Doğanyurt İlaçlama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt İlaçlama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Elyak Muhasebe - Doğanyurt

Ataşehir Ferhatpaşa Mahaellesinde bulunan ve Otomotiv Yedek Parça toptan satıcılığı yapan firmamız için tecrübeli muhasebe personeli aranmaktadır. Cumartesi günü iş günüdür. Tercihen Logo-go programını kullanmış E fatura E arşiv faturalarını gerek duyulduğunda kesebilecek Fatura ve belgeleri doğru muhasebe hesaplarına kaydını sağlayacak Müşteri mutabaklarını sağlayabilecek

2 ay önce

Restoran Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Restoran Yöneticileri arıyoruz.Restoranın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak (satış, maliyet kontrol, kayıp vb. ) ve ilgili birimlere raporlamakAçılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak; Ekibinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri ve takibini yapmak, uyumlu çalışmalarını sağlamak***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Kurumsal Saha Satış Sorumlusu

A Plus Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Türk Telekom aktif satış kanalında faaliyet gösteren A plus turktelekom bünyesinde Türk Telekom ürünlerinin hedef bazlı saha satışı ve sonrası hizmetlerinin İstanbul Anadolu yakasında geliştirilmesinden sorumlu olacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu aranmaktadır.

1 hafta önce

Güvenlik Personeli

2a Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

En az lise mezunu 35 yaşını aşmamış Bay - bayan güvenlik personeli alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Biolab Özel Sağlık Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.Mavişehir bölgesine yakın ikamet eden uyun adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

gemi elemanı

UZMAN DENİZCİLİK - Doğanyurt

UZMAN DENİZCİLİK Türkiye’nin ve Dünya’nın hızla büyüyen sektörlerinden olan Deniz taşımacılığı sektöründe sizde yerinizi alabilirsiniz.İyi bir kazanç ve meslek sahibi olabilirsiniz UZMAN DENİZCİLİK acemi gemici yetiştirmeye devam etmektedir. Yurt içi(TL)Yurt dışı (USD) olarak yüksek gelir, sefer başı primleri , kariyer ve tüm sosyal haklarla çalışabilirsiniz. Kuru yük-tanker-yolcu-Ro Ro ve özel turistik yatlarda belgelendirme işlemleriniz tamanlandıktan sonra görev alabilirsiniz. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYENLER GÜVERTE –MAKİNE –YAĞCI --MUTFAK BÖLÜMLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE VASIFLI - VASIFSIZ PERSONELER ARANAN NİTELİKLER - En az ilköğretim mezunu olanlar - 17 ile 58 yaş arası baylar veya bayanlar - Sağlık sorunu olmayanlar Deneyimli veya deneyimsiz herkes başvuru yapabilir. İLETİŞİM: AYŞE ATMACA TEL=0 549 340 60 40 TEL=0 535 960 32 31 TEL=0 544 634 10 94 TEL=0 212 211 08 00 Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. YILLARIN TECRÜBESİYLE UZMAN DENİZCİLİK

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ataevler 22. Yüzyıl Okulları - Doğanyurt

Ataevler 22.Yüzyıl Ortaokul Bölümümüzde Görevlendirilecek Matematik Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER: * Eğitim Fakültelerinin "Matematik Öğretmenliği" bölümlerinden mezun, * Pedagojik formasyona sahip, * Tercihen özel okul / kolej tecrübesi bulunan, * Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilen, * Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, * İletişim gücü yüksek, hitap ettiği kimseleri motive edebilen, bilgisiyle etkileyici olabilen, * Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için),

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Setpo Su Ve Elektrik Tekn. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamıza Tecihen, Muhassebe programlarında tecrübeli, Seyahate engel durumu olmayan, bayan asistan aranmaktadır. İlgili Arkadaşlarının CV lerini detaylı doldurmalarını rica ederiz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

By Pony Ayakkabı - Doğanyurt

KORGÜN PROGRAMINA HAKİM OLAN DENEYİMLİ BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI (ÜRETİM)

3 ay önce

Klima Servis Elemanı

Çözümser Soğutma - Doğanyurt

Güngören'de bulunan firmamıza klima servisinde çalışacak vasıfsız eleman aranıyor.

4 ay önce

Vezne Personeli

Clk Boğaziçi Elektrik Tahsilat Veznesi - Doğanyurt

ck boğaziçi elektrik veznesi esenler orhangazi şubesine vezne personeli ! Daha önce para alışverişi yapmıs kasiyerlik veznedarlık vb. İşlerde çalışmış kısmende olsa bilgisayar kullanabilen bay veya bayan personel aranmaktadır.

4 ay önce

Desinatör / Renk Ayırımı - Kreasyon

Dst - Cst - Doğanyurt

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Photoshop programında renk ayırımı , kreasyon yapabilecek desinatörler aranmaktadır.

2 hafta önce

Güvenlik Personeli

Alyans Grup - Doğanyurt

ATAŞEHİR -KÜÇÜKBAKKALKÖY'DE BULUNAN PROJEMİZE BAY GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR.+YEMEK

1 ay önce

Sigortacı

Berna Kılıç Sigorta Ara. Hizm - Doğanyurt

SEYHAN'DA BULUNAN OFİSİMİZE TECRÜBELİ , SEGEM BELGELİ ELEMAN ALINACAKTIR .

2 ay önce

Hollandaca Dil üzerinden Satış elemanları

Home office Group Your call - Doğanyurt

Samsun projemiz için evden Home office çalışacak Hollandaca diksiyonu yüksek Satış temsilcileri alınacaktır . Yüksek düzeyde gelir elde etmek isteyen (1000EURO) hemen başvurularını yapabilir. Eğitim ve bilgilendirmeden sonra hemen başlayabilirsiniz .ihtiyacınız olan tek şey yeni sürümlü bir bilgisayar ve internet bağlatısı.

4 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

İpek Taşımacılık - Doğanyurt

Şoför-Yük Taşıma alınacaktır.Pazar tatil 2800TL. Maaş+ Servis

5 ay önce

Web Tasarım & Yazılım Departmanı Stajyer

Maksimum Bilişim Internet Ve Reklam - Doğanyurt

İstanbul Şişli Mecidiyeköy de faaliyet göstermekte olan reklam ajansımız bünyesinde çalışacak; Dijital Dünya'ya ilgili ve bu alanda aktif olan, Kendisini bu alanda yetiştirmek isteyen, Giriş düzeyde wordpress, php, photoshop bilgisi olan, diksyon ve iletişim sorunu olmayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. sadece online başvurular değerlendirilecektir. telefon araması ile yapılan başvurular reddedilecektir.

1 ay önce

Kütüphane Öğretmeni

Nesil Akademi - Doğanyurt

*Güler Yüzlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Giyim-Kuşam , Dış Görünüşüne Özen Gösteren, *Üniversitede okuyan yada üniversiteyi yeni bitirmiş, *Üniversite sınavında ilk 15000 sıraya girmiş, *Tercihen Sağlık veya Mühendislik Fakültesinde Okuyan, *Eğitim Alanındaki Gelişmeleri Takip Eden, *Titiz, Düzenli, Takım Çalışmasında Ve İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Sigara Kullanmayan, *Tam Zamanlı Veya Part Time Çalışabilecek, *Fotoğrafsız Başvurular Dikkate Alınmayacaktır, Başakşehir ' de Bulunan Nesil Akademi Özel Öğretim Kursumuza Kütüphane Öğretmeni Alınacaktır. Hafta İçi-Sonu Çalışma Saati : 18.00 - 22.30

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yuvacık Özel Eğitim Kurumları Ltd Şti - Doğanyurt

Coconut Junıours Anaokulunda çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Yaşamkentte bulunan anaokulumuzda hafta içi her gün 08.30 - 13.30 saatleri arasında çalışacak, Anaokul öğrencileri ile deneyimi olan,İngilizce öğretmenliğinden mezun ya da iyi İngilizce becerisine sahip olup öğretmenlik formasyonu bulunan,İş Türü: Part Time- Full Time olabilir.

4 ay önce

Ev Hizmetleri Yardımcısı

Orbe İnşaat Turizm Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yalıkavak Gümüşkaya da bulunan evimizde bize ev hizmetlerinde (Alışveriş, Yemek, Temizlik) yardımcı olacak Bayan Ev Hizmetleri Yardımcısı çalışan arıyoruz.Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşme esnasında belirlenecektir.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler