Doğanyurt Gaz Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gaz Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Oto Yıkama Elemanı

Hd Wash & Detaıl - Doğanyurt

İŞ YERİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ; *ARAÇ YIKAMA & DETAYLI TEMİZLİK & KUAFÖR KONULARINDA TECRÜBELİ, *MÜŞTERİLER İLE HİTABI DÜZGÜN, *GÜLERYÜZLÜ, *İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

4 ay önce

Büro Personeli

Çınar Elektronik Toptan Satış - Doğanyurt

Şatış Ofisinde Müşterileri Karşılıyacak ve Birazda Olsa Muhasebeden Anlayacak, Ofisin Düzenini Sağlıyacak Personele İhtiyaç Bulunmaktadır.

5 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Astür Gıda Turizm San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muğla Merkez ve Kötekli de olmak üzere 2 şubesi bulunan Assos Extra, bölgenin yerel markası olup Cafe-Restaurant olarak hizmet vermektedir. Bizimle çalışabilecek Garson arkadaşlar aramaktayız.

1 ay önce

Satış Ve Tanıtım Temsilcisi

Cvs Medıcal Center - Doğanyurt

Medikal ortopedi, tıbbi sarf malzemeleri ve tıbbi cihazların perakende satışını yapan medikal mağazada satış ve tanıtım elemanı olarak çalışmak üzere bay bayan eleman aranıyor.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Anadolu Mühendislik Ltd. Şti. - Doğanyurt

ikitelli merkez ofisimizde çalışacak, site girişinde METRO istasyonu olan işyerimize ulaşım problemi olmayacak, ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışmayı seven, esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek ve seyahat engeli olmayan, temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl takım arkadaşı arıyoruz. müraccatların fotoğraflı CV İle yapılmasını rica ederiz

4 ay önce

Beden Eğitimi Öğretmeni

Amasya Açı Temel Lisesi - Doğanyurt

İş Tanımı : Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun ilkokul, ortaokul, lise 2018-2019 Eğitim – Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi Öğretmeni alımlarımız olacaktır. Misyonumuz; Türkiye'nin en iyi eğitim hizmeti veren, milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip,değişim ve gelişime açık,çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan ve bölgemizde en çok tercih edilen bir okul olmak. Vizyonumuz; Çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket ederek bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerleri özümsemiş, ülkesini her yönü ile ileri götürmeyi hedefleyen, insanlığa karşı duyarlı,yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bilinçli bireyler yetiştirerek özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak. Aranan Nitelikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedogojik formasyonu olan, MEB öğretmen atama kriterlerine sahip, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı,yaratıcı,yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan, Ms Office programlarına hakim,

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Doğuş Kalıp - Doğanyurt

Doğuş Kalıp ÇORLU Şubemizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı,temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün,prezantabl, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen MiKRO programını kullanabilen Raporlama yapabilen, İş disiplini olan, Takım çalışmasına yatkın, Yeniliğe ve gelişime açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Bayan Ön Muhasebe personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Veri Giriş Asistanı

Smart Alışveriş Kulübü - Doğanyurt

Smart Alışveriş Kulübü, Türkçe ve İngilizce yayınlanan çeşitli internet sitelerini portföyünde bulunduran, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firmasının içerisinde yer alan, İzmir merkezli bir internet girişim firmasıdır. Veri giriş ve idari kadromuzu güçlendirmek amacıyla, İzmir Çiğli Ataşehir, AOSB ve Balatçık'taki işletmelerimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, takım arkadaşları aranmaktadır: - Çok yönlü - Diksiyonu düzgün - Telefon ile görüşmeler sağlayabilecek - Gelişime ve yeniliklere açık bir karaktere sahip, - Yüksek mücadele yeteneği olan, - Sorumluluk alabilen, - Sigara kullanmayan, - Çok hızlı klavye giriş yeteneğine sahip, - Sayısal ve sözel yetenekleri güçlü, - Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Menemen yakınlarında ikamet eden, - Muhasebe konusuna ilgili, - Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar. İş Tanımı: - İnternet sitelerine ürün eklemek ve aktifleştirmek, - Gerektiğinde, muhasebe, satın alma ve diğer idari konulara destek verecek, - Smart Alışveriş Kulübü kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir çalışma ortamı oluşmasına katkıda bulunmak. - Smart Alışveriş Kulübü'nde yöneticiler dahil tüm çalışanlar, iş yoğunluğuna bağlı olarak, toplam çalışma zamanının %20sini, fiziksel aktivite ile geçirir. (satıştaki ürünlerin düzenlenmesi, raflara dizilmesi, raflardan toplanması, ürünlerin paketlenmesi ve kontrolü gibi) Çalışma Şartları: 1. Çalışma saatleri (pazartesi-cumartesi): 09:00-18:00 (İki haftada bir cumartesi günü tam gün tatil) 2. Asgari ücret ödenmektedir, iş başı yapıldığında SSK başlar. 3. Firmamızda tüm çalışanlarımıza öğle yemeği sunulmaktadır. Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Dff Tarım Gıda San ve Tic Ltd Sti - Doğanyurt

Meyve ürünleri konusunda bilgi sahibi Ziraat Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Şantiye Şefi / İnşaat Mühendisi

Trak Mühendislik Yapı İnşaat Tic. San. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde bulunan anahtar teslim Orhangazi Tuna Ortaokulu İnşaatı Yapımı işinde çalışmak üzere yeni mezun, tecrübeli, tecrübesiz inşaat mühendisi adayları alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ayhanlar Elektrik Elektronik Otomasyon - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Elektrik Elektronik sektöründe hizmet veren şirketimize Muhasebe Elemanı alınacaktır * Tercihen muhasebe ile ilgili bölümlerden mezun * Tercihen Orka muhasebe programına hakim * Ön muhasebe süreçlerine hakim * En az 1 yıl tecrübeli * Ofis Programlarına hakim * Tercihen Pendik civarında ikamet eden * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Bay/Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız İŞ TANIMI - Gelir ve gider evraklarının muhasebeleştirilmesi - BA / BS Mütabakatlarının yapılması - Cari Hesap Mutabakatlarının yapılması - İstenilen raporların hazırlanması Mesai Saatlerimiz : 8:30 - 19:00 Cumartesi : 8:30 - 18:00

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Korkut Yapı Malzemeleri - Doğanyurt

KORFLAME BACASIZ ŞÖMİNE SİSTEMLERİ OLARAK FİRMAMIZDA SATIŞ GÖREVİNİ ÜSTLENECEK PAZARLAMA KABİLİYETİ OLAN SATIŞ ELEMANI ARIYORUZ. YAPILACAK İŞLER; - YENİ MÜŞTERİLER BULMA - BAYİ AĞI OLUŞTURMA - SATIŞLARIN TAKİBİ - YENİ PROJE TAKİBİ ARANAN ÖZELLİKLER; - ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMASI - EHLİYETİNİN OLMASI - ARAÇ KULLABİLMESİ - ŞEHİR DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAMASI

4 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Hts Teker - Doğanyurt

BAYRAMPAŞA'DAKİ SANAYİ VE MOBİLYA TEKERLEKLERİ ÜRETİMİ İHRACATI VE SATIŞINI YAPAN FABRİKAMIZIN SATIN ALMA BİRİMLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; KONUSUNDA DENEYİMLİ KURUMSAL ÇALIŞMA ORTAMINA YATKIN SOLIDWORKS, VE İLGİLİ PROGRAMLARA HAKİM, EXCEL - WORD PROGRAMLARINI BİLEN, BAYLARDA ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, İLETİŞİM VE SATIN ALMA KABİLİYETİNE HAKİM TERCİHEN B,PAŞA VEYA CİVARINDA İKAMET EDEN SATIN ALMA UZMANI ALINACAKTIR

2 ay önce

Özel Güvenlik Personeli / Bahçeşehir

ALBAYRAKLAR GROUP - Doğanyurt

BAHÇEŞEHİR ESENKENT BÖLGESİN'DE BULUNAN SANAYİ SİTESİN'DE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN 25 İLA 45 YAŞ ARALIĞINDA ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN 1 ERKEK ÖZEL GÜVENLİK PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR.İLGİLENEN ADAYLARIN CV GÖNDERMELERİ YADA MESAİ SAATLERİNDE İLANDA YAZAN NUMARAYI ARAMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. ÇALIŞMA ŞEKLİ GECE SABİT 4 GECE 2 İZİN OLUP MAAŞ HERŞEY DAİL = 2150 TL +SGK DIR.

3 ay önce

Mobilya Kurulum Montaj Elemanı

Soylu Alışveriş Merkezleri - Doğanyurt

Ulusal çapta perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SAMSUN MERKEZ şubesinde görevlendirilmek üzere mobilya kurulum - MONTAJ elemanı alınacaktır. GENEL NİTELİKLER -Kurulum konusunda tecrübeli -Mobilya kurulum ve diğer sevkıyat işlemlerine yardımcı olabilecek -Kurumsal çalışma kültürüne uyumlu -Müşteri memnuniyeti ve iletişim kültürü olan -Ehliyet sahibi SRC Tercih sebebidir. BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

3 ay önce

Talaşlı Imalat Operatörü

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

- Universal torna / freze, matkap gibi tezgahların kullanımı konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Vardiyalı çalışabilecek, - Askerlikle ilişiği olmayan.

3 ay önce

Cep Telefonu Tamircisi

Fixpoint Apple Servis - Doğanyurt

Apple ürünlerine teknik servis hizmeti veren mağazamız için Anakart tamiri yapabilen Cep Telefonu Tamircisi aranmaktadır.Beşevler ve Özlücede 2 adet mağazamız bulunmaktadır. Çalışacak arkadaş özlüce şubesinde bulunan mağazada çalışacaktır.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Çelikler Radyatör - Doğanyurt

PAZARLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DİKSİYONU DÜZGÜN FİRMALARA SADECE TANITIM YAPABİLECEK KENDİNE ÖZ GÜVENİ OLAN ,GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN ,BAYAN PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR. MAAŞ 1.600 + SSK + YOL + YEMEK

4 ay önce

Pompa Görevlisi

Özatak Petrol Ürünleri - Doğanyurt

GEBZE PELİTLİ BÖLGESİ'NDE AKARYAKIT İSTASYONUNDA ÇALIŞACAK POMPA GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR. 1.800 TL MAAŞ + SGK + YEMEK DÜZENLİ TİTİZ ÇALIŞACAK PERSONEL ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Kuru Temizleme Elemanı

Erce Group - Doğanyurt

- GEBZE, ÇAYIROVA VE TUZLA ÖNCELİKLİ ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, - B SINIFI EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, - ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, - 25-45 YAŞ ARALIĞINDA - ÖNCELİKLİ KURU TEMİZLEME DENEYİMİ OLAN PERSONEL İHTİYACIMIZ VARDIR.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler