Doğanyurt Halıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Halıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Türkçe Öğretmeni

Meraklı Çocuk Bilim Akademisi - Doğanyurt

MERAKLI ÇOCUK BİLİM AKADEMİSİ'nde 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TÜRKÇE ÖĞRETMENİ ALIMI YAPILACAKTIR.İLKOKUL VE ORTAOKUL DÜZEYİNDE EĞİTİM ÖĞRETİM YAPACAK OLAN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMASI İSTENMEKTEDİR. Adayların; Pedogojik formasyona sahip Sorumluluk sahibi Dinamik Araştırma geliştirme konusunda ilgili Grup çalışmasına yatkın Yenilikçi bir anlayışa sahip olması beklenmektedir. Sadece online başvurular değerlendirilecek

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mekan Desıgn - Doğanyurt

*En az Lise Mezunu, *İş disiplini ve sorumluluğu bulunan, *Çalışma istikrarında bulunan, *İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen(Tercihen Excel, Word), *İnsan ilişkileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, *Sistemli, düzenli, prensipli çalışan ve öğrenmeye açık 20 yaş ve üzeri Bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

AbacıPark Network Solutions - Doğanyurt

Ankara Hacettepe Teknokentde bulunan yazılım ofisimize Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır..NET Windows platformunda geliştirdiğimiz ticari yazılımlarımıza katkıda bulunacak,Yazılım projeleri kapsamında proje geliştirme ve destek süreçlerinde yer alacak,Proje ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama, mimari yapı ve veri tabanının dizaynı, geliştirme ve bakımını üstlenecek Deneyimli yazılım geliştiricileri aramaktayız.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde Jeneratör İmalatı faaliyeti gösteren fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Kaynak Ustası arıyoruz. *Daha önce benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Askerlik ile ilişiği olmayan (Bay), *Sigara kullanmayan (Tercih sebebidir), *25-45 yaşları arasında, *GEBZE ve civarı ikamet eden BAY personel. Gebze ve yakın çevresine servis imkanımız mevcuttur.

3 hafta önce

Işletme Müdürü

Önder Tekstil - Doğanyurt

1000 KİŞİLİK KAPASİTEYE SAHİP BULUNAN KİRAZLI KONAK RESTORANT'IMIZA TİTİZ, TEMİZ,GÜLER YÜZLÜ, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN, MALATYA YEMEK KÜLTÜRÜNÜ YAKINDAN TAKİP EDEN TECRÜBE SAHİBİ, FİRMAMIZIN REKLAMINI YAPABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYAN, FİRMAMIZI KENDİNE BENİMSEYEN, HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNÜN 2 YILLIK ÖN LİSANS VEYA 4 YILLIK LİSANS ÜNİVERSİTELERİNDEN MEZUN BAYAN HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU ARANMAKTADIR... AYRICA FİRMAMIZI SAHİPLENECEK, ÇALIŞANLARIN GÖREV DAĞILIMINI SAĞLAYACAK, 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU BAY İŞLETME MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR...HER TÜRLÜ SOSYAL HAKLARIN YANI SIRA ÜCRET DOLGUNDUR. CEP TELEFONUMUZDAN ULAŞIP GEREKLİ GÖRÜŞMELERİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ... ONLİNE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Denizler Yapı İnşaat - Doğanyurt

İnşaat malzemeleri satışı yapılan firmamıza Deneyimli, Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.İşyerimizin ön muhasebe kayıtlarını tutacak gelir gider hesaplarımızı takip edecek,Ödemelerimizi tahsilatlarımızı yapacak,

6 gün önce

Muhasebe Personeli

Asm Alüminyum - Doğanyurt

muhasebe konusunda deneyimli zirve kullanmayı bilen personel arayışımız vardır

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Gökkuşağı Yapı Sis. Inş. Taah. San. Tic. Ltd - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZDE MUHASEBE İŞLEMLERİNİ TAKİP EDECEK GENEL MUHASEBE BİGİSİ OLAN BORDRO SGK VERGİ KDV İŞLEMLERİNE HAKİM, EXCELL İ İYİ KULLANABİLEN SORUMLULUK ALABİLECEK ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTERECEK DIŞARI VERGİ DAİRESİ SGK GİBİ İŞLEMLER OLDUĞUNDA TAKİP EDEBİLİCEK DİSİPLİNLİ EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ ASKERLİKLE İLİŞKİSİ BULUNMAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARMAKTAYIZ. BAŞVURULAR SİTE ÜZERİNDEN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Filolog (Alman Dili ve Edebiyatı)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Filolog(Alman Dili ve Edebiyatı çalışma arkadaşı aranmaktadır.Bünyemizde Uluslararası yazışmalar ya da Türkiye Genelinde yapmış olduğumuz projeler kapsamındaki yazışmalardan sorumlu olacak Tercihen Üniversite mezunu Almanca ve İngilizceye hakim Filolog aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Danışman Görevlisi

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ÇANKAYA MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ BÖLGESİNDE YABANCI MENŞELİ KURUMSAL BİR FİRMADA ÇALIŞACAK; * DİKSİYONU, KONUŞMASI DÜZGÜN, * TECRÜBELİ, * EN AZ LİSE MEZUNU, *DANIŞMA GÖREVLİLERİ 12/24 VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK, TOPLAM 3 BAY DANIŞMAN GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. MÜRACAATLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR. MÜRACAAT ADRESİ: VEDAT DALOKAY CAD. NO:108/10 G.O.P./ÇANKAYA/ANKARA

2 ay önce

Mali Müşavir-Muhasebe

Doğa Tarım Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

25-40 YAŞ ARALIĞINDA, BAY-BAYAN , MALİ MÜŞAVİRLİK BELGESİNE SAHİP OLAN - STAJER YA DA ÜNİVERSİTELERİN MUHASEBE EĞİTİMİ VEREN (İŞLETME, İKTİSAT, MALİYE V.B. ) BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OFİS -MUHASEBE PROGRAMLARINA HAKİM SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK VE DİKKATLİ, İŞ TAKİBİ KONUSUNDA DÜZENLİ, SONUÇ ODAKLI PERSONEL ALINACAKTIR. Not:Sadece online başvurular geçerli olacaktır.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güneşli Medya - Doğanyurt

Çağrı merkezinde ve soğuk satışta deneyimli bayan elamanlar alınacaktır. Detaylı bilgi için belirtilen numara ile iletişime geçiniz.

3 ay önce

Satış Elemanı

Collecturk Alacak Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Doğanyurt

Satış Elemanı aranmaktadır.Collecturk, bankaların, varlık yönetim şirketlerinin, GSM operatörlerinin ve diğer kamu/özel kurumların alacak tahsilatına yönelik İstanbul ve İzmir lokasyonlarında hizmet vermektedir. Alım yapacağımız yeni projemizde saha satış departmanı kurularak, kurumsal firmalara ürün satışı gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerin aranarak görüşme organize edilmesi,Görüşmelere katılarak ürünün tanıtımı ve satışının sağlanması.

3 hafta önce

Stajyer Muhasebe Elemanı

Zafer Muhasebe - Doğanyurt

Ticaret Meslek Lisesi Stajyeri Bay Eleman Pazartesi,Salı ve Çarşamba Günleri Çalışacak Bayrampaşa Yakının da İkamet Edenler Tercih Sebebidir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alkoy Mutfak Eşy. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İSTOÇ ŞUBEMİZE DENEYİMLİ BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR.

2 hafta önce

Satış-Pazarlama Sorumlusu

Armada Duvar Kağıtları - Doğanyurt

Genel nitelikler • Müşterilerle kurumsal düzeyde ilişki kurup, mevcut portföyü muhafaza edebilecek ve geliştirecek , • Sorumluluk alabilecek, güçlü insan ilişkilerine sahip ve iletişim becerisi yüksek • Sorumluluğunu aldığı bölgenin satış hedefini gerçekleştirmek, plan ve proje üretmek • Mücadeleci, Kararlı ve sonuç odaklı çalışacak • Aktif ehliyetli ve seyahat engeli bulunmayan • Bilgisayar ve Ofis programlarını kullanabilen • Ekip çalışmasına yatkın • Askerlikle İlişkisi Bulunmayan • Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün bay çalışma arkadaşları aramaktayız. İş tanımı DUVAR KAĞIDI FİRMAMIZDA FİRMAMIZ DA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; • Rutin müşteri ziyareti yapmak ve yetkili olduğu bölgedeki satış hedefini yakalamak . Yetkili olduğu bölgeye seyahate çıkmak • Yetkili olduğu bölgedeki kurumlarda firma ve ürün tanıtımı yapmak ve ihtiyaçları belirlemek • Müşteri portföyünü genişletmek ve ilişkileri sıcak tutmak • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve takibini yapmak • Bağlı bulunduğu satış müdürüne günlük raporlama yapmak

2 ay önce

Satış Danışmanı

Silk And Cashmere - Doğanyurt

İpek ve Kaşmir alanında bir dünya markası olan Silk and Cashmere markamızın Capitol alışveriş merkezinde yeralan mağazasında görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Kaşmir Kalitesinde Mağazacılık standartlarına uygun olarak mağazalardaki her türlü satış faaliyetinde aktif rol alacak,Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak satış hedeflerini gerçekleştirecek,Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan Satış Danışmanı arıyoruz.*İngilizce ve/veya Arapça dilini konuşan adaylara öncelik verilecektir.

3 hafta önce

Merchandiser

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Merchandiser aranmaktadır.Projelerimizde çalışabilecek Merchandiser arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin satışını destekleyecek Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek,

2 hafta önce

Depo Elemanı

Deveyükü Bilgisayar - Doğanyurt

Deveyükü Dayanıklı Tüketim Mallarına, Genç,Dinamik,depoya yardım edebilecek 22-35 yaş arası Firmalardan gelen ürünleri depoya yerleştirecek, Kargo paketlemeye yardımcı olacak, Askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, SRC belgeli, Bay elemanlar alınacaktır. ***Referanslı olanlar tercih sebebidir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Elektrik - Doğanyurt

Endüstriyel mutfak firmasıyız satış ve muhasebe işiyle ilgilenecek bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. İzin günlerimiz pazar günleridir. Maaş+Yemek+Sgk

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler