Doğanyurt Hurda İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hurda İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Reklam Medya Grup - Doğanyurt

19-35 yaşları arasında,Deneyimli Veya Yetiştirilmek üzere Ofis İçerisinde çalışacak, Enerjik, dinamik, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Satış konusunda kendine güvenen, bayanlar alınacaktır Cumartesi pazar tatil 09:30 - 18:30 Hafta içi çalışma saatleri Not : sadece "online başvuru kabul" değerlendirmeye alınacaktır

3 ay önce

Depo Elemanı

Hertat Gıda - Doğanyurt

NİTELİKLER • Depo stok kontrolü, sayım ve sevkiyat konusunda deneyimli ve tecrübeli • Sevkiyat ve mal kabul yapabilecek • MS Office programlarını kullanabilen • Raporlama bilgi ve becerisine sahip • Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, disiplinli, iş takip yönü güçlü • İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, • Fiziksel yoğunluğa ve iş yüküne uyum sağlayabilecek • En az lise mezunu • Benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış • Takım çalışmasına yatkın • Firma içinde verilebilecek ek görevlerin tam ve zamanında yapılması, • Askerlik görevini yerine getirmiş, • 22-40 yaş arası personel alınacaktır İŞ TANIMI • Depo alanının düzen ve temizliğini sağlamak • İşletmeye gelen ürünün sipariş ve faturaya uygunluğunu kontrol etmek • Ürünlerin kabulünü ve depoda ilgili alanlara yerleşimini sağlamak • Ürünlerin (SKT) son kullanım tarihlerini takip etmek • Ürünleri saklama koşullarına uygun olarak depolamak, gerektiğinde ürün transferini gerçekleştirmek • Sevkiyatı yapılacak ürünlerin hazırlanması • Depoda bulunan tüm ürünlerin periyodik ve ay sonu sayımları gerçekleştirmek • İş sağlığı ve güvenliği, kalite, gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uymak. Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra, Madenler servis güzergahıdır. ** Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Garson

Türkkan Gıda Rek. Inş Ve Kağıt A. Ş. - Doğanyurt

Alsancak Safinaz Börek Şubemizde çalışacak, Tercihen Konak ve çevresinde oturan genç, ürün servisinde yardımcı dükkan kapanışında görev alacak erkek eleman aranıyor. Aranılan özellikler; -Temiz dış görünüş, -Hareketli ve söyleneni yapabilme becerisi olan, Çalışma saatleri: 10:00-19:00 Saatlik ücret: 8,5 TL (Çalışma saatleri gelecek kişinin durumuna göre şekillendirilebilir)

2 ay önce

Oto Tamir Kaporta Teknik Elemanı

Vossan Otomotiv Ltd Şti. - Doğanyurt

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ. OTO TAMİR, OTO KAPORTA VEYA OTO ELEKTRİK DALINDA TEKNİK OLARAK ÇALIŞMIŞ, DENEYİMİ OLAN, ÇIKMA VE YENİ YEDEK PARÇA İŞİNDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ (TERCİHEN EVLİ) 25 YAŞINI GEÇMEMİŞ EHLİYETLİ (EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SORUMLULUK SAHİBİ) PERSONEL ARANIYOR. LÜTFEN!!! UZUN DÖNEM İŞ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN, GÜVENİLİR, ÇALIŞTIĞI İŞİ BENİMSEYEREK YAPAN, KISA SÜREDE ÇALIŞTIĞI İŞİ ÖĞRENEBİLECEK KAPASİTEDE KİŞİLER BAŞVURUDA BULUNSUN. NOT: FİRMAMIZ VW GRUBU OTO SÖKÜM ÇIKMA VE YENİ YEDEK PARÇA SATIŞI YAPMAKTADIR.İŞ BAŞVURUSU YAPAN KİŞİNİN VW GRUBU OTO TAMİR BAKIM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMASI GEÇERLİ TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. (İŞ BAŞVURULARININ ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.) (İŞ TECRÜBESİ OLMAYAN KİŞİLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.)

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Taş Çelikkapı Mob Inş San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

1990'dan bu yana Çelik Kapı sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere tecrübeli Ön Muhasebe elemanı aramaktayız. Ticaret Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Zirve net ve Ofis programlarını iyi bilen, Yeni program öğrenmeye açık, Personel özlük işlemlerini takip edebilecek, Cari hesap ve finans takibi, Çek, senet, faturalar, bankalar, mutabakatlar, tahsilatların takibi, Dosyalama, arşivleme, raporlama yapabilecek, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören civarında, Diksiyonu düzgün, bay veya bayan eleman.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Yüksel Eğitim Kurumları - Doğanyurt

İş Tanımı: Yüksel Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan eğitim merkezinde ve anlaşmalı okullarımızda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler: - Çocuk Gelişimi Yüksekokulları veya Okul öncesi öğretmenliği lisans bölümlerinden mezun, - Alanında 3 yıl tecrübeli, - Teknolojiyi yakından takip eden, - İletişim becerisi yüksek, - Öğrenmeye ve gelişime açık, - Bilimsel ve Teknolojik gelişmelere ilgisi olan, - Akıllı tahta uygulamalarını etkin kullanabilen, - Kurum kültürüne sahip çıkabilen, - Yeniliklere açık, sürekli gelişimi hedefleyen, - Takım çalışmasına yatkın, - Sigara kullanmayan, - Tercihen "temel satranç bilgilerine" sahip, Öğretmenler alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Henna Gelinlik - Doğanyurt

Mağazacılık Alanında Hedefleri Olan ve Bu Alanda Kariyer Yapmak İsteyen, Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik , Yeniliklere Açık Kişisel Bakımına Özen Gösteren Bayan Satış Danışmanı Aranıyor.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Urt Denetim Hizmetleri - Doğanyurt

KDV İadesi çalışmaları yapılan ofisimde liste ve karşıt inceleme tutanaklarının yapılması konusunda yetiştirilecek deneyimsiz erkek eleman aranmaktadır.

2 ay önce

Kaynakçı

Göçmenler Group - Doğanyurt

İkitelli Osb Sefaköy Sanayi Sitesinde bulunan firmamıza Kaynakçı Alınacaktır. Adres: Sefaköy San. Sİtesi 14. Blok No:21 İkitelli Osb Başakşehir İstanbul

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Gebzede bulunan lokasyonlarımız için sertifikalı , deneyimli ,vardiyalı ve tam zamanlı olarak çalışacak Güvenlik Görevlisi ekip arkadaşları aramaktayız.Maaş + Agi + Sgk + yol + Yemek hakları firmamızca sağlanmaktadır.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Tomas Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

özel lisemize part time biyoloji öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Makina Operatörü

Altın Ahşap Iç Dekorasyon - Doğanyurt

GAZİANTEP KÜSGET SANAYİSİ SİTESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MOBİLYA MAKİNESİ OLAN PENEL EBATLAMA MAKİNESİNDE ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR. BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN KİŞİLERE KOLAYLIKLA ÖGRETİLEBİLMEKTEDİR. MOBİLYA İŞİNDE ÇALIŞMIŞ OLANLAR ÖNCELİGİMİZDİR.

3 ay önce

Satış-Pazarlama Personeli

Efortek Yangın Söndürme Sistemleri - Doğanyurt

YANGIN SÖNDÜRME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE ÇALIŞABİLECEK İŞ ARKADAŞLARI ARIYORUZ . YANGIN TÜPLERİNİN SATIŞ VE DOLUM BAKIMINI SAHA ÇALIŞMASINDA AKTİF OLARAK GÖREVLENDİRİLECEKTİR . Aranan Nitelikler Aktif araç kullanabilen, Aylık satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Dinamik, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek, Kendi müşteri portföyü olan veya oluşturabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Ergün Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Perpa Ticaret Merkezinde bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde görev yapacak , mesleki bilgi ve deneyime sahip , muhasebe ofisi deneyimli , sorumluluk alabilecek Bayan - Bay çalışma arkadaşlarımız alınacaktır.

3 ay önce

Sigorta Teknik Personel

Gkm Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. - Doğanyurt

**28 YILLIK KURUMSAL BİR FİRMA OLAN GKM SİGORTA NIN İSTANBUL GÖZTEPE DEKİ MERKEZ ACENTELİĞİNDE ÇALIŞABİLECEK, SİGORTA KONUSUNDA TECRÜBELİ PERSONEL ARANMAKTADIR. AXA SİGORTA, AK SİGORTA, RAY SİGORTA, SOMPO JAPAN SİGORTA, M.GENEL SİGORTA' NIN YETKİLİ ACENTESİYİZ. *GÜVENİLİR,DÜRÜST, *UZUN SOLUKLU VE VEFALI ÇALIŞABİLECEK, *SİGORTA VE SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ, *GÜLER YÜZLÜ, *OFİS PROĞRAMLARINI KULLANABİLEN, *SİGORTA ŞİRKETLERİNİN EKRAN SİSTEMLERİNE HAKİM, *SEGEM BELGELİ, *TERCİHEN POLİSOFT SİGORTA PROĞRAMINI BİLEN, *TEKNİK PERSONEL ARANMAKTADIR. Acenteliğimiz 28 seneyi aşkın bir süredir sigorta sektörünün tüm branşlarında hizmet vermekte olup , sektörel ödüller kazanmış, 3 şubesi olan ve hızla büyüyen bir yapıdadır. Bizle beraber sigorta sektöründe kariyerini geliştirmek isteyen takım arkadaşları ile birlikte yol almaktan mutluluk duyacağız.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kırlangıç Akademi - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Danışmanlık ve Eğitim alanında faaliyet gösteren firmamıza Uzaktan Eğitim Satışı kapsamında telefon üzerinden satış yapacak Bayan Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Mutfak Personeli

Karizma Yönetim - Doğanyurt

8 kişilik ofisimizde, mutfakta öğle yemeği yapacak, çay kahve servisi ve günlük kısa genel temizlik işlerini yapacak personel aramaktayız. çalışma saatleri 10.00 - 15.30 olacaktır

2 hafta önce

Ön Muhasebe Yardımcı Elemanı

Altın Bebe - Doğanyurt

Mobilyacılar Sitesindeki fabrikamıza 1 adet BAY MUHASEBE ELEMANI alınacaktır. Tecrübe, deneyim şarttır. Yaş sınır gözetilerek başvuru yapılmasını istiyoruz. En az 1 yıl ön muhasebe deneyimi olmayanlar başvuru yapmasın. Gelişime açık, pratik ve titiz olması önceliğimizdir. Yüreğir'de ikamet etmesi tercih edilecektir. BAYANLAR ARAMASIN LÜTFEN!

1 ay önce

Şantiye Şefi

Karia Kimya Temizlik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Resmi kurumlara iş yapan firmamızda, şantiyede görev yapacak Şantiye Şefi iş arkadaşları arıyoruz

3 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Güzelbahçe Ela Özel Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Tercihen Fransızca, Almanca, İspanyolca ve benzeri ikinci yabancı dillerden birini bilen ve her iki dile hakim, öğretebilme becerisi olan kişiler.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler