Doğanyurt Evde Bakım Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Evde Bakım Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Otantik Taş Ev - Doğanyurt

Ortaca Dalaman ve Sarıgermede bulunan işyerlerimize Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

X Kuaför - Doğanyurt

Acil!!Manikür-pedikür işinde ustalaşmış deneyimli adaylarımız başvuruda bulunursa sevinirim.

3 ay önce

Mice Müdürü (Etkinlik Direktörü)

Yeditepe Turizm - Doğanyurt

İş Açıklaması Büyüyen ekibimizle keyifle çalışabilecek heyecanlı, istekli, vizyon ve tecrübesiyle iş gelişimine ve projelere değer katabilecek, • Kurumsal proje ve meeting alanında tecrübeli, • Sektörün önce gelen MICE ajanslarında çalışmış, • Uluslararası markalarla İngilizce iletişim kurabilecek, • İş geliştirme, proje oluşumu ve operasyon süreçlerinde tecrübe sahibi, • Geçmiş tecrübeleri ile değer katabilecek, • "MICE Direktörü" arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Turizm sektörü, seyahat acentesi ya da organizasyon şirketinde çalışma deneyimi olan, • En az 5 yıl yöneticilik olmak üzere İç Pazar MICE konusunda 10 yıl tecrübesi bulunan, • Kurumsal şirketlerin etkinliklerini, toplantı ve organizasyonlarını yönetme konusunda tecrübeli, • Ekip ve ofis yönetiminde yetkin, organizasyon ve koordinasyon becerisi olan, sorumluluk sahibi, • Yeni satış kanalları yaratabilecek beceri ve portföye sahip, • Planlama, organizasyon ve insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, • Seyahat engeli olmayan. • Kurumsal Etkinlik ve organizasyonlarda minimum 5 yıl tecrübeli ve en az 5 • Etkinlik proje akışının tüm aşamalarına hakim (brief alma, fikir üretimi, bütçelendirme, uygulama ve faturalandırma • Operasyon ve saha yönetiminde aktif rol almış, • Koordinasyon ve organizasyon becerileri kuvvetli, • Diksiyonu düzgün, etkin iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, • İş ortakları ve tedarikçiler ile iletişimi doğru kurabilecek, insan ilişkileri, temsil yeteneği güçlü ve sosyal olan, • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan ve esnek çalış

2 ay önce

Garson

Mayıs Turizm Ltd. Şti. - Doğanyurt

EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, 30 yaşını aşmamış En az Lise Mezunu, Dikkatli ve iş disiplinine sahip, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Gerektiğinde esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Dış görünümü ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, pozitif, Yiyecek & İçecek alanında kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay / Bayan ''GARSON'' takım arkadaşları arkadaşları aramaktayız. BAŞVURULAR SADECE ONLİNE KABUL EDİLECEKTİR.UYGUN BULDUĞUMUZ ADAYLARLA İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni

Dersanaliz - Doğanyurt

DersAnaliz Eğitim Kurumları Özel Bostanlı Temel Lisesi'ne Fizik branşından 2018/2019 öğretim yılı için öğretmen alımı yapılacaktır. Gerekli Koşullar: *Öğretmenlik formasyon belgesi *En az 4 yıllık tecrübe *TYT/AYT alanında yeterlilik *Bostanlı Demirköprü metro istasyonuna ulaşım problemi olmamak

2 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Emek Şubemize Türkçe Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Şarküteri Ustası

Tirvana Peynircilik - Doğanyurt

İşinde özverıyle calışacak disiplin düzen kurallara ayak uyduracak ekip arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fin Emlak Danışmanlıği - Doğanyurt

GAYRİMENKUL Ofisinde çalışmak üzere aşağıdaki kriterlere uygun ''Saha Satış Danışmanı'' arıyoruz; En az Lise,Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Hayatın içinde olmayı seven dinamik kişiler, Satış ve Pazarlama deneyimi olan,(Tercih sebebi) Öz güvenli, girişimci, problem çözücü, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna etme yönü kuvvetli, Kurumsal bir kimliği, giyimi ve konuşma tarzı ile yansıtabileceğine inanan, Vizyon sahibi ve hedefleri olan, Gayrimenkul portföyü oluşturabilecek, bunun için gerekli pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek, Kariyerini gayrimenkul üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, MS Office programlarını kullanabilen, 25 yaş üzeri Bay, (Maaş+ prim+ SSK) İş tanımı: FİN Gayrimenkul Portföy, ürün ve hizmetlerin sunumunu, satış ve kiralama hizmetlerini gerçekleştirmek. Gerekli oldukça mülk sahipleri ve yatırımcılarla iletişime geçerek ürün ve hizmetlerin doğru tanımlanmasını ve geliştirilmesini sağlamak. Mesai saatleri : (sabah 09-00) (akşam 18:00)

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Cardiff - Doğanyurt

Sultangazi de tekstil (ihracat) üzerine faliyet gösteren firmamıza deneyimli sekreter aranıyor

3 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Çağdaş Öğretim Kurumları - Doğanyurt

Kurumumuzun Şişli Şubesine, - TYT - AYT Konularına hakim -Güler yüzlü - Diksiyonu düzgün - Hafta sonu 1 gün Hafta içi 2 yarım gün (15:00 19:00 ) çalışabilecek öğretmen arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Barmen

Castle Resort Hotel - Doğanyurt

Muğla/Ortaca/Sarıgerme Bölgesinde 12 ay faaliyette bulunan tesisimiz için Deneyimli Barmen ihtiyacımız bulunmaktadır. Çalışma yeri Muğla Ortacadır.

1 ay önce

Ağır Vasıta Şoförü

Barış Gross Market - Doğanyurt

Menderes'deki Merkez Depomuzdan İzmir içerisinde bulunan mağazalarımıza yapılacak sevkiyatları ve mağazalarımızdan merkez depoya gönderilecek olan çeşitli emtia ve malzemeyi götürecek aşağıda belirtilen vasıflarda ticari ağır vasıta araç sürücüleri alınacaktır. E Sınıfı Dijital sürücü belgesi sahibi SRC-2 ve SRC-4 belgeleri sahibi Psikoteknik belgesi sahibi Askerlikle ilişiği olmayan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına yatkın

3 ay önce

Kayıt Kabul Görevlisi

Eksen Institute Language Schools - Doğanyurt

Osmangazi veya Heykel Şubelerimizde görevlendirilmek üzere kursumuza kayıt kabul görevlisi arıyoruz. Alınacak görevli, kayıt yaptıracak kursiyerlere kursun işleyişi, kurs süreleri, eğitim sistemi, kurs süreleri vb. detaylarla ilgili bilgi verecek ve tahsilat işlemlerini takip edecektir. - Alınacak personelin ileri derece Windows ve Microsoft Ofis bilgisi olması tercih sebebidir. - Alınacak personelin olabildiğince MEB onaylı kurs belgelerinin olması tercih sebebidir. Çalışma saatleri kişi ile görüşülüp kararlaştırılacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Hünnap İlaç ve Sağlık Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Logo Go 3 muhasebe programını kullanabilen,Logo Connect programı kullanabilen,Bilanço ve gelir tabloları hazırlayabilen,Kdv, muhtasar ve sgk bildirgelerine yardımcı olacak,Depo stok sayımı yapabilecek,Cari mutabakatı yapacak resmi muhasebeye vakıf muhasebeye yardımcı olabilecek iş arkadaşı aramaktayız. MYO Stajyer tercihlerimizin arasındadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Güven Grup - Doğanyurt

matbaamızda sipariş almadan başlayarak teslimata kadar tüm süreci takip edecek ön muhasebe bilgisi olan düzenli planlı çalışan bağcılar civarında ikamet eden yetiştirilmek üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Meer Mimarlık Tasarım Plastik ve Metal Ürünleri Ltd Şti - Doğanyurt

Ürün teşhir standları, mağaza dekorasyonu, eczane, kozmetik magazaları, cafe-bar vb. yapan firmamız için aşağıdaki nitelikleri taşıyan Saha Satış Sorumluları Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Ürün teşhir Standları ve mağaza dekorasyonu satışı yapıp şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek,Eczacılarla görüşüp mağaza yenileme ihtiyaçlarını belirlemek, anahtar teslim işler organize etmek ve yönlendirmek,Görev tanımı doğrultusunda sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını artırmak.

2 ay önce

Büro Elemanı

Erfidan Sürücü Kursu - Doğanyurt

Erfidan Sürücü Kursu için Büro elemanı Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Onay Çelik Yapı Üretim Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe programlarına vakıf Muhasebe Personeli aranmaktadır.

23 saat önce

Ön Muhasebe Elemanı

Billur Pencere Ltd Sti - Doğanyurt

LKS-GO PROĞRAMI ÖN MUHASEBECİ BİLEN BAY- BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR SERVİSİMİZ VARDIR SAMAMDIRA,SULTANBEYLİ.ATAŞEHİR,MALTEPE,PENDİK.CİVARI TERCİHİMİZDİR

1 ay önce

Avukat

Gizli Firma - Doğanyurt

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak,Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek,Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler