Doğanyurt Gıda Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gıda Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Depo Elemanı

Sancar Sağlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Halkalıda faaliyet gösteren Tıbbi ekipman ve Medikal ürünleri satışı yapan firmamız bünyesin de çalışabilecek Depo Elemanı Depo personeli Bay/Bayan Depo Eleman eleman arayışımız bulunmaktadır.Çalışma saatlerimiz;Hafta içi : 09.00/19.00Hafta sonu : 09.00/13.00 arası

3 gün önce

Güvenlik Personeli

Akçam Özel Güvenlik Ve Danışmanlık A. Ş - Doğanyurt

İKİTELLİ BÖLGESİNDE BULUNAN İŞ MERKEZİ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. PROJE ŞARTLARI: PERSONEL: 2+2+2 SİSTEMİNDE+ 2300TL+SSK+MESAİ İMKANI (90 TL) PROJE DEPOSİTO AVM CİVARINA YAKINDIR. BAŞAKŞEHİR VE ÇEVRESİNDEN ULAŞIM KOLAYLIĞI VARDIR.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Hm Sağlık Hizmetleri - Doğanyurt

Klinik, Hastane ve Sağlık Turizmi gibi Sağlık Alanında Hizmet Veren Şirketimizin Dijital Medya, Pazarlama, Seo ve Sosyal Medya Bölümünde Görev Yapmak Üzere, Aşağıda Belirttiğimiz Özellik ve Vasıflarda Bay-Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Aranan Nitelikler: .. Wordpress ile yapılan veya yapılan siteler için tam hakimiyet. Php&Mysql konusunda bilgili rahatlıkla edit yapabilecek. Wordpress veya PHP'de sıfırdan bir web sitesini baştan sona çıkarabilecek. .. Mevcuttaki web sitelerini (Wordpress) düzenleme ve editlerini yapabilecek. .. Proje bazlı çalışmalarda ekip kurma, yönetme sorumluluğunu alabilecek. .. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEM, Dijital Pazarlama Konularına hakim. İlk sayfa çalışmalarını yürütebilecek. .. Tercihen daha önce doktor veya sağlık kuruluşu web işlerini yapmış. .. Web Site tasarım ve kodlamalarında estetik, kullanıcıya hitap eden, responsive, yazılım sorunları olmayan, page speed, gtmetrix puanları yüksek web sayfaları hazırlayabilecek. .. Google Adword konusunda bilgi sahibi, rahatlıkla bir hesap oluşturabilecek, takip edebilecek, performansa dayalı optimizasyonlarını yapabilecek, uygun senoryalar belirleyebilecek. .. Grafik Tasarım Programların en az 1 tanesine hakim ve görsel düzenlemeleri rahatlıkla yapabilen. (Slider, Header, Blog görsellerinin hazırlanması) .. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal Medya araçlarına hakim, editörler ile birlikte iş birliği yapabilecek. .. Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. .. Askerlik en az 1 yıl tecilli olan. .. Tercihen Yabancı dil (ingilizce) bilen .. Yaratıcı, özgün, üretken, hızlı ve pozitif .. Seyahat engeli bulunmayan. .. Kendine güvenen. .. Öğrenmeye Açık. .. İletişim ve pazarlama yeteneği olan. .. İş disiplini ve Bilincine sahip. .. Yenilikleri takip eden ve hızlı adapte olabilen .. Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, .. Güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, .. Sorumluluğunda olan tüm işleri düzenli olarak yapacak ve ilgili kişilere raporlayacak, Başvuru yapmak isteyenlerin, ön yazı olarak daha önce yaptıkları proje ve işlerle ilgili referans verebilecekleri işleri göndermeleri rica olunur. Değerlendirmeler öncelikle online ortamda yapılıp daha sonra kişilerle bizzat iletişime geçilerek, yüz yüze yapılacaktır.

2 hafta önce

Biyoloji Öğretmeni

Hars Özel Eğitim ve Öğretim Turizm Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2018 - 2019 Eğitim-Öğretim yılı için Biyoloji Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Murat Mermer - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırılmak üzere deneyimli ön muhasebe elemanı alınacaktır.Sultanbeyli ve Sancaktepe civarında ikamet edenler tercih edilecektir.

3 hafta önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

FİRMAMIZIN ANADOLU YAKASI YENİ ALDIĞI (15 Adet) KONUT - İŞ MERKEZİ ve FABRİKA PROJELERİNDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA FIRSATI.. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. ANADOLU YAKASI - 15 ADET PROJE 1- TUZLA; 2000 TL Toplam 2- ÇEKMEKÖY; 1900 + Yemek + Servis 3- KADIKÖY; 1950 + Agi + Yemek 4- ÜSKÜDAR; 1850 + Agi + Yemek 5- ÜMRANİYE; 1950 + Agi + Yemek 6- MALTEPE; 2000 TL Toplam 7- KOZYATAĞI; 1910 + Agi + Yemek 8- GEBZE ; 2050 + Yemek 9- KARTAL; 1850 + Agi + Yemek 10- BEYKOZ; 1850 + Yemek 11- TUZLA; 1900 + Agi +Yemek 12- SANCAKTEPE; 1950 + Yemek + Agi 13- SAMANDIRA; 1850 + Yemek + Agi 14- PENDİK; 1900 + Agi + Servis + Yemek 15- SULTANBEYLİ; 1900 + Agi + Yemek İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Antalya Diş Deposu - Doğanyurt

En az ticaret meslek lisesi tercihen meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 18-30 yaş arası, Müşteri memnuniyeti odaklı, Çözüm üretebilen, sorumluluk sahibi, hoşgörülü ve güler yüzlü, MS Office ve logo muhasebe programını kullanabilen, Düzenli, programlı ve disiplinli çalışabilen, Ön muhasebe, kasa, irsaliye işlemlerinden ve müşteri ilişkilerinden sorumlu olacak, Bayan Çalışma Arkadaşı

4 gün önce

Ev Hizmetleri Yardımcısı

Orbe İnşaat Turizm Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yalıkavak Gümüşkaya da bulunan evimizde bize ev hizmetlerinde (Alışveriş, Yemek, Temizlik) yardımcı olacak Bayan Ev Hizmetleri Yardımcısı çalışan arıyoruz.Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşme esnasında belirlenecektir.

2 ay önce

Sevkiyat Şöförü

Intersam Etiket Ltd. Şti. - Doğanyurt

Nilüfer Org. San. Bölgesinde Etiket üretimi yapan firmamızda çalıştırılmak üzere * Bursa Sanayi Bölgelerini bilen, * SRC Belgesi olan, * Şöförlük olarak 2 yıl tecrübesi olan, * Firmada olduğu zamanlarda depoya ve paketlemeye destek olacak, Erkek Şöför aranmaktadır. Firmamız Hafta içi 5 gün mesai vardır Cumartesi Pazar çalışma yoktur. Online başvuru yapılacağı gibi Firmamıza gelerek şahsen de başvuru yapılabilir.

1 hafta önce

Depo Sorumlusu

Çatak Smmm - Doğanyurt

Beykozda bulunan Danışmanlığını yaptığımız Tekstil firması için Gelen Giden sevkiyatın takibi, Depo raflaması, malların tasnifi Verilen görevlerin yerine getirilmesi Periyodik sayım ve raporlamaların yapılması Deponun genel tertip düzen ve temizliğinin sağlanması Görevlerini üstlenebilecek B sınfı ehliyet sahibi “DEPO SORUMLUSU” aranmaktadır.

2 ay önce

Proje Danışmanı

Gizli Firma - Doğanyurt

Proje Danışmanı aranmaktadır.İstanbuldaki merkez ofisimiz için; İnsan kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz firmaların Proje süreçlerinin yürütülmesinde görev alacak Proje Müdürünü asiste edecek Proje Danışmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Teknik Servis Sorumlusu

Kampa Sulama Sistemleri - Doğanyurt

FİRMAMIZIN TEKNİK SERVİS BİRİMİNDE GÖREV ALACAK BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. ARANAN NİTELİKLER: Havalandırma Sulama Sistemlerinde Yani Pompa, Hidrofor, Dalgıç Pompa, Fan, Aspiratör tamir, bakımında görev alacak, müşteri kayıtlarını iletişim sağlayacak, firmalardan gelen ve giden kargoların kaydını alacak Teknik servis sorumlusu alınacaktır •SORUMLULUK SAHİBİ, DİKKATLİ, TİTİZ, DİSİPLİNLİ, POZİTİF •SONUÇ VE ÇÖZÜM ODAKLI, •HIZLI VE DOĞRU KARAR VEREBİLEN, •İŞ TAKİBİ GÜÇLÜ, •TAKIM ÇALIŞMASI, ETKİLİ İLETİŞİM VE ZAMAN YÖNETİMİ BECERİLERİNE SAHİP •HIZLI, VERİMLİ VE KALİTELİ ÜRETİM SAĞLAYACAK, •SERVİSE GELEN ÜRÜNLERİN, BAKIM VE ONARIMLARINI TAKİP EDECEK, • TECRÜBELİ YADA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, • MAKİNE, ENDÜSTRİ, ELEKTİRİK, MEGATRONİK, OTOMASYON VE BENZERİ TEKNİK BÖLÜMLERDEN MEZUN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ, ÖNLİSANS VEYA LİSANS MEZUNLARI ÖNCELİKLİ TERCİH NEDENİDİR •ERKEK ADAYLAR İÇİN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, • İŞGÜCÜ PLANLAMA, VERİMLİLİK VE KAPASİTE ANALİZLERİ YAPABİLECEK, •MS OFFICE (WORD, EXCEL) PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, • 20- 45 YAŞ ARASI BAY / BAYAN ELEMANLAR ARANMAKTADIR. • SÜREKLİ ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. Maaş + SSK + Yemek + Yol firmamız tarafından karşılanmaktadır.

2 ay önce

Vasıfsız Personel

Panama Denizcilik - Doğanyurt

• Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımız dan bilgi edinebilirler. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

2 ay önce

Plastik Enkesiyon Operatörü

Akka Kalıp Enjeksiyon Plastik Mühendslik - Doğanyurt

PLASTİK ENJEKSİYON OPERATÖRÜ OLARAK VARDİYALI ÇALIŞACAK PERSONEL ALINACAKTIR.

1 hafta önce

Temizlik Personeli

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

DENEYİMLİ DENEYİMSİZ BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR. ÇEKMEKÖY CİVARI ÖNCELİĞİMİZDİR.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Pentagrup Beş Renk Etüt Merkezi - Doğanyurt

2018-2019 eğitim yılında kurumumuzda part time çalışacak İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır. Adayların detaylı cv göndermesi rica olunur..

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tuğra Iplik San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızın Muhasebe, Ön Muhasebe ve Ofis kısmında çalışacak BAY personel alınacaktır. Sosyal haklar servis yada yol ücreti olup maaş deneyime göre belirlenecektir.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan Kurumumuz bünyesinde çalıştırılacak Yemek - Çay - Ara temizlik işlerinde çalışacak Bayan Personel alınacaktır.

2 ay önce

Cnc Tornacı Ve Işleme Merkezi Ustası

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZA TEL EREZYONDA ÇALIŞACAK OPARATÖR ALINACAK..CNC PROGRAMA YATKIN SAYISAL DÜŞÜNEBİLEN YETİŞTİRİLMEK ÜZEREDE PERSONEL ALIMI YAPACAĞIZ. TUZLA OSB

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

İşimiz Güven Çevre ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık A.Ş. - Doğanyurt

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) aranmaktadır.Kadromuz uzun yıllar boyunca iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, ‘’Daha Güvenli Türkiye’’ sloganıyla günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Firmamız ağırlıklı olarak metro şantiyeleri ve diğer inşaat alanlarında hizmet sağlamaktadır.İstanbul ve çevresinde iş sağlığı ve güvenliği sektöründe faaliyet gösteren firmamız,İşletmelerin tehlike sınıflarına göre iş kazalarını ve mesleki riskleri minimum seviyeye indirmek ve iş kazalarını tümüyle ortadan kaldırmak adına firmalara,Alanlarında deneyimli iş güvenliği uzmanı,İşyeri hekimi ve diğer sağlık personeli tedariği sağlamaktadır.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler