Doğanyurt Jeneratör İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Jeneratör İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Elemanı

Azade Group İnşaat İç ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.1995 yılından itibaren faaliyet gösteren Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 170.000in üzerinde abonesi, %50 pazar payı, yüksek müşteri memnuniyet oranı ve 500ü aşkın projesi ile Türkiyenin en hızlı büyüyen ve sektörün liderleri arasındaki güvenlik firmasıdır. Pronet 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinvenle yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücünü artırmıştır.Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak,Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

5 ay önce

Sunucu Yönetimi Sistem Uzmanı/Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sunucu Yönetimi Sistem Uzmanı/Mühendisi aranmaktadır.Sistem kontrol ve güvenliği (Sistem yedekleme, Güvenlik sistemlerinin oluşturulması vb.) sağlamak, bununla ilgili yöntemler geliştirmek,Periyodik yedekleme işlemlerinin takibini ve problemsiz işlemesini sağlamak,Personellerden gelen destek taleplerine yerinde ve zamanında müdahalede bulunmak,Microsoft Teknolojileri (Sunucu Sistemleri, Active Directory, Server&Client Mimarisi, Exchange, Power Shell, IIS vb.)High Availabilty, Disaster Recover,Microsoft Office 365 ve tercihen Azure platformu,Arcserve Yedekleme Sistemleri ve Arşivleme Sistemleri,Server ve Storage sistemleri,Tercihen Microsoft System Center Ailesi,Temel seviyede Network ve güvenlik altyapıları konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Tercihen MCSE, MCSA, sertifikalarından birine sahip,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Dakka Danışmanlık - Doğanyurt

İstanbul Kadıköyde bulunan, İnsan Kaynakları&Danışmanlık Hizmeti veren şirketimize Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Telefon, mail, sosyal medya ve diğer iletişim kanalları üzerinden sektörde faaliyet gösteren firmalara ulaşarak randevu oluşturacak,Yüzyüze görüşmeler ile şirketimizi temsil ederek hizmetlerimizle ilgili bilgiler verip satış-pazarlama operasyonu gerçekleştirecek,Yeni müşteri kazanımı için iş geliştirme yöntemleri geliştirecek,Sürekli Müşteri ziyaretleri yaparak yeni müşteri kazanımı sağlayacak,İşkur, Kaymakamlık, il müdürlükleri vs gibi kurumlardaki görüşmelerimizi sağlayacak,Sosyal Medya hesaplarımızı aktif olarak yürütecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Yardımcısı

Laber Organik Kozmetik A. Ş. - Doğanyurt

GENEL MUHASEBE ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE TUTULUYOR. YARDIMCI PERSONEL ARANIYOR... SADECE ONLİNE BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR...

3 gün önce

Banka Gişe Yetkilisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Banka Gişe Yetkilisi aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin lider bankalarından birinin Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere Banka Gişe Yetkilisi aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Berkehan Dural Akademi - Doğanyurt

Milli Eğitim bakanlığına bağlı sanat okulumuzda çalışacak disiplinli, devamlılığı olan, prensipli, şeffaf çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkisi aranmaktadır.2007 yılından bu yana Hizmet işletme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.İş Tanımı;Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, mevcut müşterilerin devamlılığını sağlayabilecek, Müşteri sadakati konusunda hassas, problem karşısında çözüm üretmeyi seven, ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Aşçı-Aşçı Yardımcısı

Beyrut Cafe - Doğanyurt

2011 yılından beri Kafeterya hizmetleri veren firmamızda görevlendirmek üzere " Aşçı veya Aşçı Yardımcısı" aramaktayız. - Tam Zamanlı , - İnsan ilişkilerinde iyi, - Güler Yüzlü

4 ay önce

Türkçe Ve Edebiyat Öğretmeni

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

FEN BİLİMLERİ ETÜT MERKEZİNE DENEYİMLİ TÜRKÇE VE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Kurum Müdürü

Minivercity Anaokulu - Doğanyurt

AİLE SOSYAL HİZMETLERE BAĞLI KREŞİMİZE KURUM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR. DAHA ÖNCE ANAOKULUNDA, KREŞLERDE KURUM MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞMIŞ KİŞİLER VEYA BELİLİRLİ BRANŞLARDAN 4 SENELİK ÜNİVERSİTE MEZUNLARI 2 SENE SİGORTALI OLARAK ÇALIŞMIŞ 2 SENELİK ÜNİVERSİTE MEZUNLARI 4 SENE SİGORTALI OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. TAM ZAMANLI YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN BAŞVURULARINDA BELİRTSİNLER.

3 hafta önce

Satış Ve Pazarlama Temsilcisi

Akren Ajans - Doğanyurt

* 25-35 Yaşları Arasında Bayan * Pazarlama Tecrübesi Olan * Tercihen Reklam Matbaa Promosyon, Sigorta, Banka, Kurumsal Pazarlama gibi alanlarda tecrübesi olan * Denizlide İkamet Eden * B SINIFI AKTİF ARAÇ KULLANAN * Kendine Güvenen * Diksiyonu Düzgün ve İkna Kabiliyeti Yüksek * İş Takibi Kuvvetli * Satış Temsilcisi Alınacaktır. MAAŞ + SGK + PRİM + ARAÇ Not 1: KENDİNİ GELİŞTİMEK İSTEYEN VEYA YENİ MEZUN ARKADAŞLARDA BAŞVURABİLİR. İş Tanımı; Denizli ve çevresinde şirketimizi temsil etmek Satış ve tanıtım odaklı müşteri ziyaretleri Bünyemizde bulunan ürünlerin satış ve pazarlaması Şirketimizin faaliyet alanları; Reklam, Matbaa, Promosyon, Dış Mekan Görselleri / Tabela, Grafik Tasarım ve Web sitesi gibi baskılı ve baskısız tüm tanıtım materyallerinin yanı sıra 2016 yılı Ocak ayı itibariyle E-ticaret alanında da Klima, Müzik Aletleri, Bilgisayar/ Bilgisayar Parçaları- Yazıcı ve daha binlerce ürün ile Sanal Dünyada satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

5 ay önce

Lojistik Depo Personeli

Opal Lojistik - Doğanyurt

Gebze'de bulunan lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere ; 23 - 35 yaş aralığında erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli bay/bayan eleman alınacaktır. Tercihen bilgisayar kullanmasını bilen veya aref(el terminali) kullanmasını bilen adaylar alınacaktır. Çalışma 3 vardiya olmaktadır. Asgari ücret + agi +ssk + yemek + servis + yılda bir maaş ikramiye verilecektir.

2 ay önce

Sekreter

Lennas Tekstil San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis işlerimizi takip edecek misafirlerimize çay ikram edecek telefonlara bakacak çalışmayı seven Sekreter ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Sca Endüstri Malzemeleri - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER EGE KAYIŞ GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI PAZARLAMA bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Kurumsal Pazarlama Sorumlusu" aramaktayız. · Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, · Aktif araç kullabilen, seyahat engeli olmayan, · Problem çözme becerileri gelişmiş, · Temsil yeteneği güçlü ve güleryüzlü, · Yoğun ortamdaki çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, · İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip olan · Yenilikleri takip eden, yüksek motivasyona sahip, sonuç odaklı, İŞ TANIMI · Pazarlama faaliyetlerinin planlaması ve süreçlerinin yönetilmesi, · Müşteri İlişkilerinin yürütülmesi ve bilgi akışının sağlıklı şekilde yapılmasının sağlanması.

2 hafta önce

Makine Tasarım Sorumlusu

Teknosim Elektrik Makine ve Otomasyon Sis San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Makine Tasarım Sorumlusu aranmaktadır.Organizasyondaki yeri ve Kurumsal Rolü;Teknosim’ in prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda tasarım süreçlerinin iyileştirilmesi ve proje şartnamelerine uygun teknik yeterlilikte projeleri zaman planına uygun bir şekilde mekanik anlamda tasarlamak ve 3 boyutlu çizimlerini gerçekleştirmek için çalışır.Görev, Yetki ve Sorumluluklar;Müşteriden alınan teknik donelerin değerlendirildiği Şirket İçi ve/veya Müşteri ile Toplantılara katılır.Kendisine sorumluluğu verilen proje ile ilgili gerekli tüm teknik bilgileri toplar.Proje ile ilgili projelendirme çalışmaları ve gerekli tüm ön çalışmaları yapar.Sorumlusu olduğu makinenin mekanik tasarımını ve 3 boyutlu çizimlerini gerçekleştirir.Kullanılacak standart parçalar ile ilgili ürün ve model belirlemelerini yapar, ve siparişler ile ilgili Makine Mühendisine gerekli yönlendirmeleri yapar,Verilen Standart Parça satın alma siparişlerinin belirlenen termin tarihlerine uygun şekilde temin edilmesi hususunda gerekli gerekli yönlendirmeleri ve kontrolleri yapar, planlama toplantılarında konu hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapar.Projelerin plana uygun olarak gerçekleştirilmesi için kendi sorumluluğundaki konularda gerekli tüm aksiyonları alır.Sorumlusu olduğu projenin montajını belirli periyotlarda kontrol ederek, gerekli teknik yönlendirmeleri sağlar.Makine parçalarının teknik resimlerinin çıkartılabilmesi için makine mühendisine gerekli yönlendirmeleri yaparTeknosim işletmesinde, müşteri tarafından yapılan ön kabul işlemi sonrasında, varsa oluşan eksiklikler ile ilgili aksiyon planında bulunan kendi sorumluluğunda ki aksiyonları gerçekleştirir.Müşteri fabrikasında yapılan son kabul işlemi sonrasında, varsa oluşan eksiklikler ile ilgili aksiyon planında bulunan kendi sorumluluğunda ki aksiyonları gerçekleştirir.

2 ay önce

Kasap

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kasap aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız market zincirinin Türkiye Şubelerinde yönlendirilmek üzere Kasap çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Iz Temizlik Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sultanbeyli Rings Avm' deki mağazamızda sabah 07:30-10:30 çalışacak bayan temizlik personelleri aranmaktadır.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Vpt Temizlik. Per. Des Loj. Hiz . A. Ş. - Doğanyurt

KOCAELİ MERKEZDE KONUŞLU OUTLET CENTER A.V.M DE TEMİZLİK VE ÇEVRE BAKIM HİZMETLERİ YAPACAK TEMİZLİK HİZMETİNDE TECRÜBELİ VEYA ÖĞRENMEYE AÇIK BAY TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA KOŞULLARI 8 SAAT 2 VARDİYA AS.ÜCT.+AGİ+YOL+YEMEK=MAAŞ

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Doğru Hedef Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

BAHÇELİEVLER DE BULUNAN KURSUMUZ DA ÖĞRENCİ VELİLERİNE TELEFONDA KURSUN ÖN TANITIMI YAPMAK RANDEVÜ ALMAK KURSA GELEN ÖĞRENCİ VE VELİLERİ DETAYLI KURS TANITIMI YAPMAK. DİKSİYONU DÜZGÜN GÜLER YÜZLÜ PREZANTABL DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN İKNA KABİLİYETİ OLAN 25 35 YAŞLARI ARASINDA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. NOT : [CUMARTESİ,PAZAR ÇALIŞMA SIKINTISI OLMAYAN İZİN HAFTA İÇİ ] NOT. FOTOSUZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR

1 hafta önce

Reklam Yazarı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Reklam Yazarı aranmaktadır.Kalemine güvenen ve ufku geniş-yaratıcı Reklam Yazarı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler