Doğanyurt Hac ve Umre Organizasyonları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Hac ve Umre Organizasyonları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Malimüşavir - Doğanyurt

muhasebeden azda olsa anlayan part time zamanlı çalışacak öğrencide olabilir bir bayan ve sigara kullanmayan bir personel arıyoruz

5 ay önce

Danışman

Point Özel Güvenlik Eğitimi Ve Koruma Hi - Doğanyurt

Özel Güvenlik Eğitimi Veren Firmamızın Bağcılar Meydandaki Ofisine; - Güler yüzlü - Bilgisayar Bilen (Özellikle Excel bilinmesi şarttır) - Mail kullanabilen - Klavyesi hızlı Bayan personel aramaktayız. Maaş + SGK + Yol + Yemek + (Prim) usulü ile çalışmaktayız.

2 ay önce

Servis Şoförü

Konfull Ofis Mobilya - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere SRC - PİSİKO TEKNİK belgeli personel servis şoförü alınacaktır. Cumhuriyet-Aydınlık-Hocacihan civarında ikamet eden personellerin başvurmaları tercihimizdir.

1 hafta önce

Mekanik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.Bina Mekanik sistemlerinin bakımı, kontrolü ve işletmesinde tecrübeli Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Artural Hukuk Bürosu - Doğanyurt

KARTAL ESENTEPE'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZA OFİS VE ADLİYE İŞLERİNDE ÇALIŞACAK; YEMEK YAPMAYI BİLEN, ÇABUK KAVRAYAN, CUMARTESİ GÜNLERİ DE ÇALIŞABİLECEK EKİP ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. İLGİLENENLERİN ÖNCELİKLİ OLARAK ÖZ GEÇMİŞLERİ DEĞERLENDİRİLECEK; ÖZ GEÇMİŞLERİN DEĞERLENDİRİLMESİNDEN SONRA TELEFONLA RANDEVU VERİLECEKTİR. ÜCRET ASGARİ ÜCRET OLUP; YAN HAKLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEDE KONUŞULACAKTIR.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

4 Mevsim Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

PENDİK BAHÇELİEVLERDE BULUNAN 4 MEVSİM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİMİZ İÇİN, TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK DENEYİMLİ, ÇALIŞMA SAATLERİ KONUSUNDA ESNEK, BİLGİ VE BECERİSİ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ ASİSTANLARI ARIYORUZ. MAAŞ KONUSUNU VE ÇALIŞMA ŞARTLARI YÜZYÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

AbacıPark Network Solutions - Doğanyurt

Ankara Hacettepe Teknokentde bulunan yazılım ofisimize Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır..NET Windows platformunda geliştirdiğimiz ticari yazılımlarımıza katkıda bulunacak,Yazılım projeleri kapsamında proje geliştirme ve destek süreçlerinde yer alacak,Proje ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama, mimari yapı ve veri tabanının dizaynı, geliştirme ve bakımını üstlenecek Deneyimli yazılım geliştiricileri aramaktayız.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çağdaş Ajans - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde tasarım departmanında görev alabilecek Grafik Tasarımcısı çalışma arkadaşı aranmaktadır.,Çalışma Yeri Manise Şehzadelerdir.

2 hafta önce

Yoga Eğitmeni

Starspordans - Doğanyurt

KADINLARA YÖNELİK SPOR SALONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE YOGA BİLEN BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR. AKTİF, GİRİŞKEN, HAYATA OLUMLU BAKABİLEN, İŞ HAYATINDA YÜKSELMEYİ DÜŞÜNEN, HIRSLI BAYAN ARKADAŞLAR OLMASINI DİLEMEKTEYİZ

1 ay önce

Idari Işler / Ön Muhasebe Personeli

Vizyon Elektrikli Iş Ve Istif Mak. San. - Doğanyurt

İstif Makineleri sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın Ön Muhasebe ve İdari İşler departmanında çalışacak yetiştirilmek üzere Yardımcı Bayan Personel alınacaktır. Firmamız Gebze Merkeze ve Midibüs duraklarına yakın olup, servisi yoktur. Yol ücreti verilmektedir. Çalışma saatlerimiz Hafta içi 08:30 / 18:00 - Cumartesi 08:30 / 15:00 Asgari Ücret + 150,00 TL yol parası verilmektedir.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

D & P Iletişim Bilişim Yazılım - Doğanyurt

En az Lise mezunu, Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım sergileyebilecek, Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket ederek, güçlü ikna çabası sergileyebilecek, Outbound hizmet veren Çağrı merkezimizde Analiz ve Araştırma anketleri departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Everest Dershanesi - Doğanyurt

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2. DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK LİSE BİNAMIZDA İKRAM SERVİSİ VE TEMİZLİK İŞLERİNDE ÇALIŞABİLECEK PERSONELLER ALINACAKTIR. BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLİNE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Özel Bahariye Anaokulu - Doğanyurt

En az bir yıl montessori okulunda çalışmış veya yarım dönem çalışmış, küçük yaş grubunda çalışacak, 2 yıllık veya 4 yıllık okul mezunu, Güler yüzlü, dürüst, ekip çalışmasını bilen, kendi ve çevresi ile barışık montessori öğretmenleri arıyoruz. Montessori sertifikası olan ve tecrübeli olanlar önceliklidir.LÜTFEN Bu şartları taşımayanlar müracaat etmesinler.

3 ay önce

Pazarlama-Satış Elemanı

Erte Medya - Doğanyurt

Firmamızın satış pazarlama departmanında diksiyonu düzgün,tercihen en az ön lisans mezunu eleman alınacaktır. Müraacatların şahsen yapılması gerekmektedir.

3 hafta önce

Muhasebe / Finans Elemanı

Tuna Yaşar Atılım Cam Sanayi - Doğanyurt

ISICAM VE PLAZA CAM İMALATI YAPAN FİRMAMIZA GÜLER YÜZLÜ,DİKSİYONU DÜZGÜN,TAKIM ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLECEK,ARŞİVLEME,İŞ PLANLAMA,ÖN MUHASEBE ALANLARINDA TECRÜBELİ,YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUMLU 25/35 YAŞ ARASI ÖNLİSANS-LİSANS MEZUNU,BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.M

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Ofisi - Doğanyurt

Muhasebe ofisine, meslekte ilerlemeyi hedefleyen yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı - Sekreter

Sevinçler Inşaat A. Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz Sevinçler İnşaat A.Ş bünyesinde Sekreter olarak çalışacak; deneyimli, diksiyonu düzgün , ofis ekipmanlarını kullanabilen , güler yüzlü , gelişime ve yeniliklere açık , yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Bayan personel talep etmekteyiz. ilgilenen arkadaşların cv göndermesini rica ederiz.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Cardin Mobilya - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALISTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK İKİLİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ UZUN VAADELİ ÇAIŞACAK BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.. NOT:ŞARTLAR YÜZYÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

5 ay önce

Endüstri Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Endüstri Mühendisi aranmaktadır.İstanbul Merkezli firmanın; kapı, pencere ve pvc üretimi-imalatı yapmakta olduğu üretim bölümünde görevlendirilecek Endüstri Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

İç Denetçi (Özel Sektör)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İç Denetçi (Özel Sektör) aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız grup şirketinin genel müdürlüğünde görevlendirilmek üzere(İstanbul) İç Denetim Uzmanı aranmaktadır.İş Tanımı;Aylık program çerçevesinde gerekli mali kontrolleri yapmak,Kural ve kaidelerin uygulandığını denetlemek,Gerçekleşen muhasebesel işlemlerin doğru olarak kayıtlara yansımasını sağlamak,Aylık hesap analizleri yapmak, varsa kayıtlarda düzeltme işlemlerinin yapılmasını sağlamak ve sonuçlarını ilgili birimlere raporlamak,Şirketin iç kontrol sisteminin yapılandırılması çalışmalarına katılmak ve destek vermek,Personel disiplin takibi (işe giriş çıkış, devamsızlık, işten ayrılma, tutanak tutma) konularında sorumlu olacak İç Denetim Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler