Doğanyurt İnternet İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt İnternet İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Psikolog

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu - Doğanyurt

Halkalı Başakşehirdeki Psikoteknik merkezlerimizde görevlendirilmek üzere Tercihen ALG cihaz sertifikalı Psikolog çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 gün önce

Proje Sorumlusu

Iz Temizlik Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İzmir'de temizlik hizmeti verdiğimiz mağazalarımızın temizlik hizmetinin yürütülmesini en iyi şekilde gerçekleştirmek adına programlı bir şekilde çalışma yapacak, disipline önem veren, personel puantajını tutabilecek, müşteri ilişkilerini yürütebilecek personel alınacaktır.

3 ay önce

Hidrolik Pres Operatörü

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Toyota, VW, Audi, Mercedes, Fiat, Renault gibi önemli otomotiv markalarının tedarik zincirinde yer alan firmamızda, alüminyum ve zamak parçaların çapak temizlemesi için hidrolik preslerde görev alacak personel arıyoruz. - Hidrolik/eksantrik preslerde deneyimli, - Vardiyalı çalışabilecek, - İş güvenliği kurallarına uyan, dikkatli, - Askerlikle ilişiği olmayan.

2 ay önce

Webmaster

Simay Kırtasiye Büro Ve Bilgisayar Sarf - Doğanyurt

12 yıldır kurumsal tedarik işi yapan firmamıza yeni web sitesi açarak web üzerinden satışları idare edebilecek web konusunda uzman arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.başvurular elemanonline üzerinden takip edilecektir.telefonla bilgi verilmeyecektir.

6 gün önce

Estetisyen

Çapalife Güzellik Salonu - Doğanyurt

Estetisyen aranmaktadır.Maaş + Sigorta + Prim + Yemek verilmektedir.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Berka Makina - Doğanyurt

Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi, Zirve programını kullanabilen, E fatura kesimine hakim, KDV muhtasar verebilecek, Geçici vergi çıkartabilecek, Özetle genel muhasebeye hakim, Alanında tecrübeli arkadaşlar aramaktayız.

4 gün önce

Pazarlama Elemanı

Sema Day Tük Aş - Doğanyurt

YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN GELİŞİME AÇIK GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN TANITIM YAPABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

1 ay önce

Imalat Elemanı

Vela Dekorasyon - Doğanyurt

Sineklik sistemleri imalatı yapan firmamız için çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 gün önce

Temizlik Personeli

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan Kurumumuz bünyesinde çalıştırılacak Yemek - Çay - Ara temizlik işlerinde çalışacak Bayan Personel alınacaktır.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Sultangazi Birey Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

Sultangazi bölgesi çevresinde ikamet eden , Tercihen Özel Öğretim Kurumları ,Özel Okul , EN AZ 2 YIL deneyimi ve tecrübesi bulunan İletişim becerisi güçlü, Özgüveni ve çalışma disiplini olan, Diksiyonu düzgün, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesini yükseltip Kurumun misyon ve vizyonuna uygun hareket edebilen Veli ve öğrenciye eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek Bilgi verdiği velilerin ve öğrencilerin kurumlara kayıtlarını sağlayabilecek İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilecek

5 ay önce

Temizlik Personeli

Iz Temizlik Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sultanbeyli Rings Avm' deki mağazamızda sabah 07:30-10:30 çalışacak bayan temizlik personelleri aranmaktadır.

5 ay önce

Spa Terapisti

Life Gate - Doğanyurt

Güzellik salonu ve spa merkezinde çalıştırılmak üzere Deneyimli Spa Terapisti alınacaktır.

1 ay önce

Minibarcı

Veyron Otel - Doğanyurt

İş Tanımı İstanbul Esentepe'de bulunan 4 Yıldızlı Otelimizin için bünyesinde F&B birimine bağlı olarak görev alacak "Minibar Görevlisi ve Garson" aranmaktadır. İş Açıklaması -Lise veya MYO mezunu, -Mesleki İngilizce bilgisine sahip, -4 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli -Dış görünümüne özen gösteren,güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, -Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Komple Reklam Tanıtım Ajans Hizmetleri - Doğanyurt

Kahramanmaraşın ve bölgenin en farklı, kendine özgü iletişim, donanım ve hizmet paketlerine sahip olan ajansımızda Pazarlama Satış Uzmanı olarak görevlendirilecek; Ajansımız bünyesinde reklam alanlarımızın ve hizmetlerimizin satışını üstlenebilecek reklam satış sorumluları alınacaktır. Her ay sektörde potansiyel müşterilere ziyaretler gerçekleştirerek, ajans ürünleri ve reklam alanlarımızın sunumunu; müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yaparak, kendi portföyünü oluşturacak, ajans tarafından müşteri portföyüne verilecek hizmetin takibini ve desteğini yaparak yönetecek, müşteriye verilen hizmetin hem müşteriye hem ajans üst yönetimine raporlamasını yapabilecek yeteneğe ve donanıma sahip olan veya bu anlamda kendine güvenen arkadaşlar arıyoruz. Maaş + Prim, Yol ve Yemek.Reklamcılık ve satış pazarlama eğitimi verilecektir.Çalışma Yeri Kahramanmaraştır.

2 ay önce

TEMİZLİK PERSONELİ

ARMİ GRUP TEMİZLİK VE DANIŞMANLIĞI - Doğanyurt

Temizlik Hizmetleri ve Danışmanlığı firmamızda site/apartman (ortak alan ve merdiven) temizliğinde tam zamanlı çalışacak bayan personeller arıyoruz.

2 ay önce

Ilik Düğmeci

Tao Tekstil San Ve Tic Ltd Sti - Doğanyurt

Örme ve dokuma üretimi yapan tekstil firmasına ulaşım sorunu olmayan ; İlikdüğme makinesinde çalışacak Usta İlikdüğmeci ve işaret alabilecek elemanlar alınacaktır...

2 ay önce

Muhasebe Elelmanı

Tao Tekstil San Ve Tic Ltd Sti - Doğanyurt

Resmi muhasebe yapabilecek, Luca programını kullanabilen tecrübeli çalışma arkadaşı aramaktayız. LÜTFEN SADECE TECRÜBELİ ARKADAŞLAR BAŞVURU YAPSINLAR...

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Burçelik Metal San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları) aranmaktadır.Turizm işletme projesine yönlendirmek üzere Sualtı Fotoğrafçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Satış Ve Pazarlama Sorumlusu

Bdk Arıtma Tekn. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

LÜTFEN TELEFONLA MÜRACAAT YAPMAYINIZ. BİLGİ İÇİN ARAMAYINIZ. DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. Yurtiçinde satışını üstleneceğimiz ürün ile ilgili olarak ; Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Diksiyonu düzgün Bilgisayar ofis programlarına hakim Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Maaş + Yemek + prim sistemiyle çalışabilecek bayan elemanlar aranmaktadır.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler