Doğanyurt Et ve Et Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Et ve Et Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paramedik

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründeki öncü firmanın Türkiye genelinde hastanelerinde çalışmak üzere Paramedik aranmaktadır.

5 ay önce

Uzman Muhasebe Elemanı

Taylan Mali Müşavirlik - Doğanyurt

muhasebe bürosu için mükellef bulabilecek veya mevcut müşteri kapasitesi ile işe başlayabilecek muhasebe elemanı aramaktayım.

1 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Soyak Siesta 3. Bölge - Doğanyurt

Soyak Siesta 3.Bölge Energy Sitesine Tecrübeli Bay Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

4 ay önce

Aşçı

Green Salads - Doğanyurt

212 AVM` de bulunan restauranımıza tava ve ızgaradan anlayan Aşçı aranmaktadır.

2 ay önce

Üretim Sorumlusu

Ab Gıda - Doğanyurt

Üniversitenin Makine ve kimya mühendisliği bölümlerinden mezun Tecrübeli veya tecrübesiz. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Analitik düşünce yapısına sahip çözüm odaklı. Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek. üretim, planlama ve stok takibi yapabilecek. ofis programlarına hakim. vardiyalı çalışabilecek. Bandırmada ikamet eden veya edebilecek olan. askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Teknik Personel

Baktek Çevre Teknolojileri - Doğanyurt

Makine saha bakımında görev alacak teknik personel alınacaktır. Tercihen mekanik ve elektrik alanlarında deneyimli kişiler alınacaktır. Gerekli eğitim verilecektir.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Temmuz Yayınları - Doğanyurt

Ankara Kızılay’da faaliyet gösteren dergimizin reklam pazarlama departmanına; Kurum ve kuruluşlarda dergimizi temsil edebilecek, diksiyonu düzgün, seyahat engeli olmayan, en az 3 yıl pazarlama konusunda deneyimli, tercihen ehliyetli bayan takım arkadaşları alınacaktır. Maaş + sigorta +yol-yemek +prim

3 ay önce

Depo Elemanı

Petsiva Pet Shop - Doğanyurt

Firmamız yakınlarında oturan vasıfsız yetiştirilmek üzere Depo Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Akyıldız Sigorta Ara Hizmetleri - Doğanyurt

Acenteliğimizde çalışacak Teknik personel belgesine sahip tecrübeli, iş Arkadaşları aranıyor '' Tercihen Axa , Allianz Ekranlarını bilen '' Açıklamaya uygun Arkadaşların İletişim kurması Rica olunur. Sadece ONLİNE başvuru kabul edilecektir"

6 gün önce

Saha Satış Elemanı

Erh Özgür İletişim Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Vodafone olarak öğrencilere ek gelir imkanı sunulmaktadır.Bağımsız olarak ve bir noktaya bağlı kalmadan Vodafone Fibermax – Vodafone Net satışı gerçekleştiren arkadaşlara yaptığı satış başına ücretler ödenmektedir.Günlük Kotanız veya aylık kotanız bulunmaktadır. İster günde bir tane İster ayda bir tane satışınız olsun. Gerçekleşen satışınızın ücretini alırsınız.FİBERMAX SATIŞI: 150 TLVODAFONE ADSL SATIŞI: 50 TL

3 ay önce

Grafik Tasarım Elemanı

Incir Ağacı Restauran Cafe - Doğanyurt

dijital baskı ve matbaa merkezine baskı makinalarından anlayan grafiker alınacaktır. dolgun ücretli, ssk, prim,yemek imkanları vardır cv lerinizi buradan iletiniz.

4 ay önce

Satış Elemanı

Eysaa Teknolojik Temizlik ve Temizlik Ürünleri - Doğanyurt

Antalya bölgesinde temizlik ürünleri temizlik makinaları ve temizlik uygulamaları satışı yapan firmamıza Satış Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Ekşioğlu İnşaat - Doğanyurt

Kartal ve Pendik Üst Kaynarca da bulunan Ekşioğlu İnşaat Gayrimenkul ofisimize deneyimli bay , bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

5 ay önce

Kurumsal Saha Satış Sorumlusu

A Plus Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Türk Telekom aktif satış kanalında faaliyet gösteren A plus turktelekom bünyesinde Türk Telekom ürünlerinin hedef bazlı saha satışı ve sonrası hizmetlerinin İstanbul Anadolu yakasında geliştirilmesinden sorumlu olacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu aranmaktadır.

1 hafta önce

Özel Güvenlik Elemanı

Dragon Özel Güvenlik - Doğanyurt

NOSB Projemizde çalıştırılmak üzere bay özel güvenlik personeli aranmaktadır. 2 gece 2 gündüz 2 off çalışma günleri. 12 saat üzerinden 2,100 tl maaş

1 ay önce

Odyometri Teknikeri

Fethiye İşitme Cihazları Merkezi - Doğanyurt

İşitme cihazı satışı yapacak Odyometri Teknikeri aranmaktadır.Lojman konusunda yardımcı olunacaktır.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Azade Group İnşaat İç ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.1995 yılından itibaren faaliyet gösteren Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 170.000in üzerinde abonesi, %50 pazar payı, yüksek müşteri memnuniyet oranı ve 500ü aşkın projesi ile Türkiyenin en hızlı büyüyen ve sektörün liderleri arasındaki güvenlik firmasıdır. Pronet 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinvenle yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücünü artırmıştır.Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak,Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

5 ay önce

Şoför

Yunusoğlu Yemek - Doğanyurt

Toplu yemek üretimi yapan firmamızda taşıma yemek projelerinde değerlendirilmek üzere sevkiyat araçları için Şoför aranmaktadır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Hıdırusta Otomotiv A.Ş. - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Üst Yönetimi Asiste etmek,İlgili bölümler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak,Evrak akışı ve imza süreçlerinin takibini sağlamak,Üst yönetime gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi,Üst yönetimin katılacağı iş seyahatleri için otel rezervasyonlarının yapılması,Vize işlemlerinin takibi.

5 ay önce

Vasıfsız Eleman

Nema Çelik Konstrüksiyon Sanayi Ticaret - Doğanyurt

Metal atölyesinde yardımcı eleman olarak çalışabilecek düzenli, tertipli, iş disiplinine sahip kabiliyetli ve sağlıklı personel ihtiyacımız bulunmaktadır. Sultanbeyli, Sancaktepe de ikamet eden kişilerin başvuru yapması Maaş+AGİ+Yemek

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler