Doğanyurt Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebeci

Tabii Soğuk Hava Depoculuk San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Hasanağa Organize Sanayii Bölgesinde yer alan fabrikamız için Ön Muhasebeci aranmaktadır.Gerekli ön muhasebe kayıtlarını tutacak, fatura kesecek, cari hareketleri takip edecek,Zirve muhasebe programını kullanması tercih sebebidir,Merkez muhasebe ile iletişimde olup, personel SGK işlemlerini yürütecek çalışma arkadaşları arıyoruz.Tercihen Hasanağa bölgesi, Toki konutları, Göçmen konutları yada Görükle de ikamet eden personel alınacaktır.

3 ay önce

Okul Müdürü

Tad Anaokulu Dragos - Doğanyurt

Anadolu Yakası Maltepe'de bulunan okulumuza Özel okul tecrübesi olan müdür aranmaktadır.

4 ay önce

Icra Katibi

Canikli Hukuk Bürosu - Doğanyurt

CANİKLİ HUKUK BÜROSUNDA İCRA İŞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAYAN İCRA KATİBİ ALINACAKTIR. YAPILACAK İŞ İCRA DAİRELERİNDE Kİ İŞLEMLER VE HACİZLERE GİTMEKTİR.İŞ DİSİPLİNİ OLAN ,ÇALIŞKAN İŞ ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Final Kurs / Mecidiyeköy - Doğanyurt

ALANINDA TECRÜBELİ TÜRKÇE VE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ ARIYORUZ.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Alkon Enerji - Doğanyurt

-Dış görünüşüne özen gösteren - Ofis makinalarını kullanabilen - Tecrübeli ya da tecrübesiz -En az önlisans mezunu -Konuk karşılama ve ağırlama - Ofis düzeninden sorumlu -Çay, Kahve yapımı ve servisinden sorumlu -Telefon görüşmeleri ve kargo takibi yapacak -Mali müşavir ve Yönetici tarafından istenilen işlerin düzeni sağlayacak -Ön muhasebe konusunda destek eleman olarak yardımcı olacak -Takım çalışmasına yatkın -Yapacağı işi benimseyecek -Güleryüzlü ve iletişim beceresi yüksek bayan personel aramaktayız. Fotoğraf bulunmayan CV ler dikkate alınmayacaktır. Çalışma saatleri : Pzt-Cuma : 08:30 - 18:00 Hafta sonu mesaimiz yoktur. İşkur İşbaşı eğitim programından 2 ay boyunca yararlanarak eleman alımı yapılacaktır.Başlangıç için Asgari ücret maaş yapılacaktır. Yemek ve yol personele aittir.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Avrupa Lisanları Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZUN ŞUBELERİ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR. RESİMSİZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR. 1 AY STAJ DÖNEMİNDEN SONRA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ ATAMASIYLA KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE KADROLU OLACAKLAR. KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE BELLİ BİR ÇALIŞMASINDAN SONRA PERFORMANS SONUCUNDA VE BAŞARI SAĞLAYANLAR İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDAN BAŞLAYIP SIRASIYLA HALKLA İLİŞKİLER DEPARTMANI. HALKLA İLŞKİLER DEPARTMAN SORUMLUSU HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCILIĞI Ve İSTANBUL İÇERİSİNDE YENİ AÇILACAK ŞUBEMİZ İÇİN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KADAR YÜKSELEBİLECEK KENDİSİNE İŞ DEĞİL KARİYER HEDEFİ KOYMUŞ OLAN ADAYLAR TERCİHİMİZDİR TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE STAJ AYINDAN SONRA ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR ASLİ GÖREVLER: ANKET TARAMA SONUÇLARINI VELİLERE TELEFONLA BİLDİRMEK REKLAM TANITIM KURUMA ÖĞRENCİ KAZANDIRMAK VELİ KARŞILAMA ÖĞRENCİ İŞLERİ OLACAKTIR. KRİTERLER İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik Giyimine özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, 18-50 yaşları arasında, İş tanımı Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek, Zamanla Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dökümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek

3 ay önce

Kaporta Kalfası

Özay Otomotiv Nuray Özseven - Doğanyurt

İstanbul Maltepe'de bulunan yetkili servisimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli kaportacı kalfa aranmaktadır.

1 ay önce

Kaporta Ustası

E. C Oto Bakım Servis - Doğanyurt

*Küçük Sanayi Sitesinde oto bakım kaporta boya mekanik elektrik işleri yapmaktayız. *Yol ücreti verilmektedir. Servis yoktur.

4 gün önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

2 ay önce

Steward

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Steward aranmaktadır.Sektörün öncü zincir Otel projemizin şubelerinde çalışacak Steward aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Depo Elemanı

Estino Ecza Deposu San Ve Dış Tic. Ltd. - Doğanyurt

ECZA DEPOSUNDA ÇALIŞACAK ZEYTİNBURNUNA ULAŞIM SORUNU OLMAYAN BİLGİSAYAR KULLANABİLEN DEPO ELAMANI ALINACAKTIR

4 ay önce

Kurye

Pizzatomato - Doğanyurt

AHLAT PARK AVM İÇERİSİNDEKİ PİZZA TOMATO ŞUBEMİZDE PAKET SERVİS HİZMETLERİN DE KURYE HİZMETİ VERECEK A/2 EHLİYETLİ TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Vpt Temizlik. Per. Des Loj. Hiz . A. Ş. - Doğanyurt

AŞAĞI YUVACIK BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKA DA TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AKŞAM 16:00-24:00 İLE 00:00-08:00 SAATLERİNDE ÇALIŞACAK ( İKİ VARDİYA) BAY PERSONEL ALINACAKTIR. ÇALIŞMA KOŞULLARI SEKİZ SAAT İKİ VARDİYA MAAŞ+SERVİS+YEMEK

2 ay önce

Seo-Sem Uzmanı

Gizli Firma - Doğanyurt

Seo-Sem Uzmanı aranmaktadır.İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirmek üzere; İstanbulda ikamet eden ya da edebilecek Seo-Sem Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Makine Tasarım Sorumlusu

Teknosim Elektrik Makine ve Otomasyon Sis San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Makine Tasarım Sorumlusu aranmaktadır.Organizasyondaki yeri ve Kurumsal Rolü;Teknosim’ in prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda tasarım süreçlerinin iyileştirilmesi ve proje şartnamelerine uygun teknik yeterlilikte projeleri zaman planına uygun bir şekilde mekanik anlamda tasarlamak ve 3 boyutlu çizimlerini gerçekleştirmek için çalışır.Görev, Yetki ve Sorumluluklar;Müşteriden alınan teknik donelerin değerlendirildiği Şirket İçi ve/veya Müşteri ile Toplantılara katılır.Kendisine sorumluluğu verilen proje ile ilgili gerekli tüm teknik bilgileri toplar.Proje ile ilgili projelendirme çalışmaları ve gerekli tüm ön çalışmaları yapar.Sorumlusu olduğu makinenin mekanik tasarımını ve 3 boyutlu çizimlerini gerçekleştirir.Kullanılacak standart parçalar ile ilgili ürün ve model belirlemelerini yapar, ve siparişler ile ilgili Makine Mühendisine gerekli yönlendirmeleri yapar,Verilen Standart Parça satın alma siparişlerinin belirlenen termin tarihlerine uygun şekilde temin edilmesi hususunda gerekli gerekli yönlendirmeleri ve kontrolleri yapar, planlama toplantılarında konu hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapar.Projelerin plana uygun olarak gerçekleştirilmesi için kendi sorumluluğundaki konularda gerekli tüm aksiyonları alır.Sorumlusu olduğu projenin montajını belirli periyotlarda kontrol ederek, gerekli teknik yönlendirmeleri sağlar.Makine parçalarının teknik resimlerinin çıkartılabilmesi için makine mühendisine gerekli yönlendirmeleri yaparTeknosim işletmesinde, müşteri tarafından yapılan ön kabul işlemi sonrasında, varsa oluşan eksiklikler ile ilgili aksiyon planında bulunan kendi sorumluluğunda ki aksiyonları gerçekleştirir.Müşteri fabrikasında yapılan son kabul işlemi sonrasında, varsa oluşan eksiklikler ile ilgili aksiyon planında bulunan kendi sorumluluğunda ki aksiyonları gerçekleştirir.

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

FİRMAMIZIN ANADOLU YAKASI YENİ ALDIĞI (15 Adet) KONUT - İŞ MERKEZİ ve FABRİKA PROJELERİNDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA FIRSATI.. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. ANADOLU YAKASI - 15 ADET PROJE 1- TUZLA; 2200 TL Toplam 2- ÇEKMEKÖY; 2050 + Yemek + Servis 3- KADIKÖY; 2000 + Agi + Yemek 4- ÜSKÜDAR; 1950 + Agi + Yemek 5- ÜMRANİYE; 2150 + Agi + Yemek 6- MALTEPE; 2150 TL Toplam 7- KOZYATAĞI; 1980 + Agi + Yemek 8- GEBZE ; 2250 + Yemek 9- KARTAL; 1950 + Agi + Yemek 10- BEYKOZ; 1950 + Yemek 11- TUZLA; 2000 + Agi +Yemek 12- SANCAKTEPE; 2050 + Yemek + Agi 13- SAMANDIRA; 1950 + Yemek + Agi 14- PENDİK; 2000 + Agi + Servis + Yemek 15- SULTANBEYLİ; 1980 + Agi + Yemek İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 ay önce

Elektrik Elemanı-Çırak

Abf Elektrik Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ELEKTRİK ÇIRAKLARI ALINACAKTIR. BAŞVURULAR FİRMAMIZDA ALINACAKTIR.

4 ay önce

Karşıt Inceleme Elemanı

Avrupa Denetim Ve Ymm Ltd. Şti. - Doğanyurt

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik şirketimize, haftaiçi 09.00-18.30 saat aralığında çalışabilecek Karşıt İnceleme Tutanak Elemanı aramaktayız. Aranan Şartlar -Önlisans veya Lisans mezunu olmak -Açıköğretim okuyan öğrenci olabilir. -20-28 yaş aralığında bay -B Sınıfı Ehliyeti bulunması ve fiilen araç kullanabilmesi öncelikli tercih edilecektir. -Çalışma Arkadaşları ile uyumlu Yapılacak İş -Denetimi yaptığımız firmaların çalıştığı karşı firmalarına ilişkin tutanaklarını düzenleyip ilgili bölüm şefine sunmak. -Firmalar ile görüşülüp randevu almak, -Evrakları tamamlayıp şirkette ilgili tutanakları eksiksiz tamamlamak. Çalışma Saatleri: Hafta İçi:09.00-18.30

3 hafta önce

Iş Yeri Hekimi

Ege Gökmen Inş. Araç Kira Ortak Sağ. Güv - Doğanyurt

Bursa'da hizmet verdiğimiz firmalarda aylık görevlendirme süresi 100 saat olacak şekilde kısmi zamanlı iş yeri hekimi aramaktayız.

4 gün önce

İşyeri Hekimi

İşbil İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Ankarada hizmet verdiğimiz firmalarımızda görevlendirilmek üzere; Kısmi zamanlı İşyeri Hekimi aramaktayız.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler