Doğanyurt Hızlı Tüketim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hızlı Tüketim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Biyokimya Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Biyokimya Uzmanı aranmaktadır.Sağlık kuruluşunda görevlendirilmek üzere Biyokimya Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Kameraman

Euro 90 TV - Doğanyurt

Kameraman aranmaktadır.Avrupada ve 49 Ülkede program yapan Euro 90 Tv için Kameraman aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir. *** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Inşaat Teknikeri

Tektaş Imar Affı - Doğanyurt

Mevcut Bina Rölevesi Alıp Autocad Çizimini Yapacak Deneyimli Takım Arkadaşları ARIYORUZ... * Tercihen Beşiktaş ve yakın güzergahlarda ikamet eden; *2 Yıllık Mezun / Meslek ve Teknik Lise Mezunu *Bina Röleve Alımında Deneyimli *Autocad ve Word,Excel programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen Mimari Proje çizebilen *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, •Diksiyonu düzgün, insanlarla iletişimi kuvvetli, İlgililerin müracaatını cep telefonu üzerinden Eda Hanım İle iletişime geçmeleri rica olunur.

4 ay önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İnsan Kaynakları Asistanı aranmaktadır.Personel Özlük ve sicil dosyalarını düzenlemek, takip etmek,Mülakat, seçme yerleştirme süreçlerine destek olmak,Yıllık izinlerin oluşturulması ve takibinin yapılması,İşe giriş ve çıkış SGK süreçlerine destek olunması,İnsan Kaynakları süreçlerinde aktif rol alınması ve yöneticisine destek olunması.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Demko Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

4 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Öz Simge Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Örme ihracatı yapan firmamıza Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış) çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Balyak Turizm İnşaat Maden Petrol San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Başlangıç olarak Asgari ücret + Yemek + Sigorta

5 ay önce

Etkinlik Host/Hostes

AGD Organizasyon & Prodüksiyon - Doğanyurt

Görev Tanımı Etkinliğin başlangıcından bitişine kadar olan süre boyunca seyircileri ağırlamak. Seyirci ağırlama operasyonlarını sorunsuz yönetilmesine yardımcı olmak. Aranılan Özellikler İngilizce ve Türkçe iletişim konusunda başarılıysanız, İzmir’de ikamet ediyorsanız, İzmir şehri hakkında bilgi sahibiyseniz, Esnek çalışma saatleri sizin için uygunsa, Özgeçmişleriniziagd.organizasyon.yapi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Renktaş-Emcan Iş Ortaklığı - Doğanyurt

Ofis araçları ve MS Office programlarını iyi derecede bilen, Telefon ve faks trafiğini yönetebilecek, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Evrak akışını sistemli bir şekilde düzenleyecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü 4-5 yıl tecrübeli

2 ay önce

Modelıst

Arzu Tekstil - Doğanyurt

Ikitelli'de faliyet gösteren firmamıza Lectra programını kullanabilen Modelin kritiğini,serisini ve pastalını yapabilen Gerektiğinde koleksiyon kalıbı çıkarabilen İmalata kalıp verebilecek Dikiş talimatı yazabilen Örme ve dokuma erkek giyim konusunda tecrübeli bayan örme modelist aranmaktadır.

2 gün önce

Mekanik Onarım Elemanı

Bursa Otokar Özel Servis - Doğanyurt

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bakım onarımdan anlayan eleman aramaktayız Tüm sosyal haklar mevcut

5 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin danışma kadrosuna katılacak Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe Ve Finansman Uzmanı

Al Makina - Doğanyurt

Muhasebe konusunda uzun sureli calismayi dusunen deneyimli egitime acik logo programini iyi bilen mc office programina hakim hirdavat sektorunde deneyimi olanlar oncelik tanilacaktir Merkez ve subelerimize muhasebe elamanlari alicaktir. Online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Eğitim Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Çym Çağdaş Yaşam Marketleri - Doğanyurt

Ertuğrul Gıda toptancılar sitesinde bulunan merkez ofislerimizde , muhasebe biriminde çalışmak üzere MİCRO bilen ,deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Tekumut Hazır Giyim Tekstil - Doğanyurt

Örme Kumaştan Hazır Giyim İhracatı Yapan Firmamıza, Düzce’deki fabrikamız için; GENEL NİTELİKLER • Düzce'de ikamet eden • Askerliğini yapmış • Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunu • Ehliyeti olan • En az 5 yıl deneyimli • Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • İnsanlarla iyi iletişim içerisinde olan • İşinin gereği bedenen de çalışması gereken • Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı hareket eden GÖREV TANIMI : • Fabrika içerisinde oluşacak tüm elektrik arızalara talimatlarda belirtildiği şekilde müdahale etmek ve çalışır hale getirmek, • Elektrik bakım ve onarım ile ilgili, gün içerisinde yaptığı tüm faaliyetlerin kayıtlarını gösterilen şekilde tutmak ve arıza bitiminde ya da vardiya bitiminde amirine raporlamak, • Fabrika içinde bulunan tüm teçhizat için planlı bakım periyodlarını takip etmek, • Davet edilen dış servis firmalarının çalışanlarına, yapılan iş süresince refakat etmek, • Elektrik bakım depolarındaki malzeme stoğunu takip etmek, • Şirketin kalite, çevre ve iş güvenliği politikalarını uygun davranmak. • Jeneratör, kompresör, görüntü sistemleri, IP santral, yangın pompa sistemi, su hidrofor sistemi, elektrik ag – og, kompanzasyon, ups, vb. sistemlerin / donanımların planlı bakımları ve arızaların bulunması ve giderilmesi • Fabrikanın çalışmadığı zamanlarda bina bakımı ile ilgili yapılacak işleri yapmak. Bina bakımı için dışarıdan gelen ekibin başında yapılan işleri kontrol etmek.

5 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Wora World Of Royal Academy - Doğanyurt

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Cengiz Özcan Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Şişli Merkezde Muhasebe bürosuna Muhasebede çalışacak bayan eleman alınacaktır.

2 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Özel Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

özel anadolu lisesi ve özel ortaokulda meb ataması uygun ingilizce öğretmeni aranmaktadır.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Mülk Kaynak Anonim Şirketi - Doğanyurt

Ankara Mustafa Kemal Mahallesi Maidan Plaza'da faaliyet gösteren Kurumsal firmamıza Bayan sekreter alınacaktır. Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *Sözel ve yazılı iletişimi güçlü, *Ofis programlarını etkin kullanabilen, * Telefon ve randevu trafiğinin yönlendirip yönetebilen, İlgilenen arkadaşların mevcut mail adresine fotoğraflı CW'lerini yollamaları önemle rica olunur.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler