Doğanyurt Fotoğrafçılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Fotoğrafçılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Alba Uluslararası Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

Yurtdışına ürün tedariği ve taşımacılık hizmeti sunan firmamıza ürün kontrolü yapabilecek, sosyal medya üzerinden müşteri bağlayabilecek ve ofis içi düzen ile ilgilenecek Ofis Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Anketör

Anadolu Araştırma - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE SAHADA ÇALIŞACAK BAY& BAYAN ANKETÖRLER ALINACAKTIR. -Çalışma saatleri 10:00 ile 17:00 arası

3 ay önce

Sekreter

İstanbul Dikkat Eksikliği Danışmanlık Merkezi - Doğanyurt

İstanbul Dikkat Eksikliği Merkezimizde çalıştırılmak üzere yardımcı Sekreter alınacaktır.

4 ay önce

Makina Montaj Ustası

Arden Makina - Doğanyurt

Teknik resim okuyup, ona uygun şekilde mekanik montaj yapabilmek için gerekli becerilere sahip olmalıdır. Bu beceriler; gazaltı ve elektrod kaynak yapabilme, ölçü aletleri kullabilme, delici ve kesici takım kullabilme içermektedir. Maaş başvuranların yetenekleriyle ölçülecektir.

2 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAHÇELİEVLER - K.ÇEKMECE - BAKIRKÖY - FATİH ve GAZİOSMANPAŞA da yapımı tamamlanan veya devam eden Site / Toplu Konut - İş Merkezi - Residence ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2050 + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Genel Müdürü asiste edecek, Zamanı iyi kullanabilen, Sorumluluk sahibi Yönetici Asistanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi aranmaktadır.İnsan Kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz fabrika için İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi personeli alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ihracat Sorumlusu

Kablosan Kablo - Doğanyurt

KABLOSAN 'DA ÇALIŞMAK ÜZERE , * İHRACAT ALANINDA TECRÜBELİ * İNGİLİZCE VE ARAPÇA YABANCI DİLİNİ YÜKSEK SEVİYEDE KULLANABİLEN * YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * BİREBİR TİCARİ İLİŞKİLERDE BAŞARILI İHRACAT PERSONELİ ALIMI YAPILACAKTIR.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Bizim Ev Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulumuzda görev alabilecek Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.Maaşın yanısıra performans ve başarı ödülleri ile çalışma hayatına girebilecek Öğretmenler cvlerinizi bekliyoruz ( Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır)

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Reklam Medya Grup - Doğanyurt

19-35 yaşları arasında,Deneyimli Veya Yetiştirilmek üzere Ofis İçerisinde çalışacak, Enerjik, dinamik, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Satış konusunda kendine güvenen, bayanlar alınacaktır Cumartesi pazar tatil 09:30 - 18:30 Hafta içi çalışma saatleri Not : sadece "online başvuru kabul" değerlendirmeye alınacaktır

4 ay önce

Peyzaj Mimarı

Aykut Altyapı Inşaat - Doğanyurt

BODRUM ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ PEYZAJ MİMARI ALINMAKTADIR.

3 gün önce

Pazarlama Elemanı

Gülcam - Doğanyurt

KAYSERİ'DE GÜLCAM A.Ş FİRMASINDA ÇALIŞACAK.SEKTÖRDE DENEYİMLİ TECRÜBELİ,,PVC CAM SEKTÖRÜNDEN ANLAYAN,.ÖLÇÜ ALMAYI BİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN,İŞ AHLAKINA SAHİP PAZARLAMA SATIŞ ELEMANI ARAMAKTAYIZ.satış pazarlama konusunda kendini yetiştirmiş ve yetiştirecek olan personel arkadaş aramaktayız

2 hafta önce

Reyon Satış Görevlisi

Ceylan Ekmek - Doğanyurt

Firmamızın Ceylan Fırınında görevlendirilmek üzere reyon satış görevlisi aramaktayız. Temizliğine önem veren, müşteri ile ilişkileri kuvvetli adayların başvurularını beklemekteyiz.

4 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Demko Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ofis Asistanı

Etakip Bilgi Ve Iletişim - Doğanyurt

İstanbul Fatih Kıztaşındaki ofisimizde çalışmak üzere tercihen bayan eleman aranmaktadır. Daha önceden az da olsa bilgisayar kullanmış olması yeterlidir. Eğitim verildikten sonra; - ürün fotoğaf çekimi - bilgisayarda veri girişi - siparişleri takibi - çay servisi

3 ay önce

Hasta Kabul - Tıbbı Sekreterlik Eğitmeni

Başarı Noktası Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Tıbbi Sekreterlik Eğitmenliği Yapmış, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim gücü yüksek, Başarı odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, İdealist,

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Kid's World Anaokulları ve Çocuk Kulübü - Doğanyurt

Batıkent Turgut Özal mahallesinde bulunan 2 - 6 yaş arası çocuklara eğitim veren kurumumuz için Bayan Okul Öncesi Öğretmeni aramaktayız.Grup sorumlusu olacaklarda aranacak nitelikler şunlardır:Kreş ve gündüz bakımevlerinde görevlendirileceklerin yükseköğretim kurumlarının çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi eğitimi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü, çocuk gelişimi bölümü lisans veya önlisans mezunu olmaları ya da Kız meslek liselerinin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunu olmaları gerekir. Bölüm mezuniyeti kati şartımızdır.Kuruma personel bildirimi yaparken bu bölümlerden mezun olması şartını kati olarak istemektedir.Harici bölümleri kurum kabul etmiyor.Bunun için lütfen bu bölüm dışında bir bölüm mezunu iseniz başvurmayınız.Lütfen ilanımıza başvurmadan önce sitemizi ziyaret ediniz. Bizleri tanıyınız. Bu ailede olmak için kendinizi hazır hissediyorsanız ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz.Fotoğraflı özgeçmişlerinizle başvurunuzu rica ediyoruz.

4 ay önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Doğanyurt

Hukuk Büromuzda çalışmak üzere Vasıflı-Vasıfsız, Bay - Bayan Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır. Maaş + Yemek + Prim + SGK + Günlük Bonus Çalışma Saatleri; Sabah 09.00 Akşam 18.00

2 ay önce

İSG Uzmanı

Ekin Efe Özel Sağlık Hiz Medikal Teknoloji San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Hizmet verilen fabrikalarda görevlendirilmek üzere C sınıfı İSG Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elamanı

Ekopack Kağıt Ambalaj San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Satış destek bölümümüze Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Üretim ve satış ekibiyle koordineli olarak müşteriler ile gerekli iletişimi sağlayacak,Müşterilere haftalık stok bilgisi verecek,Sevk edilen ürünlerin irsaliye ve faturalarını düzenlemek,Mamül stok ve Envanter takibi ve kontrollerini sağlamak,Sevke hazırlanan ürünlerin kontrollerini ve sevk sürecini yönetmek,Satış personeline sipariş takibi konusunda destek sağlayacak,Evrak ve fatura takiplerini yaparak düzenli bir şekilde dosyalamak,

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler