Doğanyurt Gaz Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gaz Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Nestsis bilen ofis elemanı alınacaktır.

sayım kalıp - Doğanyurt

bornova naldöken de bulunan firmamıza netsis muhasebe programı bilen ofis işlerinde yardımcı olacak misafir ağırlayacak(çay kahve vs) bayan personele ihtiyacımız vardır.hafta sonu çalışmamız yoktur. Dolgun ücret+ssk+yemek

5 ay önce

Elektrikçi (Genel)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrikçi (Genel) aranmaktadır.Projelerimizde yönlendirilmek üzere sahada ve şantiyede çalışabilecek, elektrik ve alt yapısını bilen Elektrik Ustaları çalışma arkadaşları alınacaktır. Ustalık veya kalfalık diploması (yeterlilik belgesi) olanlar öncelikli olacaktır.

4 ay önce

Dökümhane Elemanı

Akpen Plastik A. Ş. - Doğanyurt

Dökümhane bölümünde çalıştırılmak üzere 3 adet yollukçu bay eleman aranmaktadır.

2 gün önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.Perakende kariyerinize yön vermek ve hep daha iyisine ulaşmak için Adidas mağazalarımızda sporun heyecan dolu dünyasına katılın !İş Tanımı;Mağazanın ticari anlamda başarıya ulaşması için sorumluluk üstlenmek,Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek,Var olan tüm yönetmelik ve süreçler doğrultusunda tüm mağaza operasyonlarını sistematik ve etkili bir biçimde yönetmek,Mağaza içi tüm resmi, finansal ve standart evrakların tamamlanmasından ve takibinden sorumlu olmak,Var olan süreçler gereğince mağaza içerisinde markanın ve ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak,Ürün teslimat işlemlerinin ürün geldiği gün tamamlandığından ve mağaza içerisinde sergilenen tüm ürünlerin stoklarının bulunduğundan ve müşteriler tarafından kolaylıkla erişilebilir olduğundan emin olmak,Mağaza ekiplerinin müşterilere Adidas satış ve servis standartları doğrultusunda hizmet sunmasını sağlamak ve gerekli durumlarda ekipleri bu konu ile ilgili geliştirmek,Mağaza ekiplerinin işe alım, eğitim ve diğer tüm lK süreçlerini takip etmek ve aktif görevler almak,

4 gün önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır.2007 yılından bu yana Hizmet işletme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Avukat

Atlas Avukatlık ve Danışmanlık - Doğanyurt

İstanbul ili Pendik veya Kartal ilçesinde ikamet eden Bay Avukat aranmaktadır.Aradığımız çalışma arkadaşı mesaisinin büyük bir kısmını bir müvekkil şirketin şirket merkezinde geçirecektir.

2 hafta önce

Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni

Marmara Okulları - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim -Öğretim yılında ortaokul ,Anadolu lisesi ve Fen lisesi ,için TEKİRDAĞ-Çorlu şubemize BEDEN EĞİTİMİ öğretmeni istihdamı yapılacaktır. Başvuruda aranacak nitelikler aşağıdaki gibidir. *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Pedagojik formasyona sahip ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları atanma şartlarına uygun, *Eğitimde İnnovasyona inanan, *Sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi benimsemiş *Ekip çalışmasını özümsemiş, *Sürekli etkinlik ve proje tabanlı eğitimler verebilecek, *Verimli çalışmayı ilke edinmiş ,planlı ve takipçi , *Girişimci ,dinamik , enerjik ve güler yüzlü , *Eğitim teknolojilerini aktif kullanabilen, *Üretim odaklı çalışabilecek, *Sorumluluk bilinci yüksek,dikkatli ve çözüm odaklı olan, *Özel sektör çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, *Enerjisi,özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, *Düzenli ve disiplinli çalışan, *Çalışma prensiplerine sadık, *Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, *Sigara kullanmayan.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Danışma Görevlisi

Okyanus Group - Doğanyurt

İSTANBUL genelinde 1950 – 2600 TL MAAŞ + SOSYAL HAKLAR ile gözetim ve danışma görevlisi olarak Avrupa ve Anadolu yakasındaki projelerde hemen iş başı yapabilecek adaylar aranmaktadır. (en az ortaokul mezunu olmak şartıyla) AVRUPA YAKASI Beşiktaş Site : 2105 TL Maaş + 240 TL Multinet + Agi + Sgk / 2+2+2 off Maslak Site : 1790 TL Maaş + 205 TL Yol + Agi + Yemek + Performans primi / 2+2+2 off Hadımköy Site : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Beylikdüzü Site : 2100 TL Maaş + Yemek + Agi + Sgk / 2+2+2 off Firuzköy İş Merkezi : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / Sabit Gündüz Güngören İş Merkezi : 2050 TL Maaş + Yemek + Agi + Sgk / 2/1 izin İkitelli Şantiye : 1950 TL Maaş + Agi + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Bahçeşehir Rezidans : 1950 TL Maaş + Agi + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Bağcılar Site : 1950 TL Maaş + Yemek + Yol + Sgk / 2+2+2 off Bakırköy Mağaza : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 8 saat 3 vardiya Ortaköy Site : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Kayaşehir Site : 1950 TL Maaş + Agi + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Mecidiyeköy Rezidans : 1850 TL Maaş + Agi + Yol + Yemek + Sgk / 2+2+2 off(ehliyetli) Sultanahmet Mağaza : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Güneşli Otel : 1850 TL Maaş + Agi + Yol + Yemek + Sgk / 8 saat 3 vardiya Sarıyer Villa : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 2+2+2 off ANADOLU YAKASI Fikirtepe Şantiye : 1950 TL Maaş + Agi + 185 TL Yol + Yemek + Sgk / 8 saat 3 vardiya Kurtköy Site : 2050 TL Maaş + Yemek + Agi + sgk / 2+2+2 off / 2+2+2 off Kozyatağı Site : 2070 TL Maaş + Yemek + Agi + Sgk / Sabit Gece Suadiye Rezidans : 1900 TL Maaş + 250 Sodexo + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Kurtköy Eğlence merkezi : 1950 TL Maaş + 205 TL Yol + Agi + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Çekmeköy Villa : 2000 TL + Yemek + Agi + Sgk / 8 saat 6 çalış 1 izin Kadıköy Site : 2000 TL Maaş + Agi + Yol + 200 TL Multinet + Sgk / Sabit Gündüz Kartal Şantiye : 2100 TL Maaş + Agi + Yemek + Sgk / 4 çalış 2 izin Dudulu Avm : 2000 TL Maaş + Yemek + Sgk / 2+2+2 off Sancaktepe Şantiye : 1970 TL Maaş + Agi + Yemek + Sgk / 2+2+2 off ARANAN NİTELİKLER *İstanbul’da ikamet eden *19-45 yaş arası *En az ortaokul mezunu *BAY, BAYAN adaylar alınacaktır. Not: Maaş aralığı çalışılacak projeye ve çalışma saatine göre değişmektedir. Sgk'sız projemiz yoktur. Diğer ilçelerdeki projeler için de firmamıza ulaşabilirsiniz. BU SEKTÖRDE BEN DE VARIM DİYORSANIZ, OKYANUS GÜVENLİK DOĞRU ADRESİNİZ.

4 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Nehir Irmak Özel Eğitim Rehabilitasyon - Doğanyurt

Kurumumuza sertifikalı özel eğitim öğretmeni çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel Nilgün Eroğlu Ilkokul - Doğanyurt

Okulumuz bünyesinde çalışacak Sınıf Öğretmenine ihtiyacımız vardır

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Saraneller Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Okulumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Servis Hostesi

Erz Şampiyon Taşımacılık Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Öğrenci servisinde çalışacak bay-bayan Servis Hostesi alınacaktır.

4 ay önce

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Vitamin Özel Sağlık Hizmetleri San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Yenidoğan Yoğunbakım deneyimi olan çocuk hastalıkları uzmanı aramaktayız.Çalışma yeri Antalya-Muratpaşadır.

5 ay önce

Tercüman

Ankara Elit Tercüme Emlak İnşaat Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Almanca, Arapça ,İngilizce, Farsça bilen lisans mezunu Tercüman arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Yatsan Yaşamkent - Doğanyurt

Yatsan Yaşamkent Mağazamıza Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Bis Wear - Doğanyurt

Teşvikiyede bulunan hazır giyim tasarım butiğinde çalışacak Full Time Satış Danışmanı aranmaktadır.İş Tanımı:Mağazadaki ürünlerin özelliklerini müşterilerle paylaşmak,Ürün satışını yapmak,Askı düzenini sağlamak ve eksik ürünün tamamlanması,Stok giriş ve çıkış takibi,Mağaza temizlik ve düzenin sağlanması,

3 ay önce

Tekstil Model Makinacı

Emino Tillo Tekstil - Doğanyurt

tekstil de deneyimli model makinacı arayışımız devam etmektedir.

5 ay önce

Diş Hekimi

Estetica Gentle Dental İth İhr A.Ş. - Doğanyurt

Diş Hekimi aranmaktadır.Türkiye de en az 5 yıl meslek icrası yaptığını gösteren belge veya belgelere sahip olmak,Yüksek öğretim kurulu tarafından yapılan ya da yaptırılan sınavda ÖSYM BŞK tarafından yapılan YDS tespit sınavında 100 üzerinden en az 65 puan almış olmak, ÖSYM ya da YDS tarafından bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Abacan Petrol San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

ÖN MUHASEBEDEN ANLAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. TELEFON VE İNTERNET BAŞVURULARI KABUL EDİLMEMEKTEDİR. BAŞVURLARIN ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. TERCİHEN KALE VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDİLMESİ UYGUNDUR

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler