Doğanyurt Hizmet İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hizmet İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Melike Yılmaz Dekoratif Ürünler Tasarım İmalat - Doğanyurt

Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. Üretimini yaptığımız ahşap maket oyuncakların Kayseri ve Çevresinde belirlediğimiz, lgili kurumları ve muhatap diğer birimleri yerlerinde ziyaret ederek tanıtım ve pazarlama faaliyeti yürütmek, Talebe göre teklif çalışmalarını yürütmek, Etkinliklerin yürütülebileceği mekân araştırmasını yapmak, Ofis ekibiyle koordinasyon içerisinde memnuniyet takibi yapmak, Etkin ve düzenli raporlama,Maaş + Sigorta + Prim Çalışma yeri Kayseri Kocasinandır.

2 ay önce

Pazarlama-Satış Yetkilisi

Egehan - Doğanyurt

Firmamızda, emlak danışmanı branşındabelgelendirme yapmaktayız.Bu branşta yapılacak olan sınavlarda sınav yapıcı olarak bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.Maaş konusu birebir yapılacak görüşmede belirlenecektir.Pazarlama ve satış konularında en az 5 yıl öğretmen yada eğitmen olarak çalışmış olmak zorunluluğu vardır.

3 hafta önce

Resepsiyonist

Hotel 1453 - Doğanyurt

Butik otelimize İngilizcesi iyi Bay - Bayan Resepsiyonist aranmaktadır.

1 ay önce

Pazarlama / Satış Sorumlusu

Dadaşlar Ambalaj Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ahşap palet imalatı ve satışı yapmakta olan firmamızda Satış Destek departmanında çalışacak, * İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın * Satış pazarlama ve ikna kabiliyeti, deneyimi olan ve kazanmak isteyen, * Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen ve iyi bir iletişimci, * Analitik düşünebilme ve sentez yapabilme yeteneğine sahip, * Telefonla ve yüz yüze akıcı konuşan ve düzgün diksiyonlu * Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş * Ürün tanıtım eğitimi aldıktan sonra kendini geliştirip eğitici olma vasıflarına haiz * Yaratıcı ve öğrenmeye istekli, * Seyahat engeli olmayan * B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip aktif sürücü, * Microsoft Office Programlarına hakim, * Tercihen İzmir'de ikamet eden, BAYAN çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ersöz Canyiğit Inşaat Ltd. Şti. - Doğanyurt

- Ön muhasebe bilgisi olan - Diksiyonu düzgün, - Bilgisayar kullanmayı bilen, - Excel bilgisine hakim, - Hesap ve raporlama yapabilecek, - Kurumsal firma deneyimi olan, - Aktif araç kullanan eleman aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi-Tezgahtar

Libas Tesettür - Doğanyurt

Tesettür giyim mağazamızda Tam zamanlı veya Part-Time çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Teşekkürler

1 ay önce

Fason Takip Elemanı

Elit Group - Doğanyurt

Tekstil firmamızda çalışacak , örme ve dokumada tecrübeli fason takipçisi aranmaktadır.Ulaşım sorunu olmaması için Bağcılar çevresinde ikamet edenler terci sebebidir.

3 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Özel Sarıyer Oğuz Fen Bilimleri - Doğanyurt

OĞUZ FEN BİLİMLERİ SARIYER ŞUBESİNDE ÇALIŞACAK İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ARIYORUZ. İLK VE ORTAOKUL TECRÜBESİ OLAN ÖĞRETMEN ADAYLARI BAŞVURUDA BULUNSUN.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Birey Eğitim Kurumları - Doğanyurt

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ALANINDA KENDİNE GÜVENEN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

2 ay önce

Kalite Kontrol Temsilcisi

Medeks Ithalat Ihracat Müm. San. Paz. A. Ş - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Tercihen üniversitelerin kimya veya biyoloji bölümlerinden mezun, ISO 13485 ve 9001 standartları konusunda bilgi sahibi Tercihen iç tetkikçi sertifikalarına sahip, Tercihen İstanbul Avrupa Sefaköy semti civarı ikamet eden, Standart okuyabilecek, anlayabilecek ve yorumlayabilecek kadar İngilizce bilen. Temel Bilgisayar kullanabilen İŞ TANIMI Mevcut Kalite kontrol iş talimatlarına göre kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Tedarikçilerden temin edilen hammadde, malzeme ve ekipmanların istenen kalite standartlarına uygunluğunun kontrolünü sağlamak, Hammadde giriş kontrolünü yürütmek, periyodik raporlamalar yapmak, Kalite kontrol laboratuvarını yönetmek ve geliştirmek, Proses kalite faaliyetlerini koordine etmek, Son ürünlerin kalite kontrolünü yapmak, Sorumluluğu kapsamındaki işleri doğru, zamanında ve sistematik yaparak ilgili birimlere raporlamak.

2 ay önce

Depo Ve Sevkiyat Sorumlusu

Narlog Lojistik Dep. Nakl. Inş. Taah. Tic. - Doğanyurt

Taze ve Donuk gıda taşımacılığı yapan firmamızda çalışmak üzere -Tercihen Üniversitelerin en az 2 yıllık fakültelerinden mezun, -Lojistik sektöründe en az 3 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, -Yurt İçi Satış birimlerinden gelen siparişler doğrultusunda sevkiyat planlarını hazırlayabilecek, -Yükleme planları doğrultusunda araç yüklemesinde rol oynayabilecek, -Araçlara yüklenen ürünlerin sayım ve kontrollerini yapabilecek, -Yoğun çalışma temposuna dayanıklı, -Organizyasyon, planlama ve takip yeteneği gelişmiş, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, -Excel bilgisine sahip, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Tercihen Bornova ve civarında ikamet eden, Depo ve Sevkiyat Sorumlusu olarak bu süreçle ilgili tüm iş akışlarını yönetebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Dent 216 - Doğanyurt

Hasta memnuniyetini ve hasta isteklerini ön planda tutacak, Genç, güler yüzlü, enerjik, prezentable,öğrenmeye ve eğitime açık,iletişim yeteneği kuvvetli,hekimi ile uyumlu ve koordineli çalışabilecek, Hijen kurallarına riayet eden, titiz , özenli çalışan ve sigara alışkanlığı olmayan; Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Öncelikli sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İstanbul Kadıköy veya yakın civarında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Asistan

Ar-Tech Iklimlendirme - Doğanyurt

Telefonlara bakabilecek, gelen adresleri bilgisayara kaydedip teknisyen arkadaşların müşterilerin arızalarını çözmesi için yönlendirecek. Müşteri memnuniyetini sağlayacak. Genel itibari ile masabaşında oturulacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Vadi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara-Çankaya Kırkkonaklarda bulunan OSGB firmamıza tam zamanlı İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Uzman Yardımcısı

Ivt Mühendislik İnşaat ve Taahhüt A.Ş. - Doğanyurt

Muhasebe Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Günlük kasa işlemlerini usulüne uygun bir şekilde güncel olarak işlenmek, Gerekli arşivlemelerin düzenli olarak yapılması,Günlük fatura girişlerini yapmak,Banka ve kasa hareketlerinin girişlerini yapmak,Günlük muhasebe kayıtlarının girişini sağlamak,

1 ay önce

Mağaza Sorumlusu

Hermak Çelik Kapı - Doğanyurt

çelik kapı fabrika satış mağazasında gelen müşterilerden ilgilenecek maaş asgari ücret sigorta tam pazar günü tatil sabah 8,30 kapanıiş 18,00

2 ay önce

Cafe Servis Personeli

Pergamon Kitabevi & Kitapon Fuar Hizmetleri - Doğanyurt

Bergama’da bulunan Kitapevi &Cafemizde çalışmak üzere menümüze uygun içecekleri yapabilecek tecrübeye sahip ve çalışan arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek “Barista alınacaktır.Beklentilerimiz;Müşteri talep ve beklentilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde almalarını,Talep edilen ürünlerin doğru ve standartlara uygun bir şekilde hazırlanarak servis etmeleriniKahve, çikolata,unlu mamuller ve dondurma ürünlerini içeren geniş menümüzü müşterilerimize tanıtmalarını kendilerinden talep edilen ürünlerin satışını gerçekleştirmelerini,Mağazalarımızda misafirlerimiz olan müşterilerimizi güler yüzle karşılayıp, memnuniyetle uğurlamalarını bekliyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erenler Mobilya - Doğanyurt

TUZLA 'DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZA ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK AYRICA SATIŞA DESTEK OLABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR... * TİCARET LİSESİ * MESLEK LİSELERİ * MESLEK YÜKSEK OKULLARI VE BENZERİ OKULARI * TECRÜBE ARANMAMAKDADIR. *TUZLAYA'YA UZAK BÖLGELERDEN YAPILAN BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLMEYECEK DİR.

2 hafta önce

Satın Alma Elemanı

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

ÜNİVERSİTE LİSANS MEZUNU BAYAN PERSONEL ALINACAK.SAYISAL BÖLÜM MEZUNLARI TERCİHİMİZDİR..MAKİNA İMALATI VE PARÇALARI YAPAN BİR FİRMAYIZ.SATIN ALMA TEKLİF VERME GİBİ KONULARDA YETİŞTİRECEĞİZ.. YENİ MEZUNLAR TERCİHİMİZDİR..

2 ay önce

Yönetici Asistanı (Almanca)

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Doğanyurt

Job BeschreibungUnsere Agentur ist tätig im Bereich Meeting, Incentive, Conference und Messen. Wir arbeiten international und sprechen deutschsprachige Firmenkunden an. Zu diesem Zweck suchen wir eine deutschsprachige Mitarbeiterin.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler