Doğanyurt Kalibrasyon Laboratuvarı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Kalibrasyon Laboratuvarı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Personel

Efor Yönetim - Doğanyurt

Menemen'de bulunan depomuzda çalıştırılmak üzere 20-45 yaşları arasından erkek personel istihdam edilecektir. Asgari Ücret + SGK + Servis + Yemek + Mesai BAŞVURU: ŞEVKİ BEY - 0530 265 4227 CANER BEY - 0554 190 2146 GÜLŞAH HANIM - 0553 191 1279

4 ay önce

Servis Elemanı

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi - Doğanyurt

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Üsküdar uncular caddesindeki şubemiz için servis elemanı arıyoruz. Aranan nitelikler - Çalışma disiplinine sahip. - Hijyene ve vizyonuna dikkat eden. - Takım çalışmasına yatkın

3 ay önce

Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlileri

Sesa Group - Doğanyurt

FATİH - BAYRAMPAŞA - SULTANGAZİ - GAZİOSMANPAŞA ve EYÜP de yapımı tamamlanan veya devam Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Plaza ve Şantiye gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - DANIŞMA personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19- Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1950 + Yemek + Agi Avrupa yakası / Bilgi ve İrtibat: 0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Mecidiyeköy Mh. Kervangeçmez sok. Birlik apt. No:11 Dai:6 Şişli İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

3 ay önce

Metin Yazarı

Cv Benim - Doğanyurt

Broşür, afiş, katalog, sosyal medya ve web sitesinin ilgili kısımları için içerik oluşturulması, tanıtım videolarının içerik hazırlanma sürecine destek olması,sektördeki firmaların içerik alanındaki faaliyetlerini takip etmesi ve raporlanması, tüm etkinlikler için tema, konuların hazırlanması, vizyon ve misyonuna uygun yürütülmesinin sağlanması.Reklam yazarlığı, reklam kurgusu, slogan üretimi, ürün tanıtımı, sosyal medya ve web site içerik üretimi, SEO metin yazarlığı konusunda tecrübeli, Metin Yazarı çalışma arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlileri / Sertifikasız

Sesa Group - Doğanyurt

BEYOĞLU - TAKSİM - ŞİŞLİ - BOMONTİ ve NİŞANTAŞI Çevresi yapımı tamamlanan bir çok Toplu Konut / Site - Residence ve İş Merkezi gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1880 Ort. + Yemek + Agi Avrupa yakası / Bilgi ve İrtibat: 0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Mecidiyeköy Mh. Kervangeçmez sok. Birlik apt. No:11 Dai:6 Şişli İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

5 ay önce

Inşaat Formen / Kalfa

Gen-Ka Inşaat - Doğanyurt

İş Açıklaması Gemlik Bursa Şantiyemizde, Kaba yapı ve İnce Yapı İnşaat Sorumlusu Olarak çalışacak, İnşaat Formen'i /Kalfa'sı arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Kaba Yapı, İnce Yapı, projelerini çok iyi okuyabilen ve aplikasyonunu doğru yapabilen, • Taşeron sözleşmelerinde yer alan idari ve teknik detayların uygulama kontrolünü yapabilecek, • Ekibi her anlamda organize edecek kadar uygulama tecrübesi olan, • Seyahat engeli olmayan, • Şantiye Şefi ile koordinasyonlu çalışan, • Metraj ve Hakediş bilgilerini ofise doğru aktarabilen, • Tercihen B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Kalfa ve Formen arıyoruz.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Korupan Izolasyon - Doğanyurt

çalışma saatleri sabah 8 akşam 6 yemek sgk servis mevcuttur düzenli çalışma arkadaşları aranmaktadır

3 hafta önce

Gazaltı Kaynakçısı / Kaynak Tesviye / Kaynak Taşlama

Mipsan Makina - Doğanyurt

Fabrikamız da çalışmak üzere geçici süreli ve dolgun ücretli olarak çalışacak deneyimli Gazaltı Kaynak Elemanları ve Kaynak Tesviye/Kaynak Taşlama Elemanları aramaktayız. Aradığımız Nitelikler -Tercihen makine konstrüksiyon bilgisi olan - Askerliğini yapmış ve evli olması tercihimizdir. -Servis imkanımız yoktur. Adres ve İletişim Bilgilerimiz Merve Mah.Atatürk Cad. Zafer İş Merkezi Bodrum Kat- No:3 YENİDOĞAN/SANCAKTEPE TEL:0216 364 56 01 0216 466 08 00-01

2 ay önce

Kimliksiz Danışman / Gözetim Güvenlik

Kaus Grup - Doğanyurt

1750 İle 2250 Ortalama (Yemek + Agi + Yol Projeye Göre Degişiklik Göstermektedir) Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin / 12 Çalış - 36 İstiraat ÇALIŞMA SİSTEMLERİ PROJE BAZLI DEĞİŞMEKTEDİR SARIYER - LEVENT - BEŞİKTAŞ - TAKSİM - EMİNÖNÜ - ŞİŞLİ - FATİH - ALİBEYKÖY ve MEÇİDİYEKÖY de yapımı tamamlanan Site / Konut - İş Merkezi - Plaza ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. Kaus Grup Farkı İle ^^ HAYALLERİN GÜVENCE ALTINDA ^^ *Güvenlik işini benimsemiş meslek olarak seçmiş olmak, *T.C. Vatandaşı olmak. * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), * Min. 19 - Max. 40 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, * Ayda 15 ve 20 gün çalışma imkanı, ----%100 iş imkanı--------KAUS GRUP FARKI İLE NOT: BAZI PROJELERMİZDE YERİNE GÖRE SERVİS İMKANIMIZ MEVCUTTUR. PROJEYE GÖRE DEĞİŞEN ŞARTLAR YEMEK OLMADIĞ TAKTİRDE MAAŞA EKLENMEKTEDİR Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 400 TL arası artış göstermektedir. KİMLİKLERİNİ ALANA KADAR DANIŞMA VE YÖNLENDİRME PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMA İMKANI SERTİFİKASIZ NASIL ÇALIŞILIR VE NELER YAPILIR, KİMLİK ALMA SÜRECİ NASIL OLUR. MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERİ ARAYARAK VEYA İNTERNET SİTEMİZE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ . DİĞER İLÇE VE İL OLANAKLAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.*** Avrupa Yakası / Bilgi ve İrtibat 0212 451 81 01 Temsilcilerimiz Seda Hanım 0553 937 81 05 Beyza Hanım 0553 937 81 04 İdil Hanım 0553 937 81 03 Sevda Hanım 0553 937 81 02

5 ay önce

Temizlik Personelleri - Part Time Ve Full Time

Brnm Temizlik - Doğanyurt

HAFTANIN 6 GÜNÜ PART TİME YADA FULL TİME ÇEŞİTLİ İŞLERDE ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR. TEMİZLİK İŞİNDEN ANLAYAN PERSONELLERİN BAŞVURMASI DİKKATE ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER CV ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRELECEKTİR.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Hayat Cam Pimapen - Doğanyurt

Alanında en az 3 yıl deneyimli, Mikro Programı bilen Günlük, haftalık , aylık ödeme ve tahsilatlarla nakit akış raporlarını hazırlayabilen , Sorumluluk sahibi sonuç odaklı detaylara önem veren İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden İşin Tanımı ; Banka ve finans kuruluşları ile ilişkilerin yürütülmesi, Nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi Finans kayıtlarının doğru ve tam olarak tutulması borçların ve alacakların yönetimi Ödeme ve tahsilat programlarının hazırlanıp yöneticiye sunulması Finansal ihtiyaçları belirleyip tedariki hususunda alternatif çözümler üretilmesi. Tel:5311611157 Güneş Hanım

5 ay önce

Tecrübeli Servis Elemanı

Subway - Doğanyurt

Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe tecrübeli, Tezgah arkasındaki operasyona katkı sağlayabilcek, Müşteri odaklı, güler yüzlü, enerjik, Kişisel görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun, ekip arkadaşları arıyoruz.. Başvuruların online olarak yapılmasını rica ederiz.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan Kurumumuz bünyesinde çalıştırılacak Yemek - Çay - Ara temizlik işlerinde çalışacak Bayan Personel alınacaktır.

5 gün önce

Şef Garson

Gİ GROUP - Doğanyurt

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 57’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren otelimiz için '' Şef Garson'' arayışımız mevcuttur. Marmaris Selimiye'de ikamet edebilecek, Garsonluk tecrübesi bulunan, Esnek çalışma engeli olmayan.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Acara Plastik Ambalaj San Tic - Doğanyurt

Bayrampaşa - Maltepe de bulunan firmamızda çalışacak; Plastik Ambalaj sektöründe çalışmış, tecrübeli bayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Arapça Bilen Satış Danışmanı - İstiklal Asmalımescit

WATSONS TÜRKİYE - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER İstiklal Asmalımescit' te bulunan mağazamız için değerlendirilmek üzere ' Arapça Bilen Satış Danışmanı' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, Beyoğlu ya da çevresinde ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

2 ay önce

Bulaşıkhane Personeli - Bahçelievler

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET - Doğanyurt

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren, İstanbul Bahçelievler bölgesinde bulunan Özel bir Hastane projemizde çalışacak Garson alınacaktır, *20-35 yaş aralığında Net maaş + yemek + Mesai Saatleri içinde araya bilirsiniz - 09.00 - 18.00 Başvuru: 0 506 496 97 29

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gülen Çocuklar Özel Eğitim Ve Rehabilita - Doğanyurt

ÜMRANİYE / DUDULLU'DA BULUNAN REHABİLİTASYON MERKEZİMİZE YAKIN CİVARDA İKAMET EDEN TAM ZAMANLI OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ VE YA ÇOCUK GELİŞİMİ LİSANS MEZUNU ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. ÖN LİSANS BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Hc Grup - Doğanyurt

ATAŞEHİRDE BULUNAN GAYRİMENKUL OFİSİMİZE YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR...

2 ay önce

Motor Kurye

Dominos Pizza - Doğanyurt

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Motor Kurye arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler