Doğanyurt Fuar / Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Fuar / Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi aranmaktadır.İnsan kaynakları süreçlerine destek olduğumuz Türkiyenin önde gelen Bankalarından olan kurumun Çağrı Merkezi için tercihen tecrübeli Banka Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Muhasebe Bürosu Personeli

Data Müşavirlik Hüseyin Irmak - Doğanyurt

muhasebe ofisi için sgk ve insan kaynaklarına tam anlamıyla hakim personel alınacaktır.

2 ay önce

Satış Ekip Üyesi

Almana Yiyecek Içecek - Doğanyurt

Krispy Kreme Doughnut 2009 yılından beri Almana Yiyecek İçecek şirketi ile birlikte İstanbul'da şube açmaya devam etmektedir. Nişantaşı ,Demirören ve Ortaköy şubelerimizi ziyaret eden misafirlerimize birbirinden lezzetli doughnutlarımzın ve en kaliteli kahve çekirdekleriyle oluşturulan eşsiz kahvelerimizin sunumunu ve satışını gerçekleştirecek. Krispy Kreme'da sihirli anlar yaratacak ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Röntgen Teknisyeni-Teknikeri

Zümrüt Iş Saglıgı Ve Güvenligi Merkezi - Doğanyurt

Firmamızda röntgen teknikeri veya teknisyeni part time çalışacak (ayda 5 gün) çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Program Danışmanı / Sosyolog

Norofix Eğitim Danışmanlığı - Doğanyurt

2013 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Merkezimizde; -Üniversitelerin PDR, Sosyoloji ve Felsefe bölümlerinden mezun, - Aktif araç kullanabilen, -Sigara kullanmayan, -Nöropsikoloji ile ilgilenen, -Çocuklarla iletişimi kuvvetli, -Gözlem yeteneğine güvenen, - İş dinamiğine ayak uydurabilecek, -Gelişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, -Eğitim alanındaki gelişmeleri takip eden, yenilikçi ve yaratıcı çalışma arkadaşları arıyoruz. *Lütfen başvurularınızı sadece site üzerinden yapınız. Cv niz uygun görüldüğü takdirde size geri dönüş kısa zamanda sağlanacaktır. *Resimsiz cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Shayra Medical - Doğanyurt

Genel Muhasebe konusunda deneyimli,(En az 2 Yıl) Logo programına iyi derecede hakim. Düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışacak, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına ayak uydurabilicek, Dosyalama, raporlama ve takip bilgisi olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Uzun vadeli çalışabilecek ve kariyer hedefi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Üniversite mezunu BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Özel Şişli Anaokulu - Doğanyurt

*Daha önce anaokulunda ingilizce öğretmenliği yapmış,güleryüzlü,sabırlı,çocuklarla iletişimi kuvvetli bay-bayan ingilizce öğretmeni aranmaktadır. **Resimli cv gönderilmesi rica olunur.

5 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Gökgözoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

2004 yılında bu yana hizmet veren Sigorta Acenteliğimiz için Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.Oto dışı (Yangın, Sorumluluk, Mühendislik, nakliyat vb.teknik işlemlere hakim)Hasar takibi işlemleri yapıcak çalışma arkadaşı aramaktayız.Gönderilen Cvler üzerinden değerlendirme yapılıp geri dönüş sağlanacaktır.

2 ay önce

Barista

A Tasarım Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ANKARA TUNALI da Yeni açılacak Cafemize Hazır yemek ve içecek servisi yapabilecek Bay & Bayan Prezantabl, ekip çalışmasına ve şift’e uyum sağlayabilecek, .Full time & Part time .Barista Takım çalışma arkadaşları aramaktayız . +SSK,YEMEK,PRİM

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Çağdaş Öğretim Kurumları - Doğanyurt

Kurumumuzun Şişli Şubesine, - TYT - AYT Konularına hakim -Güler yüzlü - Diksiyonu düzgün - Hafta sonu 1 gün Hafta içi 2 yarım gün (15:00 19:00 ) çalışabilecek öğretmen arkadaşlar arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fiberchem Kimya San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli - Tercihen logo programı kullanmasını bilen - Dışa dönüş , Aktif , Kendine güvenen - Diksiyonu düzgün - Ofis ortamında çalışabilecek - Bayan eleman ihtiyacımız mevcuttur.

1 hafta önce

Yetiştirilmek Üzere Makina Operatörü

Yılmaz Plastik Sanayi Ticaret - Doğanyurt

Plastik üretim fabrikamızda görevlendirmek üzere plastik enjeksiyon makinelerinde çalışacak, sorumluluk sahibi vardiya sorunu olmayan personeller alınacaktır. (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) -Vardiyalı çalışma düzenine uygun -Erkek adaylar için, askerliğini yapmış olmak, -Benzer işlerde çalışmış olmak, -Teknik liselerden mezun olmuş olmak, -Plastik ve Enjeksiyon makineleri konusunda bilgi sahibi olmak, Tercih önceliğimizdir.

5 ay önce

Vasıflı Montaj Elemanı

Viberhd Endüstriyel Mutfak Ekipmanları - Doğanyurt

ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI ÜRETEN FABRİKAMIZA -MONTAJ KONUSUNDA DENEYİM SAHİBİ, -DAHA ÖNCE MUTFAK EKİPMANLARI KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ (TERCİHEN) -EKİP ÇALIŞMASINA ÖNEM VEREN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR . GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE YAPILACAKTIR .

6 gün önce

Matematik Öğretmeni

Şimşek Kreş Ve Gündüz Bakımevi - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE MATEMATİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER ŞAHSEN VE BİR ADET FOTOĞRAFLI CV İLE YAPILACAKTIR. GÖRÜŞMEYE GELMEDEN ÖNCE RANDEVU ALINMASI RİCA OLUNUR.

5 ay önce

Muhasebe Sefi

Smmm Erdal Ibrikcioglu - Doğanyurt

Muhasebe burosunda istihdam edilmek uzere Zirve muhasebe ve bordro programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden fakülte derecesinde mezun (İşletme, İktisat, Finans, Muhasebe), evrak kayıt ve beyanname, bordro işlemlerine hakim E-Fatura E-Arşiv konusunda bilgi sahibi, MS Excel öncelikli olmak üzere MS Office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik, dikkatli ve sistemli çalışabilecek, çevresine ve iş arkadaşlarına uyumlu, Yoğun ve hızlı çalışma koşullarına uyum saglayan

2 ay önce

Baskı Operatörü

Teknoprint Basım Ve Reklamcılık - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK,DİJİTAL BASKI MAKİNELERİNE HAKİM,APLİKASYON VE TABELA KONUSUNDA DENEYİMLİ,SÜREKLİ ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Özler Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz genel merkezi teknik ofisinde görevlendirilecek İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Firmamız, inşaat sektörüne konusunda uzman teknik kadrosu ve 150+ çalışanıyla kalıp ve iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralama ve satış sonrası teknik destek aşaması ile süpervizörlük hizmetleriyle büyük bir titizlikle uzun yıllardır hizmet vermektedir.Not: İhtiyaç duyulan pozisyona alınacak olan personel Maltepe Gülsuyunda ki merkez ofisimizde işe başlayacak yaklaşık 6 ay sonra Gebze/Dilovasında bulunan fabrikamızda görevine devam edecektir. E5 üzerinden servisimiz olacaktır, Gebze ve civarı başvurular da değerlendirilecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Opet - Doğanyurt

Ankara İncek’te bulunan Opet istasyonumuzda çalışmak üzere muhasebe konusunda tecrübeli bir bayan ön muhasebe elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Banko Görevlisi

Esnan Agız Dis Sag. Beylıkduzu - Doğanyurt

ESNAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİNE Tercihimiz Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden Macro Dental kullanmasını bilen, akşam 16:00 - 23:00 arası çalışacak güleryüzlü, prezentabl, disiplinli, sorumluluk sahibi ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu hasta karşılama görevlisi arıyoruz.

1 ay önce

Kalıp Bakımcı

Prekast Istanbul - Doğanyurt

Prekast üretiminde kullanılan ahşap ve polyester kalıpların bakımlarında çalışacak. Tercihen daha önce prekast sektöründe çalışmış. Servis güzergahımız Sultanbeyli üzerindendir.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler