Doğanyurt Finansal Hizmetler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Finansal Hizmetler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asistan

Azad İşgücü Personel Destek Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Seyahat engeli olmayan bayan Asistan arıyoruz.

3 hafta önce

Üretim Personeli

Ada Ambalaj - Doğanyurt

Tecrübeli/tecrübesiz, 18-27 yaş aralığında, Makine başında çalışacak, Bay/bayan, Tercihen Antalya Döşemealtı ilçesinde oturan ve ehliyeti olan 3 personel alınacaktır. Çalışma Saatleri: Pazartesi- Cumartesi 08:00-18:30 Servis Güzergahı: Konyaaltı-Döşemealtı

4 ay önce

Muhasebe Büro Elemanı

Smmm Engin Akbaş - Doğanyurt

Büromuza, -Bilanço usulüne göre defter tutabilecek, -Bordrolama, Sgk, Muhtasar konusunda deneyimli ve güncel mevzuata hakim, -Kurumlar, Gelir Vergisi ve Geçici Vergiler Dahil, tüm beyanname ve bildirgeleri Dönem Sonu işlemleri dahil yapabilecek kapasitede Deneyimli Genel Muhasebe personeli aranmaktadır. Not:Ofisimiz Ali Fuat Tramvay İstasyonu yanında olup, ulaşımı oldukça kolaydır.

3 ay önce

Proje Uzmanı

Macro Profesyonel Kozmetik Danışmanlık - Doğanyurt

Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği veya benzer bölümlerinden mezun Kozmetik sektöründe tercihen üretim veya kalite güvence konularında deneyimli Kozmetik ürünlerin yasal mevzuatları hakkında bilgi sahibi olan Tercihen yazılı olarak İngilizce bilen Araştırmaya ve kendini geliştirmeye hevesli İşine gerekli özeni ve dikkati gösterebilecek Kendisine verilen görevleri sorumluluk bilinciyle zamanında yerine getirebilecek Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet edebilecek Kozmetik Ürün Güvenlilik Değerlendirme konusunda yetiştirilmek üzere Proje Uzmanı arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Flora Uçan Yağlar - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZE WORLD & EXCEL PROGRAMLARINI VE ÖN MUHASEBEYİ BİLEN, TELEFONLARA BAKACAK BAYAN OFİS ASİSTANI ALINACAKTIR. *SİGARA KULLANMAYAN *ÖN MUHASEBEDE TECRÜBELİ *ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:30-18:00 (PAZARTESİ-CUMA) *AYDA 1 KERE CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 13:00'E KADAR ÇALIŞIYORUZ

2 ay önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

2007 yılından bu yana Hizmet işletme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere; Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistani

Konuşma Bozukluğu Merkezi - Doğanyurt

Samsun2da açılacak yeni eğitim merkezi yetiştirilmek üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz

4 ay önce

Tekstil İşçisi

Yaman Tekstil - Doğanyurt

Tektil işçisi overlok, reçme, singer Deneyimli Tekstil İşçisi elemanlar aranmaktadır.

2 ay önce

Tahsilat Personeli

Bilge Hukuk Bürosu - Doğanyurt

BİLGE HUKUK BÜROSU // Avukat Serdar Saday İstanbul Barosu 73 Sicil numaralı Avukatlık Büromuz, 50 kişilik konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile İstanbul Kadıköy merkezli olarak Türkiye ekonomisine yön veren iş ortakları ile yaratıcı, esnek, hedef odaklı ve Çağrı Merkezi Destekli icra Tahsilat Hizmeti vermektedir. Son beş yıl içinde binlerce sorunlu alacağı tahsil ederek büyüme isteğini sürdüren Firmamız, bu trende uyum sağlayacak başarı ve kalite hedefi olan çalışkan iş arkadaşları aramaktadır. GENEL NİTELİKLER Tahsilat Personeli; Telefonda iletişim becerilerine güvenen ve ikna kabiliyeti yüksek, telefonda tahsilat yapabilecek olan, Hukuk Bürosu veya Çağrı Merkezinde daha önce çalışmış tahsilat tecrübesi olan, Tahsilat odaklı ve Analitik düşünen, ekibimiz ile uyum sağlayabilecek, tercihen Uyap kullanabilen İşlem Personeli ; Adli yazışma ve sistemlerine vakıf, tecrübeli, düzenli ve çalışkan, Hafta içi 09:00-18:30, arası görev yapacak, Kadıköy Bahariye’deki ofisimize ulaşım sıkıntısı çekmeyecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Barış Değerleme - Doğanyurt

Gayrimenkul değerleme sektöründe çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere home office çalışacak, aktif araç kullanabilen ve çalışmaktan kaçmayan tecrübeli ya da tecrübesiz SPL Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansı bulunan çalışma arkadaşları aramaktayız. -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Home office çalışacak, -Öğrenmeye açık, -Bilgisayar kullanmayı bilen.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Çardaksan Gıda Mey. Işlt. Ür. San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

1.Tek düzen hesap planına vakıf, 2.Alış ve Satış faturalarının işlenmesi, 3.Banka hareketlerinin muhasebeleştirilmesi, 4.Cari hesap ve Ba - Bs mutabakatlarının yapılması, 5.KDV, Muhtasar, ÖTV, G.Vergi hazırlanması konusunda bilgi sahibi. 6.GENEL MUHASEBE ELEMANI 7.B sınıf ehliyet 8.Yol - yemek , Çayırova - Darıca - Gebze civarı...

2 ay önce

Muhasebe Ve Lojistik Yardımcısı

Prokimya Sanayi Ve Ticaret A. Ş - Doğanyurt

Tercihan Ticaret Lisesi mezunu, muhasebe, ithalat işlemleri ve diğer ofis işlemlerinde yardımcı, yetişmeye ve gelişmeye uygun mümkünse oto ehliyeti olan genç ve dinamik bir elemana gereksinim duymaktayız.

4 ay önce

Servis Danışmanı

Adam Otomotiv San. Ve Tic. Ltd - Doğanyurt

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ULUSLARARASI OPERASYON EL ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINA SERVİS DESTEĞİ VEREN FİRMAMIZA OFİS ORTAMINDA; DİKSİYONU DÜZGÜN,DİSİPLİNLİ, YOĞUN EVRAK TRAFİĞİNDE ÇALIŞABİLECEK BAY VEYA BAYAN ELEMAN.

5 ay önce

Gözetim Görevlisi Personeller

Sesa Group - Doğanyurt

BEŞİKTAŞ - LEVENT - KAĞITHANE - SULTANGAZİ ve GAZİOSMANPAŞA da yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Şantiye - İş Merkezi - Plaza - Residence ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1950 Ort. + Yemek + Agi Avrupa yakası / Bilgi ve İrtibat: 0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Mecidiyeköy Mh. Kervangeçmez sok. Birlik apt. No:11 Dai:6 Şişli İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Setkim Boya Ve Makina Sanayii - Doğanyurt

Genel Nitelikler; 1999 yılından günümüze toz boya üretiminde dünya lideri olan Akzo Nobel Toz Boya İç Anadolu Bölge distribütörlüğünü yürüten Setkim, Ankara Merkez Ofisi, Boyama ve Kaplama Merkezi ve Kayseri Satış Ofisinde faaliyet göstermektedir. Toz boyanın yanı sıra endüstriyel boyama tesisleri ve boyama ekipmanları konusunda da tanınmış markalar ile partnerlik yapan firmamızın Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirmek üzere Satış Elemanları aramaktayız; • Lise veya Yüksekokul Mezunu • 35 yaşını aşmamış • Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış • Aktif araç kullanabilen • En az 2 yıl satış tecrübesi olan • Kurumsal iletişime yatkın • Algısı yüksek, iletişimi güçlü, Teknik yatkınlığı olan • Öğrenmeye ve gelişime açık • Satış sürecini yönetebilen • Bay, bayan İş Tanımı; • Satış faaliyetlerinin amaç, hedef ve politika prensiplerine uygun olarak yürütülmesini sağlamak, • Müşterilerden siparişleri öngörülen süreler içinde almak, istenilen terminlere uygun şekilde sevkiyatının yapılmasını takip ve koordine ederek bilgi akışını sağlamak, • Ürünlerin müşterilere tanıtılması, müşteri ihtiyaç ve şikayetlerinin tespiti ve bunların çözümlenmesi doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak, • Faaliyetlerin iyileştirilmesi için düzeltici, önleyici çalışmalara katılarak Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak. • Düzenli ödeme takibi yapmak • Kurumsal kimlik paralelinde pazarlama araçları ve faaliyetlerini yönetmek • Müşterilerden siparişleri öngörülen süreler içinde almak, istenilen terminlere uygun şekilde sevkiyatının yapılmasını takip ve koordine ederek bilgi akışını sağlamak,

3 ay önce

Bayan Halkla Ilişkiler Elemanı

Gaziantep Simya Koleji - Doğanyurt

ÖZEL LİSEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; *İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK *DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN *YARATICI DÜŞÜNCE GÜCÜNE SAHİP *TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU *KAYIT KABUL, VELİ GÖRÜŞMELERİ VE ÖĞRENCİ İŞLERİNDE GÖREVLENDİRİLECEK BAYAN ELEMAN ARIYORUZ....

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Afes Mermer - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; -Logo Ön Muhasebe programı bilen, -Orta ve üst düzey İngilizcesi olan, -Mermer üretim ocak veya fabrikasında ön muhasebe, -Satınalma, pazarlama birimlerinin herhangi birinde deneyimi olan bayan eleman alınacaktır...

4 ay önce

Mobilya Ustası

Gündoğdu Mobilya - Doğanyurt

Edremit Kadıköy'deki mobilya imalathanemizde çalışacak çırak, kalfa ve usta aranmaktadır.

2 ay önce

Reklam Satış Elemanı

Heritech Ajans - Doğanyurt

Reklam, tanıtım hizmetleri ve dijital teknoloji alanında faaliyet gösteren ajansımızda çalışmak üzere; Satış, pazarlama konusunda deneyimli, kendine güvenen ve müşteri pörtföyüne sahip, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan, Disiplinli çalışmayı seven, sorumluluk sahibi, çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş, Planlı çalışma, iş takibi ve iş sonuçlandırma konusunda başarılı, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, satışı sonuçlandırmayı bilen, MS office programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bursa'da ikamet eden bayan satış temsilcisi alınacaktır.

5 ay önce

Lojistik Depo Personeli

Kuvars Kurumsal Hizmetler - Doğanyurt

GEBZE'DE BULUNAN TÜRKİYENİN EN BÜYÜK E- TİCARET FİRMASINDA ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ŞARTLARA HAİZ BAY/BAYAN DEPO PERSONELLERİ, FORKLİFT VE RT OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR. --ARANAN ŞARTLAR-- *EN AZ LİSE MEZUNU OLAMALI *EL TERMİNALİ KULLANMAYI BİLEN YADA ÖĞRENMEYE AÇIK --ŞARTLAR-- * SERVİS *YEMEK *SGK *YILDA 1 MAAŞ İKRAMİYE İLETİŞİM :0549 629 29 42

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler