Doğanyurt Hastaneler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hastaneler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Elemanı

Apeks Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kartaldaki firmamızın bünyesindeki Kapı, kasa, pervaz sistemlerimize; Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Asistanı

Mga Yazılım Bilgi Dağıtım Ve Dan. Ltd. - Doğanyurt

Yıldız Teknopark, Davutpaşa ofisimizde çalışacak, Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün, etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Ön muhasebe deneyimi olan(Tercih) Ofis Asistanı arıyoruz. İŞ TANIMI Şirket santralinin aksamadan işlemesini sağlamak, Gelen misafirleri karşılamak, ağırlamak, Kargo organizasyonunu yapmak, gelen kargoları kişilere yönlendirmek, Seyahat organizasyonlarına destek vermek, Sorumluluğundaki faturaları takip etmek ve muhasebeye iletmek, İdari işlere destek olmak Genel görünümüne önem veren, pozitif ve enerjik "OFİS ASİSTANI" arıyoruz.

2 ay önce

Cnc Punch Pres Operatörü

Ar Pano Elektrik Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Hadımköy gişeler mevkiinde bulunan fabrikamıza Cnc Punch Pres Operatörü aranmaktadır.Not: Levent Sanayi Mahallesi ve Gaziosmanpaşa mevkilerinden servislerimiz mevcuttur. Servis kullanamayacak adayların en fazla tek vesaitle gidip gelebilecek olması tercih edilir.

2 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Karakaşlar Türev Egt. Hiz. Tic. Ltd. Şt - Doğanyurt

DENEYİM TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

3 ay önce

Garson / İzmit / Hastane

EUBSA TURKEY - Doğanyurt

DUKS YEMEK HİZMETLERİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE KOCAELİ İZMİT'DE BULUNAN ÖZEL HASTANE PROJEMİZ İÇİN; * Tercihen Hastane tecrübesi olan * Ekip çalışmasına uyumlu * Hijyen kurallarına önem gösteren * 40 yaşını aşmamış * Bayan Servis Personeli ( GARSON ) arıyoruz !! PROJE MÜDÜRÜ : 0530 937 77 78 Lütfen bu ilana başvuru yapınız...

2 ay önce

Temizlik Projeleri Vardiya Amiri - Ankara

Firma Adı Gizli - Doğanyurt

ANKARA' da hizmet vermekte olduğumuz HASTANE projemizde değerlendirilmek üzere ''Temizlik Projeleri Vardiya Amiri'' istihdam edilecektir; * En az Lise tercihen Üniversite mezunu, * Temizlik ekipleri operasyonları yönetiminde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, * Temizlik ekipmanları, makineleri, kimyasalları hakkında bilgi sahibi, * Vardiyalı sistemde görev yapabilecek, * İletişimi düzgün, çözüm odaklı, * MS Office uygulamalarına hakim olmak , raporlama yapabilecek, *Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İŞ TANIMI Sözleşme esaslarına bağlı olarak mevcut projelerde çalışan personelin organizasyonunu sağlamak. Projelerin performansını denetlemek. İşleyişle ilgili aksaklıkları tespit etmek,yerinde ve zamanında düzeltilmesini sağlayarak ilgili yönetime amirlerine raporlamak. Müşteri Odaklı çalışma anlayışı ile Şirket ve Müşteri arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak.

3 ay önce

Sekreter

Firma Adı Gizli - Doğanyurt

-Lise mezunu, -Tercihen ön muhasebe bilgisine sahip, -Ofis Programlarını aktif olarak kullanabilen, -Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, -Ofise ziyarete gelen misafirlerimizin ikramlarını hazırlayabilecek, -Gelen müsafirlerin karşılanması ve yönlendirmeleri yapabilecek, -Telefon trafiğini yönetebilecek ve yönlendirebilecek, -Ofis içi veya dışı evrak takibini yapabilecek, -Ofis işlerinde deneyimli, ofis içi düzen ve tertibi sağlayabilecek, -İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy lokasyonunda değerlendirilecek sekreter arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Aşçı

Gürpom Iş Makinaları Inş. San. Ve Tic. Ltd - Doğanyurt

Fabrikamıza 30 kişilik yemek yapacak deneyimli aşçı aramaktayız.Çalışma saatleri 8:30/16:00 Pazartesi/Cumartesi

5 ay önce

Kuyumcu

Eminente Aksesuar - Doğanyurt

Bayan Kuyumcu aranmaktadır.Eminente Kuyumculuk; mücevher, dış ticaret ve finans sektörlerindeki geniş tecrübelerinden aldığı altyapı desteğiyle, 18 yılı aşkın zamandır, uluslararası alanda mücevher şirketlerinin birinci sınıf naturel malzeme ve tamamlayıcı ürün gereksinimlerini karşılamaktadır.Moda, tasarım ve takı olgularının iç içe geçtiği günümüzde, Eminente Jewellery önemli bir boşluğu doldurmaktadır.Toplam satışlarının yüzde 65 ini yurtdışı satışlarından gerçekleştiren firmamız, ‘kalite, yenilik ve devamlılık’ misyonu ile en kaliteli ve sürekli tamamlayıcı malzeme desteği ile müşterilerinin pendant, broş ve bileklik satışlarını arttırdığından, onların vazgeçilmez bir iş ortağı konumuna gelmiştir.Müşteri profilimiz; en küçük atelyeden, büyük mücevher üreticilerine, perakende mücevher mağazalarından, büyük toptancılara kadar çeşitlilik göstermektedir.Firmamız hızla; yeni ve naturel tamamlayıcı malzeme arayışında olan ünlü takı tasarımcılarının ve uluslararası markaların ortak buluşma noktası konumuna gelmektedir.Şirketimiz; İstanbul Merkezi’nden, Ortadoğu, Balkanlar, Rusya ve Türki Cumhuriyetleri’ne, Vicenza Merkezi’nden de, Avrupa ve Amerika’ya hizmet vermektedir.Sabah 09.00 Akşam 1800 arası

3 ay önce

Planlamacı

Temiziş Ofset Matbaacılık - Doğanyurt

-İyi derece Excel bilgisi olan, -Dinamik,ekip çalışmasına yatkın, iş disiplinini sağlayabilecek, -Zamanı doğru kullanabilme ve yönetme yeteneğine sahip, -Tercihen üniversite mezunu, -Matbaa ya da üretim sektöründe en az 1 yıllık tecrübesi olması, -Esnek çalışma saatlerine uygun olması

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bolluk Müşavirlik - Doğanyurt

MUHASEBE BÜROMUZA ORKA SQL KULLANABİLEN SGK MUHTASAR KDV BA BS YAPABİLECEK DÜZEYDE BİLGİ SAHİBİ BÜRO TECRÜBESİ OLAN İYİ DERECEDE EXCELL BİLEN BAYAN YARDIMCI ELEMAN ARAMAKTAYIZ.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Turanlar - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZE MÜMKÜN OLDUKÇA UZUN SÜRE ÇALIŞACAK , OFİS İÇERİSİNDEKİ İDARİ İŞLERDE GÖREV ALACAK DİKSİYONU DÜZGÜN ,PREZENTABL, YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.İŞ ARAYAN ARKADASLARIN CV LERINDE FOTOGRAF OLANLARA ÖNCELIK TANINACAKTIR..

5 ay önce

İhale Uzmanı

Tekart Ahşap - Doğanyurt

Medikal Sektöründe faaliyet gösteren, Kamu kurum ve kuruluşlarının düzenlediği ihalelere iştirak eden bir medikal firma olarak, aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı arıyoruz; · Kamu İhale Kanunu mevzuatına hâkim, · Tercihen medikal ya da dental sektörde deneyim sahibi, · Sektörde ihale süreci yönetimi ve ihale dosyası hazırlama konularında 3 yıl tecrübeli, · Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, · Çözüm odaklı, iyi ve etkili iletişim becerisine sahip, · MS Office programlarını iyi derece kullanabilen. İŞ TANIMI · Şirketimizin faaliyet alanları ile ilgili açılmış olan ihaleleri takip etmek, kayıt altına almak ve ilgili bölümlerle iletişimi sağlayarak katılımla ilgili karara ulaşılmasını sağlamak, · İhale şartnamesini temin ederek, ihale sürecini ilgili birimlerle koordineli bir şekilde başından sonuna kadar yürütmek, · İlgili ihale kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, · Şirket resmi evraklarını güncel tutmak, · Karara bağlanan ihalelerle ilgili resmi belgeleri hazırlamak ve teslimini sağlamak, · Alınan ihalelere ait siparişlerin teslimatını takip etmek. · Ve tüm bu dosyaların takibini yapacak (iş deneyimi, teminat mektubu malzeme teslimat programı vs)

4 ay önce

Idari Personel

Fırat Kız Öğrenci Yurdu - Doğanyurt

KIZ ve ERKEK öğrenci yurtlarımızda çalışabilecek Lisans mezunu Yönetim kabiliyetine sahip BAYAN elamanlar alınacaktır. İş tanımlaması ve aranan nitelikler görüşmede detaylı olarak anlatılacaktır. BEKAR ve KPSS beklentisi olmayan arkadaşlar tercihimiz olacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elite Naturel - Doğanyurt

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.- olarak, Organik ürünlerden direk sıkılarak elde edilen ve %85 oranında ihraç edilen doğal meyve sularımızın merkez yeri olan Ankara Mustafa Kemal Mah.'de çalışmak üzere; Çok iyi seviyede ingilizce bilen, Seyahat engeli olmayan gerektiğinde yurt içi ve yurt dışı seyahatlere gidebilecek, Tercihen SMMM sertifikası olan, kesinlikle Logo Muhasebe programını bilen, Tercihen Ankara da yaşayan veya yaşayabilecek, Deneyimli Muhasebeci- Mali Müşavir aranmaktadır. İŞ TANIMI Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen logo programını bilen Alanında en az 5 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Raporlama yönü kuvvetli, Sonuç odaklı çalışan, takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SMMM alınacaktır. Not: Çok iyi seviyede ingilizce ve Logo Muhasebe programı bilmeyenrin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Su Kutusu - Doğanyurt

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Düzgün ve akıcı Türkçe konuşabilen, - Açık ofis ortamında takım ahengi ile çalışmaya yatkın, - Analitik düşünebilen, çözüm odaklı çalışmayı benimsemiş, - Müşterilerimizle sabırlı, hoşgörülü, sakin ve olumlu tavırla iletişim kurabilecek, - Kendi kendini motive edebilen, - Pozitif bakış açısına sahip, güler yüzlü, - Teknolojiyi takip eden ve bilgisayar uygulamalarını aktif kullanabilen, - Üniversite mezunu, - Esnek çalışma saatlerine ve günlerine ayak uydurabilecek, - 25-45 yaş aralığında, Bayan İŞ TANIMI Merkezi Ankara Gölbaşı’nda bulunan firmamız 23.000 metrekare arazi üzerine kurulu kampüsünde, 10.000 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. Waterbox-Sukutusu markası ile 250.000’i aşan müşteri sayımız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize, en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmek amacıyla kapsamını büyütmekte olduğumuz Müşteri Hizmetleri Merkezimizde çalışacak yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Profesyonel santral ve CRM yazılımlarıyla donatılmış, ferah ve huzurlu bir ortamda müşterilerimizden gelen her türlü servis, montaj taleplerinin alınmasının yanı sıra istek ve şikayetlerin karşılanması, ilgili departmanlara yönlendirilmesi, bununla birlikte periyodik bakım zamanı gelen müşterilerin aranılarak bakım randevularının alınması genel görev tanımında yer alacaktır. Uzun soluklu, heyecanlı, yenilikçi, başarı odaklı bir iş arıyorsanız sizinle tanışmak istiyoruz.

2 ay önce

Grafiker

Dmr Medya Ajans - Doğanyurt

Grafiker aranmaktadır.Web Home markalarının ve iş ortaklarının sosyal medya ve Web mecralarındaki tasarımlarının yapılması,Ürün ve kampanya tanıtımları, yazılı basın - outdoor ilan tasarımları, broşür,POP tasarımlarının baskı ve dijital mecralara uygun olarak hazırlanması,Baskı çalışmalarının uygulama aşamasından matbaa aşamasına kadar süreçlerinin yönetilmesi,Yapılan tasarımların yayın süreçlerini yönetmek,Çalışılan kişi ve firmaların grafik tasarımlarını yapmak,Tasarım süreçlerini planlamak,Görsel konsept hazırlamak,Logo, katalog, broşür, dergi vb. tasarımları yapmak,Dijital içerikler için tasarım hazırlamak,Sosyal medya tanıtımları için görsel tasarım hazırlamak,Kurumsal kimlik malzemelerinin tasarım ve baskı süreçlerini takip etmek,Masa üstü yayıncılık süreçlerinin yürütmek,Ajans grafik tasarım çıtasını yükseltecek yeni tasarımlar üretmek,Tasarımların baskı sürecini takip etmek, baskının doğru yapıldığını onaylamak ve müşteriye teslimini yapmak,Ajansın görsel materyallerini ve tasarımlarını düzenli olarak güncellemek.

2 ay önce

SERVİS ŞOFÖRÜ

METRO TURİZM - Doğanyurt

Türkiyenin En Büyük Karayolu Yolcu Taşıma Şirketi Olan Metro Turizme Deneyimli Servis Şoförleri Alınacaktır. SORUMLULUKLAR: -Yolcularımızı belirlenmiş biniş noktasından ya da iniş noktasından dağıtım noktalarına güvenli sürüş ilkeleri ve trafik kurallarına uygun şekilde ulaştırmak, -Servis aracının temizliğini yaparak her an kullanıma hazır bir şekilde bulundurmak, -Sorumluluğunda bulunan servis aracını hizmet amaçları dâhilinde verilen talimatlar doğrultusunda teknik ve trafik kurallarına uygun olarak kullanmak, -Araçla ilgili bakım, onarım, sigorta, egzoz muayenesi, fenni muayene, kaza hasar, trafik cezası gibi durumlardan Servis Müdürünü haberdar etmek, -Araçların yaz kış bakımlarının yapılması ve lastiklerin mevsime göre değişmesini sağlamak, -Gizlilik beyanı ve disiplin prosedürüne uygun davranmak, -Güvenlik olaylarını ve ihlalleri ilgili birimlere haber vermek. YETKİNLİKLER: -En az ortaokul mezunu, -Otuz yaş ve üzeri, -Alanında en az beş yıl tecrübeli, -Trafik kurallarını bilen ve harfiyen uygulayan, -Son bir yıl içerisinde hız ihlali ya da alkol cezası almamış, -Takoğraf kullanımını bilen, -Güler yüzlü, -Diksiyonu düzgün, -Takım çalışmasına yatkın, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Şehir İçi Servis Şoförleri Aramaktayız. İLETİŞİM: SERVİS MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN YILMAZ 0505-186-74-55

3 ay önce

Katip

Arman Hukuk - Doğanyurt

Hukuk Ofisimiz de istihdam edilmek üzere Katip aranmaktadır.Uyap uygulamasına hakim,İcra ve takip hukukuna hakim,İcra Katibi alınacaktır.Maaş + Dolgun Prim + SGK + Yol + Yemek

2 ay önce

Uygulama ve Sistem Destek Uzmanı

OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Kullanıcı desteği, yardım masası faaliyetlerini yürütmek Bilgi sistemleri operasyon işlemlerini gerçekleştirmek Bilgi Teknolojileri altyapı projelerinde görev almak 

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler