Doğanyurt Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik / Yemek Elemanı

Smmm Sertaç Ergüzel - Doğanyurt

MUHASEBE OFİSİNDE ÇALIŞACAK YEMEK ÇAY TEMİZLİK YAPACAK DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Kariyer Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Doğanyurt

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak bünyemizdeki iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, işyeri hemşireleri ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sunulduğu Bayraklıdaki ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri aranmaktadır.Ofis işlerinde (kırtasiye, kargo v.s takip) yardımcı olacak,Bilgisayar ve Ofis programlarını (Word,Excel) kullanabilen, Hafta içi 08.30 -18.30 çalışabilecek,

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Başarı Noktası Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Alanında en az 3 yıl tecrübeli, 21-45 yaş aralığında, 2-6 yaş grubunda deneyimli, Çocuklarla çalışmayı seven, Yaratıcı düşünceye sahip, Kariyer planı olan, Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Freelance Çalışabilecek, Aktif, enerjik ve iletişim becerileri güçlü, İş disiplinine önem veren, Üniversite mezunu ve pedagojik formasyona sahip Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, Çocuk Bakım Personeli Eğitmeni olarak çalışabilecek Eğitmenler Aranıyor!

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Genosis Biyoteknoloji - Doğanyurt

İzmirdeki firmamıza, aşağıdaki özelliklere göre satış departmanında çalışacak Satış Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Personeli

Doğuş Plastik - Doğanyurt

Esenyurt Araç Muayene İstasyonu karşısında bulunan Fabrikamıza, Dışarıdan gelen öğlen yemeğinin servisi, Ofiste çay kahve servisi, Ofis ve yemekhane temizliğinin tümünü yerine getirebilecek, Uzun vadeli, işini benimseyecek, genç, dinamik Bayan eleman aranıyor

3 ay önce

Din Kültürü Öğretmeni

Buca Fen Bilimleri Dershanesi - Doğanyurt

Özel Buca Fen Bilimleri Kolejinin ortaokul bölümünde, kurumumuzun vizyonu çerçevesinde, ücretli olarak çalışmak koşuluyla, tercihen erkek din kültürü öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Tezgahtar

Emre spor - Doğanyurt

25 35 yaş arası ayakkabı tezgahtarı ariyoruz

3 ay önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız eğitim kurumu için alanında yetkin, formasyonu olan Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Rehber Ögretmen

Gündem Özel Öğretim Kursları - Doğanyurt

2007 den beri özel öğretim (Dershane) sektöründe hizmet veren kurumumuzun OGUZELİ şubesinde görevlendirilmek üzere üniversitelerin PDR bölümünden mezun rehberlikçi arkadaşları birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

3 ay önce

Pilates Eğitmeni

My Way Pilates Studio - Doğanyurt

Birebir ve düet aletli pilates derslerinin verildiği stüdyomuza Pilates Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır. Fotoğraflı CV ile başvurmanız rica olunur. Kabul edilen eğitmen, öncelikle bizim sistemimizi öğrenmesi amacıyla yaklaşık iki haftalık bir süre stüdyomuzda verilen dersleri izleyecek, sistemimizi öğrendikten sonra ders vermeye başlayacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Emine Selek - Doğanyurt

MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSUNDA ÇALIŞMIŞ EN AZ 2 YIL VE DAHA FAZLA TECRÜBESİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 hafta önce

Teknik Ressam

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Meslek lisesi veya Meslek yüksek okulu makina ,VEYA makina ressamlığı mezunu depo sevkiyat bölümde iş takibi yapabilecek bayan personel alnacak.

3 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Sağlam Geri Dön. Pvc Pls. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Şirketimiz E-Faturaya Mevzuatına hakim ve Muhasebeyi tek başına tutabilecek, Muhasebe Logo programına hakim, MS Office Excel ve Word programını etkin kullanabilen, Tekdüzen Hesap planına hakim, Cari hesap, Çek, Banka kayıtlarına hakim, İhracat-ithalat işlerini yapabilecek. SGK ve Vergi Mevzuatında bilgi sahibi, Resmi yazışmaları yapabilen,sorumluluk sahibi Problem çözme becerileri gelişmiş, iletişim becerisi kuvvetli, İş yerimiz Bayrampaşa'da ulaşım sorunu olmayan, Bay - Bayan Genel Muhasebeye hakim eleman arıyoruz

2 hafta önce

Veteriner Tekniker

Petkey Veteriner Kliniği - Doğanyurt

Eryaman'da bulunan kliniğimizde çalışacak veteriner tekniker/teknisyen aramaktayız. Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Şebnem Şimşek Diş Hekimi Muayenehanesi - Doğanyurt

Bayan diş hekimi yanında çalışacak bayan yardımcı aranıyor

2 hafta önce

Sağlık Meslek Öğretmeni

Tomas Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

ÖZEL SAĞLIK MESLEK LİSEMİZE GEÇ VEYA TECRÜBELİ FORMASYONLU VEYA FORMASYONU OLMAYAN SAĞLIK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sergenler Kuruyemiş - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZ ANTALYA'NIN ÖNDE GELEN KURUYEMİŞ FİRMALARINDAN BİRİ OLARAK 1987 TARİHİNDEN BUGÜNE TOPTAN VE PERAKENDE DE HİZMET VERMEKTEDİR NETSİS BİLEN ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA DENEYİMLİ EN AZ (5-10 ) YIL. MUHASEBECİ BAYAN ALINACAKTIR.

1 hafta önce

Yetiştirilmek Üzere Makine Operatörü

Ardor Yatırım - Doğanyurt

Yeni Kurulacak karton bardak imalatı yapan tesisimiz için yetiştirilmek üzere makine operatörü alınacak. Adayların aşağıdaki kriterlere uyması istenmektedir: Öğrenmeye açık, makine ile ilgili talimatlara uyan En az ilkokul mezunu Çalışkan, disiplinli ve işini sahiplenen Temizlik ve düzene önem veren İŞ TANIMI Full otomatik karton bardak makinesine bardak hammaddesi doldurmak. Oluşan bardakların belli aralıklarla kalite kontrolünü yapıp paketlemek. Sevkiyat sırasında yüklemeye yardım etmek. İş ağır olmayıp gerekli tüm eğitimler verilecektir. Ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih edilecek. Adayların öncelikle online başvuru yapmaları rica olunur. Telefonla başvuru dikkate alınmayacak.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Özcan Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Doğanyurt

Bayrampaşa Mega Centerde Bulunan Mali Müşavirlik ofisine ulaşım sorunu olmayan 19 - 26 yaş aralığında Bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

5 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler