Doğanyurt İnsan Kaynakları Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt İnsan Kaynakları Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yemek-Temizlik Elemanı

Özel Parlayan Yıldızlar Anaoku - Doğanyurt

BÜYÜKÇEKMECE BEYKENT CİVARINDA ATATÜRK MAH BOLCAN SK BULUNAN PARLAYAN YILDIZLAR ANAOKULUMUZA TEMİZLİK VE YEMEK YAPACAK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. SEMİHA GÖKDAĞ KURUCU MÜDÜR

2 ay önce

Bulaşıkçı / Temizlik Personelleri (Engelli)

Elıte Hotels - Doğanyurt

Grubumuzun İstanbul Anadolu Maltepe ve Kocaeli Darıca şubelerinde temizlik personeli olarak görev alacak engelli personel arayışımız bulunmaktadır. Servis olmadığı için ulaşım sorunu olmayan adaylar tercihimizdir.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Güneşli Petrolcülük - Doğanyurt

İSTANBUL İLİ BAĞCILAR İLÇESİ GÜNEŞLİ SEMTİNDE BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONUMUZDA HAFTA İÇİ SABAH 09.00 AKŞAM 18.00 CUMARTESİ 09.00 - 14.00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞACAK EN AZ 3 YIL SEKTÖRDE DENEYİMİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Depo Elemanı

Altınkaya Elektronik Cihaz Kutuları - Doğanyurt

Lise ya da dengi okul mezunu İvedik OSB / Sincan OSB deki işyerimizde çalışacak Depo elemanı olarak daha barkod ve adresli sistemde çalışmış ve el terminali kullanmasını bilen adaylara öncelik tanınacaktır. Forklift, reach truck, istif makinesi operatör belgesi olanlara öncelik tanınacaktır. Askerliğini yapmış

3 hafta önce

Ekstrüzyon Pres Operatörü

Alprof Alüminyum - Doğanyurt

ALÜMİNYUM PROFİL FABRİKASINDA ÇALIŞMIŞ, EKSTRÜZYON PRES KULLANAN PRES OPERATÖRÜ ALINACAKTIR. NOT: İLANDA VERİLEN ŞARTLARA UYMAYAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. DAHA ÖNCE BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN, TEKRAR BAŞVURU YAPMAMASI RİCA OLUNUR.

3 hafta önce

Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu aranmaktadır.Daha önce Arşiv Sorumlusu olarak çalışmış Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Itır İpekel Tsiropoulos - Doğanyurt

Yat Acentasında çalışacak Bay Ofis Elemanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Muğla Bodrumdur.

3 ay önce

Satış Elemanı

Türk Telekom Bayiisi - Doğanyurt

Bilgisayardan anlayan, kavrama gücü yüksek, fatura ve hat açma-kapama ve taşıma işlerini yapabilecek nitelikte personel alınacaktır. Kişisel verileri işleme ve yukarıda belirtilen işlemler alacağımız personele Türk Telekom Bayimizde eğitim verilerek öğretilecektir.

4 ay önce

Front-End Developer

Nexus Yazılım - Doğanyurt

Yeni nesil tatil trendlerini takip eden start up geliştirilmekte olan projemize, Antalya da bulunan ofisimizde çalışabilecek Takım Çalışmasına Uygun Front-End Developer arıyoruz. Çalışma yeri Antalyadır.

2 ay önce

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Uzmanı

Engin Osgb - Doğanyurt

İstanbul'da faaliyet gösteren firmamızda "Dijital pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı" pozisyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. GENEL NİTELİKLER • Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Google Adwords, Google Analytics ve Sosyal Medya (Facebook, İnstagram, Youtube, Google+) Reklam Yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli olmak • SEO nun tüm kavramlarına ve optimizasyon süreçlerine hakim olmak. • Facebook reklamları, Retargeting süreçleri, Dijital Pazarlama Otomasyonları konusunda deneyimli • Grafik tasarımı bilgisine sahip olmak. • İyi derecede MS Office Programlarını bilen • Sosyal medya alanında deneyimli (tercihen ajans kökenli), • Daha önce yönettiği sayfalara ait referans verebilecek, • Tasarım programlarına hakim (Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects, Indesign vb en az 1 tanesini kullanabilen) • Tercihen video edit programlarına hakim (Ürünler ve kampanyalarla ilgili video oluşturabilecek), • İlgi çekici kampanyalar üretebilecek, araştırmacı, yeniliklere açık, • İçerik oluştururken kreatif fikirler üretebilen, özgün içerik yazabilen, • infografik, Banner, Afiş hazırlama konusunda deneyimli, • Sosyal medya reklam deneyimi olan, reklam kampanyası oluşturabilecek, kampanyaları takip edip raporlayacak, • Dijital medya gündemini, sosyal medya trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilecek, • Tüm dijital mecralara hakim ( Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb. ) İŞ TANIMI: • Adwords Alışveriş, Arama, Google Display Network, YouTube, Facebook ve İnstagram kampanyalarının yönetilmesi, gerekli optimizasyonların yapılması, analizi ve raporlamasını yapmak, • Adwords ve Facebook ileri seviye hedefleme süreçlerini yürütmek, • Hedef ve stratejiler doğrultusunda bütçeleme, remarketing ve retargeting süreçlerini yönetmek ve optimizasyonlarını gerçekleştirmek, • Hedef kitlenin davranışları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak için kampanyalar hakkında niteliksel ve niceliksel araştırmalar yapmak, • SEO çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması, backlink çalışmaları için yol haritası çıkarmak • Hazır olan makaleleri seo ya uygun olarak yayınlamak • Kampanyaların günlük/haftalık olarak analiz edilip raporlanarak performans bazlı göstergeler aracılığıyla (Satış hedefleri, online KPI’lar, sosyal medya KPI’ları) iyileştirme çalışmalarının yapılması • Rakip siteleri düzenli olarak analiz etmek • Olağandışı etkinlikleri tespit edip nedenlerini anlamak ve çözüm önerileri sunmak • Dijital pazarlama stratejileri belirleyip hedefler doğrultusunda uygulamak • E-bülten hazırlamak, mail marketing çalışması yapmak

4 ay önce

Kasiyer

Fsm Eğlence Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Fsm Bulvarının yeni gözdesinde çalışacak Kasiyer arıyoruz.

3 ay önce

Analiz Personeli

Merkez Test Analiz Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

Su-Atık su-Deniz suyu-Arıtma Çamuru-Atık-Toprak-Emisyon-İş Hijyeni kapsamlarında yapılan yaş analizler için; Tecrübeli, Sorumluluk Sahibi, İngilizce Bilen (standartları okuyup, anlamak için yeterli derecede olabilir), İnsan ilişkileri kuvvetli olan, Titretimetrik, gravimetrik analizler için kullanılan genel laboratuvar cihazlarını bilen ve spektrometrik analizler için kullanılan UV Spektrofotometre cihazının kullanımı bilen, Analiz Personeline ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Temadr Tehlikeli Mad. Güvenlik Danış. - Doğanyurt

ESKİŞEHİR de kurulu işyerimize TMGD Personeli alınacaktır. ** Tercihen üniversitelerin Fen ve Mühendislik fakültelerinden mezun, ** TMGD sertifikasına sahip, ** ADR, RID, IMDG ve ulusal mevzuata hâkim, tüm yasal yükümlülükleri yerine getirebilecek, ** B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, ** Seyahat engeli olmayan, ** Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ** Takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim kurabilen, ** Temsil kabiliyeti yüksek.

2 ay önce

Satış Sorumlusu

Başkuyu Bazarr - Doğanyurt

ÇALIŞMA SAATLERİNDE PROBLEMİ OLMAYAN 17-35 YAŞ ARASI MAZERET BULMAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 hafta önce

Yemek Ve Temizlik Elemanı

Kilimoğlu Inşaat Ltd. Şti - Doğanyurt

KARTAL DA BULUNAN İNŞAAT ŞİRKETİMİZE YEMEK, TEMİZLİK VE ÇAY SERVİSİ YAPACAK BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR. MAAŞ+SSK

4 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAKIRKÖY - ESENLER - GÜNGÖREN - İKİTELLİ ve BAHÇELİEVLER de Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE BAY Sertifikasız Özel Güvenlik Adayı aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Sabıka kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2250 Ort. + Yemek * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

İhracat Asistanı

Alpkim Dış Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Avcılar Firuzköyde faliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere İhracat Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Makine Montaj Ustası

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde Jeneratör İmalatı faaliyeti gösteren fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Makine Montaj Ustası arıyoruz. *Daha önce benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış, *Teknik resim okuyabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Askerlik ile ilişiği olmayan (Bay), *Sigara kullanmayan (Tercih sebebidir), *25-45 yaşları arasında, *GEBZE ve civarı ikamet eden BAY personel. Gebze ve yakın çevresine servis imkanımız mevcuttur.

4 ay önce

House Keeper / Kat Temizlik Sorumlusu

Ea Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri - Doğanyurt

DRAGOS'TA BULUNAN OTELİMİZE HOUSE KEEPER KAT TEMİZLİK PERSONELİ ARANIYOR. SOSYAL HAKLAR MAAŞ AGİ YEMEK SSK TECRÜBELİ TİTİZ GÜLER YÜZLÜ DİKSİYONU DÜZGÜN, OTEL TECRÜBELİ KİŞİLER ARASIN LÜTFEN

2 ay önce

Satış Personeli

Nadide Bujiteri Çanta / Aslı Kiraz - Doğanyurt

İbrahimli ve Karatas bölgesindeki çanta ve bijuteri mağazamızda çalıştırmak üzere Satış Personeli aranmaktadır.Maaş 1700 TL

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler