Doğanyurt Finans - Ekonomi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Finans - Ekonomi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

İnci Class Otel - Doğanyurt

Business class hizmet veren şehir otelimizde resepsiyonist /ön büro departmanında çalışacak Resepsiyonist ekip arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Asma Profesyonel Site Yönetimi - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırılmak üzere güvenilir insanlar ile iletişimi kuvvetli sabırlı Bay Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Personeli

Özel Daisy Poliklinik - Doğanyurt

ARANILAN NİTELİK VE ÖZELLİKLER; -Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Muhasebe süreçlerinde minimum 5 yıl deneyim sahibi, • Daha önce ETA SQL ticari muhasebe programı kullanmış, • İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen ( Office programları, özellikle Exel, Word, Mail uygulamaları ) • Tek düzen hesap planına hakim, • Satış ve lojistik işlemlerinin evrak takip ve düzenini sağlamak (Stok takibi, fatura girişi, fatura kesimi,kayıt işlemleri, dosyalama vb. işleri yapmak ) • Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, -Sorumluluk sahibi -İş disiplinine sahip -Analitik düşünebilen -Takım çalışmasına uyumlu -İletişim becerileri yüksek İstanbul Avrupa ( Şişli ve civarı ) yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek. İş tanımı: • Tüm finansal raporların zamanında hazırlanması amacıyla genel • Şirket prosedürleri doğrultusunda sistem üzerinde muhasebe kayıtları oluşturmak • Talep edilen yönetim raporları da dahil raporların zamanında ve doğru olarak yapılmasına destek olmak • İhtiyaç duyulan tüm evraklara zamanında ve eksiksiz ulaşabilmek için ilgili mevzuatları göz önüne alarak tasnif ve arşivleme yapılmasını sağlamak Uzun yıllar şirketimizde çalışmayı hedef edinebilecek olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Ön Muhasebe

Çalışkan Metal - Doğanyurt

Avcılar Tahtakale Mahallesinde bulunan iş yerimizde ön muhasebe ve ofis işlerini yapabilecek iş arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi - Bahçeşehir

Doruk Güvenlik - Doğanyurt

Bahçeşehir'de bulunan Kolej projemizde görevlendirilmek üzere geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi erkek Özel Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. Maaş:2000 TL+SGK+AGİ+Yemek Müracaat: Muammer Bey-0549 442 42 09

4 ay önce

Satış Destek Personeli

Promsis Makine ve Montaj Sistemleri San ve Tic Ltd Şti. - Doğanyurt

Endüstriyel bağlantı elemanları (somun perçin, pop perçin, kafes somun, kaynak cıvatası ve benzeri bağlantı elemanları) konusunda ithalat, ihracat ve distribütörlük yapan firmamıza; Şirket bünyesinde satış departmanına yardımcı olabilecek, Yazılı ve sözlü teklif taleplerini değerlendirip, İş akışına yön verebilecek Satış Destek Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

KLM - Muhasebe Personeli

Kalemlik.com - Doğanyurt

İş Tanımı Kalemlik.comYazmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı…Ekibimizin bir parçası olmak için;Belirlenmiş hedefler doğrultusunda Muhasebe - Finans Departmanımızda görev alacak, personel arayışımız bulunmaktadır. Fatura işleyebilecek, Aylık Ba - Bs ve cari mutabakatları yapabilecek, Sipariş ödeme kontrollerini yapabilecek, Günlük banka işlemlerini ve ay sonu kapanışlarını yapabilecek, Cari ve banka ekstrelerinin kontrollerini yapabilecek, Geçici, KDV ve Muhtasar Beyannamelerin hazırlanmasına destek olabilecek.

5 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Bata Group - Doğanyurt

Güvenlik Sektöründe Hizmet Veren Firmamız Bünyesinde İstanbul Anadolu Yakası -TUZLA Bölgesinde bulunan Tersane projemizde çalışacak - Güvenlik Görevlisi olarak deneyimi olan; - Sicili temiz, - 20 - 39 Yaş aralığında; - Sorumluluk sahibi, dürüst; - Diksiyonu düzgün; - Kişisel bakımına özen gösteren; - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen; - Takım çalışmasına yatkın; - Şahsi aracı olan; Bay Güvenlik Görevlileri Aramaktayız. *Arabası ile servise destek vermesi gerekmektedir. Maaş dışında 300 TL yakıt parası verilecektir.

1 ay önce

Son Ütücü

Taşkın Grup Triko İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tercihen tecrübeli triko Son Ütücü aranıyor.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mali Müşavirlik Ofisi - Doğanyurt

Muhasebe Ofisimizde çalışmak üzere; _Cari hesaplarının Takibi, _Aylık mutabakatlarının takibi, _Ba / Bs mutabakatlarının yapılması, _Dövizli hesapların kur farkı uygulamalarının takibi, _İthalat ve ihracat dosyalarının muhasebe kayıtlarının yapılması, _ Aylık maliyet hesaplarının yapılması, -Gelir ve kurumlar vergi beyannamesi konusunda tecrübeli, _Haftalık ödeme listesinin yapılması ve muhasebe kayıtlarına alınması, -Kdv, sgk resmi yazışmalar konusunda deneyimli muhasebe elemanı aranmaktadır. İLETİŞİM - UĞUR BEY : 0212 652 01 91

4 ay önce

Cnc Lazer Operatörü

Siluet Reklam A. Ş - Doğanyurt

CNC LAZERDE ÇALIŞACAK PLEKSİ VE AHŞAP İŞLERİNDE DENEYİMLİ TERCİHEN DİJİTAL BASKI KONUSUNU BİLEN DİNAMİK ELEMANLARA İHTİYAÇ VARDIR.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Aygün Elektrik Cihazları - Doğanyurt

Yüksek amper güç kaynakları, redresörler, regülatörler, akü şarj redresörleri çeşitli güçlerde transformatörler imalatı, tamiri, servisi, bakımı yapacak Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.

2 ay önce

Depo Elemanı

TEKZEN TİCARET VE YATIRIM AŞ - Doğanyurt

İş Tanımı Lüleburgaz da  açılacak 2.  mağazamız için depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Tekzen ailesine katılmak ve ekibin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Wolf Gida Pazarlama San. İc Ve Dis Tic St - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak; Üretim Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi / Tuzla-Gebze / Banka Şube

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

KAYNARCA ve TUZLA'da bulunan Banka Şubesinde istihdam edilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. ARANAN NİTELİKLER: -SİLAHLI Güvenlik kimlik kartı bulunan, -Tecrübeli-tecrübesiz -35 yaşını aşmamış, -En az 1.72 cm, -İletişim becerisi yüksek, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Bay, Ücret ve Çalışma Saatleri : 1660 +AGİ+ 205 NAKIT YOL+15tl günlük MULTINET YETKİLİ TEL: O554 589 86 43 TAYFUN BEY Çalışma Saatleri: Sabah 08:00 Aksam 18:30 Hafta Sonu Tatil

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çekmeköy de bulunan kursumuza deneyimli matematik-geometri öğretmenleri alınacaktır.

1 hafta önce

SEVKİYAT ELEMANI

Karizma Beşler - Doğanyurt

Lojistik Bölümümüzde görevlendirmek üzere, Vardiya düzeninde çalışabilecek, El terminali kullanım bilgisine sahip, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, 21-30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat Elemanı alımı yapılacaktır. *Adayların Silivri'de ikamet ediyor olması zorunludur.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Imparator Grup - Doğanyurt

Esenyurt Sedai İş Merkezi'nde bulunan ofisimizde günlük temizlik yapacak bay ve bayan personeller aramaktayız.

1 ay önce

Mimar / İç Mimar

Grand Mobilya - Doğanyurt

OFİS MOBİLYALARI ÜRETİMİ VE PAZARLAMASINI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZA AYAZAĞADAKİ FABRİKAMIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP İÇ MİMAR ARAMAKTAYIZ. * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TERCİHEN AYAZAĞA VE KAĞITHANE ÇEVRESİNDE * 25-40 YAŞ ARALIĞINDA * MOBİLYA TASARIMI DEKORASYON VE UYGULAMA KONULARINDA TECRÜBELİ ENDÜSTRİYEL TASARIM VEYA İÇ MİMARLIK MEZUNU * MOBİLYA İMALAT DETAYLARI VE MALZEME BİLGİSİNE SAHİP * İYİ DERECEDE Rhinoceros / 3dmax (v-ray) ve Autocad KULLANABİLEN * İMALAT SÜREÇLERİNİ TAKİP EDEBİLECEK * MİNİMUM 3 YIL DENEYİMLİ * MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNE ÖNEM VEREN * AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN * ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN * OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TERCİHEN EXCELL * TEKLİF HAZIRLAYABİLECEK * OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN * MESAİ SAATLERİNE ÖZEN GÖSTEREN * KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ HEDEFLEYEN * GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi / Taksim

TALON GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

TAKSİM, MEYDAN BÖLGESİNDE BULUNAN OTEL PROJEMİZE; 1500 NET + AGİ + 200 TL NAKİT YEMEK + 205 TL NAKİT YOL +SGK 8 SAAT ÇALIŞARAK, HAFTADA 1 GÜN İZİN KULLANACAK, OTEL DE ÇALIŞABİLECEK DİKSİYONA SAHİP, DAHA ÖNCE OTEL TECRÜBESİ BULUNAN, 25 / 42 YAŞ ARALIĞINDA, BAY BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR.... BAYAN PERSONEL KAHVALTI SERVİSİ YAPABİLECEK, MASA DÜZENİNİ ALABİLECEK, TEMİZLİĞİNİ YAPACAK, BAY PERSONEL DE TEMİZLİK VE BELL BOY GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRECEKTİR İRTİBAT; TUNCAY TOPRAK 0212 216 08 56 / 0533 031 01 05

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler