Doğanyurt Halıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Halıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik Bürosu - Doğanyurt

Bakırköy de Bulunan Mali Müşavirlik Büromuza, -Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu -En az 3 yıl Muhasebe bürosu tecrübesi olan, -Tek Düzen Hesap Planına Vakıf, - Luca kullabilen, -İnsan ilişkileri kuvvetli, Sorumluklarının bilincinde, İşinin takibini yapan, Düzenli, -Tüm muhasebesel süreçte görev alabilecek, Beyannameleri gönderebilecek,SGK işlemlerini takip edecek, Ofisi idare edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Yeminli Mali Müşavir

Şahin Yeminli Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Yeminli Mali Müşavir aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Steps Productıon - Doğanyurt

"Satış Danışmanı" aranmaktadır. Step Animasyon Organizasyon Hiz.Tur.İnş. San. Tic. A.Ş. Turizm Eğlence, Show ve Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız büyük kapasiteli şirketlerinden birisidir. Teknolojik ekipmanları, kapasitesi, yüksek hizmet standardı, bilgi birikim ve deneyimi ile uluslararası kalite ile rekabet eden firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. Siz de bilgi, beceri ve deneyimleri ile fark yaratan ekibimizin bir üyesi olmak için, bir ön yazı ile birlikte ilanımıza başvurabilirsiniz. Aranan Nitelikler: İkna kabiliyeti yüksek, Hedef sonuç odaklı çalışabilen, İnsanlarla konuşmayı seven, Yurtiçi seyahat edebilen, Kariyer hedefi yüksek, Dış görünümüne çok özen gösteren, prezentabl, Yetiştirilmek üzere, Kurumsal bir firmada çalışmak isteyen, Mesai saat sorunu olmayan, çalışkan ve hırslı, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen BAYAN ekip arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Tekstil Model Makinacı

Emino Tillo Tekstil - Doğanyurt

tekstil de deneyimli model makinacı arayışımız devam etmektedir.

5 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Bursa Yediiklim Eğitim Kurumları - Doğanyurt

2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye'nin seçkin eğitim kurumlarından Yediiklim Eğitim Kurumlarının güçlü yapısına katılacak; tam donanımlı bireyler yetiştirecek; gelecek nesillere ışık tutacak; idealist; yenilikçi; üretken; eğitime gönül vermiş; ders saatini tamamlamak değil, “öğretmek” için çabalayan; çocuklarımızın her saniyesinin önemini kavramış “gerçek” öğretmenlerin başvurularını bekliyoruz.TERCİHEN BURSA'DA İKAMET EDEN.

1 ay önce

Yönetici Asistanı (Almanca)

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Doğanyurt

Job BeschreibungUnsere Agentur ist tätig im Bereich Meeting, Incentive, Conference und Messen. Wir arbeiten international und sprechen deutschsprachige Firmenkunden an. Zu diesem Zweck suchen wir eine deutschsprachige Mitarbeiterin.

5 ay önce

Bilgi İşlem Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bilgi İşlem Personeli aranmaktadır.Özel Hastahanede görev almak üzere; Windows Server ve Active Directory konusunda bilgi sahibi,PC bileşenleri konusunda bilgi sahibi ve donanımsal kurulum yapacak,HBYS nin kullanımında kullanıcılara destek verecek,Yazıcı kurulumu ve bakımı konusunda aktif rol alacak,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Koçoğlu Mühendislik - Doğanyurt

Şieketimizde çalıştırılmak üzere Muhasebe konusunda deneyimli ,İş disiplini olusturabilecek,Tercihen ZİRVE FİNANSMAN programını kullanabilen. Muhasebe personeli çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Serince Tarım - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere deneyimli, logo ve zirve muhasebe programını kullanabilen Bayan Ön Muhasebeci alınacaktır.Zirve ve logo muhasebe programını bilen,Fatura giriş çıkışları, cari takipleri, stok ve depo takibi yapabilen,

4 ay önce

İhracat Uzmanı

Erek Tesisat ve İnş Malz Paz ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Duvar kağıdı sektöründe faaliyette bulunan firmamızın, imalatını ve ithalatını gerçekleştirdiği ürünlerin pazarlanması için İthalat - İhracat Sorumlusu, İhracat Uzmanı aranmaktadır. Şirketin tüm ithalat ve ihracat operasyon işlemleri ile ilgili süreçlerin yürütülmesi, Operasyonu ile ilgili takip sisteminin kurulması, yürütülmesi ve ilgili yönetime raporlanması, Gümrük işlemlerinin takibi ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi, Planlama ve sevkiyat takibinin yapılması, İhracat operasyon işlemlerinde yasal prosedürler için gümrük firması ve müşterilerle iletişim halinde olunması, Sevkiyat için yükleme onayı verilmesi, Müşteri için nakliye araştırmaları yapılması ve depo ile yükleme organizasyonlarını gerçekleştirilmesi, Üretim departmanıyla ihracatı yapılacak ürün bilgisi, sipariş teslimi, parti no, etiket bilgisi, sertifikasyon, yükleme bilgileri için sürekli iletişimde olunması, Müşteri ödemelerinin takibinin yapılması.

5 ay önce

Kaynak / Cnc Bakım-Onarım Elemanı

Acropol Yapı - Doğanyurt

çelik konsrüroksiyon , kaynak tecrübesi olan yetiştirilecek çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özsoy Smmm - Doğanyurt

Müşavirlik bürosunda çalıştırılmak üzere Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun tercihen muhasebe bürosunda çalışmış Zirve programına hakim bay, bayan eleman alınacaktır.Ön muhasebe ve ilgisiz sektör deneyimi olan adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Ve Finans Sorumlusu

Anpa Gıda San. Tic. Ltd Şti. - Doğanyurt

Gebze'de ikamet eden, gıda tedariği konusunda faaliyet gösteren şirketimize ;logo muhasebe programını aktif kullanabilen,raporlama yapabilecek,prezentabl,diksiyonu düzgün vizyon sahibi işletmemizi telefonda ve de mail ortamında temsil edebilecek deneyimli takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Canpak Temizlik - Doğanyurt

Temizlik firmamızda çalışacak, satış ve pazarlama konusunda çok tecrübeli, tuttuğunu koparacak, ikna kabiliyeti ve konuşma becerisi yüksek olan, firmamıza çeşitli sektörlerden iş bağlayabilecek kapasitede olan personeller arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Eser Rent A Car Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Firmamız muhasebe departmanında Fatura takibi, Cari takibi, Hesap takibi yapabilecek, Deneyimli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.Çalışma yeri Denizli Merkezdir

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Vetstem Sağlık Ltd. Şti. - Doğanyurt

Veterinerlik alanında kullanılmak üzere ürettiğimiz kök hücreleri evcil hayvan tedavileri yapan veteriner ve sağlıklık kuruluşlarını satışını ve pazarlamasını yapacak tercihen veteriner genç ve dinamik ekip çalışmasına yatkın arkadaşlar aramaktayız.

5 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Elite Ecza Deposu - Doğanyurt

KONUTKENT 2 DEKİ ECZA DEPOMUZA LOGO PROGRAMI BİLEN STOK GİRİŞİ YAPABİLECEK TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN DOSYALAMA İŞLEMİ YAPABİLECEK TERCİHEN 25-40 YAŞ ARALIĞI BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR MAAŞ+SSK+YEMEK

5 ay önce

Arapça Bilen Çağrı Merkezi Elemanı

Vipnoz Grup Medya - Doğanyurt

Bitkisel ürünler satan E-Ticaret firmamızda çalışmak üzere arapça bilen çağrı merkezi mersonelleri alınacaktır.

2 ay önce

Sistem Destek Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sistem Destek Uzmanı aranmaktadır.Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaya Sistem Destek Uzmanı aranmaktadır.Bilgisayar donanım tamiri ve kurulum konusunda deneyimli,Microsoft işletim sistemleri ve Office uygulamaları hakkında ileri derecede bilgi sahibi,Tercihen ilgili konularda uzmanlık sertifikalarına sahip. (MCP/MCSE/MCSA),Network ve desktop yazıcıları, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Mali Müşavir

Ergünler Kont. Dep. Nak. Loj. Pet. Ltd. Şti - Doğanyurt

1980 Yılından beri lojistik sektöründe faaliyet Gösteren firmamızda MALİ MÜŞAVİR uzmanı aranmaktadır . * mikro ve enteğrasyon muhasebe programları kullana bilen * işini severek yapabilecek * nezaketli * özveri ve dürüst * diksiyonu düzgün, insan ilişkileri iyi olan

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler