Doğanyurt Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müdür

Elma Grup - Doğanyurt

ÜSKÜDAR FERAHEVLER'DEKİ YABANCI DİL KURSUMUZA YABANCI DİL VE ETÜT MERKEZLERİNDE ÇALIŞMIŞ VELİ VE KAYIT GÖRÜŞMESİ TECRÜBELİ EĞİTİM VE İŞLETMEYİ YÜRÜTECEK İNGİLİZCE BRANŞLI YÖNETİCİ BİLİNCİNDE AYLIK VE YILLIK HEDEFLERİ ÇERÇEVESİNDE SORUMLULUK ALABİLEN BAYAN KURS MÜDÜRÜ ALINACAKTIR.

5 ay önce

Grafiker

Aperatif Tüketim Ürünleri Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Part-time tasarım işlerimizde bize yardımcı olacak uygulayıcı Art Direktör Grafiker aranmaktadır.İlgilenenlerin konusunda en az 3 yıl tecrübeli olması gerekmektedir.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Reklam Medya Grup - Doğanyurt

Şirketimize Deneyimli Veya Yetiştirilmek üzere Ofis İçerisinde çalışacak, Enerjik, dinamik, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İkna Kabiliyeti yüksek İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Satış konusunda kendine güvenen bayanlar alınacaktır Cumartesi pazar tatil

2 hafta önce

Güvenlik -Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL / YAKACIK ve PENDİK / KURTKÖY İlçelerin de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site ve İş Merkezi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Komman Makina Mekatronik A. Ş - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZİN ÜRETİMİNİ YAPMAKTA OLDUĞU MAKİNALARIN YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAN ARAYAN MÜŞTERİLERE TELEFONLA TANITIMINI YAPABİLECEK, SATIŞ SÜRECİNİ TAKİP EDEBİLECEK, SABIRLI, DİKSİYONU DÜZGÜN, PREZENTABL, İNGİLİZCE AKTİF KONUŞABİLEN VE YAZIŞMA YAPABİLEN, SATIŞ ALANINDA TECRÜBELİ BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR. İNGİLİZCESİ İYİ DÜZEYDE, KİŞİSEL İNSAN İLİŞKİLERİNDE İYİ OLAN TECRÜBESİZ PERSONEL DE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALINABİLİR.

2 ay önce

Junior Java Developer

Artirex Internet Hizmetleri - Doğanyurt

Part-Time Çalışma Arkadaşları arıyoruz. Java ve Android de deneyimli Cordova ile Plugin Yazabilecek Takım Arkadaşları Aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Evden de çalışılabilir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Ankatur Organizasyon Seyahat Turizm San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2007 yılında kurulmuş olan 11 yıllık, A grubu seyahat acentemize Tam zamanlı çalışmak üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi

Pendik Marine Hotel - Doğanyurt

Pendik'te bulunan otelimize resepsiyon bölümünde çalışacak eleman alınacaktır.

4 ay önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, MAC kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

2 ay önce

Mekanik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.Bina Mekanik sistemlerinin bakımı, kontrolü ve işletmesinde tecrübeli Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Uı–ux Tasarımcısı

Sare Medya - Doğanyurt

UI–UX Tasarımcısı Web sitesi kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüz tasarımlarının oluşturulması, Kampanya’ya bağlı olarak mikrosite tasarımlarının oluşturulması., Özel dijital uygulama tasarımlarının oluşturulması, Müşteri geribildirimlerine göre kullanıcı odaklı mobil ve masaüstü arayüz tasarımlarının oluşturulması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 1-3 yıl UI/UX tasarımı konusunda deneyimli, UI, UX, kompozisyon, tipografi ve renk bilgisi konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, bir projeyi kapsam belirleme aşamasından başlayarak, prototip, tasarım ve test aşamaları boyunca ilerletebilecek, Adobe Photoshop ve Illustrator programlarına hakim, Mobil ve web siteler için arayüz tasarlamış, Trendleri takip eden, dijital odaklı düşünebilen, Tercihen Adobe Animate gibi program veya araçları daha önce kullanmış, Mevcut bir portföy veya kullanıcı odaklı tasarımları içeren çalışma örnekleri sunabilecek, Kullanılabilirlik ilke ve temellerine hakim, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve enerjik, İş disiplinine sahip ve hızlı çalışmayı seven, Gerektiğinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm dijital materyal üretimleri konusunda ihtiyaç olduğunda destek verebilecek. Çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

En Okulları A. Ş - Doğanyurt

Firmamızda Görevlendirilmek üzere satış ve pazarlama alanında tecrübeli, daha önceden eğitim alanında çalışmış özel okul tanıtım pazarlama raporlama gibi alanlarda tecrübesi olan aktif olarak sahada veya ofiste görev alabilecek, hedefli çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Maaş yanı sıra ödül ve yaya pirim desteklerimiz de mevcuttur.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Çimtepe Tur - Doğanyurt

SEYAHAT ACENTEMİZDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK DİKSİYONU DÜZGÜN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

2 hafta önce

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Yfc Eğitim Kampüs Danışmanlık Ltd. Şti. - Doğanyurt

Keçiören Kampüs Temel Lisesine,optik okuma cihazı kullanabilen,projeksiyon cihazı,ağ sistemlerinden anlayan,öğrenci işlerine bakacak,k12 okul otomasyon proğramını kullanabilen çalışma arkadaşı aranıyor.

3 hafta önce

Yazılım Geliştirme Elemanı

Sunmar Turizm İthalat İhracat İnşaat ve Taşımacılık Ltd Şti - Doğanyurt

FMCG sektöründe Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarına saha satış otomosyonu yazılımını geliştiren şirketimiz için Marmaris’de ikamet eden yada ikamet edebilecek aşağıdaki niteliklere sahip Yazılım Geliştirme Elemanı aramaktayız.İlgilenenlerin online başvuruda bulunmalarını rica ederiz.C# ve/veya Java programlama dillerine hakim ve bu dillerde nesne yönelimli kod yazabilen,CLIENT, SERVER mimarisi konusunda bilgi sahibi,Tercihen .Net ile WCF, SOAP, RESTFULL servis geliştirebilen yada bu konularda bilgisi olan,Android ile uygulama geliştirme konusunda bilgisi bulunan ve daha önceden uygulama geliştirmiş,SQL ile karışık sorguları yazabilen ve prosedür, trigger, view tarzı temel nesneleri oluşturup üzerinde çalışabilecek,Tercihen .Net MVC konusunda bilgi sahibi ve daha önce .NET MVC Razor kullanarak uygulama geliştirmiş veya geliştirebilecek olan,Jqurey, Html5, Css gibi web platformunda interface oluşturmak için gerekli dillerde temel bilgiye sahip,Çalışma yeri Muğla Marmaristir.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Setaş Tedarik - Doğanyurt

Cafe, restaurant ve otellerin gıda,temizlik ve sarf malzemelerinin tedarikini sağlayan şirketimize; banka işlemeyi bilen , stok takibi, ve raporlamalarını yapabilecek düzeyde iş tecrübesine sahip eleman aramaktayız.Logo Go3 programını iyi bilen tercih sebebidir. Hafta içi:08:30-18:00 Cumartesi:08:30-13:00 Pazar tatildir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Avcılar Pelican da bulunan spor mağazasına Satış Danışmanı aranmaktadır.Perakende kariyerinize yön vermek ve daha iyisine ulaşmak için Adidas Group mağazaları ve satış noktalarında sporun heyecan dolu dünyasına katılın!İş Tanımı;Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak,Reyonunun Adidas global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak,

4 gün önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

İşin Tanımı; Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek. Cctv, Alarm, Kartlı Geçiş Sistemlerinin kurulumunu yapmak, Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek, Aranan Nitelikler; Tercihen en az üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar veya Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen Minumum 1 yıl deneyimli,(yetiştirilmek üzere veya alanında uzman) Sözleşmeli müşterilerimize yerinde destek verebilecek, Windows işletim sistemlerine (Windows 7, 8, 10, Server2003,2008,2012,2016) ve Network (Accesspoint, Switch, Router) cihazlarına hakim , Server kurulum yedekleme, bakım-onarım gibi konularda deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Yoğun iş temposuna yatkın, Takım çalışmasına önem veren, Gelişime açık, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan, Seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişkisi olmayan (en az 2 yıl tecil), B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet eden,

5 ay önce

Akaryakıt Satış Görevlisi

Filiz Öge Petrol Ürünleri Tic. A. Ş. - Doğanyurt

100.YIL MAHALLESİ ÇEVREYOLU OPET İSTASYONUMUZDA, ÜÇ VARDİYA SEKİZ SAAT ÇALIŞMA SİSTEMİNE UYUM SAĞLAYACAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞACAK, FİLİZ ÖGE ŞİRKETİNİ VE OPET MARKASINI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEBİLECEK , EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN , GELİŞİME AÇIK , GÜLER YÜZLÜ, DİKKATLİ , ÖZVERİLİ ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

2 ay önce

Tabela Imalat / Montaj Elemanı

Zeos Reklam - Doğanyurt

Kurumsal firmaların reklam ve tabela hizmetlerini vermekte olan firmamıza tabela ustası ve kalfası alınacaktır. aranan nitelikler * Ehliyeti olan ve fiili araç kullanabilen * esnek çalışma saatlerine uygun olan * sorumluluk sahibi takım arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler