Doğanyurt Isıtma, Havalandırma ve Klima İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Isıtma, Havalandırma ve Klima İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Sekreteri

Ut Yapı Murat Aydın - Doğanyurt

mağazamızda aktif dinamik iş seçmeyen öğrenmeye odaklı kazanmaya odaklı mağazanın tüm sorumluluğunu alabilecek bayan elamanlar arıyoruz ilgilenen arkadaşların emek eski uzay catılı pazaryerindeki mağazamıza görüşmeye bekliyoruz görüşmeler yüz yüze yapılacaktır telefonda adresin dısında detaylı bilgi sormayın.

5 ay önce

Sac Kesim-Büküm Ustası

Erciyes Metal - Doğanyurt

SAC KESİM BÜKÜM İŞİNDE ÇALIŞACAK USTALAR ARANIYOR. YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Anadolu Yönetsel Danışım İş Sağlık ve Güvenlik Hiz A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizin pazarlama alanında görev almak üzere ilgili bölümlerinden mezun Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

Mutfak / Temizlik Elemanı

Akyel Dizayn - Doğanyurt

satış ofisimizde yemek ve temizlik yapacak bayan eleman arıyoruz

5 ay önce

Temizlik Personeli

Novara Polikliniği - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak ; - Personellere yemek yapıp servis edecek - Temizlik işlerini yapacak - Balçova ve Civarında Oturan Uzun süreli çalışacak Bayan Çalışma Arkadaşı aramaktayız Not: Online başvurular değerlendirilecektir

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Sembol Plastik Inş Malz Iç Ve Dış Tic Sa - Doğanyurt

Plastik depolama ve taşıma sektöründeki imal ettiğimiz ürünlerin satış ve sonrası sürecin yönetilmesinden sorumlu olacak yeni müşteri ziyaretleri gerçekleştire bilecek saha deneyimi olan İstanbul içi ve dışı ziyaret gerçekleştirebilecek özverili çalışkan disiplinli takım çalışmasına uygun hitap ve dış görünüşüne önem veren satış temsilcisi arkadaşlar istihdam edilecektir.

3 ay önce

Yardımcı Personel

Kuzey Yıldızı Ltd Şti - Doğanyurt

KUZEY YILDIZI LTD ŞTİ FİRMASINDA İŞ YERİ İÇERİSİNDE YARDIMCI PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. PERSONELİN DİKSİYONU DÜZGÜN KILIK KIFATİNE DİKKAT EDEN OLMASI TERCİH SEBEBİMİZDİR.İŞYERİ BRANŞIMIZ EV TEKSTİL TÜL VE PERDE ÜZERİNE OLUP DENEYİMLİ YA DA YETİŞTİRMEK ÜZERE DENEYİMSİZ PERSONEL ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Taç Eğitim - Doğanyurt

ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Rehber Ögretmen

Gündem Özel Öğretim Kursları - Doğanyurt

2007 den beri özel öğretim (Dershane) sektöründe hizmet veren kurumumuzun OGUZELİ şubesinde görevlendirilmek üzere üniversitelerin PDR bölümünden mezun rehberlikçi arkadaşları birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

5 ay önce

İşyeri Hekimi

Uzman Analiz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Doğanyurt

İş Sağlığı ve Güvenliği Firmamıza işyeri Hekimi aranmaktadır.İş Tanımı:İş yerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmalar,Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi,İş giriş ve periyodik muayenelerin yapılması,Sağlık raporlarının hazırlanması,İş sağlığı ve güvenliği kuruluna katılım,Çalışma Yeri Balıkesir Bandırmadır.

3 ay önce

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Büyük Değişim Koleji - Doğanyurt

GENİŞLEYEN KADROMUZA İLAVE EDİLMEK ÜZERE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.SADECE ONLINE BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Umut Medıkal - Doğanyurt

ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLACAK OFISİN KÜÇÜK HAFTALIK TEMİZLİĞİ OLACAK TELEFONLARA BAKACAK SABAH 8:15 AKSAM 5 ÇIKIŞ ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ BU ŞEKİLDEDİR. SİGARA KULLANMAYAN VE EN AZ LİSE MEZUNU ELAMAN ARAMAKTAYIZ..RESİMSİZ CV LER KABUL EDİLMEYECEKTİR.KARTAL CİVARLARINDA OTURMASI TERCİHİMİZDİR (1 VESAİT OLACAK ŞEKİLDE GELMESİ TERCİH EDİLİR.) Sosyal Olanaklar:Maaş+Sgk+Yemek HAFTA SONU TATİLDİR.

3 ay önce

Kimliksiz Danışman Personeli

Okyanus Group - Doğanyurt

Çalışma sistemi : 8 saat - 6 çalış 1 izin 2000-2500 TL Maaş + Yemek Beylikdüzü AVM projemizde görevlendirilmek üzere *1.70 boy ve üzeri *En az ortaokul mezunu *Özel güvenlik sertifikası almak isteyen *Yakın semtlerde ikamet eden *Boy kilo orantılı bay danışma görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Eğitim Koordinatörü

Bilge Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA EĞİTİMDEN SORUMLU ÖĞRENCİ TAKİBİ, VELİ GÖRÜŞMELERİ,KAYIT GÖRÜŞMESİ VE ARAMASI YAPABİLECEK İLETİŞİMİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. HAFTA İÇİ YARI ZAMANLI ÇALIŞACAK. SİNCAN VE ÇEVRESİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR. GÜNCEL OLMAYAN CV'LER KABUL EDİLMEYECEKTİR.

3 ay önce

Insan Kaynakları Asistanı

Nursanlar Holding - Doğanyurt

Mecidiyeköy’deki Holding Merkezimizde görevlendirilmek üzere; • Üniversite veya yüksekokul mezunu • En az 3 yıl deneyimli, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Güçlü iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, • Bayan eleman aranmaktadır.

2 hafta önce

Grafik Tasarımcı

Biz Dijital Baskı & Freelancer Çalışma - Doğanyurt

• İzmir'de ikamet eden, • Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya Üniversite ilgili bölüm mezunu, • Ağırlıklı Olarak Corel Draw Yazılımına Hakim • Photoshop yazılımını kullanabilen • Markanın tasarım çizgisine uygun şekilde tasarım biçimlendirebilecek, • Müşteri Görüşmeleri Yapabilecek, İletişim Becerisi Kuvvetli • Tasarımsal fikirler üretebilecek • Bir düşünceyi görselleştirecek veya bir görseli geliştirebilecek, • Estetik gözü gelişmiş ve trendleri yakından takip eden, • Sosyal medya, dijital pazarlama,web sitesi yönetimi yapabilecek, • Yaratıcı içerikler geliştirebilen ve gelişime açık, • Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uyumlu • İş takibi ve uygulaması konusunda dikkatli ve özen gösteren, • Not alma alışkanlığına sahip ve yazım kurallarına dikkat eden, • Müşteri görüşmelerine etkileyici sunumlar hazırlayabilen • Baskı Tekniklerine Hakim ve Gerekli Araçları Kullanabilen • Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip, • Zamanını verimli ve etkin kullanabilen • Hedef odaklı çalışabilmek. • Tertip ve düzen alışkanlığına sahip, • Kendini geliştirmeye açık Lütfen Başvurunuzu Yaptıktan Sonra Varsa Portfolyonuzu mail yoluyla iletiniz Biz Dijital Baskı Merkezi

2 gün önce

Geometri

Adel Akademi - Doğanyurt

iletişimi güçlü konularına hakim geometri öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Servis Personeli

Jls Gıda Turızm San. Tıc. Ltd. Stı - Doğanyurt

Türkiye'de ilk şubesini Ataşehir'de açtığımız JLS Steak Sandwich lezzetli ürün, kalite hizmet anlayışını benimsemektedir. Markayı doğru temsil edebilecek, güler yüzlü, aktif, iş disiplini olan, Ataşehir'e yakın konumda ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Yarı ve tam zamanlı olarak değerlendirilebilir.

2 ay önce

Çay Servis Ve Temizlik Elemanı

Kuralsan Makine Mühendislik Inşaat Ltd. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZDE TEMİZLİK,ÇAY SERVİSİ YAPACAK DİKSİYONU DÜZGÜN İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Teknik Servis Uzmanı

Online Beyaz Eşya ve Klima Servisi - Doğanyurt

Firmamız beyaz eşya, klima ve kombi teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamıza işinin ehli beyaz eşya, klima ve kombi tamiri yapacak Teknik Servis Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Maaş vs. gibi detaylar başvurudan sonra uygun adaylar ile yüz yüze görüşülecektir. Maddi açıdan sizi tatmin edecek rakamlar konuşulacağından hiç şüpheniz olmasın.Sizden ricamız bu ilanın bir usta ilanı olduğunu anlamanız ve tecrübeniz yok ise başvurmamanızdır.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler