Doğanyurt Gübre Üretimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gübre Üretimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimya Mühendisi

Gülırmak Bitkisel Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Mersinde çalışacak, kozmetik üretim sektöründe tecrübeli, kişisel saç ve cilt bakım ürünleri üretimi konusunda tecrübeli, formül bilgisine sahip kimyager Kimya Mühendisi arıyoruz.Çalışma Yeri Mersin Yenişehirdir.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Çatak Smmm - Doğanyurt

Beykozda bulunan Danışmanlığını yaptığımız Tekstil firması için Gelen Giden sevkiyatın takibi, Depo raflaması, malların tasnifi Verilen görevlerin yerine getirilmesi Periyodik sayım ve raporlamaların yapılması Deponun genel tertip düzen ve temizliğinin sağlanması Görevlerini üstlenebilecek B sınfı ehliyet sahibi “DEPO SORUMLUSU” aranmaktadır.

2 ay önce

Özel Güvenlik

Kocaeli Vps Güvenlik Özl. Koruma Tic A. Ş - Doğanyurt

ALİKAHYA ASIM KİBAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE EHLİYETİ OLAN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN, KİMLİK KARTI SÜRESİ DOLMAMIŞ, 25-40 YAŞLARI ARASINDA BAY ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Barmen-Barmaid

Tiyatrofil Tiyatroculuk ve Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Bay - Bayan Barmen-Barmaid aranmaktadır.

1 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

FATİH - ESENLER - BAĞCILAR - K.ÇEKMECE ve BAHÇELİEVLER de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Plaza - Residence ve Avm gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2050 Ort. + Yemek + Agi + Servis İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

2 ay önce

Büro Yöneticisi / Asistan

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek Büro Yöneticisi / Asistan arıyoruz. Görev tanımı; •Gelen telefon trafiğini ilgili kişi ve bölümlere doğru bir şekilde yönlendirmek (satış, muhasebe, servis vb.) •Yönetim, muhasebe ya da satış bölümündeki kişilere bağlı olarak verilecek günlük işlerin yerine getirilmesi, •Kargo gelen giden süreci takip edip ilgili firma ya da kişilere yönlendirmek, •Şirkete ait tüm araçların trafik, sigorta, kasko muayene, bakım gibi işlemlerini takip etmek ve yaptırmak, •Gerektiğinde verilen vekaletlerle şirkete ait resmi kurum ve kurumlarda noter, trafik, KOSGEB, ticaret odası, sanayi odası gibi işlemleri yapmak ve şirket evraklarını yenilemek, • Verilecek diğer görevlerin tüm dikkatiyle yerine getirmek. •GEBZE civarı ikamet eden, •Aktif olarak manuel araç kullanabilen, •24-40 yaş arası BAYAN personel.

3 hafta önce

Temizlik Personeli

Rebune Grup Kozmetik San İç ve Diş Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis içi temizlik yapacak ve gelen misafirlere, çalışanlara çay-kahve ikramı yapacak Bayan Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Kat Görevlisi

Nima Özel Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Ümitköy deki yaşlı bakım merkezimize Kat Görevlisi gerekmektedir.

2 ay önce

Anasınıfı Öğretmeni

Pozitif Kreş ve Gündüz Bakım Evi - Doğanyurt

Anasınıfı Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Eleman

Güçoğlu Makine San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Makine Tasarım ve imalat işinde çalışacak Tercihen Deneyimsiz Teknik Eleman aranmaktadır.

1 hafta önce

Kamera Güvenlik Sistemi Montaj Elemanı

Adata Elektronik Güvenlik Ltd - Doğanyurt

KAMERA VE ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN KURULUM, SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİNDE ÇALIŞACAK MONTAJ KONUSUNDA DENEYİMLİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karan Inşaat - Doğanyurt

25-35 yaş arası, deneyimli muhasebe elemanı alınıcaktır.net maaş+sgk+yol+yemek

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Re/Max Best Gayrimenkul Danışmanlığı - Doğanyurt

Tecrübeli ya da tecrübesiz Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri; Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli.

1 hafta önce

Depo Ve Sevkiyat Sorumlusu

Harmes Elektrik & Otomasyon - Doğanyurt

DEPO DÜZENİ, GİRİŞ- ÇIKIŞLARIN KONTROLÜ, ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI MALZEMELERİN TESLİM EDİLMESİ.

1 hafta önce

E Ticaret Sorumlusu

Sahin Silver - Doğanyurt

firmamızda e ticaret konusunda son derece deneyimli ve bilgi sahibi ve bu konuda kendine güvenen sorun yaratan degil sorun lara çözüm üreten çalışma arkadaşı arıyoruz maaş görüşülerek belirlenecek

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Köksan Pet ve Plastik Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Çay ve temizlik işlemlerinden anlayan Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Mc Donald's Kayseri - Doğanyurt

Kayseri McDonald's şubelerinde görevlendirilmek üzere tam zamanlı bayan Müşteri Temsilcisine ihtiyaç vardır. -Restorandaki misafirlerimizin giriş anında çıkış anına kadar ki süre içerisinde restorandaki deneyiminin analiz edilmesi - Çocuklarla iyi anlaşabilen -Mcdonald's ta kariyer yapmak ve kendini geliştirmeyi hedefleyen -Sorumluluk bilincinde olan -İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü -Dinamik ve güleryüzlü -Düzgün diksiyona sahip -Kıyafetine ve kişisel görümüne özen gösteren -Sonuç odaklı ve analiz yeteneğine sahip 22 - 28 yaş arasında ** BAYAN** müşteri temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Akmer İşitme Merkezi - Doğanyurt

Akmer işitme merkezi için Deneyimsiz Bayan Sekreter (Order Taker) arkadaşlar arıyoruz

3 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Meraklı Çocuk Bilim Akademisi - Doğanyurt

MERAKLI ÇOCUK BİLİM AKADEMİSİ'nde 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TÜRKÇE ÖĞRETMENİ ALIMI YAPILACAKTIR.İLKOKUL VE ORTAOKUL DÜZEYİNDE EĞİTİM ÖĞRETİM YAPACAK OLAN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMASI İSTENMEKTEDİR. Adayların; Pedogojik formasyona sahip Sorumluluk sahibi Dinamik Araştırma geliştirme konusunda ilgili Grup çalışmasına yatkın Yenilikçi bir anlayışa sahip olması beklenmektedir. Sadece online başvurular değerlendirilecek

2 ay önce

Plastik Extruder Levha Ustası

Policap Plastik - Doğanyurt

ESENYURTTAKİ FABRİKAMIZDA CALIŞACAK PLASTİK EXTURUDER USTASI ALINACAKTIR. AYRICA EXSTURDER USTASI OLMAK İSTEYEN USTA ADAYLARI ALINACAKTIR. USTA ADAYLARINDA ARANACAK NİTELİK BUNDAN ÖNCE HER HANGİ BİR SEKTÖRDE MAKİNA OPERATÖRLUGU TECRUBESİ OLAN ÇALIŞMA DİSİPLİNİNE UYUM SAGLAYACAK VE GELECEKTE EXSTURUDER USTASI OLMA KABİLİYETİNE SAHİP ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR DOLGUN MAAS VERİLECEKTİR

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler