Doğanyurt Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Özgüven Etüt Eğitim Merkezi - Doğanyurt

- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. (Fen - edebiyat fakültesinden mezun ise pedagojik formasyon belgesi olan) - Esnek çalışma saatlerine uygun - Dinamik ve öğrenmeye açık - Tecrübeli ya da yeni mezun

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Yigit Egitim Ve Danismanlik - Doğanyurt

IB konularında yetiştirilmek üzere , ingilizcesi olan ib kimya öğretmeni adayları aranmaktadır. İngilizce eğitim veren üniversitelerden mezun veya son sınıf öğrencisi olmak, ve ingilizce kaynakları anlayacak öğretmenler olması tercih sebebidir.

2 ay önce

Tır Şoförü

Öztürk Turizm A. Ş - Doğanyurt

DENEYİMLİ TIR ŞOFÖRLERİ ALINACAKTIR. ANKARA İVEDİK MERKEZLİ ŞİRKETİMİZE FRİGOFRİK ARAÇLARLA TÜRKİYE GENELİ ÇALIŞIYORUZ. 2.200 TL SABİT MAAŞ + HARCIRAH. TOPLAMDA AYLIK 4.000 TL - 4.750 TL ARASI ÜCRET ÖDENMEKTEDİR. SRC - PSİKOTEKNİK- DİJİTAL EHLİYET BELGELERİ TAM OLACAKTIR.

5 ay önce

Proje Danışmanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Doğanyurt

Türkiyedeki bölgelerimizde; Avrupa birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların hibe projelerinin hazırlanması ve proje yönetiminde Merkez ve yeni açılan şubelerimizde sürekli çalışacak, Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı olarak çalışacak Proje Danışmanı aramaktayız.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı,(KKYDP)KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri.Çalışmak İstediğiniz Şehir İçin Tek Başvurunuz Kabul Edilecektir.Başvurusu Uygun Görülen Adaylar Eğitim ve Mülakat İçin Davet Edilecektir.Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza ; ‘’ Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri ‘’ Sonrasında Sınavla Görev Verilmektedir.

5 ay önce

Gözetim-Danışma Görevlisi

Owl Güvenlik - Doğanyurt

FİRMAMIZIN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ALMIŞ OLDUĞU YENİ BAŞLAYAN VE DEVAM EDEN PROJELERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE KİMLİKSİZ GÜVENLİK, GÖZETİM, DANIŞMA PERSONELLERİ ARANMAKTADIR. ARANAN NİTELİKLER; *T.C. VATANDAŞI OLMAK, *EN AZ İLKÖĞRETİM ( ORTA OKUL ) MEZUNU OLMAK, *20 – 45 YAŞ ARALIĞINDA OLMAK, *ADLİ SİCİL ( SABIKA ) KAYDI OLMAMAK, *SAĞLIK SORUNU BULUNMAMAK. PROJELERİMİZ; ÜSKÜDAR – 2100 + SGK ÜMRANİYE – 2000 + YEMEK + SGK GÖZTEPE – 1900 + YEMEK + YOL + SGK KOZYATAĞI – 2150 + SGK ATAŞEHİR – 2000 + YEMEK + SGK DUDULLU – 2100 + SGK SANCAKTEPE – 1950 + YEMEK + SGK SULTANBEYLİ – 2000 + YEMEK + SGK KURTKÖY – 1940 + AGİ + YEMEK + YOL + SERVİS + SGK TUZLA – 1950 + SGK GEBZE – 1900 + SGK PENDİK – 1800 + YEMEK + SGK KARTAL – 1850 + SGK MALTEPE – 1900 + SGK LÜTFEN BİZLERİ MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE ARAYINIZ. MESAİ SAATLERİMİZ; HAFTA İÇİ : 09:00 – 18:00 CUMARTESİ : 09:00 – 16:00

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Vardar Döşeme Malzemecilik Kumaş - Doğanyurt

Bayrampaşa'daki merkezimize tercihen eta programı bilen yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek bayan arkadaş arıyoruz

1 ay önce

Dış Ticaret Asistanı

Smart Alışveriş Kulübü - Doğanyurt

Smart Alışveriş Kulübü, Türkçe ve İngilizce yayınlanan çeşitli internet sitelerini portföyünde bulunduran, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firmasının içerisinde yer alan, İzmir merkezli bir internet girişim firmasıdır. Dış ticaret kadromuzu güçlendirmek amacıyla, İzmir Ataşehir, AOSB ve Balatçık'taki işletmelerimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, takım arkadaşları aranmaktadır: - İngilizce bilen, - Gelişime ve yeniliklere açık bir karaktere sahip, - Yüksek mücadele yeteneği olan, - Sorumluluk alabilen, - Sigara kullanmayan, - Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Menemen yakınlarında ikamet eden, - En az bir dili çok iyi bilen, - Yurtiçi ve yurtdışı sık seyahat edebilecek. İş Tanımı: - Dış ticarette pazarlama ve satış konusunda, üye firmalara yerinde ve telefonla destek olacak, - Dış ticarette gümrükleme, lojistik ve ödeme yöntemleri konusunda üye firmalara yerine ve telefonla destek olacak, - Smart Alışveriş Kulübü kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir çalışma ortamı oluşmasına katkıda bulunmak. - Smart Alışveriş Kulübü'nde yöneticiler dahil tüm çalışanlar, iş yoğunluğuna bağlı olarak, toplam çalışma zamanının %20sini, fiziksel aktivite ile geçirir. (satıştaki ürünlerin düzenlenmesi, raflara dizilmesi, raflardan toplanması, ürünlerin paketlenmesi ve kontrolü gibi) Çalışma Şartları: 1. Çalışma saatleri (pazartesi-cumartesi): 09:00-18:00 (İki haftada bir cumartesi günü tam gün tatil) 2. Asgari ücret+prim ödenmektedir, iş başı yapıldığında SSK başlar. 3. Firmamızda tüm çalışanlarımıza öğle yemeği sunulmaktadır. Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Müzik Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız eğitim kurumu için alanında yetkin, formasyonu olan Müzik Öğretmeni aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Onart Proje Tasarım - Doğanyurt

lise veya ünüversite mezunu şirket içindeki randevuları takip edecek seyehate engeli olmayan dış görünüşüne önem veren türkeceyi iyi kullanabilen bayan yönetici asistanı

1 ay önce

Ofis Elemanı

Elitez Mühendislik Müşavirlik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmalardan gelen talepler doğrultusunda iş hazırlığı yaparak genel ofis işlerinin yürütülmesinde yardımcı olacak; kurum başvurularını yaparak gereken dosya hazırlığını ve raporlamayı yerine getirecek Mühendislik alanında faaliyet gösteren firmamızda evrak hazırlığı ve iş takibi yapacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Atılımcan Matbaa - Doğanyurt

İş yerimize Tam zamanlı çalışacak Telefonlara bakabilecek iş yerine kendisinin gibi bakabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Telefonlara bakacak ön muhasebeden anlayan .

2 ay önce

Kantin Görevlisi

Çekirge Özel Eğitim Ltd. Şti - Doğanyurt

TEMEL LİSEMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN KANTİNİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN İLETİŞİM GÜCÜ YÜKSEK TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. BAŞVURULARIN FOTOĞRAFLI OLMASI İSTENMEKTEDİR.

4 ay önce

Bahçe Bakım Elemanı

Polen Peyzaj Tasarım - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde, bahçe bakım işlerinde çalıştırılmak üzere vasıflı vasıfsız 3 adet personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Geha Polimer Plastik Kimya ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde Plastik Granül Üretiminde vardiyalı olarak çalıştırılmaz üzere Granül Ustası, Agromel Ustası ve Vasıflı/Vasıfsız Elemanlar alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama-Satış Elemanı

Global Yangın Söndürme Cihazları - Doğanyurt

DAVUTPAŞA'DA BULUNAN FİRMAMIZA PAZARLAMA SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Usta Başı

Safires Kozmetik San Ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

kozmetik sektöründe krem jöle vax ağda kişisel bakım ürünleri üretiminde faaliyet gösteren firmamıza usta başı arıyoruz not: 3- 5 yıl tecrübeli

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Assso Trendy - Doğanyurt

TEKSTİL FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE BAHÇELİEVLER VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN, TERCİHEN GENEL MUHASEBE BİLGİSİ OLAN MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

2 ay önce

Kalıphane Elemanı

Akpen Plastik A. Ş. - Doğanyurt

Firmamız kalıphane bölümünde çalıştırılmak üzere kesme kalıbı,plastik kalıbı,zamak ve alüminyum kalıbı usta - kalfaları alınacaktır.

2 ay önce

Grafiker

Asya Promosyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Asya Promosyon Bilg. Mlz. ve Matb. San. ve Tic. Ltd. Şti. promosyon ürünleri üretiminde 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. İyi derecede grafik bilgisine sahip ve üretim takibatı yapabilecek, sorumluluk hissi yüksek çalışma arkadaşı arıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz lütfen irtibat kurunuz.

3 hafta önce

Rehber Öğretmen

Sultangazi Birey Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

Sultangazi bölgesi çevresinde ikamet eden , Tercihen Özel Öğretim Kurumları ,Özel Okul , EN AZ 2 YIL deneyimi ve tecrübesi bulunan İletişim becerisi güçlü, Özgüveni ve çalışma disiplini olan, Diksiyonu düzgün, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesini yükseltip Kurumun misyon ve vizyonuna uygun hareket edebilen Veli ve öğrenciye eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek Bilgi verdiği velilerin ve öğrencilerin kurumlara kayıtlarını sağlayabilecek İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilecek

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler