Doğanyurt Gıda Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gıda Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Garson-Komi

Maldia Restoran - Doğanyurt

işletmemizde tam gün ve yarım gün çalıştırılacak deneyimli komi ve garson alınacaktır.Başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

2 ay önce

Banko Elemanı

Olcaylar Mim. Müh. Inş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamız bünyesine bağlı resıdence mızda görevlendirilmek üzere banko elemanı işe alınacaktır. Prezentabl,giyimine ve kişisel bakımına özen gösteren, Sözlü ve Yazılı iletişim becerileri yüksek, Gelen misafirleri karşılayıp yönlendirme yapabilecek, Güleryüzlü,enerjik, Şirket içi ve dışı iletişim becerisi yüksek, Gelen telefonları karşılama ve yönlendirme yapabilecek, 25-35 yaş aralığında adayların başvurusunu bekliyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Megi Tekstil - Doğanyurt

TEKSTİL FİRMAMIZA DENEYİMLİ ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

İşletme Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İşletme Mühendisi aranmaktadır.Enerji sektöründe önce firmalarda olan firma için İşletme Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Türk Barter İnternational A.Ş. - Doğanyurt

Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Potansiyel müşterilere E- mail, telefon ve diğer yollar ile ulaşıp sigorta satışını / pazarlamasını yapacak,Sigorta poliçelerinin düzenlenmesini sağlayacak,Müşterilere teklif hazırlanması ve takibinin yapılması,Mevcut müşterilerimizin üyeliklerinin takip edilmesi,Müşteri / Üye veri tabanının güncelliğinin sağlanması,Müşterilerin / Üyelerin arz ve taleplerini kayıt altına almak,

2 hafta önce

Eğitim Danışmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Eğitim Danışmanı aranmaktadır.İstanbul Avrupa yakasında metrobüs güzergahında bulunan kursumuza; Tele-Satış kabiliyeti olan, veli bilgilendirmeyle kursa davet edip ağırlayacak Eğitim Danışmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Satış Destek / Ön Muhasebe Elemanı

Ekopack Kağıt Ambalaj - Doğanyurt

-EN AZ LİSE MEZUNU -GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP -ÖN MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ -MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN -DİSİPLİN VE SORUMLULUK SAHİBİ OLAN -ÜRETİM VE SATIŞ EKİBİYLE KOORDİNELİ OLARAK MÜŞTERİLER İLE GEREKLİ İLETİŞİMİ SAĞLAYACAK -MÜŞTERİLERE HAFTALIK STOK BİLGİSİ VERMEK -SEVK EDİLECEK ÜRÜNLERİN İRSALİYE VE FATURALARINI DÜZENLEMEK -MAMÜL STOK VE ENVANTER TAKİBİ VE KONTROLLERİNİ SAĞLAMAK -SEVKE HAZIRLANAN ÜRÜNLERİN KONTROLLERİNİ VE SEVK SÜRECİNİ YÖNETMEK -SATIŞ PERSONELİNE SİPARİŞ TAKİBİ KONUSUNDA DESTEK SAĞLAMAK -EVRAK VE FATURA TAKİPLERİNİ YAPARAK DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DOSYALAMAK UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN , FİRMAMIZA YAKIN BÖLGEDE İKAMET EDEN , SATIŞ DESTEK BÖLÜMÜMÜZE ÖN MUHASEBE ELEMANI TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Grafiker

Era Atc Grup Gayrimenkul Emlak İnşaat San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Uluslararası Gayrimenkul Firmamıza Grafik çizimi yapabilen medya sorumlusu olacak Grafiker çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Aura Eğitim Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Araştırma şirketimize Süpervizör olarak yetiştirilmek üzere; sistem datamızdan tüketicileri arayarak toplantılara davet edip, organizasyonunu gerçekleştirecek Çağrı Merkezi Görevlisi ekip arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Me-Yaş Gıda Sanayi Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bünyemizde çalışacak ön muhasebe bilgisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. ( Micro programı kullanılmaktadır.) Şirketimiz Mega Center Bayrampaşa'dadır.

2 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Negese Turizm Eğitim Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

A Sınıfı Seyahat Acentası Negese Turizm, Serbest Zamanlı çalışabilecek Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Sen de, istediğin zaman, istediğin saatlerde çalışmak, iyi bir gelir elde etmek, büyük bir ekibin parçası olmak, hiçbir masraf yapmadan Türkiyeyi karış karış gezmek istiyorsan bu iş tam sana göreNe Kadar Gelir Elde Edebilirim?Haftada iki gün çalışarak, asgari ücretin üzerinde bir gelir elde edebilirsiniz.Ne iş Yapacağım?Negese Turizm Seyahat Acentasının Saha Satış Uzmanı olacaksınız.

1 ay önce

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni Uzman Öğretici

Melnur Özel Eğitim Turizm San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Özel eğitim merkezimizde birlikte çalışacağımız özel eğitim alanında uzman öğretici Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Safari Avm Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız.

6 gün önce

Satış Elemanı

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamıza; Elektrik Elektronik Otomasyon malzemeleri satış bölümünde çalışmak üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Dokumacı

Paşateks Tekstil Ürn San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

KADİFE VE JAKAR LASTİK ÜRETİMİ YAPAN 25 YILLIK FİRMAMIZA, ÜRETİM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK; MÜLLER DOKUMA MAKİNELERİNDE VEYA ÇÖZGÜ MAKİNELERİNDE GÜNGÖREN ÇEVRESİNDE OTURAN UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN DİNAMİK, UYUMLU, SAYGILI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Acd Hukuk Burosu - Doğanyurt

Altunizade'de bulunan hukuk bürosuna, ms office programlarını kullanabilen, genel sekreterya işlerinin yanı sıra, ofisin mutfak servisi, temizlik işleri de üstlenebilecek, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, ekip ile çalışmaya uyumlu, iş konusunda kendisini geliştirmeye açık sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Tıbbi Mümessil

Özel Silifke Diyaliz Merkezi - Doğanyurt

Tıp merkezimizin tanıtımında görev alacak, aktif araba kullanan Bayan Tıbbi Mümessil aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde görev alacak ,uzun soluklu çalışacak,yönetim asistanlığı ve ofis hizmetlerinde tecrübeli Yönetim kurulu başkanı ve Muhasebe müdürünü.asiste edebilecek • En az lise mezunu ve muhasebe konusunda deneyimli, • ZİRVE PROGRAMI ve MS Office programlarını iyi derecede AYRICA çok iyi Excell kullanabilen , • Dinamik, analitik düşünebilen, iletişim becerisi kuvvetli, • BAYAN ELAMAN ARANIYOR. İş tanımı: • Yönetim kurulu başkanı ve Muhasebe müdürünü.asiste edebilecek • Genel muhasebe işlemleri ve tek düzen hesap düzenine vakıf • Fatura alış-satış işlemlerini gerçekleştirmek, • Çek-senet ve tahsilat işlemlerinin girilmesi , takibi ve raporlanması , • E-Defter ve E-Fatura işlemlerinde tecrübeli, • Vergi ve diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayabilecek, • Günlük muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve zamanında yapılması, • Cari mutabakatı ve BA-BS formlarının yapılması , • Dönemsel beyannamelerin hazırlanmasını sağlayabilmek.

2 ay önce

Avukat

Atlas Avukatlık ve Danışmanlık - Doğanyurt

İstanbul ili Pendik veya Kartal ilçesinde ikamet eden Bay Avukat aranmaktadır.Aradığımız çalışma arkadaşı mesaisinin büyük bir kısmını bir müvekkil şirketin şirket merkezinde geçirecektir.

2 ay önce

Makine Mühendisi

Christ Industrial Engeenerıng San. Ve Tic - Doğanyurt

Birlikte çalışacak tasarımcı arıyoruz. Eğitim: Makine mühendisliği lisans eğitimi almış. İş tanımı: Oto yıkama makineleri için parça ve montaj tasarımı yapılıp geliştirilmesi,deneme aşamalarında bu parçaların ve montajların kontrolü. Özel bilgi: 3D-CAD katı modelleme programı bilgisi.(solidworks) , ofis uygulamaları bilgisi Yabancı dil: İngilizce We are looking for designer. Bachelor degree in Mechanical Engineering. New Part and assembly designs for car washing machine and check all the parts during assembly and solving the problems. Experience in 3D- Cad programmes especially in Solidworks, Working knowledge of standart computer programmes such as ofiice. Good command of English. almak istediginiz Maaşi CIVI de belirtin

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler