Doğanyurt Faktoring İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Faktoring İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yabancı Dil Öğretmeni

Özel Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

özel anadolu lisesi ve özel ortaokulda görev yapmak üzere meb ataması yapılabilen ingilizce öğretmeni aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Marca Dekor - Doğanyurt

Beyoğlu ofisimizde ürün tanıtımı yapabilecek, müşteri ilişkilerini sağlayabilecek, Firmamızın Beyoğlu Ofisinde görevlendirilmek satış kabiliyetine sahip takım arkadaşı aramaktayız. • Gündemi yakından takip eden • Yeni ürün, proje ve uygulama fikirleri üretebilecek • İnternet ve sosyal medya kullanımına hakim

5 ay önce

Mekanik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.Bina Mekanik sistemlerinin bakımı, kontrolü ve işletmesinde tecrübeli Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Paketleme Elemanı

Cadran Tedarik Hizmetleri Mağazacılık Sa - Doğanyurt

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Daha önce paketleme bölümünde çalışmış, Ürünleri sevkiyata hazır hale getirebilecek, Dikkatli, Çalışkan, İşini Seven, Beylikdüzü, Avcılar, Gürpınar, Büyükçekmece Civarında ikamet eden, Bayan Paketleme Elemanı Aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Emr Dijital Reklamcılık - Doğanyurt

Dijital Reklam ürünlerinin pazarlamasını yapacak Sahada çalışabilecek Pazarlama Elemanı aranmaktadır. Maaş + Prim + SGK Çalışma yeri Çorum Merkezdir.

4 ay önce

Makine Montaj Ustası

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde Jeneratör İmalatı faaliyeti gösteren fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Makine Montaj Ustası arıyoruz. *Daha önce benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış, *Teknik resim okuyabilen, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Askerlik ile ilişiği olmayan (Bay), *Sigara kullanmayan (Tercih sebebidir), *25-45 yaşları arasında, *GEBZE ve civarı ikamet eden BAY personel. Gebze ve yakın çevresine servis imkanımız mevcuttur.

4 ay önce

Tanıtım -Stand Elemanı

Pasteliz Sanat - Doğanyurt

Şirinyer'deki tanıtım standımızda broşür dagıtımında görev alacak ve atölyemizin düzeninden sorumlu olacak bayan part-time takım arkadaşları aranıyor

2 ay önce

Tarih Öğretmeni

K. O. Ç. Eğitim - Doğanyurt

BRANŞINDA TECRÜBELİ TARİH ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR

4 ay önce

Callcenter Satış Personeli

Özçiftçi Danışmanlık - Doğanyurt

İzmirin merkezinde, yeni kurulmuş olan şirketimize Türkiye çaplı, özellikle samsun,istanbul gölgelerine arama yapabilecek, *Diksiyonu düzgün, *İkna kabiliyeti yüksek, *Takım çalışmasına yatkın, *Prezentable, *Tercihen Tecrübeli, Bayan takım arkadaşları arıyoruz. Yer: İzmir/konak/halkapınar

2 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Saray Mutfağı Lokan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

ALTUNİZADE MERKEZİMİZDE BULUNAN OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK FATURA İŞLEMLERİ CARİ MUTABAKAT TAKİBİ YAPACAK LOGO KULLANMAYI BİLEN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Kimya Mühendisi aranmaktadır.Kalite kontrol ve laboratuvar bölümlerinde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

6 gün önce

Dönerci

Ağababa Döner - Doğanyurt

KADIKÖY DE AÇILACAK ŞUBEMİZ İÇİN TECRÜBELİ KÖŞELİ DÖNER KESEBİLEN USTALAR ALINACAK.

2 ay önce

Asistan

Euro 90 TV - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır. Avrupada ve 49 Ülkede program yapan Euro 90 Tvye Seyahat engeli olmayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan Cv VİDEOLU başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir. ***Fotoğraflı Cvler kabul edilecektir.Not : Özel asistanlığın anlamını bilen kişiler başvuru yapsın lütfen.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Çubuklu Kaynak Suyu - Doğanyurt

SU FABRİKAMIZA BEYKOZ VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN ULAŞIM SORUNU OLMAYAN DENEYİMLİ SEKRETER ARANIYOR.

1 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Doruk Çevre - Doğanyurt

İstanbul Tuzla da olan Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, kurumsal projelerde değerlendirilmek üzere 'Yardımcı Sağlık Personeli/Diğer Sağlık Memuru' aramaktayız. Genel Nitelikler: - Sağlık Meslek Liselerinin / Yüksekokullarının Hemşirelik, Sağlık Memurluğu, Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun, - Diğer Sağlık Personeli sertifikasına sahip - Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın - Dış görünüşüne özen gösteren, - Prezentabl - Tercihen B sınıfı Ehliyete sahip olması, İş Tanımı: İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyeri Hekimi ile koordineli çalışmaların yapılması, İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak, Çalışanların işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak, Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak.

2 ay önce

3 Yaş Öğretmeni

Özel Afacan Dahiler Anaokulu - Doğanyurt

Deneyimli,en az 5 yıl öğretmenlik geçmişi olan güleryüzlü,dinamik,ekip çalışmasını tamamlayacak 3 yaş öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Firmamız bünyesinde Muhasebe Departmanına yardımcı Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Depo Sevkiyat Sorumlusu aranmaktadır.Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı, sevkiyat, mal kabul-mal teslim, kontrol istif ve depolama işinde çalışabilecek Depo Sevkiyat Sorumlusu çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 gün önce

Rehber-Acenta Temsilcisi

Valstur - Doğanyurt

BAY BAYAN , TURİZM ŞİRKETİMİZE ZEVKLİ EĞLENCELİ BİR ORTAMDA ÇALIŞACAK DİNAMİK ,DİKSİYONU DÜZGÜN, İNSAN İLİŞKİLERİNİ SEVEN YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN. * TECRÜBELİ TECRÜBESİZ *PREZANTABL (KONUŞMAYI SEVEN- GÜLER YÜZLÜ) *18 - 25 YAŞ ARALIĞINDA (BAY, BAYAN ) *OTEL İÇERİSİNDE (09,00 20,00) SAATLERİNDE ÇALIŞACAK REHBER, TANITIMCI ARKADAŞLARA İHTİYAÇ VARDIR… *MAAS + PRIM + SIGORTA Not : Konaklama ,3 öğün yemek bize aittir. işle ilgili detaylar daha sonra yüz yüze görüşerek verilecektir.Resimsiz cv ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

4 ay önce

Yolcu Transfer Şoförü

Ontur Turizm Sey Işl San Ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız; kongre, organizasyon ve turizm alanlarında ulaşım hizmeti vermektedir. İŞİN TANIMI: Üzerine zimmetlenecek şirket minibüsü ile daha önce rezervasyon yapılan saatve tarihlerde havalimanı-otel-havalimanı yolcu transferi yapacaktır. Lütfen mesleği şöförlük olmayan kişiler başvuruda bulunmayınız. ARANAN NİTELİKLER: - Turizm taşımacılığı alanında tecrübeli, (İstanbul yollarını bilen) - Kesinlikle hafta sonları çalışmaya müsait izin ve saat sorunu olmayan, - Kesinlikle özel hayatında alkol kullanmayan, - Avrupa yakasında oturan (Tercihen taksim bölgesine yakın) - SRC ( Yolcu Taşımacılığı) ve Psikoteknik belgelerine sahip olan, - Adli sicil kaydı temiz, - Daha önce çalıştığı işi ile ilgili referans gösterebilecek, Maaş+SSK+Yemek(Aylık Ticket Kart) verilecektir.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler