Doğanyurt Gayrimenkul / Emlak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Gayrimenkul / Emlak İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Terzi bayan

Gökçe - Doğanyurt

Bayan Dikiş dikmesini bilen gösterilen elbise modelini birebir dikebilen ağırlıklı olarak çocuk abiye dikecek Ankara Batıkent’e çalışacak terzi arıyorum iletişim Gökçe 5301794577

1 hafta önce

Felsefe Grubu Öğretmeni

Balfa Eğitim Ve Öğretim - Doğanyurt

Diksiyonu düzgün, idari işlere hakim, kriz yönetimi yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

TUZLA - KARTAL - SULTANBEYLİ - ÜMRANİYE ve KADIKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Avm ve Metro gibi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2100 Ort. + Yemek + Agi İŞ TANIMI ; * Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. * Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. * Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! * Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

1 ay önce

Modelist

Aytimur Tekstil / Mustafa Aytimur - Doğanyurt

*Gerber programına hakim *Kumaş ve kalıp bilgisi iyi olan, *Analitik düşünebilen, organizasyon kabiliyetine sahip, dikkatli ve titiz çalışan, *En az 5 yıl ve üstü deneyimli, MODELİST ARANIYOR

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Mlk Kocaeli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

MLK KOCAELİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİne bağlı farklı lokasyon ve farklı sektörlerde çalışabilecek İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Çevirmen

Kitabix - Doğanyurt

1. Bildiğiniz yabancı dilde, ilgilendiğiniz alanlarda çok ama çok kitap ve makale okudunuz mu? O dilin girdisini çıktısını, deyimsel yapısını, uzun cümle kuruluşlarını, özetle gramerini ileri düzeyde, anlamsal tuzaklara sık sık düşmeyecek kadar iyi tanıyor musunuz? 2. Türkçenizin gücüne ve güzelliğine güveniyor musunuz? Eğitimini aldığınız, ilgilendiğiniz alanlarda derslerde okuduğunuz metinler haricinde kendiniz de bu alanda Türkçe yazılmış yazı ve kitapları “deliler gibi” okuyor musunuz? (Tekrar oldu, farkındayız, ama iyi bir çevirmenin her şeyden önce çok iyi bir okur olması gerektiğini ne kadar vurgulasak az.) Özellikle de edebiyat metinleri çevirmek isteyenlerin bol bol Türkçe edebiyat ve usta çevirmenlerin elinden çıkmış güzel çeviriler okumuş olması gerek; hatta sadece düşünce ve inceleme kitapları çevirmek isteyenlerin bile zaman ayırıp Türkçe edebiyat okumasında, kendi dilinin imkânları konusundaki farkındalığını arttırmasında sayısız fayda var.

4 gün önce

İhracat Pazarlama Elemanı

Arslan Zirai Ürünler Soğuk Hava Depolama ve Paketleme Tesisleri San.Tic.Ltd.Şti. - Doğanyurt

Yurtdışı pazarlamayı, İhracatı bilen İhracat Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Garson / Komi

Kristal Organizasyon - Doğanyurt

İş Tanımı 5 Yıldızlı Otellerin Banquet, Restaurant ve Bar Bölümlerinde Extra Çalışacak Garson aranmaktadır. Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Öğrenmeye ve yeniliğe açık, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü. Sorumluluk sahibi, Part time veya Full time, Tecrübeli-Tecrübesiz, 17-35 yaş arası, Bay-Bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız. Ofisimiz Beylikdüzünde yer almaktadır. Online iş görüşmesi de yapılmaktadır.

2 ay önce

Genetik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Özel Sağlık Merkezinde ki İleri Teknoloji laboratuvarına Mesul Müdürlük yapabilecek Genetik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Erdemler Otomotiv - Doğanyurt

• Ticaret lisesi , MYO ilgili bölümlerinden veya işletme ve benzeri lisans bölümlerinden mezun • Mali müşavir yetkisi olanlar tercih edilebilecektir. • Deneyimli veya yetiştirilmek üzere • Gelişime açık,dikkatli ve titiz çalışabilen • Analitik düşünen ,problem çözme yeteneğine sahip, • Logo Tiger Muhasebe Programını kullanabilen , • MS Office programlarını kullanabilen, • Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, • Anadolu Yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 1. Cari hesap takibi ve mutabakatları yapabilecek 2. Günlük kasa ve banka işlemlerini yapabilecek. 2. Yapılan muhasebe kayıtlarının genel kontrolünü yapmak ve TDH Planı'na uygunluğunu sağlamak, 3. Şirketin resmi işlerinin takibini yapabilecek. 4. Tedarikçi/Müşteri firmalarla aylık BA/BS taleplerine cevap verebilecek. 5. Ofis için evrak takibi ve düzenlemesi yapabilecek. Not: sadece online başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Aşçı

Aziz Yildirim Plastik Ltd. Şti. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK TEMİZLİK , ÇAY VE YEMEK YAPABİLECEK BAYAN PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Form Atılım Makina - Doğanyurt

Telefon trafiğinin yürütülmesi, kargo ve evrak işlerimizin yapılması ile ofis içi işlerimizde yardımcı olmak üzere sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Temizlik Elemanı

Bellerofoncamping - Doğanyurt

Birinci önceliği Oda temizliği olacak bayan eleman arıyorum, konaklama ve yemek sigorta Vs olacak yatılı kalacak.

5 ay önce

Şoför

Curkuşlar İnşaat Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Su armatürleri sektöründe faaliyet gösteren İstanbul Beylikdüzü nde bulunan firmamıza SRC Belgesi bulunan Şoför aranmaktadır. Çalışma Şekli08:.00 - 18.00 (Cumartesi Dahil)Haftanın 5 günü mesaiSGK +Yol + YemekNOT: Başvuran adayların askerlik yapmış olması dikkate alınacaktır.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Beylikdüzü Final Okulları - Doğanyurt

KÜÇÜK ÇEKMECE, SEFAKÖY, HALKALI DA BULUNAN FİNAL TEMEL LİSELERİ İÇİN HALKLA İLİŞKİLER BÜNYESİNDE GÖREV ALARAK, TELEFON İLE DATA ARAMALARI YAPABİLECEK, OKUL ZİYARETLERİNDE, REKLAM PROMOSYON ÇALIŞMALARINDA BULUNACAK UZUN VADELİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

4 ay önce

Grafiker

Keller Williams Bornova - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Aranan Özellikler : Üniversitelerin grafik, web tasarım, güzel sanatlar, tasarım, görsel iletişim vb. bölümlerinden mezun MS Office (Excel, Word, Outlook) programlarını kullanabilen, Adobe Photoshop, Illustrator vb. tasarım programlarını bilen, Google Adwords, Instagram, Linkedin, Facebook, Twitter, YouTube reklamları konusuna aşina olan, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı görseller üretebilecek İş Tanımı : Mevcut sosyal medya (Google, Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Youtube) kanallarına hakim Dijital ortamdaki paylaşımları hazırlamak üzere ihtiyaç duyulan tasarım programlarına hakim Basılı ya da dijital her türlü tanıtım, reklam materyalinin grafik tasarımından sorumlu olup, çalışmaları uygulayabilecek (afiş, katalog, broşür vb.) Sosyal medya hesapları için yaratıcı görseller ve tasarımlar üretebilecek, Emlak sektöründeki 2 markanın sosyal medya hesaplarını yönetecek ve markaların sosyal medyadaki bilinirliğini ve hedef kitlesini arttırabilecek, Video, fotoğraf çekimi / görsel düzenlemesi ve kurgusu süreçlerini yürütebilecek, Sosyal medya hesaplarındaki tüm süreçleri takip ederek raporlama yapabilecek,

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL - PENDİK - MALTEPE ve GÖZTEPE Çevresi yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Residence - Metro ve Şantiye gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 ay önce

Paketleme Elemanı

Çağlar Gıda Iht. Mad. Ltd. Şti - Doğanyurt

1995'den beri Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızda üretim ve paketlemede çalıştırılmak üzere bay/bayan ekip arkadaşları aramaktayız. -Antalya'da ikamet eden (Döşemealtı(Burdur yoluna çıkabilen adaylar),Kepezaltı, Dokuma ve Antalya Burdur yoluna yakın çevrede ikamet eden) -Çalışma günleri/saatleri : Pazartesi-Cumartesi 8:00-18:00 -Servis vardır. -Başvurular hemen değerlendirmeye alınacaktır.

5 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Piksel Tanıtım Hizmetleri - Doğanyurt

Firmamızın yeni projesinde görev alacak diksiyonu düzgün pazarlama kabiliyeti yüksek saha çalışması yapabilecek Maaş + Prim sistemi ile yüksek gelir garantisi olan projemizde çalışacak deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Dizge Analitik Ve Biomedikal Ltd. Şti - Doğanyurt

Laboratuvar sektöründe deneyimli firmamız için. Teslimat personeli ve ofis içi personeli alınacaktır. Teslimat Personeli; Erkek (askerliğini yapmış) B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen) Seyahat engeli olmayan. Diksiyonu düzgün En az lise mezunu Ofis içi personeli; Bayan Diksiyonu düzgün, Bilgisayar bilgisi olan, En az lise mezunu çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler