istiyoruz.*Fotoğrafsız CVler incelenmeyecektir.Not: Daha önce başvuru yapanların başvuru yapmaması önemle rica olunur.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel İzmir Çağdaş Eğitim Anadolu ve Fen Lisesi - Doğanyurt

Özel İzmir Çağdaş Eğitim Anadolu ve Fen Lisesi yeni Buca kampüsünde görevlendirilmek üzere tercihen yeni mezun İngilizce Öğretmeni aramaktadır.

2 ay önce

Din Kültürü Öğretmeni

Buca Fen Bilimleri Dershanesi - Doğanyurt

Özel Buca Fen Bilimleri Kolejinin ortaokul bölümünde, kurumumuzun vizyonu çerçevesinde, ücretli olarak çalışmak koşuluyla, tercihen erkek din kültürü öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Jcb Kepçe Operatörü

Alka Enerji Personel Belgelendirme - Doğanyurt

Doğal gaz alt yapı işlerinde tecrübeli Seyahat engeli bulunmayan En az 3 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış İrtibat Telefonu: 05545350394

2 ay önce

Grafiker

Bursa Tabela - Doğanyurt

açık hava reklam tabela tasarımcısı arıyoruz. Photoshop ve Corel Draw bilenler tercihimizdir.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bc Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik Ltd Şti - Doğanyurt

Etasql programına hakim, sgk primleri, işe giriş çıkış yapabilen, Kdv- Muhtasar- Ba/Bs beyannamelerini hazırlamayı bilen, şube açılış- kapanışı, yıl sonu açılış-kapanış fişlerine hakim Muhasebe Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler