Doğanyurt Halı Yıkama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Halı Yıkama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Satış Danışmanı

Nazar Mobilya Day. Tük. Mall. - Doğanyurt

Mağazacılığı seven, satış ve müşteri odaklı, Pozitif, enerji seviyesi yüksek, Müşterileri ile olan iletişiminde güler yüzün sihrini kullanan Teknolojiyi yakından takip eden, İletişimi kuvvetli, İŞ TANIMI Hem kurumsal hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olan. Hem hedef odaklı bir takım hem de sıcak bir aile ortamı olan. Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirmek ve satın alma yönünde motive etmek, Belirli standartlara bağlı kalarak mağaza içinde ürün teşhirini ve düzenini sağlayamak, Mağazaya ait tüm stok ve sayım işlemlerinde yer almak, Ürünlerin mağaza içinde zarar görmemesi için gerekli tedbirleri almak ve güvenliğini sağlamak.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mass Denetim Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Ofisimiz bünyesinde teorik bilgisi olan ve Mali Müşavirlik ofisinde uzun süre çalışmak için niyetli tercihen Muhasebe Stajyerliği yapmış ve bilgisi bulunan yetiştirilmek üzere eleman arayışımız bulunmaktadır. İşyerimiz Ikea Anatolium AVM yakınında olup ulaşım sıkıntısı olmayan ve internet site üzerinden resimli olarak yapılan başvurular değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Temizlik Personeli

Dilgem Tuzla Özel Eğitim Ve Rhb. - Doğanyurt

ÇALŞIMA SAATLAERİ ; 8.45-18:00 haftanın 6 günüdür. tuzla postane mahallesinde eğitim kurumunda temizlik işleri için bir personel bakmaktayız.

2 hafta önce

Depo Personeli

Barış Gross Market - Doğanyurt

Merkez depomuzda çalışacak ve aşağıda belirtilen özelliklere haiz personel alınacaktır. Şirketimizin 2 ayrı güzergahta İzmir'den personel servisi bulunmaktadır, öğlen yemekleri şirket yemekhanesinde yapılmakta ve yenilmektedir. Askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Şubelerden gelen siparişlerin uygun şekilde toplanıp hazırlanmasını sağlayabilecek, Konusunda deneyimli,

5 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Minikampüs Kreş & Anaokulu - Doğanyurt

KREŞİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ÇOCUKLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Pasta Ustası

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Pasta Ustası aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Biyolog

Orse Saat Kuyumculuk Gıda Turizm San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Sahadaki personelin iş takibini yapacak, yönetici pozisyonu için Biyolog aranmaktadır.

1 ay önce

Süpervizör

Levent İnci Sağlık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi ve yönlendirmede çalışacak Süpervizör aranmaktadır.

3 hafta önce

Geometri

Adel Akademi - Doğanyurt

iletişimi güçlü konularına hakim geometri öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Cak Stratejik Danışmanlık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Asya Ve Avrupa Yakası’ndaki bulunan projelerimize Sertifikalı veya Sertifikasız Güvenlik Görevlisi personeller aranmaktadır.İmkanlar; 1870&2250 Şartlar İstidam Sağlanan Projeye Göre Değişmektedir.Bu çalışma fiyatları, kimliksiz sertifikasız olarak başlanıç fiyatlarıdır. Kimlik aldıktan sonra Min. 200/400 arası artış göstericektir.Bilgi ve irtibat için;Çalışma Saatlerimiz: H.içi 09.00-18.00Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatı sağlamaktayız. Kendi bünyemizdeki projelerimizde %100 iş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma fırsatıdır.Not: SGk’sız Projemiz Yoktur. Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik Ve Eğitimli Özel Güvenlik Personelleri Yetiştirmek.

3 ay önce

Şöför

Saygı Çankaya Özel Eğitim - Doğanyurt

15 YILLIK ÖZEL EĞİTİM KURUMUMUZA (EMEKLİ OLMAK ZORUNLULUĞU ARANMAKTADIR)AKDERE , TUZLUÇAYIR, KUTLU,MUTLU TARAFLARINDA OTURAN ŞÖFÖR ALINACAKTIR. İLGİLENENLERİN TELEFONLA ARAMASI RİCA OLUNUR CV. LERE BAKILMIYOR.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Elemanı

As-Ya Medical Danışmanlık - Doğanyurt

MASABAŞI 1600 SABİT MAAŞ +HAFTALIK VE AYLIK PRİM + SGK İLE ÇALIŞACAK BAY/BAYAN 10 PERSONEL ALINACAKTIR. Ankara merkezli firmamız birçok alanda faaliyet göstermektedir.Merkezimiz KIZILAYDA olup ulaşım yönünden rahattır.Özellikle özel hastanelerin danışmanlığını yapmaktadır.Firmamızın çağrı merkezi bölümünde check up randevusu için bay/bayan personeller alınacaktır. • Alınacak personeller masabaşı olarak çalışacaklardır. • 10 bay- bayan personel alınacaktır. • Değerlendirmeler adayın kariyer hedefleri ve ikna yeteneklerine göre yapılacaktır. Sosyal Olanaklarımız; • 1600 TLSABİT MAAŞ+ SGK İstenlen özellikler DİKSİYONU DÜZGÜN KENDİNİ İFADE EDEBİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN YÜKSEK KAZANÇ HEDEFLEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ:9:00/18:30 HAFTA SONU: 10:00/17:00 PAZAR GÜNLERİ KAPALI

3 ay önce

Tekstil Makineci

Hira Tekstil - Doğanyurt

Bebe konfeksiyon üzerine Deneyimli Bayan Usta Tekstil Makineci elemanlar aranmaktadır.Servis + Yemek + SGK mevcuttur.

4 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Forum Akademi - Doğanyurt

Halkalı'da Atakent mahallesinde bulunan Sınav Eğitim Kurumuna Türkçe öğretmeni arıyoruz.

3 gün önce

Resepsiyonist

Ali Tellioğlu Inşaat - Mia Berre Hotels - Doğanyurt

Fulya'da bulunan otelimize bay - bayan resepsiyonistler alınacaktır

3 ay önce

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları) aranmaktadır.Turizm işletme projesine yönlendirmek üzere Sualtı Fotoğrafçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Askon Güvenlik Teknolojileri ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Güvenlik sektöründe ilklere imza atan Askon Güvenlik ^kurs + iş imkanı sistemi^ ile her yıl binlerce kişiyi özel güvenlik kimlik kartını alırken aynı zamanda projelerinde 0 iş garantisi ile işe başlatmaktadır. Zor bir eğitime tabi tutulmadan bekleme süreci olmaksızın iş istihdamından yararlanmak İçin başvuruda bulunabilirsiniz.Projelerimiz:Avrupa Yakası;Beşiktaş;2100+ SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Alibeyköy, Eyüp;1950+ SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Bahçeşehir;2200+ SGK + Yemek,8 saat çalışma sistemi,Sarıyer;2100 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Merter;2050 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Bakırköy;2150 + SGK + Yemek,8 saat çalışma sistemi,Taksim;2300 + SGK + Yemek,8 saat çalışma sistemi,Şişli;2350 + SGK + Yemek,8 saat çalışma sistemi,Başakşehir;2050 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,G.O.P;1950 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Bağcılar Güneşli;2100 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Beylikdüzü, Beykent;2050 + SGK+ Yemek,8 saat sabit gündüz çalışma sistemi,Haramidere, Avcılar;2090 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,B.Çekmece;2150 + SGK + Yemek,12/36 çalışma sistemi,Sultangazi;2500 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Esenyurt;2150 + SGK+ Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Anadolu Yakası:Çekmeköy, Dudullu;2200 + SGK+ Herşey dahil,2+2+2 çalışma sistemi,Pendik;2200 + SGK+ Herşey dahil,2+2+2 çalışma sistemi,Ümraniye;2200 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Kadıköy;2250 + SGK+ Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Üsküdar;2300 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Beykoz;2250 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Ümraniye Çakmak,2160+ SGK+ Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Kavacık;2020 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Kurtköy;2060 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Kartal;2100+ SGK + Yemek+ 205 yol,2+2+2 çalışma sistemi,Ataşehir;2100+ SGK+ Her şey dahil,2+2+2 çalışma sistemi,Gebze;2200+ SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,Sancaktepe;2250+ SGK + Her şey dahil,2+2+2 çalışma sistemi,Fikirtepe;2000 + SGK + Yemek,2+2+2 çalışma sistemi,NOT: SGKsız projemiz yoktur.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Vizyon Denetim - Doğanyurt

Denetim ve Mali Müşavirlik hizmeti verdiğimiz firmamızda, ofis içerisinde çalışacak deneyimli genel muhasebe elemanı aramaktayız. -En az Ticaret Lisesi mezunu -Tek düzen hesap planına vakıf -Esnek çalışma saatlerine uyan -Erkek adaylar için askerliğini yapmış -MS Office programlarını kullanabilen -KDV, Muhtasar, Geçici Vergi yapabilen -Dönem sonu muhasebe kayıtlarını yapabilen Not: Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

X Kuaför - Doğanyurt

Acil!!Manikür-pedikür işinde ustalaşmış deneyimli adaylarımız başvuruda bulunursa sevinirim.

5 ay önce

Mobilya Ustası

İdolart Mimarlık - Doğanyurt

Marangoz imalat konusunda tecrübeli Mobilya Ustası aranmaktadır.Sigortalı + Yemek + Ücret karşılıklı konuşma ile belirlenecek.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler