Doğanyurt Film, Grafik ve Renk Ayrım İşleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Film, Grafik ve Renk Ayrım İşleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Beyaz Eşya Ustası

Ankara Servis Merkezi - Doğanyurt

Keçiören'de Bulunan Beyaz Eşya-Kombi-Klima Servisimize *Buzdolabından Çok İyi Anlayan Beyaz Eşya Ustası Alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistan / Ön Muhasebe

Izmir Okul Eğitim Ve Ofis Mobilyaları - Doğanyurt

Ön muhasebe bilgisi olan,ofis programlarına hakim, exceli iyi derecede kullanabilen, resmi kurumlar için teklif hazırlayabilecek, evrak takibi yapabilecek, ofisin temizlik ve bakımını üstlenecek, satış öncesi ve Satış sonrası destek hizmet sağlayabilecek, ofis tecrübesi olan, tercihen (B) sınıfı ehliyete sahip ekip çalışmasına uyumlu Bayan eleman alınacaktır

3 hafta önce

Sekreter

Elfa Elektronik Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Güngören Haznedar’da bulunan Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri üzerinde çalışan firmamız için Bayan Sekreter aranmaktadır.Randevu ve toplantıları organize edecek,Şirket içi telefon ve bilgi akışını sağlayacak,Evrak ve kargo trafiğini yönetecek,Genel ofis düzenini sağlayacak,Ofisin tertip ve düzeninden sorumlu, Bilgisayar bilgisi olan,Misafirlerin güler yüzle karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olacak Bayan Sekreter arıyoruz.

1 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Güneş Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi - Doğanyurt

Güneş OSGB Denizli Şubesinde görevlendirilmek üzere, radyoloji teknikerliği bölümünden mezun, işe giriş ve periyodik muayenelerin yapılması ile ilgili çekim görevini yerine getirecek, çekilen filmlerin cdlerinin ve dökümanlarının hazırlanıp gerekli yerlere raporlandıracak çalışma arkadaşlarımızın başvuralarını beklemekteyiz.

2 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Aşkın Hotel - Doğanyurt

Sultanahmette turistik otele Bayan Kat Görevlisi - Temizlik aranmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

Keskin Giyim San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yenibosna-Sefaköy civarında bulunan ihracat firmamıza, santral de görev yapacak Sekreter aranmaktadır.Servis + Yemek vardır.Yeni mezun olan, çabuk adaptasyon sağlayacağını düşünen kişilerle de görüşme yapılacaktır.

6 gün önce

Fizik Tedavi Teknikeri

Super Slow Zone Kavacık - Doğanyurt

Toplam 17 şubesi olan, gün geçtikçe büyüyen Super Slow Zone Ailemizin Kavacık Şubesi için Eğitmen Fizik Tedavi Teknikeri aranmaktadır.İlgilenenlerin başvuru yapmaları rica olunur.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Poltex Tekstil - Doğanyurt

İş yerimizde sürekli olarak çalışabilecek Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Tam gün Sabah: 08.30 - Akşam: 19.00 - Cumartesi: 15.00 a kadar,Logo go plus program kullanmaktayız.En az 1 hafta boyunca program kullanma eğitimi verilecektir.

1 ay önce

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan kurumumuz bünyesinde görevlendirilecek tecrübeli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri alınacaktır. Resimli özgeçmişler değerlendirilecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hys Sogutma Sanaayi - Doğanyurt

limited şirketinde ön muhabese yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Dijital İletişim Sorumlusu

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd Şti - Doğanyurt

Hukuk Akademisi bünyesindeki tüm dijital iletişim kanallarını yönetecek, özellikle Sosyal Medya içerik tasarımı ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi Dijital İletişim Sorumlusu ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

By Kaçan Tekstil İmalat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tekstil firmamız bünyesinde Muhasebe tutacak Bay ya da Bayan Tecrübeli Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Dna İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

DNA İş Sağlığı, Güvenliği Hizmetleri, sunduğu istisnai hizmetler ile müşterileri için fark yaratacak katma değerli sonuçlar elde etmektedir. Yapılanmamız; Profesyonel İş Sağlığı Hizmetleri,İş Güvenliği Mühendisliği Hizmetleri,Organize Sağlık-Emniyet-Çevre Çözümleri,Akreditasyona uygun denetim ve danışmanlık faaliyetleri,Yangın Mühendisliği,Muayene ve gözetim hizmetleri,Risk Yönetimi,Teknik, Yönetsel ve Kişisel Gelişim eğitim hizmetleri,Yönetim Danışmanlığı ve Mühendislik Hizmetleri konularında faaliyetler,Kuruluşumuz faaliyet gösterdiği konularda sağlık, emniyet ve çevre şartlarını gözeterek sürdürülebilir büyüme ve kalkınmayı vizyon edinmiştir. Amacımız müşteri prodüktivitesini ön planda tutarak, katma değer üretmektir.Özünde Yaşamın İçinden, Yaşama Ait, ve Yaşama Değer Katan Hizmetler sağlamayı süreklilik haline getirmeyi hedeflemektedir.Bu nedenle organizasyonumuzda ekibimize değer katacak aşağıda nitelikleri belirtilen şartlarda C sınıfı İş Güvenliği Uzmanına ihtiyaç vardır.

1 ay önce

Iç Mimar

Acropol Yapı - Doğanyurt

yapı market ve avm projelerimizin yapılandırılmasında ve yönetiminde aktiv rol alabilecek çalışma arkadaşları.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Ikon Restorasyon - Doğanyurt

Lise veya ön lisans mezunu İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Dinamik çalışma ortamına ve çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Hızlı düşünüp doğru karar verebilen, Dinleme ve problem çözme beceresine sahip, güler yüzlü Bay, bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: İleri derece Muhasebe bilgisi gerektirmeyen bir iştir. Firmamız tarafından yapılacak işle ilgili eğitim verilecektir. Not 2: İşe başlangıç asgari ücret ile yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Interfon Bilgisayar Barkod Ltd - Doğanyurt

Aktif araç kullanabilen, Günlük Rut çerçevesinde müşteri ziyaretleri yapan, bunları raporlamasını yapabilen, İlgili donanım ve yazılım ürünlerinin satışını yapabilecek, Mevcut müşteri ilişkilerini koruyup geliştirirken yeni müşteri portföyü katabilecek, Satış ve pazarlama alanında kendine güvenen bay/bayan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Meydancı

Taks'm Maxwell Hotel - Doğanyurt

TAKSIM MEYDANDA BULUNAN 17 ODALI BUTK OTELMIZE. *OTELDE DAHA ONCE CALSMIS OTEL DENEYIMI OLAN *SABAH KAHVALTI SERVISNDE CALISACAK *OGLEDEN SONRA OTEL TEMIZLIGI ILE ILGILENECEK *BAY BAYAN CALISMA ARKADASI ARAMAKTAYIZ *BEYOGLU VE CEVRESINDE OTURAN BASVURULAR DIKAKATE ALINACAKTIR/ MESAI SAATLERI SABAH 08.00 AKSAM 16.00

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA VE OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "KİMYA ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

2 ay önce

Sekreter

Aymed Turizm Otelcilik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimize Sekreter aranmaktadır.

2 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Değer Anaokulu - Doğanyurt

Ataşehir' de bulunan Anaokulumuz için, prezantabl, çocuk gelişimi mezunu, mesleğini seven, insan ilişkileri kuvvetli ,güleryüzlü, enaz 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler