Doğanyurt Hidrolik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hidrolik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni

Pinokyo Anaokulu - Doğanyurt

Beylikdüzü Pinokyo Anaokulumuzda görevlendirmek üzere kreş ve anaokulu bölümlerimize öğretmenler arıyoruz. Diksiyonu düzgün, veli ile iletişim kurabilen, sakinliğini her zaman koruyabilen aradığımız özelliklerdir. Beylikdüzünde oturmak tercih sebebidir.

1 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ŞİŞLİ - BEŞİKTAŞ - SARIYER - BEYOĞLU - KAĞITHANE ve SULTANGAZİ de Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE Sertifikasız BAY Özel Güvenlik Adayları aranmaktadır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Dolunay Güvenlik ve Alarm Sistemleri - Doğanyurt

Firmamız adına saha çalışması yürüterek güvenlik sistemi pazarlaması gerçekleştirecek Bayan Pazarlama Elemanı aranmaktadır.Ücret Maaş + Sigorta + Prim şeklinde olacaktır.Detaylar iş veren ile yüz yüze konuşulacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elit Group - Doğanyurt

Tekstil firmamızın muhasebe işlemlerini yürütecek , LUCA muhasebe programına hakim çalışma arkadaşı aramaktayız.Ulaşım sorunu olmaması için Bağcılar civarında ikamet edenler tercih sebebidir.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Erdemler Otomotiv - Doğanyurt

• Ticaret lisesi , MYO ilgili bölümlerinden veya işletme ve benzeri lisans bölümlerinden mezun • Mali müşavir yetkisi olanlar tercih edilebilecektir. • Deneyimli veya yetiştirilmek üzere • Gelişime açık,dikkatli ve titiz çalışabilen • Analitik düşünen ,problem çözme yeteneğine sahip, • Logo Tiger Muhasebe Programını kullanabilen , • MS Office programlarını kullanabilen, • Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, • Anadolu Yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 1. Cari hesap takibi ve mutabakatları yapabilecek 2. Günlük kasa ve banka işlemlerini yapabilecek. 2. Yapılan muhasebe kayıtlarının genel kontrolünü yapmak ve TDH Planı'na uygunluğunu sağlamak, 3. Şirketin resmi işlerinin takibini yapabilecek. 4. Tedarikçi/Müşteri firmalarla aylık BA/BS taleplerine cevap verebilecek. 5. Ofis için evrak takibi ve düzenlemesi yapabilecek. Not: sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Bis Wear - Doğanyurt

Teşvikiye de bulunan hazır giyim tasarım Butikte çalışacak full time Satış Danışmanı aranmaktadır.Mağazadaki ürünlerin özelliklerini müşterilerle paylaşmak,Ürün satışı yapmak,Askı düzenini sağlamak ve eksik ürünün tamamlanması,Stok giriş ve çıkış takibi,Mağaza temizlik ve düzeninin sağlanması,

3 hafta önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAHÇELİEVLER - K.ÇEKMECE - BAKIRKÖY - FATİH ve GAZİOSMANPAŞA da yapımı tamamlanan veya devam eden Site / Toplu Konut - İş Merkezi - Residence ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2050 + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Bizim Ev Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulumuzda görev alabilecek Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.Maaşın yanısıra performans ve başarı ödülleri ile çalışma hayatına girebilecek Öğretmenler cvlerinizi bekliyoruz ( Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır)

3 hafta önce

Satınalma Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı çalışma arkadaşları alınacaktır. İş Tanımı:Satın alma ve satın alma hizmetlerinin prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak,Birimlerden gelen satın alma taleplerini almak, tasnif etmek, Satın Alma Yöneticisinin talimatına göre işleme alan,İşin gereği olan talimat ve usullere uygun dokümantasyonu oluşturacak ve Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonu dosyalamak,Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak üzere hazırlamak,Satın alma tekliflerini almak,Onaylanmış satın alma siparişlerini vermek, takip etmek,Tedarikçi performans değerlendirilmesine destek vermek,Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlenmesine destek vermek,Tüm satın alma süreçlerinin evrak ve dokümantasyonunu, dosyalamasını yapmak,İlgili analiz çalışmalarını ve raporlamalarını yapmak,Dönemsel ihtiyaç kalemlerinin stok kontrol ve sarfların tespitinden,Mevcut malzemelerin geleceğe yönelik bakım ve satın alma planlamasını yapmak,Verimlilik ve Arge çalışmalarının geliştirilmesine destek vermekten sorumludur.

2 ay önce

Garson

Akvarsan Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Tanımı Şirketimizin Dilovası lokasyonunda bulunan AKSU BUSINESS OTEL’in THE BOSS CAFE bölümünde çalışacak garson arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Hijyen kurallarına ve temizliğe özen gösteren, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasını yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Enerjisi yüksek.

1 ay önce

Beden Eğitimi Öğretmeni-Ortaöğretim

Gizli Firma - Doğanyurt

Bay - Bayan Beden Eğitim Öğretmeni-Ortaöğretim aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız eğitim kurumu için alanında yetkin, formasyonu olan Beden Eğitim Öğretmeni-Ortaöğretim aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Kasiyer

Zirve Kebap - Doğanyurt

Yazar kasa ve pos cihazı konusunda deneyimli Kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilicek Tercihen sigara kullanmayan

1 ay önce

Fıtness Eğitmeni

Antalya Tenis Ihtisas Ve Spor Kulubü - Doğanyurt

* SPOR AKADEMİSİ MEZUNU * 1. 2. 3. KADEME ANTRENÖRLÜK SERTİFİKALARINDAN EN AZ BİRİNE SAHİP * FİTNESS ANTRENÖRLÜĞÜ KONUSUNDA MİNİMUM 3 YIL DENEYİME SAHİP * GELİŞİME AÇIK , İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ * POZİTİF , ÜYE MEMNUNİYETİ VE ÜYE İHTİYAÇLARINA DUYARLI * SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK * GÜLER YÜZLÜ , ENERJİK Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübümüze Fitness Antrenörü aramaktayız.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Neveda Tekstil - Doğanyurt

2003 yılından günümüze Modoko Mobilyacılar Çarşısında bulunan mağazamızda perde satışında görev alacak, tercihen tecrübeli bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 hafta önce

Saha Satış Personeli

Dörtgen Dizayn - Doğanyurt

İnternet sitesi ve yapı platformumuz için saha satışı gerçekleştirebilecek, ürün tanıtımı yapabilecek personellere ihtiyacımız bulunmaktadır. Satış konusunda deneyimli İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde samimi Dış görünüşüne önem veren Diksiyonu düzgün Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışabilecek Sadece online başvuru kabul edilecektir.

2 hafta önce

Çevre Mühendisi

Akvarsan Ltd. Şti. - Doğanyurt

Genel Nitelikler; • Üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden mezun, tercihen çevre görevlisi belgesine sahip, • Alanında 5 yıl deneyimi olan, • Lojistik, sevkiyat planlaması ve operasyon konusunda bilgi sahibi, • Çevre mevzuatına hakim, • Atık yönetimi konusunda tecrübeli, • MS Office programlarına hakim, • Mevcut müşteriler ile iyi iletişim kurarak sürekliliği sağlayabilecek, • Sevkiyat personellerinin (şoförlerin) ve tesis içi personellerin idaresinden sorumlu olup, takım yönetebilecek, • Tesise gelen ve tesisten çıkan ürünlerin sürekli takibini yapabilecek, • Sorumluluğunun bilincinde, düzenli çalışabilen, dürüst, güvenilir ve çözüm odaklı, • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Dinamik ve insan ilişkileri kuvvetli, • Aktif araç kullanabilen, • Askerliğini tamamlamış İş Tanımı; • Günlük atık alımı ile sevkiyat planlamasının ve planı yapılan sevkiyatın takibinin yapılması, • Atık alımlarının çevre mevzuatına uygun şekilde gerçekleşmesinin sağlanması, • Girişi ve çıkışı yapılan atıkların takibi, • Tesise ve ofis içine gerekli malzemelerin satın alınması, • Araç yakıt takibinin yapılması, • Sevkiyat ve tesis personelinin idare edilmesi,

1 ay önce

Satış Danışmanı

Erek Tesisat ve İnş Malz Paz ve San Ltd Şti - Doğanyurt

İmalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz duvar kağıtlarının, Ulus-Rüzgarlı caddesinde bulunan mağazamızda perakende satışında çalıştırılmak üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Asgari ücret + Yemek + Prim şeklinde çalışacak, Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Rehberlik Öğretmeni

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çekmeköy de bulunan kursumuza deneyimli rehberlik öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Pizza Ustası

Pizzatomato - Doğanyurt

-Pizza ustası olarak deneyimli, -Hızlı ve dinamik çalışabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyabilen, -İşini severek yapan, -Takım çalışmasını benimsemiş, -Bay / Bayan Pizza Usta adayları alınacaktır.

2 ay önce

Şoför

Ünlü Koltuk - Sercan Ünlü - Doğanyurt

Koltuk fabrikasında evkura depoya koltuk nakliyesi yapacak istanbul içini iyi bilen şöför alınacaktır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler