Doğanyurt Karayolu Taşımacılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Karayolu Taşımacılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şube Müdürü

Mustafa Selim Özdemir Özel Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla İstanbulun iki yakasında toplam 19 özel ders merkezi ve 1 koleji bulunan Atabey Eğitim Kurumlarına Şube Müdürü konumunda yeni açılacak şubelerimiz için adaylar aramaktayız. İleriye dönük olarak üst pozisyonlar için yetiştirilecektir.Öğretmen, öğrenci, veli ilişkilerinin takip edilmesi,Merkez departmanlarıyla koordineli bir şekilde çalışılması,Kayıt alabilecek ve verilen hedeflere ulaşabilmek için yoğun tempoya ayak uydurulacak,Hızlı ve doğru analiz yapabilecek,Müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı ve kurum ilkelerinden taviz vermeyecek,Ön muhasebe yapabilecek(Günlük gelir-giderlerin tutulması)Personel yönetimi, satış, pazarlama ve reklam konusunda bilgisi olan ve verilen eğitimler doğrultusunda kendisini geliştirebilecek,Bölge müdürü ve idaresi altındaki öğretmenlerle uyumlu çalışabilecek,Sorumluluk aldığının bilincinde olup düzenli ve titiz çalışabilecek

3 ay önce

Market Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Market Elemanı aranmaktadır.Projemizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak Market Elemanıtakım arkadaşları arıyoruz.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Hostes

Clipartist - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde yapılacak, organizasyon,festival,konser,etkinlik,fuar,event,tanıtım gibi çalışmalarımızda görev alacak bay ve bayan takım arkadaşları arıyoruz. ( etkinlik takibi,host,hostes,supervisor ) seyehat engeli olmayan, esnek çalışma şartlarına uyumlu arkadaşların resimli cv leri ile buradaki profillerini oluşturmaları ve sadece uygun gördüğümüz arkadaşlara biz geri dönüş yaptığımızı belirtmek isteriz. işlerimiz günlük, haftalık, aylık veya dönemsel şeklindedir. bol şanslar

2 ay önce

Muhasebe Yöneticisi

Smmm Emel Degirmenci - Doğanyurt

Muhasebe, denetim ve finans alanında hizmet veren firmamıza, muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşı arıyoruz. Not: SMMM mesleki yeterlilik staj döneminde olanlar öncelikli değerlendirilecektir. -LUCA BİLEN -TEKDÜZEN HESAP PLANINA HAKİM -MUHASEBE İLE İLGİLİ YEVMİYE KAYITLARINI YAPABİLEN -DÖNEM SONU İŞLEMLER KONUSUNDA BİLGİLİ -KDV-MUHTASAR-KURUMLAR-YILLIK GELİR-SGK BİLDİRGE VE İŞE GİRİŞİ ÇIKIŞ KONULARINDA TECRÜBELİ -TERCİHEN MUHASEBE OFİSİ DENEYİMİ OLAN -MEVZUATTA GELİŞMELERİ TAKİP EDEN VE UYGULAYAN -İŞ YOĞUNLUĞUNA GÖRE ESNEK ZAMANDA ÇALIŞABİLECEK -KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE ÖĞRENMEYE AÇIK OLAN... Sadece online başvuru kabul edilecektir.

1 hafta önce

Grafiker

Hazan Cam Ürünleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZA 25-40 YAŞ ARASI GRAFİK TASARIMCI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Otonomi Web A.Ş. - Doğanyurt

Bay - Bayan Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.İş Tanımı; Sahada müşteri görüşmelerini gerçekleştirerek, yeni müşteri portföyü oluşturmak, Takım çalışmasına yatkın,Mevcut müşteri portföyünü korumak ve geliştirmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Rakip Firmaların hareketlerini takip etmek ve ilgili birimler ile paylaşacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Aliağa Fen Bilimleri Eğitim Hiz. Ltd. Şt - Doğanyurt

Kampüsümüzde İlkokul-Ortaokul ve Anadolu Lisesinde görev alabilecek tercihen daha önce özel okul tecrübesi bulunan İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. İlgili adayların sadece Elemanonline üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Dahi Şen Ingilizce Kursu - Doğanyurt

ingilizce bilen kendine güvenen çalışma arkadaşları arıyoruz.şartlarımız arasında ingilizce öğretmenliği mezunu mecburiyeti yoktur. adaylar sistem üzerinde başvurularını detaylı bir cv ile yapsınlar.olumlu görülen cv ler görüşmeye çağrılacaktır. açık adres: yerimiz tütünçifliktedir.kızılkaya otel den 500 metre sahile doğrdur. tüpraş konutlarının giriş kapısına yakındır.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Avrupa Lisanları Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZUN ŞUBELERİ BÜNYESİNDE DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR. RESİMSİZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR. 1 AY STAJ DÖNEMİNDEN SONRA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ ATAMASIYLA KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE KADROLU OLACAKLAR. KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE BELLİ BİR ÇALIŞMASINDAN SONRA PERFORMANS SONUCUNDA VE BAŞARI SAĞLAYANLAR İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDAN BAŞLAYIP SIRASIYLA HALKLA İLİŞKİLER DEPARTMANI. HALKLA İLŞKİLER DEPARTMAN SORUMLUSU HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCILIĞI Ve İSTANBUL İÇERİSİNDE YENİ AÇILACAK ŞUBEMİZ İÇİN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KADAR YÜKSELEBİLECEK KENDİSİNE İŞ DEĞİL KARİYER HEDEFİ KOYMUŞ OLAN ADAYLAR TERCİHİMİZDİR TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE STAJ AYINDAN SONRA ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR ASLİ GÖREVLER: ANKET TARAMA SONUÇLARINI VELİLERE TELEFONLA BİLDİRMEK REKLAM TANITIM KURUMA ÖĞRENCİ KAZANDIRMAK VELİ KARŞILAMA ÖĞRENCİ İŞLERİ OLACAKTIR. KRİTERLER İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik Giyimine özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, 18-50 yaşları arasında, İş tanımı Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek, Zamanla Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dökümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek

2 ay önce

Mali Müşavir

Smmm Abdurrahman Filiz - Doğanyurt

Mali müşavirlik ofisinde yetiştirilmek üzere bayan Mali müşavir adayları veya üniversite mezun yada devam eden(işletme iktisat maliye hukuk kamu yönetimi).. Bayan eleman alınacaktır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Ak Yayıncılık - Doğanyurt

Merkezi BAĞCILAR Tabya' da olan Çağrı Merkezimize yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Satış Temsilcisi; 1600 TL NET MAAŞ+ SSK+ YEMEK+ PRİM ŞEKLİNDE Yayınevimizde mevcut müşterilerimize; Bilgisayar başında telefon ile kitap tanıtımı ve satışı yapacak, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, BAY- BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI NOT: SATIŞ-TANITIM KONUSUNDA TÜM EĞİTİMLER TARAFIMIZDAN VERİLECEKTİR. LÜTFEN UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BAŞVURUDA BULUNSUN.

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında faaliyet gösterecek Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere alanında uzman Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Endüstri Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Endüstri Mühendisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Otomotiv sektöründeki firmamıza Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Depo Ve Sevkiyat Sorumlusu

Harmes Elektrik & Otomasyon - Doğanyurt

DEPO DÜZENİ, GİRİŞ- ÇIKIŞLARIN KONTROLÜ, ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI MALZEMELERİN TESLİM EDİLMESİ.

1 hafta önce

Şoför

Bolvadin Yumurta Lojistik - Doğanyurt

iş yerinde çalışacak şöför eleman arıyoruz -sabah kahvaltı ogle yemeği -(src belgesi - b ehliyetli yeterli) -SSKsı hemen başlar -maas haftalık olarak verilecektir. -calısma saatleri : 7,30 - 19,00 -çalısma günleri : pazartesi ... cumartesi (pazar tatil) -ONEMLİ işyerimiz Ramide YOL vs vermiyoruz -Küçük minibuslerimiz var onlarla yumurta sevkiyatı yapoacaktır. -maas 1800-2300 tl aralığında fiyatı düşünüyoruz

1 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Wht Kaynak Ve Kaplama Teknoloji - Doğanyurt

Teknik resim okuma / anlama becerisi olan, Temel ölçüm ekipmanları kullanabilen, CNC tezgah operatörlük tecrübesi olan (Mazatrol / Siemens / Heidenhain / Fagor tercih sebebidir) İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden, Tercihen talaşlı imalatta benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, CNC torna, CNC işleme merkezi, universal torna freze kullanabilen,, İŞ TANIMI Tezgah kullanma talimatlarını uygulamak ve amirlerinin verdiği talimatlara göre hareket etmek. - Üretimi; teknik bilgi paketini kullanarak , planlanan sürede ve doğru olarak yapmak.İşle ve teçhizat ile ilgili gördüğü problemleri amirine bildirmek. - Üretim için gereken ; malzeme,teçhizat,ölçme ve kontrol ekipmanlarını usule uygun ve teknik emniyet kuralları dahilinde kullanmak. - İş emniyeti işçi sağlığı için gereken ; gözlük,kulaklık,eldiven,çelik burunlu ayakkabı ve iş elbisesini kullanmak. - İşin kalitesini ve verimliliğini arttırıcı yönlerde,amirlerine teklifte bulunmak. - Amirlerince verilecek diğer görevleri yapmak. - Şirket disiplin kurallarına uymak. - E5 üzerinden ve Ümraniye Tarafından Servislerimiz var, geliş gidişler servis ile sağlanmaktadır.

2 ay önce

Beyin Cerrahi Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Beyin Cerrahi Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Türkiye de sağlık sektöründe başarılı adımlar atan firmamıza Beyin Cerrahi Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı- Sekreter

Beka Gayrimenkul - Doğanyurt

Firmamız otomotiv inşaat ve turizm alanında faaliyet gösteriyor bu anlamda çalışacak yetenekli diksiyonu düzgün kişilerin başvurması rica olunur.

3 ay önce

Kuaför

Beauty By Selin Doğan - Doğanyurt

Manikür ve pedikürde Deneyimli Bayan Kuaför aranmaktadır.

3 ay önce

Banka Tahsilat Yetkilisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Banka Tahsilat Yetkilisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Türkiyenin lider bankalarından birinde çalışmak üzere Bay - Bayan Banka Tahsilat Yetkilisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler