Doğanyurt Gemi Acentaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gemi Acentaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Yöneticisi

Öykü Özen Reklam Ajansı - Doğanyurt

* Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Sosyal medya hesapları yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli, * Tercihen dijital ajans deneyimi olan * Adobe Photoshop, Illustrator programlarına hakim * Video edit programlarına iyi düzeyde hakim * Google Adwords,Facebook, Twitter reklamları konusuna aşina olan * Türkçe dil bilgisi ve imla kurallarına hakim, editörlük yeteneği olup özgün içerik üretecek * Kreatif kampanyalar üretebilecek * İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına uygun, yeniliklere açık, araştırmacı, detaycı * Planlı, sistemli çalışma disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip * Sosyal medya stratejisi/dili oluşturma ve sunma konusunda deneyimli * Sosyal mecralar için haftalık/aylık planlama yapabilecek ve ilgi çekici içerikler üretebilecek * Tercihen İngilizce bilen * Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilecek * Şikayet platformlarını düzenli olarak kontrol edip, müşteri memnuniyeti için gerekli aksiyonları alabilecek, süreç tamamlanana kadar takibini yapabilecek * Mecralara uygun içerik metinleri yazabilecek * İçerik girişlerini ve gerektiğinde reklam takibini yapabilecek * İş takibi ve kontrolü konusunda sistemli çalışabilecek * Müşteri iletişimi konusunda deneyimli * Sosyal medya raporlarını hazırlayabilecek ve geliştirebilecek * Trendlere ve mecralardaki gelişmelere uygun hızlı aksiyon alabilecek *Gerektiğinde marka etkinliklerinde görev alabilecek bir sosyal medya yöneticileri

5 ay önce

Aşçı

Atabey Dekor İnşaat Taah Otomotiv Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Big Point Cafe mizin nezih ortamında çalışacak, Tecrübeli Aşçı aranmaktadır.Ücret tatminkardır.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Personeli

Boranet - Doğanyurt

Akıcı şekilde Arapça konuşup yazabilen çağrı merkezi personelleri alınacaktır.

3 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Son Söz Etüt Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi bulunan kampüsümüzde ve özel öğretim kurslarımızda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Adaylarda aranan özellikler: 1-Güleryüzlü ve insan sevgisi yüksek, 2-Eğitimde yeni yöntemlere ve öğrencilerin yaratıcılıklarına yönelik yeni programlara aşina, 3-İşini severek yapmakla birlikte mesai ve ücret mefhumundan bağımsız olarak bir toplum hizmeti yaptığının bilincinde, 4-Yeni okumalar ve kültürel-entellektüel faaliyetlerle kendisini besleyen ve kişisel ve mesleki gelişime açık, 5-Alanı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, kurumsal bilince sahip, 6-Çalıştığı kurumun çalışma politikalarına saygılı ve hızla adapte olan, eleştiri tonlamayı bilen, 7-Çalışma ortamına uygun geliştirme yapma potansiyeli yüksek, 8-Takım çalışması yapabilen, 9-Ortak zümre kararları eşliğinde hareket edebilen, 10-Planlı çalışan; plan, rapor, sunum hazırlama becerisi yüksek, 11-Kurumun her türlü faaliyet alanında görev almaya her an hazır, tüm eylem, düşünce ve söylemlerinde proaktif bir çalışan olma potansiyeli yüksek olmak.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Dahi Ders Evi - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı için, 10 Yıldır Eğitim Sektöründe Bulunan Kurumumuza Tam zamanlı veya Yarı zamanlı Üniversite Hazırlık Fizik dersinde -öğrencilere destek olabilecek -iyi öğrencilerle çalışabilecek -alanında deneyimli -iletişim becerileri güçlü -özverili ve uyumlu -eğitim odaklı Fizik öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

S. M. M. M. Dinçer Erkoşar - Doğanyurt

Eminönü'de bulunan Mali Müşavirlik Ofisine Alış ve satış faturalarının ve banka hareketlerinin muhasebeye işlenmesi ve kontrolünü yapabilen, - Ay kapanış kayıtlarını yapabilen, - KDV, KDV2, Damga Vergisi, Geçici Vergi beyannamelerini hazırlayabilen, - Ba Bs Formlarının mutabakatı ve düzenlenmesini yapabilen, - E-Defter, e-Fatura, E-beyanname konusunda deneyimli, - SGK ile ilgili yapılacak tüm işleri bilen, - KDV iade konusunu bilen, - En az 3-5 yıl muhasebe ofisinde iş tecrübesi olan luca programını kullanan, excel-word, bilen güleryüzlü, titiz, işini takip eden ve mesleğinde ilerlemek isteyen askerliğini yapmış bay muhasebe elemanı alınacaktır

4 ay önce

Makina Mühendisi

Erdoğan Teknik Malz. Satış Servis Hiz. Sa - Doğanyurt

Beylikdüzü'nde bulunan firmamıza; Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, Teklif satış departmanımıza, Bayan makine mühendisi alınacaktır. İrtibat Niyazi Erdogan

2 ay önce

Yönetici Asistanı / Sekreter

Bakbak Makine - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE YÖNETİCİ ASİSTANI / SEKRETER TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Yemek Ve Temizlik Elemanı

Karamete Tanıtım Tasarım - Doğanyurt

Cevizlidere'de bulunan şirketimizin Yemek ve Temizlik işlerini yürütebilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı Dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi ve güvenilir İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Prezentabl Sigara kullanmayan Balgat, Cevizlidere civarında ikamet eden Mutfak ve Temizlik elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Imalat Elemanı

Vela Dekorasyon - Doğanyurt

Sineklik sistemleri imalatı yapan firmamız için çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 gün önce

Sevkiyat Elemanı

Narlog Lojistik Dep. Nakl. Inş. Taah. Tic. - Doğanyurt

Firmamız Bünyesinde bulunan Gıda Depomuzda Çalıştırılmak Üzere; *18-25 yaşları arasında, *Tercihen en az Lise mezunu *Yetiştirilmek üzere, *Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Enerjik ve sorumluluk sahibi, *Genç ekip arkadaşları alınacaktır.

5 ay önce

Web Tasarımcı

Promacto - Doğanyurt

Web Sitelerimizi düzenleyecek, yeni web sitesi yapabilecek, yetiştirilmek üzere yada konuya hakim (HTML ve CSS bilen) bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 gün önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KADIKÖY - KARTAL - TUZLA - ATAŞEHİR ve GEBZE de yapımı tamamlanan veya devam eden Site / Residence – İş Merkezi ve Metro gibi projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2200 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu

Gizli Firma - Doğanyurt

İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu aranmaktadır.2007 yılından bu yana Hizmet işletme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere; İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Grafiker

Az-Ka Tekstil ve Spor Malzemeleri İmalatı - Doğanyurt

Firmamızın bünyesinde spor tekstil ürünleri üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca tekstil ürünlerine transfer baskı işlemleri uygulanmaktadır. Baskıların grafik tasarım ve düzenlemelerini yapacak Grafiker takım arkadaşları aramaktayız.Maaş ve çalışma saatleri yüz yüze görüşülecektir.İki tarafın birbirini tanıması ve yetilerin anlaşılması için 3 aylık deneme süresi uygulanacak bu süreçte ana maaşın %80 i geçerli olacaktır.

5 ay önce

Robotiks-Steem Dersi Öğretmeni

Izmir Düşünür Koleji - Doğanyurt

İlkokulumuzda çalışmak üzere, güler yüzlü, deneyimli, toleranslı, öğretmenlik vasıflarına sahip, ilgili bölüm mezunu, ya da sertifikalı Robotiks dersi öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Temizlik Personeli

İsdaş Dezenfekte Arıtma İzolasyon Temizlik Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamıza Su Deposu Temizlik Dezenfekte Hizmetinde çalışacak personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Finans Yönetici / Finans Uzmanı

Koçoğlu Mühendislik - Doğanyurt

Çek ve senet işlemlerinin (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme, vb.) takibi, Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibi, Tüm banka talimatlarını hazırlamak ve gerçekleştirmek, Ücret ve avans ödemelerinin takibi ve koordinasyonu, Günlük Finans raporlarının hazırlanması, İthalat İhracat finansal analiz sonuç raporlarının sağlanması Bankacılık ve Finansal Ürünlerinin Yönlendirilmesi Bankalarla görüşmelerin yapılması ve iş bitirme odaklı titiz çalışılması. Tercihen Finans ve Bankacılık Konularında en az 5 yıl deneyimli ileri seviyede ingilizce bilen Finansal ürünleri ileri seviyede kullanabilen sağlıklı raporlar ve yönlendirme yapabilecek Finans yöneticisi aranmaktadır.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

SAİMEKADIN - DİKİMEVİ - ABİDİNPAŞA ŞUBELERİMİZDE TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK UZMAN / STAJYER MATEMATİK ÖĞRETMENLERİNE İHTİYAÇ VARDIR ..

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Murat Türkten Mali Müşavirlik Ofisi - Doğanyurt

Fatih' deki Mali Müşavirlik Ofisimize uzun vadede çalışacak; -Üniversitelerin Muhasebe, iktisat, işletme bölümlerinden mezun -Uzun vadede çalışacak, -En az 2 yıl tecrübesi olan -Muhasebe alanında ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen, -İş takibi konusunda sorumluluk sahibi -Bilgisayar ve Ms Office programlarını etkin kullanabilen, -ETA SQL V8 programını kullanabilen, "BAYAN" personele ihtiyacımız vardır. Yapılacak İşler: -Aylık fatura,evrak vs.takibi ve dosyalanması -İşletme Defterlerinin işlenmesi -BA/BS hazırlığı ve mutabakatlarının yapılması -Cari mutabakatların yapılması vs. -Vergi Dairesi ve Sgk evrak işleri Maaş: 1700 TL+ SGK

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler