Doğanyurt Karayolu Taşımacılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Karayolu Taşımacılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ilköğretim Matematik Öğretmeni

Güngören Ugur Kurs Merkezi - Doğanyurt

Güngören Uğur Kurs merkezinde çalışacak ilköğretim matematik öğretmeni aranıyor.

4 gün önce

Elektrik Teknikeri

Hatlif Asansör Elektrik Elktronik San Tiç Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesine pano kısmında çalışacak Elektrik Teknisyeni alınacaktır.

5 ay önce

Motorlu Kurye

Saka Su - Doğanyurt

Saka Su Osmangazi bölge bayisinde, sistem üzerinden gelen siparişlerin adreslerine teslimini sağlayabilecek Motorlu Kurye çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Projemizde görevlendirilmek üzere TECRÜBELİ Temizlik Personeli aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir. Lütfen telefonla başvuru yapmayınız.

5 ay önce

MAĞAZA PERSONELİ / PART TİME

Gİ GROUP - Doğanyurt

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 40’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ‘’Part Time Mağaza Personeli ’’arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Kasiyer

Misbaşak Francala - Doğanyurt

Mis Başak bünyesinde çalışacak. İletişimi güçlü, güler yüzlü, Enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip; Tercihen IBM kasa konusunda deneyim sahibi; Tercihen, sigara kullanmayan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Filterlife - Doğanyurt

Deneyimleriyle firmamıza değer katabilecek; yönetici adayları, vizyon sahibi, cesur, dürüst, idealist yol arkadaşları arıyoruz. Yukarıda saydığımız kriterlere sahip olmayanlar lütfen cv bırakmasın. Gerçekten yönetici vasıflarına sahip deneyimli bayan arkadaşlar lütfen mülakat için randevu alınız.

2 ay önce

YENİBOSNA ŞB. Çağrı Merkezi Elemanı

TUSAP ÇAĞRI MERKEZİ - Doğanyurt

İş Tanımı YENİBOSNA ŞUBE İÇİN; Çalışanlarının ve Müşterierinin memnuniyeti vizyonu ile hedeflerine koşan Tusap, Çağrı Merkezi / Tele SAtış sektöründe yenilikçi ve kurumsal yaklaşımla hizmet vermektedir.   Çağrı merkezi Satış bölümüne çalışıcak deneyimli,deneyimsiz  neşeli , enerjisi yüksek takım arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Öncü Bakliyat - Doğanyurt

MİKRO PROGRAMINI ÇOK İYİ BİLEN ÖN VE RESMİ MUHASEBE DENEYİMLİ, ALIŞ VE SATIŞ FATURALARINI TAKİP, KONTROL VE İŞLEYİŞ SÜREÇLERİNE HEM İŞTİRAK EDİP HEMDE TAKİP EDEBİLECEK, FİNANS VE BÜTÇELEME YAPABİLECEK, HAFTALIK VE AYLIK GELİR VE GİDER RAPORLAMALARI KONUSUNDA DENEYİMLİ, K.D.V., STOPAJ, GEÇİCİ VERGİ, KURUMLAR BEYANNAMESİ SÜREÇLERİNİ YÖNETEBİLECEK, MİZAN ÇIKARABİLECEK, GELİR TABLOSUNU OLUŞTURABİLECEK VE OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ KULLANILABİLEN, KONUSUNDA DENEYİMLİ MUHASEBE SORUMLUSU ARIYORUZ.

2 ay önce

Ofis Personeli / Patent Bürosu

Perpa Patent - Doğanyurt

Marka, Patent veya Kurumsal Danışmanlık ofisinde deneyim alan bay bayan arkadaşlar alınacaktır.

5 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Bravo Transfer Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Merkezi Antalya / Muratpaşada bulunan seyahat acentamızın ofisinde rezervasyon departmanında çalışacak, online ve telefon üzerinden gelen rezervasyon taleplerini satışa çevirebilecek Bayan Rezervasyon Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir. Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir. Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tershane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir.  İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket içi standartlar doğrultusunda tüm gerekliliklerin gerçekleştirilmesi, mevcut sistem uygulamalarının geliştirilmesi  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki ve Sorumlulukları Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamındaki tüm görevlerin gerçekleştirilmesi (Rehberlik, Risk Değerlendirme, Çalışma Ortamı Gözetimi, Eğitim-Bilgilendirme-Kayıt, İlgili Birimlerle İşbirliği vb.) ve tüm bu çalışmaların takip edilmesi, raporlanması  İSG kültürünü arttırıcı faaliyetlerin gerçekleştirilmesi İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelleri ile koordineli çalışılması  İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaların datalarının İSG Yazılımına girilmesi

5 ay önce

Kimyager / Kimya Mühendisi

Truva Seramik Kozmetik Ltd. Şti. - Doğanyurt

Islak mendil üretimi yapan fabrikamıza üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji, Mikrobiyoloji bölümlerinden mezun. Kozmetik üretim sektöründe fiilen 2 yıl çalışmış ve Kozmetik Sorumlu Müdürlük yapabilecek elemanlar aranmaktadır. Ürün bildirimleri, ürün dosyaların hazırlanması ile beraber üretim işlemlerinin takibi ve AR-GE çalışmaların yapılması beklenmektedir.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Parksan Grup Kent Ekipmanları - Doğanyurt

ŞEHİR DONATI ELEMANLARI İMALATI YAPAN FİRMAMIZA ; *TELEFONDA SATIŞ YAPABİLECEK * MS OFFICE PROGRAMLARI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN * DİKKATLİ VE PLANLI ÇALIŞABİLECEK * SORUMLULUK SAHİBİ VE GÜLER YÜZLÜ * SATILAN ÜRÜNLERİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK * DOSYALAMA, MÜŞTERİ TAKİBİNİ DÜZENLİ VE DİKKATLİ YAPABİLECEK * TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK * SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI ÜRÜNLE İLGİLİ MÜŞTERİYE BİLGİ VEREBİLECEK * TERCİHEN PAZARLAMA,İŞLETME VEYA PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜNDEN MEZUN BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR ** PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ MEZUNU DA OLUP SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN BAYAN ARKADAŞLAR TERCİH SEBEBİDİR.

5 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Q-Adr Mühendislik - Doğanyurt

BÜNYEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE , ÜNİVERSİTE MEZUNU, YABANCI DİL İNGİLİZCE BİLEN DİKSİYONU İYİ VE İŞ ORTAMINA HIZLI ADAPTE OLAN BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

5 ay önce

Medikal / Kozmetik Pazarlama Elemanı

Nur Medikal - Doğanyurt

Nur medikal & Kozmetik firmasında çalışmak üzere diksiyonu düzgün bayan pazarlama elemanı alınacaktır. Diyarbakır'da Güzellik salonlarını ve bayan kuaförlerini, ziyaret edip ürün tanıtımı ve satışı yapacaktır. Maaş + prim verilecektir. Müracaatlar şahsen firmaya yapılması gerekiyor.

4 ay önce

Özel Güvenlik Gözetleme Personeli - Bağcılar Güneşli

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ - Doğanyurt

Güneşli Bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır. Aranan Nitelikler; Askerlik Hizmetini Tamamlamış 35 Yaşını Aşmamış Tercihen Lise Mezunu Dış Görünüşüne Önem Veren Diksiyonu Düzgün 8 Saatlik Çalışma Bay Adaylar Başvurular : Erdal Bey 0530 940 98 08

5 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Dialog Teknolojisi - Doğanyurt

Tecrübeli, Bilgisayar teknik servis ve kamera ve alarm sisteminden anlayan Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Mağaza Satış Temsilcisi - Muğla / Bodrum

Loris Parfüm/Okuyucular Kozmetik - Doğanyurt

“ LORİS PARFUM “ Kozmetik sektöründe yan ürünlerinin çeşitliliğiyle 250’yi aşkın mağazasıyla, 400’den fazla ürün gamıyla – büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor. 10 Yıllık tecrübe ile uluslararası alanda edinilmiş olan güvenilirlik ve beğeni, profesyonel kadroları ile birleştirilerek kozmetik sektöründe dünya çapında bir üretici olmayı hedeflemiştir. Yeni organizasyon yapımızda, “ BODRUM – Lokasyonumuz” için “ MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ “ çalışma arkadaşlarımızı, aramızda görmek istiyoruz -ARANAN NİTELİKLER- Mağaza içi satış faaliyetlerinde bulunmak, Merkezden gelen ve mağaza sorumlusunun verdiği talimatlara uymak, Mağazanın düzen ve temizliği konularında çalışma arkadaşlarına yardımcı olmak, Müşteri şikayetlerini dinleyerek merkeze iletmek, -İŞ TANIMI- En az lise mezunu, Yenilikçi,dinamik ve motivasyonu yüksek İkna kabiliyeti yüksek,iletişim becerisi kuvvetli,müşteriye ürün satmakta zorlanmayan, Pozitif,hırslı,rekabeti seven Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün, Satış ve mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen İngilizce bilen.

4 ay önce

KURYE - TEKİRDAĞ MALKARA

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. - Doğanyurt

KURYE İLANI Genel Nitelikler: Tekirdağ Bölgesi'nde bulunan malkara şubemiz için; Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Malkara ilçesinde ikamet eden, Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak, Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek, Sosyal Haklar: Yemek, Yol Yardımı, İkramiye,Prim

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler