Doğanyurt İthalat / İhracat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt İthalat / İhracat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Plastik Enjeksiyon Ustası

Atacom Ltd. Şti - Doğanyurt

Ostimde bulunan Plastik Enjeksiyon baskı fabrikamızda çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşları aranmaktadır. - Plastik Enjeksiyon makinesi kullanabilen - Kalıp sökme ve takma yapabilen. - Moblen, Abs , Copolimer vb. plastik baskı işlerinde tecrübesi olan. - İşine özen gösteren - Ekip yönetimi ve iş güvenliği konularında hassas olan - 18-50 yaş aralığında Sgk -Maaş- Yemek hakları ile çalışacak Takım arkadaşları arıyoruz. Not: Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

19 saat önce

Elektrik Montaj Elemanı

Güveniş Elekt. Elektr Makina San. Tic. Ltd. - Doğanyurt

Elektrik tesisatından anlayan Voltaj Regülatörü Montajında çalışacak • İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden, • Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Elemanlar aranıyor.

3 ay önce

Yazılım Geliştirici

Christ Industrial Engeenerıng San. Ve Tic - Doğanyurt

Eiğtim: Bilgisayar mühendisliği İş tanımı: C #, SQL, Microsoft .NET Framework, Microsoft LINQ, WPF, Entity Framework, Microsoft SQL Server, Microsoft Visual Studio, Microsoft Office teknolojileri ve programlama dilleri hakkında yeterli bilgi sahibi. Sorumluluk: Teknik modelleme ve yazılım modüllerinin tasarımı,kendi ERP sistemimiz için yazılım çözümlerinin oluşturulması,yazılım modüllerinin özerk uygulaması ve yürütme yazılım testleri. Yabanci dil: pratik ingilizce ***** LÜTFEN CV lerinizi Ingilizce yazip yollayin We are looking for Software development Engineer Bachelor degree in Computer Engineering. Experience in C #, SQL, Microsoft .NET Framework, Microsoft LINQ, WPF, Entity Framework, Microsoft SQL Server, Microsoft Visual Studio, Microsoft Office Technologies and programmes. Design of technical modeling and software modules, creation of software solutions for our own ERP system, autonomous application of software modules and execution software tests. Good command of English.

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Makinesi Operatörü

Altınkaya Elektronik Cihaz Kutuları - Doğanyurt

Sincan 1. OSB'deki fabrikamızda çalışmak üzere enjeksiyon makinesi operatörü; En az lise ya da meslek lisesi mezunu, Tercihen konusunda deneyimli, Uzun süre çalışmak isteyen, Tecrübeye göre maaş, Öğlen yemek, yol parası + mesai ücreti, İş kanunundaki tüm haklar, Başvurular İvedik OSB'deki şirket merkezimizden alınacaktır.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Tulip Academy - Doğanyurt

Arap öğrencilere Türkçe öğretecek Türkçe Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Mos Ajans - Doğanyurt

CAST AJANSIDA ÇALIŞMAK ÜZERE MAAS + PRİM ÜZERİNE ÇALIŞMAK İSTEYEN KADIKÖYE YAKIN GİYİNİMİNE ÖZEN GÖSTEREN SAAT SORUNU OLMAYAN OFİS İÇİNDE SATIŞ ÜZERİNE BAYAN PERSONEL ARANIYOR.

1 ay önce

Rehber Öğretmen

Karınca Dershanesi - Doğanyurt

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİLİ VE DENEYİMLİ, ENERJİK, BİLGİSAYARI İYİ KULLANABİLEN,ÖĞRENCİLER -VELİ MOTİVASYONUNDA KENDİNE GÜVENEN ve İDARİ İŞLERE HAKİM REHBER ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Ofis Koordinatörü

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamıza; ofis çalışanlarından sorumlu, ekip ruhuna uygun, motivasyonu yüksek, Deneyimli Ofis Koordinatörü aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Tefal Shop Bornova Forum - Doğanyurt

İzmir-Bornovada bulunan Forum Avm içerisindeki elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Aşçı

Pim Karaköy Cafe - Doğanyurt

Karaköy de bulunan Pim Karaköyün Mutfak bölümü için en az 3 yıl deneyimli Aşçı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Diş Hekimi

Özel Firdevs Özçelik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

Özel Firdevs Özçelik Ağız Diş Sağlığı Polikliniğine tam zamanlı çalışabilecek deneyimli Bayan Diş Hekimi aranmaktadır. Çalışma Yeri Konya Karataydır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Zetaş Metal - Doğanyurt

Muhasebe elemanı *Ofis programlarını kullanabilen *Üniversite mezunu *Diksiyonu düzgün *Güler yüzlü *İkna kabiliyeti yüksek *Çalışkan ve azimli *Darıca – Gebze ikamet eden *Tercihen Metal sektöründe tecrübeli. *25-30 yaş arası muhasebe elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Özkış Aksesuar - Doğanyurt

İkitelli Masko’da bulunan Mobilya ve Aksesuar firmamızda haftasonları çalışmak üzere Part-Time Satış Danışmanı arıyoruz. Başvuracak adaylar haftasonu mağazamızda satış temsilciliği yapacaktır.Sosyal medya ve iletişim alanında kabiliyetli, e-ticaret alanında performans gösterebilecek adaylar ayrıca değerlendirilecektir.

3 ay önce

Anketör

Cemre Araştırma - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde sahada anketör olarak çalışacak bayan iş arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Vilmax Metal Emlak İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İzmit-Yenişehirdeki firmamızda gayrimenkul danışmanı olarak çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır. Bize Katılın: - Yüksek kazanç ve prestij, - Hızlı, etkin ve ihtiyaçlara yönelik eğitimler, - Danışman destek sistemi, - Müşteri bulma - Müşteri ilişkileri yönetimi ve - Gelişen aile ortamı ve kendinize ayırabileceğiniz nitelikli zamaniçin aramıza katılmak isteyen bireyler ve firmalar ile birlikte çalışma, büyüme vizyonumuzun önemli bir parçasıdır.

3 ay önce

Satınalma Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. İş Tanımı:Satın alma ve satın alma hizmetlerinin prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak,Birimlerden gelen satın alma taleplerini almak, tasnif etmek, Satın Alma Yöneticisinin talimatına göre işleme alan,İşin gereği olan talimat ve usullere uygun dokümantasyonu oluşturacak ve Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonu dosyalamak,Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak üzere hazırlamak,Satın alma tekliflerini almak,Onaylanmış satın alma siparişlerini vermek, takip etmek,Tedarikçi performans değerlendirilmesine destek vermek,Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlenmesine destek vermek,Tüm satın alma süreçlerinin evrak ve dokümantasyonunu, dosyalamasını yapmak,İlgili analiz çalışmalarını ve raporlamalarını yapmak,Dönemsel ihtiyaç kalemlerinin stok kontrol ve sarfların tespitinden,Mevcut malzemelerin geleceğe yönelik bakım ve satın alma planlamasını yapmak,Verimlilik ve Arge çalışmalarının geliştirilmesine destek vermekten sorumludur.

5 ay önce

Teknisyen

Ak Klima-Mutsıbıshı Yetkili Servisi - Doğanyurt

MITSUBISHI YETKİLİ SERVİSİNE OTOCAD BİLGİSAYAR PRG.BİLEN PROJE OKUYABİLEN GEREKLİ HESAPLAMALARI YAPABILEN TEKNİSYEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

1 hafta önce

Teknik Servis Personeli

Ets Yangın Ve Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde ; Yangın ve Güvenlik Sistemleri Altyapı (Kablolama, Kanallama v.b.), Montaj, Bakım işleri yapmak üzere teknik servis personelleri alınacaktır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Konak Yapı - Doğanyurt

Asgari ücret ve sigortalı çalışacak (artı bir ücret ödenmeyecek) günlük ofisin temizliği ve çay servisi yapacak,orta halli bilgisayar ve ofis kırtasiye işlerinden anlayan, telefona bakacak cumartesi dahil çalışacak deneyimli ve güvenilir bir bayan eleman arıyoruz. Lütfen başvurular resimli olsun!!! resim olmayan başvurular incelemeye alınmayacaktır

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Buse Kağıt San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

25 YILDIR ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZA SORUMLULUK SAHİBİ İYİ DERECEDE LOGO GO BİLEN AVCILAR CİVARINDA OTURAN SİGARA KULLANMAYAN OFİS İÇİ İŞLERİ YÜRÜTEBİLECEK BAYAN ÖN MUHASEBE-SEKRETER ALINACAKTIR.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler