Doğanyurt Kırtasiye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kırtasiye İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Bkb Izolasyon Metal San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamızda izolasyon ve inşaat malzemeleri satışında görevlendirilecek deneyimli veya yetiştirilmek üzere personel alınacaktır . Askerlik görevini tamamlamış ve aktif araç kullanabiliyor olması tercihimizdir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Kerim Sadıkoğlu Müşavirlik - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz şirketimize , Muhasebe Alanında 2-5 Yıl Deneyimli Mikro Programını Bilen (Tercih Sebebi) Microsoft Ofis programlarına Hakim Bilgisayar kullanımı hızlı Analitik ve Pratik Hareket edebilen Diksiyonu Düzgün Giyimine Özen Gösteren , Uyumlu Kendine güvenen Çözüm Odaklı Gelecek Planlaması olan Erkekler için Askerliğini yapmış Ataşehir ve Maltepe Lokasyonlarında ulaşım sorunu olmayan Muhasebe ve Finans Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Eminente Aksesuar - Doğanyurt

Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.Sabah 09.00 Akşam 18.00

3 ay önce

Ofis Elemanı

Ares Dijital - Doğanyurt

Digiturk teknik servis ofis departmanında çalışacak arkadaşlar arıyoruz

3 ay önce

Muhasebe Yetkilisi

Yesu Havacılık Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

Tesis Yönetim Hizmetleri alanında faaliyet gösteren fiirmamız için , Muhasebe Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler : • Ticaret Lisesi Mezunu veya Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye Bölümünden mezun, • Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli, • Şirket genel muhasebesine hakim, • Muhakeme ve takip kabiliyeti güçlü , gerekli detayları göz ardı etmeyen, • MİKRO Muhasebe programına hakim, • Muhasebe ve personel mevzuatına hakim • Bordrolama konusunda tecrübeli, • Office programlarına hakim • Ekip çalışmasına yatkın, işinde titiz ve sorumluluk sahibi, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

1 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Inova Clean - Mt Kurumsal - Doğanyurt

TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA İSTANBUL İÇİ DAĞITIM YAPACAK EN AZ B SINIFI EHLİYETLİ, RENAULT MASTER KULLANABİLECEK SRC VE PSİKO-TEKNİK BELGELİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ ŞİRKET MERKEZİMİZ 4.LEVENT ÇELİKTEPE'DE OLUP YAKIN BÖLGEDE OTURANLAR TERCİHİMİZDİR.

4 ay önce

Endüstri Mühendisi

Üçkardeşler Tekstil - Doğanyurt

• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, • Tekstil sektörünün hızlı, dinamik ve değişken yapısına uyum sağlayabilecek, • Tercihen 1-2 yıl tecrübeli, 22 – 30 yaşları arasında, • Kaynak, üretim ve verimlilik üzerinde geliştirilen yazılımlara ayak uydurabilecek, • Planlama, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, • Proje yönetimi ve proses takibi yetkinliği olan, • Zamanı etkin kullanabilen, problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, iş takibi konusunda titiz, • Başarıyı hedefleyen, hedeflerini belirleyebilen, kalite, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, • Kendini geliştirmeye özen gösteren ve alanındaki yenilikleri yakından takip eden, • Yaptığı işe özen gösteren, detaylarda hassas, sorumluluk sahibi ve verilen işi en iyi şekilde sonuçlandırabilecek azim ve kararlılığa sahip, • MS Office programlarına hakim, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Edirne merkezde ikamet eden veya ikamet edebilecek, “ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ" çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı Üç Kardeşler Tekstil Edirne’de erkek hazır giyim üzerine imalat gerçekleştirmektedir. Planlama, modelhane, kesimhane, dikimhane, verimlilik sistemleri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, satın alma, ürün geliştirme ve kalite kontrol gibi alanlarda verimlilik ve kalitenin yükseltilmesi odaklı olarak süreç ve uygulamaların geliştirilmesi, takip edilmesi ve yönetilmesi; zaman etüdü, metot çalışmaları, maliyet hesaplamaları, bant dengeleme, kalite kontrol, eğitim, etüt, verimlilik gibi alanlarda çalışacak Endüstri Mühendisi ekip arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Özbek Telekom - Doğanyurt

Telekomünikasyon Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamıza Yeni Müşteri Kazandıracak Telefonla Satış Gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi / Kurumsal Müşteri temsilcisi alınacaktır

3 ay önce

Cnc Torna Ve Freze Operatörü

Tematek Makina - Doğanyurt

Talaşlı İmalat konusunda metal sektöründe yan sanayi olarak Avrupa'ya hizmet veren firmamıza CNC Torna ve Freze Operatörü olarak çalışacak Bay veya Bayan takım arkadaşları arıyoruz. -Vardiyalı çalışabilecek, -Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli, -Askerliğini yapmış, -İş disiplinine sahip, -Avrupa yakasında ikamet eden.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Minik Arılar Kreş ve Anaokulu - Doğanyurt

Kreşimizde grup sorumlusu olabilecek Deneyimli Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

4 gün önce

Ön Büro Elemanı

Denizli T. E. M. A Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Bünyemizde önbüro elemanı olarak çalışacak en az lise mezunu personel arayışımız mevcuttur.Sadece online başvurular dikkate alınacaktır.Office programlarına hakim olması tercih sebebidir.Uygun bulunan adaylar mulakata davet edilecek.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Antkilit Elektromekanik Sistemler - Doğanyurt

Ön muhasebe bilen telefonlara da bakacak Bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır. Lütfen çabuk öğrenirim diyecekler başvuruda bulunmasın.

3 ay önce

Estetisyen

Marjinal Estetik ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen çalışma arkadaşı arıyoruz.Cilt bakımı bilgisine sahip, Lazer Uygulamaları ( Alexandrite) konusunda deneyimli,Bölgesel incelme cihazlarını aktif olarak kullanabilen,Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Maaş; 1600 - 2000 TL

2 hafta önce

MODELİST

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Doğanyurt

Danışmanlığını yaptığımız Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Tekstil Firması için MODELİST ARAMAKTAYIZ. *GERBER KALIP HAZIRLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ *PANTOLON MODEL KONUSUNDA DENEYİMLİ. Adaylar önceliğimizdir.... İlgilenen adayların 05530020202 , 05530060606 arayarak 1 adet fotoğraf ile ofisimize müracat etmelerini rica ediyoruz... Rota İnsan Kıymetleri,Türkiye genelinde faaliyet gösteren,sektör ayrımı olmaksızın her biri alanında lider kurumların üretim ve yönetim kadrolarına personel tedariği sağlayan,İnsan Kaynakları danışmanlığını İNSAN KIYMETLERİ bakış açısıyla yapan İŞİNİZ,İŞİMİZ mottosuyla işveren ve iş arayanların çözüm ortağı olan 834 numaralı Özel İstihdam Bürosudur....

3 ay önce

ŞOFÖR

Karizma Beşler - Doğanyurt

Silivri Alipaşa Bölgesi'nde faaliyette olan fabrikamız için, -Personel taşımacılığı konusunda tecrübe sahibi, -B Sınıfı ehliyeti ve SRC Belgesi olan, -Vardiyalı sistemde çalışabilecek, -İstanbul, özellikle Silivri lokasyonlarına hakim, Şoför alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Kalite Güvence Yönetmeni

Mebosa Makine Kimya - Doğanyurt

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde endüstriyel toz boyama ve yaş boyama hizmeti sunan firmamıza ''Kalite Güvence Yönetmeni'' takım arkadaşı aranmaktadır. GENEL NİTELİKLER - Üniversitelerin tercihen Kimya/ Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Üretim tesislerinde Kalite Güvence konusunda en az 5 yıl tecrübeli, - ISO 9001:2015, ISO 16949, ISO 14001 standartlarına ve gerekliliklerine hakim, - PPAP, 8D konularında uygulama seviyesinde tecrübeli, - Raporlama becerileri gelişmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, - Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, etkili iletişim kurabilen, - İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne ulaşım sorunu olmayan, - B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, - Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İŞ TANIMI - Ham madde girişinden son ürün sevkine kadar tüm üretim basamaklarını ve tüm kalite kontrol süreçlerini takip etmek, - Müşteri ve üretim kalite problemlerinin takibini yapmak ve aksiyon planlarını oluşturmak, gerçekleştirilmesini takip etmek, - PPAP, 8D çalışmalarını planlamak ve yürütmek, - İç denetim ve kalite sistem denetimlerini yürütmek ve denetim sonrası aksiyonları planlamak, - Mevcut sistemin yürütülmesini sağlamak ve sistem iyileştirme hedeflerine yönelik çalışmalarda görev almak, - Düzenli periyotlar ile kalite göstergelerini üst yönetime raporlamak.

3 ay önce

Şoför

Bayraktar Menteşe - Doğanyurt

MOBİLYA AKSESUARI ÜRETİMİ YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZA İSTANBUL VE İÇ BÖLGELERİNİ İYİ BİLEN ŞOFÖR ALINACAKTIR SSK+YOL+YEMEK MAAŞ YÜZ YÜZE KONUŞULACAKTIR.

1 ay önce

Gözetim Danışman Güvenlik Görevlisi Sertifikasız

Kaus Grup - Doğanyurt

Acil Arayınız / Seda Hanım 0553 937 81 05 / Beyza Hanım 0553 937 81 04 KAUS GRUP FARKI İLE ..Anlamak İçin Güvenmek Lazım... Kaus grup farkı ile Kurs ile Birlikte %100 iş İMKANI. ARANAN NİTELİKLER; • T.C. VATANDAŞI OLMAK, • BAY ADAYLARDA 19 – 45 YAŞ ARALIĞINDA VE EN AZ 1,70 BOY VE ÜZERİ OLMAK, • BAYAN ADAYLARDA 18 – 40 YAŞ ARALIĞINDA VE EN AZ 1,65 BOY VE ÜZERİ OLMAK, • EN AZ ORTA OKUL (İLKÖĞRETİM) MEZUNU OLMAK, • SABIKA KAYDI BULUNMAMAK, • SAĞLIK SORUNU BULUNMAMAK, • EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK Vasıflı Vasıfsız ÇOK Sayıda Personel Projeler 2 gündüz 2 gece 2 off 12 çalış 36 izin 12 çalış 24 izin Kursiyer Kimliksiz Projeler (1800 ile 2250 Maaş) ve yan haklar Kimlikliler İçin (2100 ile 2500 Maaş) ve yan haklar Not: SGK'sız projemiz yoktur. Avrupa Yakası / Bilgi ve İrtibat 0212 451 81 01 Temsilcilerimiz Sevda Hanım 0553 937 81 02 İdil Hanım 0553 937 81 03

3 ay önce

Mobilya Kalfa Ve Ustası

Mobilson Mobilya - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere tercihen ehliyeti olan Usta ve Kalfa alınacaktır.

4 ay önce

Boyacı

Sedef Mobilya Boya - Doğanyurt

Boyacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler