Doğanyurt Jeneratör İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Jeneratör İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Arayüz Geliştirici

Sanalogi Bilişim San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Sanalogi Ailesi olarak, aşağıdaki özelliklere sahipseniz, Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Arayüz Geliştirici takım arkadaşı aramaktayız.Web ve mobil tabanlı uygulamalarda görev almış ve deneyim sahibi,Frontend Development konusunda minimum 2 yıl deneyimli ve farklı alanda birçok proje geliştirmiş,Modern JavaScript geliştirme pratiklerine hâkim,JavaScript kütüphanelerinden en az biri ile proje geliştirmiş (React - React Native & Redux, Angular.js, Node.JS ve/veya Vue.js tecrübesi olan)Temel seviyede tasarım programlarını (Photoshop/Illustrator, Sketch vb) kullanabilenTasarım programlarını HTML ve diğer gereksinimlere dönüştürebilenHTML5, CSS3, AJAX, JavaScript, Boostrap3-4 geliştirme pratiklerine hâkimResponsive/Adaptive geliştirme konusunda deneyimliTasarımların pixel-perfect olarak UI/UX kodlamalarına hâkim ve Kullanıcı deneyimi(UI/UX) tecrübesi bulunanNesne Yönelimli Programlama(OOP) ve Tasarım Kalıpları (Design Patterns) konularında tecrübeliCross-Browser uyumluluklarına kesinlikle dikkat edenCross platform uygulama geliştirme süreçlerinde bilgili, tecrübeli ve istekliTercihen Test güdümlü geliştirme(TDD) deneyimi bulunan (Tercihen: Jest, Enzyme, Mocha gibi JavaScript test kütüphaneleri ile çalışmış, aktif olarak çalıştığı projelerde unit ve integration test yazıyor olmak)Hata yönetimi, performans gibi konularda tecrübeli ve geliştirme yapabilecek,Ölçeklenebilir, güvenilir ve sürdürülebilir kod geliştiren,Lokasyon; İstanbul - Başakşehir

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Sunmed Medikal Özel Sağlık Hiz. San. Tic. - Doğanyurt

tıbbi cihaz konusunda yetiştirilmek üzere tercihen tercihen oto ehliyetli bayan personel alınacaktır Ayrıca biyomedikal teknikeri alınacaktır ilgilenen adayların resimli cv ile online başvurmaları ricasıyla

3 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Otantik Taş Ev - Doğanyurt

Ortaca Dalaman ve Sarıgermede bulunan işyerlerimize Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Efortek Yangın Söndürme ve Güvenlik Sis San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yangın söndürme cihazlarının dolumu, mevcut yangın söndürme sistemlerinin kontrol ve bakımlarının yapılması ve güvenlik sistemlerinin kurulumu hizmetlerini vermekteyiz.Firmamızda görevlendirmek üzere Pazarlamacı (Satış Temsilcisi) aranmaktadır.

1 ay önce

Plasiyer Şoför

Ateşoğlu Süt San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

PLASİYER SATIŞ DAĞITIM ŞOFÖRÜ - EN AZ B SINIFI EHLİYETİ OLAN - KAMYONET KULLANABİLEN - SRC VE PSİKOTEKNİK BELGELERİ OLAN - İSTANBUL İÇİ GÜZERGAHLARA HAKİM - ZİNCİR MARKETLERE ÜRÜN DAĞITIMI YAPABİLECEK - TECRÜBE SAHİBİ - DİKSİYONU DÜZGÜN PLASİYERLER ALINACAKTIR. NOT: SERVİS GÜZERGAHI OLAN, KÜÇÜKÇEKMECE, AVCILAR, ESENYURT VE BÜYÜKÇEKMECE İLÇELERİNDE İKAMET EDENLER TERCİH SEBEBİDİR.

1 hafta önce

Üretim Teknik Müdürü

Policap Plastik - Doğanyurt

ESENYURT TA BULUNAN PLASTİK FABRİKASINA ÜRETİM TEKNİK KONUSUNDA DENEYİMLİ EKİP YÖNETİMİ KONUSUNDA TECRÜBELİ YÜKSEK ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURACAK TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN MAKİNA ENDÜSTRİ ELEKTİRİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ÜRETİM MÜDÜRLERİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Zayıf Akım Tesisatçısı (Çağırma - Haberleşme - Güvenlik),

Astek Teknoloji Elektrik ve Elektronik - Doğanyurt

Elektrik, Uydu, Montaj ve Servis hizmetinde çalışacak Zayıf Akım Tesisatçısı (Çağırma -Haberleşme - Güvenlik) elemanı aranıyor.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nail Doğan - Doğanyurt

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Turizm sektöründe hizmet vermekteyiz.

2 hafta önce

Yönetici Asistan

Pakel Gıda - Doğanyurt

Aranan Nitelikler ; MS Office programlarına hakim, Tercihen Üniversite mezunu Tercihen gıda sektöründe tecrübeli İstanbul Avrupa Yakasında (Esenyurt civarında ) ikamet eden Sigara kullanmayan (tercih sebebidir) Kendine güvenen titiz , dikkatli , çalışkan İş Tanımı ; ERP programı üzerinden stok takibi yapmak, İş emirlerini oluşturmak, Üretim raporlarını işlemek vb. konularda Üretim Müdürü yardımcısı olarak görev almak

2 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Arda Çit San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Silivri Selimpaşa E-5 Yan yol üzerinde depomuza Bayan Satış Elamanı (Toptan) aranmaktadır.

3 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Marin Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Alakart Satış Elemanı (Pompacı) aranmaktadır.1900 Net Maaş 300 TL Yemek + Prim + 8 Saat

3 ay önce

Bayi Kanalı Satış Temsilcisi

Han Elektronik Aş - Doğanyurt

İş Tanımı Elektronik güvenlik sektöründe 17 Yıldır Türkiye'nin Güvenlik Çözümü olarak önemli markaların distribütörü olan firmamıza takım arkadaşı arıyoruz. Görev Tanımı: Elektronik güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek iş potansiyeli yaratmak, müşteri taleplerinin takibi ve satışa dönüştürülme süreçlerini yönetmek. Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu En az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak Satış konusunda istekli ve sonuç odaklı olmak Seyahat edebilir durumda olmak Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için ) Dinamik ve enerjik olmak Pozitif bir bakış açısına sahip olmak Çözüm odaklı olmak

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Atm Asansör ve Mühendislik İnşaat ve Malzemeleri - Doğanyurt

Firmamızda çalışmak üzere muhasebe elemanı aynı zamanda yöneticilik becerisine sahip Bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları) aranmaktadır.Turizm işletme projesine yönlendirmek üzere Sualtı Fotoğrafçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Yemek / Temizlik Elemanı

Zenaart Group Tasarım San. Tic . A. Ş. - Doğanyurt

ANTALYA MURAT PAŞA İLÇESİ TARIM MAHALLESİ PERGE BULVARINDA BULUNAN İŞLETMEMİZDE ÇAY SERVİSİ,ÇALIŞANLARIMIZA ÖĞLE YEMEĞİ HAZIRLIĞINI VE İŞLETME TEMİZLİĞİNİ ÜSTLENECEK 25 İLE 40 YAŞ ARASI SORUMLULUK SAHİBİ,PRENSİPLİ,DİKSİYONU DÜZGÜN UZUN VADE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN BAYAN ÇALIŞAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Kama Pres Sanayi Ve Ticaret A. Ş - Doğanyurt

•Fabrikamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere; •Lise, Meslek Yüksekokulu ve Üniversitelerin Teknik Bölümlerinden mezun olan •Güneşli / Bağcılar ve yakın çevresinde ikamet eden, •Bay / Bayan Satış Temsilcileri alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Şefi

Vega Ajans Tan.org. Hiz. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin kanunlara, muhasebe prensiplerine ve mevzuata uygun olarak işlerliğini sağlamak, Aylık KDV, KDV 2, Muhtasar Damga Vergisi beyannamelerinin, BA – BS formlarının zamanında ve doğru olarak hazırlanmasını sağlamak, vergi, resim, harç ve aidat yükümlülüğü ile ilgili işlemleri zamanında gerçekleştirmek, Her ay sonu mizanları incelemek ve gerekli düzeltmeleri yapmak, Aylık hesap planı kontrollerini yapmak ve gerekli tespitleri yaparak işlemlerin yasal sürece uygun işlerliğini sağlamak, Dönem sonlarında Geçici vergi hazırlık çalışmalarının yapılmasını sağlamak ve geçici vergi beyannamelerini hazırlamak, Dönem sonu işlemlerini yaparak Kurumlar Vergisi beyannamesini hazırlamak, Vergi dairesi ve resmi kurumlarda işlem takibi gerçekleştirmek, KDV iade dosyalarının hazırlanması, gerekli bildirimlerin düzenlenerek mahsup ve iadelerinin yapılmasını sağlamak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SMMM belgesine sahip. Ms Office programlarına hakim, Logo Go bilen ve aktif olarak kullanan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Vb Bilişim Tek A. Ş. - Doğanyurt

FİRMAMIZA ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN DENEYİMLİ SEKRETER ALINACAKTIR.

2 ay önce

Kaynakçı

Eyka Metal Tasarım Uygulama - Doğanyurt

Çatı kaynağı yapacak Kaynakçı usta aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Songül Aydınlatma - Doğanyurt

AVİZE MAĞAZAMIZDA SATIŞ YAPABİLECEK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR maaş+yemek+ssk

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler