Doğanyurt Kamu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kamu İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dokuma Ustası

Bahçekapılı Tekstil Dokuma ve Örgü Sanayi - Doğanyurt

Uşak Karahallı Osb de açılacak fabrikamıza Dokuma Ustası alınacaktırYarı zamanlı veya tam zamanlı üretimi ve makinaları takip edecek çalışma arkadaşı aranmaktadır .Çalışma yeri Uşak Karahallıdır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Poltex Tekstil - Doğanyurt

İş yerimizde sürekli olarak çalışabilecek Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Tam gün Sabah: 08.30 - Akşam: 19.00 - Cumartesi: 15.00 a kadar,Logo go plus program kullanmaktayız.En az 1 hafta boyunca program kullanma eğitimi verilecektir.

1 ay önce

Acente Sorumlusu

Happy Days Tour - Doğanyurt

ACENTE SORUMLUSU A Grubu Seyahat Acentemizde görev alacak ACENTE SORUMLUSU aramaktayız. Tercihen Turizm Otelcilik ve ya Seyahat Acenteliği bölümlerinden mezun Seyahat acentesi faaliyetlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan İyi derecede ingilizce bilen Rezervasyon, bilet satış, vize işlemleri, tur organizasyonları gibi tüm seyahat acentesi faliyetlerinde deneyimli Acentemizin tüm faaliyetlerini oluşturup, yönetebilecek Maaş+ Prim sistemiyle çalışacak ACENTE SORUMLUSU aramaktayız.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Doğanyurt

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ ,DENEYİM VE ENERJİSİNE GÜVENEN LYS KONULARINA HAKİM ; ÖZEL DERECE GRUPLARINDA DA DERSE VE ETÜTLERE GİREBİLECEK FİZİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Iç Mimar-Tasarımcı

Anka Concept - Doğanyurt

2011 Yılından beri İnşaat -Mobilya Mimarlık - İnterkom ve Otomasyon sektöründe faliyet gösteren firmamızın Burhanettin Onat caddesinde yeni açılacak olan Mutfak - Ankastre Mimari Showroomumuza '' İÇ MİMAR - TASARIMCI '' aramaktayız. Üniversitelerin İç Mimarlık veya tasarım bölümünden mezun, AuotoCAD, 3D Max , SketchUp tasarım programlarına hakim, Tasarım, 3D modelleme ve sunumunda etkili olabilecek, Hedef ve zaman odaklı çalışma yapısına uyum sağlayabilen, Showroomun yönetimini ve müşteri karşılama yapabilecek , Tam zamanlı veya part-time çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İç Mimar - Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza tecrübeli Muhasebe Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı : Alış-satış faturalarını işlemek,çek ve senet işlemleri, mutabakatlar, telefon trafiği ile ilgilenmek, arşivleme dosyalama, şirket bünyesinde tutulan resmi muhasebeye yardımcı olmak,e-fatura-e-arşiv bilgisi olması ve ön muhasebe tüm işlemler.2009 Yılından bugüne Türkiye`de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başardık internet üzerinden kitap, kırtasiye vs gibi ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent - Keçiören Servis Noktalarımızdır. Ücret: 1600 - 2000 Arası Yüz yüze Yapılan Görüşme Sonucu Belirlenecektir.

3 hafta önce

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE VASIFSIZ ELEMANLAR ALINACAKTIR

SELİKA - Doğanyurt

2,200 TL MAAŞLA BAŞLANGIÇTA;; **FİRMAMIZIN TANITIM SATIŞ VE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAY&BAYAN 20 KİŞİ ALINACAKTIR...... **NOT: İSTEYENE ÜCRET GÜNLÜK VERİLİR... GSM: 553 408 58 28 0224, 225 11 35

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Akademist Grup Turizm ve Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönem ve sonraki eğitim yıllarında görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Çocukları seven, öğrenmeye meraklı, dünyayı, gelişmeleri izleyen ve gelişimin parçası olabilen, sorunları çözebilen, kendine güvenen, öğrenci merkezli çalışmanın önemine inanan, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, butik okul konseptinde, ilkokul, ortaokul sınıflarında çalışabilecek İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

1 hafta önce

Kaynakçı

Tekna Makine İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şantiyede ve atölyede Tecrübeli çelik imalat işlerinde çalışacak Kaynakçı aranıyor.

2 ay önce

Hemşire

Roza Saç Ekimi - Doğanyurt

saç ekimi üzerine yetiştirilecek bayan sağlık personeli alınacaktır. 18-24 yaş arasında seyahat problemi olmayan iletişimi iyi sözleşmeli çalışabilecek kayseride ikamet eden lütfen başvuru şartlarını iyice okuyup başvuru yapınız.

3 ay önce

Serigrafi Baskı Operatörü

Erdal Matbaa Ambalaj Etiket San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İzmir Kemalpaşadaki fabrikamızda çalıştırılmak üzere Serigrafi Baskı Operatörü aranmaktadır.

3 ay önce

Yemek-Temizlik Elemanı

Özel Hayaller Vagonu Gündüz Bakımevi - Doğanyurt

Kurumumuzda part-time çalışacak olan güler yüzlü insan ilişkileri olumlu enerjisi yüksek takım çalışmasına uyumlu bir aşçı-temizlikçi aranıyor.Kendine güvenen çalışma arkadaşlarımızla önce telefon görüşmesi sonrasında da karşılıklı görüşmeye bekliyoruz.

1 hafta önce

lpg montaj ustası

mavi umut otogaz - Doğanyurt

lpg montaj yapabilecek elektriikden anlayan usta aranıyor

2 ay önce

Aşçı

Robinson Club Hotel Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Aşçı aranmaktadır.RobınsonClub Türkiye; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Antalya Mesleki Eğitim Merkezi İşbirliği içinde, kendi işletmelerinde istihdam etmek üzere Antalyada Aşçılık Meslek Eğitimi yürütmektedir.Eğitimde ve çalışma döneminde sigorta ve 12 ay ücreti mevcuttur. Konaklama ve yeme-içme ROBINSON personel lojmanında ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Kalfalık sınavı bitiminde, katılımcılar personel statüsünde ROBINSON otellerinde aşçı olarak istihdam edilmektedir. İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında Tüm süreç ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Ilgilenenler yazılı uygunluk testi ve mülakat sonucuna göre eğitime kabul edilecektir.Aşçılık Eğitimi - İstihdam - Sigorta - Maaş - Kalfalık BelgesiÇalışma yeri Antalya Kemerdir.

2 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Doruk Çevre - Doğanyurt

A-B-C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI İSTANBUL Tuzla Bölgesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, mevcut projelerimizde görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışabilecek A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranıyor. ARANAN ÖZELLİKLER:, - Tercihen inşaat sektöründe deneyim sahibi, - A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, - MS Office programlarına hakim, - İSG konusunda yasal mevzuata hakim, - Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, - Tercihen askerliğini yapmış olan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu bulunmayan. İŞİN TANIMI: - İSG denetimlerinin yapılması ve bağlı olduğu birime raporlanması, - İSG prosedüründeki uygulamaların projelere etkin şekilde uygulamak, eksikliklerin analizini yapmak,temel nedenlerinin bulunması, - İSG ile ilgili olan süreçleri geliştirmek ve iyileştirmek, - Çalışanlara İş Güvenliği konusunda eğitimlerin verilmesi, - Çalışanların gerekli koruyucu malzemeleri kullanmalarını sağlamak, sürekli olarak kontrolünü yapmak vb ***İLGİLENEN ADAYLARIN SİTE ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.***

1 hafta önce

Resepsiyonist

Ayg Turizm Gıda San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Titanic Anadolu Comfort Hotel 'de resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. Düzenli ve disiplinli çalışmak. Diksiyonu düzgün ve prezentabl olmak. MS Office ve Opera programları konusunda deneyimli olmak. Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Tercihen benzer pozisyonda deneyimli olmak. Operasyon saatleri içerisinde ayakta çalışabilmek. Vardiyalı sistemde ve gece çalışabilmek. Misafir memnuniyeti odaklı çalışmak. Ön büro alanında kariyer hedefi olmak. İyi seviyede İngilizce bilmek.

2 ay önce

Abkant Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Abkant Operatörü aranmaktadır.1989 Yılında İzmirde faaliyete başlayan firmamıza; şirket, bina ve açık alanların tüm görsel iletişim ürünlerini tasarlamak, üretmek ve montajını gerçekleştirmekte, iç ve dış mekanlarda dekorasyon işleri, her türlü çelik ve betonerme yapı alımı, satımı ve imalatı ile ilgili proje taahhüt işlerini yürütmekteyiz.Servis Güzergahı;Buca, Hatay, Gaziemir, Karabağlar, Turgutlu, Kemalpaşa, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Örnekköy, Gümüşpala, Yukarı-Kızılca, Armutlu, Çiğli, Evkas, Altındağ, Çamdibi, Doğanlar, Atatürk Mah, BağyurduÇalışma Saatleri; 07.30/17.30 tek vardiya ( Hafta Sonu Tatil) 07.30/17.30 -17.30/03.30 Çift vardiya (Hafta Sonu Tatil) 07.30/15.30-15.30/23.30-23.30/07.30 Üç vardiya (Pazar Günü Tatil) Şuan Tek Vardiya çalışılmaktadır. Vardiyalı çalışma olacaktır.

3 ay önce

Inşaat Elektrikçisi

Inci Avize Aydınlatma - Doğanyurt

İNŞAAT ELEKTRİĞİNDEN ANLAYAN USTA VEYA KALFALAR ARANMAKTADIR. SSK+YEMEK+MAAŞ VERİLMEKTEDİR. YENİ BAŞLAYACAK ÇIRAKLARDA ALINACAKTIR.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gezgen Gayrimenkul Inşaat San. Tic. Ltd. Şt - Doğanyurt

Genel Nitelikler: En az Lise mezunu, 18 ve 30 yaş arası, Diksiyonu düzgün, Girişken, İnsan ilişkileri kuvvetli,güler yüzlü ve pozitif, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İş Tanımı: Gelen müşteriyi karşılama, Gelen müşteri kayıtlarının oluşumu ve takibi, Gelen telefonları karşılama, Sosyal medya sayfalarımızın takibini yapabilecek. ESENYURT VE ÇEVRE LOKASYONLARDA İKAMET EDEN , MAAŞ+YEMEK+SİGORTA+PRİM

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Minik Ayaklar Kreş - Doğanyurt

2 yaş sınıfımız için güleryüzlü, çocuk gelişimi mezunu, deneyimli öğretmen alınacaktır.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler