Doğanyurt Ev Mobilyaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ev Mobilyaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Sekreteri

Spineclinik - Doğanyurt

sağlık kliniğinde çalıştırılmak üzere güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu iyi, CUMARTESİ PAZAR da çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz

3 hafta önce

Yönetici

En & Tu Grup Tesis Yönetim Hizm. Ltd. Şti. - Doğanyurt

4 yıllık üniversite mezunu geçerli tarihli özel güvenlik sertifikası olan şirketimize dışarıdan yasal yönetici aranmaktadır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rota Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Pedagojik formasyonu olan, - Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Teknolojik gelişmeleri takip edebilen, - Araştırma yönü kuvvetli, - Analitik ve pratik düşünebilen, - Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, - Dış görünümüne özen gösteren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Sigara kullanmayan Matematik Öğretmenleri alınacaktır

6 gün önce

C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı

Naturel Inşaat - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER • Bakanlık onaylı C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip • Genel iş sağlığı güvenliği mevzuatına hakim • Aktif olarak araç kullanabilen • Word- Excel programı kullanabilen • İletişim becerisi yüksek • Deneyimli iş arkadaşı aramaktayız. İŞ TANIMI • İş güvenliği ile ilgili gerekli mevzuata uygun olarak sorumlusu olduğu iş yerlerinde çalışmaların yapılması, • İş yerinde yapılan çalışmalarda kullanılan makine-techizat bakımı, kontrolü ile ilgili plan yapılması ve uygulanması, • Risk analizi yaparak tehlikeli faaliyete müdahale edilmesi ve tedbirlerin alınmasını sağlanması, • İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlanması ve yapılmas, • İş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi için uygun çalışmaların yapılması, • İş sağlığı ve güvenliği için gerekli olan peryodik bakımların planlanması ve yapılması.

2 ay önce

Beton Santral Operatörü

Ayyıldız Group - Doğanyurt

Hazır Beton Üretim Tesisinde görevlendirilecek, Santral Op. mesleğinde tecrübesi olan, Vuruşkan üretim programını kullanabilecek, Askerlik görevini yapmış, Sürücü belgesi olan, Bay çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Teknik Ressam

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Meslek lisesi veya Meslek yüksek okulu makina ,VEYA makina ressamlığı mezunu depo sevkiyat bölümde iş takibi yapabilecek bayan personel alnacak.

3 ay önce

Kaporta Ustası

Mtc Oto - Doğanyurt

Boyasız düzeltmeyi öğrenebilecek Kaporta Ustası aranmaktadır.Maaş ve Prim usulü çalışacak Tampon ve Kaporta Tamiri yapacak Kaporta Ustaları aranmaktadır.

1 ay önce

Satın Alma Sorumlusu

Bi-Force Technology Battery Production San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Makina üreten firmamızda görevlendirilmek üzere, belirtilen özelliklere uygun Bay Satın Alma Sorumlusu aranmaktadır.Teklif alma ve fiyat analizi konularına hazır,Tercihen Netsis Programını kullanabilen,MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,Teknik malzeme bilgisi olan,

2 ay önce

Yemek-Temizlik Elemanı

Avm Sağlık Hizmetleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yemek-Temizlik Elemanı aranmaktadır.Medikal sektöründe faliyet gösteren firmamızın iş yeri 4 katlıdır. (Zemin kat, üç ara kat, teras katı)Bu nedenle temizlik ve diğer işlerin takibi konusunda teras katı ve terasın altındaki kat aktif olarak kullanılmamaktadır. Çalışacak kişi ağırlıklı olarak diğer 3 kattın temizliğinden sorumlu olacaktır. Binanın yeni olması temizliği kolaylaştıracağı unutulmamalıdır. Örnek verecek olursak ilk 1 haftalık kaba temizliğin ardından 1-2 haftada bir bazı yoğun kullanılmayan 3 katın katların paspası yapılabilir. (temizlik kapsamı, periyotu ve rutini oluşacak yoğunluğa göre iş verenle beraber belirlenecektir),Bu pozisyonda çalışacak kişi ayrıca öğlen yemeklerini yapacaktır (3-4 kişilik yemek için gerekli market/pazar alışverişini kendisi organize edebilir), Çalışanlara ve gelen misafirlere çay kahve ikramında bulunacaktır (ofiste sabit 3-4 kişi bulunmaktadır, müşteriler şirketimize gelmez, haftada en fazla 2-3 kişi misafir olarak gelir).Çalışma saatleri; Hafta İçi 09.00-18.00,Cumartesi 09.00-13.00 (Yarım gün)Yemek gideri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

By Emlak Gayrimenkul - Doğanyurt

Bayrampaşa Merkez de Sahada çalışacak Emlak Danışmanı aranmaktadır.Çalışma yeri ; Yarı saha, yarı ofis ortamındadır.Ücret; Maaş şeklinde değil, kendi pörtföyünün %50 sidir,2 aylık deneme süresinden sonra oranda artık gösterilebilir.

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Gülırmak Bitkisel Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Mersinde çalışacak, kozmetik üretim sektöründe tecrübeli, kişisel saç ve cilt bakım ürünleri üretimi konusunda tecrübeli, formül bilgisine sahip kimyager Kimya Mühendisi arıyoruz.Çalışma Yeri Mersin Yenişehirdir.

2 ay önce

Satış Ve Pazarlama Uzmanı

Livestetic - Doğanyurt

SATIŞ PAZARLAMADA TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEYE AÇIK,DİKSİYONU DÜZGÜN İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ,GÜLER YÜZLÜ PERSONEL ALINACAKTIR.MÜRACAATLAR ŞAHSEN YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

2 gün önce

Yemekhane İşçisi

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Doğanyurt

Toplam 12 kişilik ofis ekibine yemek yapmak üzere Yemekhane İşçisi personel alınacaktır. Sadece öğlen yemeği yapılacaktır. Kendine ait mutfağında servis yapacaktır.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Anıl Spor Center - Doğanyurt

Salonumuzda temizlik departmanında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Serkan Saygılı Mühendislik Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İnşaat alanlarında Mezitli/ Mersin Bölgesinde Mekanik Tesisat ve Doğalgaz Tesisatı meslek grubunda Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin tesisatı (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörlerin bakım, onarım ve kurulumu ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil) gibi konularda faaliyet göstermektedir.Gelen misafire çay-kahve servisi de yapacak, yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Çalışma yeri Mersin Mezitlidir.

2 ay önce

Müzik Öğretmeni

Cebir Okulları - Doğanyurt

Alanında başarılı,üretken,dinamik arkadaşlar arıyoruz

1 ay önce

Aşçı-Aşçı Yardımcısı

Beyrut Cafe - Doğanyurt

2011 yılından beri Kafeterya hizmetleri veren firmamızda görevlendirmek üzere " Aşçı veya Aşçı Yardımcısı" aramaktayız. - Tam Zamanlı , - İnsan ilişkilerinde iyi, - Güler Yüzlü

2 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Boğaziçi Imar Planlama San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Ispartakule - Avcılar'daki şantiyemizde çalışmak üzere ön muhasebe personeline ihtiyacımız bulunuyor . Adayın üniversitelerin muhasebe bölümlerinden lisans veya ön lisans derecesiyle mezun olmuş olması ve en az beş yıl tecrübeli olması gerekmektedir. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

4 gün önce

Bayan Reception

Lotte Palace Hotel - Doğanyurt

DAHA ÖNCE OTEL TECRÜBESİ BULUNAN ,YABANCI DİL BİLGİSİ OLAN , SİSTEM OTEL KULLANMIŞ OLAN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

3 ay önce

Stajyer

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda İlgili departmanın iş süreçlerine destek verebilecek Stajyer aranmaktadır.Evrak süreçlerini takip ederek, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütecek,Bilgisayarda veri girişi yapabilecek,

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler