Doğanyurt Gıda Makineleri ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gıda Makineleri ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Beton Santral Operatörü

Ayyıldız Group - Doğanyurt

Hazır Beton Üretim Tesisinde görevlendirilecek, Santral Op. mesleğinde tecrübesi olan, Vuruşkan üretim programını kullanabilecek, Askerlik görevini yapmış, Sürücü belgesi olan, Bay çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Teknik Ressam

İmbat Soğutma Isıtma Makina San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Klima ve soğutma cihazları üretimi gerçekleştiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, genişlemekte olan organizasyonu için Teknik Ressam aramaktadır.İşin Tanımı;Üretimi devam eden makinelerin revizyon takibi,Sac dizayn çalışmalarının yapılması,Yapılan çalışmalara ait raporların hazırlanması.

3 ay önce

Satış Elemanı

Evsen Inşaat Ve Emlak - Doğanyurt

EMLAK SEKTÖRÜNDE AZDA OLSA DENEYİMLİ KENDİNE GÜVENEN KARİYER HEDEFLEYEN ELEMAN ALINACAKTIR. YERİMİZ FATİH KOCAMUSTAFAPAŞA MEYDANDADIR.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Emr Dijital Reklamcılık - Doğanyurt

Dijital Reklam ürünlerinin pazarlamasını yapacak Sahada çalışabilecek Pazarlama Elemanı aranmaktadır. Maaş + Prim + SGK Çalışma yeri Çorum Merkezdir.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Herkül Çiftliği Süt ve Süt Ürünleri Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul İkitelli OSB de bulunan Kimya ve Süt ürünleri firmamıza Muhasebe Personeli alınacaktır.Fatura, irsaliye, BA/BS formları, vb. ilgili operasyonel işlemleri yapmak,Müşteri cari işlemlerini yapmak, takibini gerçekleştirerek güncel tutmak,Ofis içindeki kargo, tebliğ, ödeme gibi işlemleri ve takibini yapmak,İstenilen raporları hazırlamak,Ofis içindeki düzeni sağlamak,Muhasebe programına ilgili cari hareketleri girmek ve güncel tutmak,

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Vinvest Özel Sağlık Turizm Emlak Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Antalya, Konyaaltı semtinde bulunan Gayrimenkul Danışmanlığı firmamıza Satış Danışmanı aramaktayız.Firmamız 2010 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe faal göstermektedir. Alanımızda sadece ev satışları değil aynı zamanda arsa, iş yerleri, dükkanlar vs alım - satım işlemleri, kira - devir işlemleri ve taşınmaz yönetimlerini yapmaktayız. Şirketimizin resmi ve fiziki adresimiz Antalyadadır.Yazılan tüm özelliklerinizi göstermeniz için bizim tarafımızdan gereken pozitif, samimi ortamını, çalışma mekanını, çalışma donanımlarını ( PC, telefon, internet gibi) size sunmayı hazırız. Temel bilgisayar kullanma bilginiz varsa - ala!Detaylı bilgiler, maaş yüz yüze görüşülecektir.**Bu iş tam benlik diyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

2 hafta önce

Grafiker

Liva Çikolata Ve Pasta San Tic Ltd. Şti. - Doğanyurt

LİVA ÇİKOLATA VE PASTA SAN.TUR.TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde; MAC ortamında çalışabilecek, PLOTTER makinesinda tek taraflı afiş vb. materyalleri basabilecek, Katolog , kartvizit , broşür vb. basılı yayın ürünlerini baskıya hazır hale getirebilecek, Fotoğraf çekimi konusunda bilgi sahibi (ürün fotoğrafı çekebilen)olan, ADOBE SERİSİNDEN (Photoshop-İllustrator-İndesign) programlarına hakim, Reklam ürünleri ve matbaa baskı teknikleri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına uygun ,disiplinli, yaratıcı, Takip becerisi yüksek, Çalışma arkadaşı arayışımız vardır.

2 gün önce

Havalimanı Proje Sorumlusu

Tria Uluslararası Araştırma - Doğanyurt

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde yolcularla güleryüzlü iletişim kuracak, iyi derecede İngilizce konuşabilen personel aranmaktadır. Yurt dışında büyümüş, eğitim görmüş kişiler tercih nedenidir. %100 sosyal güvenlik kapsamında olacak bu işin çalışma saatleri esnektir. Ofise gelme zorunluluğu yoktur. Havalimanına kamu araçları ile rahatça ulaşabilecek semtlerde oturuluyor olması da tercih nedenidir.

2 ay önce

Belboy

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

BAĞCILAR GÜNEŞLİDE ULUSLARARASI ALANDA FAALİYET GÖSTEREN OTELDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE OTEL HİZMETLERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ,8 ER SAAT ARALIKLI VARDİYALI ÇALIŞACAK,HAREKETLİ OLACAK,,LİSE MEZUNU,BOY KİLO ORANTILI,BAĞCILAR,GÜNGÖREN,BAHÇELİEVLER,YENİBOSNA,HALKALI CİVARINDA İKAMET EDEN VE ULAŞIM SORUNU OLMAYAN BELBOY ARIYORUZ..MAAŞ VE ÖZLÜK HAKLARI OTEL YETKİLİLERİ İLE MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLÜR.ONLİNE MÜRACAATLARA OLUMLU OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILIR.

2 ay önce

Geometri Öğretmeni

3gen Kolej Kurs - Doğanyurt

NİLÜFER'DE BULUNAN EĞİTİM KURUMUMUZDA ALANINDA TECRÜBELİ TAM ZAMANLI VEYA YARI ZAMANLI geometri ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR

1 ay önce

Kalite Güvence Sorumlusu

Saygı Moda Tekstil - Doğanyurt

Kalite Güvence Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın kalite hedefleri ve politikaları doğrultusunda kalite güvence sisteminin yönetilmesinden sorumlu olmak,Fabrika içindeki ve dışındaki tüm kalite süreçlerini gözlemleyerek hataların engellenmesini, süreçlerin daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak geliştirmeler planlamak,Kumaş gelişinden, sevkiyat aşamasına kadar olan süreçte firmanın kalite güvence standartlarının korunmasını sağlamak,Dokuma Üretim Konusunda ve Kalite Güvence alanında minimum 5 yıl tecrübeli ,Şirketin kalite politikasını, müşterilerin kalite standartlarına uygun olarak yönetip yönlendirecek,Kalite süreçlerini ve sistemlerini geliştirerek işlemesini sağlayacak,Ürün kalite denetim sistemini oluşturup uygulayabilecek,Kalite denetimleri, raporlamaları konusunda deneyimli,Dinamik takım çalışmasına uygun, organizasyon, yönetim ve planlama becerilerine sahip,Kalite kontrol ile alakalı saha ekibinin kontrollerinin denetlenmesi,Firma içinde kalite bilincinin yerleştirilmesi,Tüm faaliyetlerin prosedür ve talimatlar doğrultusunda gerçekleştiğin denetlenmesi,Ürünlerin ara kontrolünden final kontrolüne kadar hakim olabilecek çalışmayı üstlenebilecek,İhracat örme ve dokuma konfeksiyon alanında benzer pozisyonda en az 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,Dokuma kumaş, kalıp, kesim ve konfeksiyon süreçlerine hakim,Ekip çalışmasına yatkın ve kendisine bağlı ekibi yönetip, ekibinin teknik ve yetkinlik gelişimlerini destekleyecek,Analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışan,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,Hızlı düşünüp karar verebilen, enerjik, azimli takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Büro Yöneticisi / Asistan

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek Büro Yöneticisi / Asistan arıyoruz. Görev tanımı; •Gelen telefon trafiğini ilgili kişi ve bölümlere doğru bir şekilde yönlendirmek (satış, muhasebe, servis vb.) •Yönetim, muhasebe ya da satış bölümündeki kişilere bağlı olarak verilecek günlük işlerin yerine getirilmesi, •Kargo gelen giden süreci takip edip ilgili firma ya da kişilere yönlendirmek, •Şirkete ait tüm araçların trafik, sigorta, kasko muayene, bakım gibi işlemlerini takip etmek ve yaptırmak, •Gerektiğinde verilen vekaletlerle şirkete ait resmi kurum ve kurumlarda noter, trafik, KOSGEB, ticaret odası, sanayi odası gibi işlemleri yapmak ve şirket evraklarını yenilemek, • Verilecek diğer görevlerin tüm dikkatiyle yerine getirmek. •GEBZE civarı ikamet eden, •Aktif olarak manuel araç kullanabilen, •24-40 yaş arası BAYAN personel.

2 ay önce

Satış Elemanı

Kılıç Organizasyon - Doğanyurt

Firmamıza masa başı Bayan Satış Elemanı alınacaktır.Hafta sonları tatil olup Sabah 10.00 - Akşam 18.30 mesai saatleridir.

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Barankale Alüminyum - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE *27-40 YAŞ ARALIĞINDA *İDARİ BÖLÜM DE ÇAY VE TEMİZLİK YAPABİLECEK *Temizlik işlerinde tecrübeli, *SERVİSİMİZ MEVCUTTUR *ÇALIŞMA SAATLERİ 08.00-18.00 CUMARTESİ 13.00'E KADAR

2 ay önce

Temizlik Personeli

Arto Kemer Deri Mam. Ltd Şti - Doğanyurt

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Kemer Fabrikamızda çalışacak temizlik personeli aranmaktadır.

2 ay önce

AB Proje Asistanı

Projinal Eğitim Proje Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti. - Doğanyurt

Ankarada bulunan Projinal Proje Eğitim Danışmanlık Şirketinde görevlendirilmek üzere aranan niteliklere uygun freelance ve tam zamanlı çalışabilecek Ab Proje Asistanı takım arkadaşları aramaktayız. Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar, öncelikle Ab proje yazımı üzerine eğitime alınacak olup 2 haftalık sürecin sonunda başarılı olanlar ile ikinci bir görüşme yapılarak uygun pozisyonlara yerleştirilmesi sağlanacaktır. Aradığımız pozisyon için 10 kişi istihdam edilecektir.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Goldinvest Gayrimenkül - Doğanyurt

Emlak Danışmanı aranmaktadır.2013 yılında açılan ofisimiz, günden güne büyüyen profesyonel kadrosu İstanbul Başakşehir bölgesinde hizmet vermektedir.İş Tanımı;Çalışma bölgesinde satılık - kiralık portföy oluşturmak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek ve güncel tutmak,Sabit bir maaş söz konusu değildir.

6 gün önce

Mobilya Montaj Elemanı

Gündoğdu Mobilya San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Modüler mobilya kurulumdan anlayan iş deneyimi olan Mobilya Montaj Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Web Sitesi Yöneticisi

Yükünç Geleneksel Sağlık ve Eğitim Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Google Optimizasyon hizmeti, Facebook ve İnstagram reklamları yönetimi, Gezi, Kamp, Ders, Kampanya ve ürünlerin tanıtım reçetesi gibi çalışmaları yapabilecek Web Sitesi, Kurumsal Tanıtım ve Sosyal Medya içeriğiyle ilgilenecek Web Sitesi Yöneticisi aranmaktadır.Yükünç Geleneksel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi; İstanbul ve Ankara’da Beden – Ruh ve Zihin sağlığı için otacılık (çağdaş aktarlık), beslenme, arınma (detox), kişisel gelişim, nefes, ve meditasyon çalıştayları, danışmanlığı ve dersleri vermektedir. Huzurlu bir ortam da, Çayyolu Ankara veya Beyoğlu, İstanbul şubemizde, çalışmak isteyen kişilerin; resimli, güncel öz geçmişlerini tarafımıza ulaştırmasını rica ediyoruz.Toplu Mailin Yönetimi;Gezi, kamp, ders, ürün ve kampanyaların tanıtımı ve duyurulması,Genel tanıtımların hazırlanıp duyurulması.Sosyal Medya Yönetimi;Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar yapma,Mesajları yönetme,Sosyal medyadan üyeliğe yönlendirme,Reklam desteği ile takipçi sayısı arttırma,Youtube kanalına ücretsiz videoları yükleme,Web sayfası (Türkçe ve İngilizce) güncelleme.Ek Bilgi: Tecrübeye göre Maaş ortalaması; 2750 - 3500 Tl (Agi ve Yol ücreti Maaşa dahildir. + SGK ve yemek iş yerinden karşılanmaktadır.)

3 ay önce

Tıbbi Sekreter

Özel Derman Tıp Merkezi - Doğanyurt

Tıp Merkezimizin ilgili birimlerinde görev alacak; Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu, Mesleğinde en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına ve tıbbi süreçlere hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Hasta ve iletişim odaklı Vardiyalı çalışabilecek bay bayan hasta kabul görevlileri aranmaktadır. Not: Yalnızca elemanonline.com.tr üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler