Doğanyurt Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sermaye Piyasası Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Sermaye Piyasası Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmaya Mali işlerinde destek ve ilgili departmanın iş yükünün hafifletilmesi için Sermaye Piyasası Uzmanı aranmaktadır.Mali analiz, raporlama veya denetim konularında deneyim sahibi,Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına hakim,Mesleki düzeyde İngilizce bilen,MS Office(Word, Excel vb.) programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,

2 ay önce

Otel Müdürü

Özyapıcılar İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Karsın Sarıkamış ilçesinde Kayı Snow Otelde çalışmak üzere deneyimli, disiplinli ve tecrübeli Otel Müdürü aranmaktadır.Çalışma Yeri Kars Sarıkamıştır.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

A. N. L. Ltd Sti - Doğanyurt

Genel Nitelikler: Üniversitelerin İktisat,İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve SGK uygulamalarına hakim, Vergi Mevzuatına güncel olarak vakıf, İş kanunları hakkında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planı ve beyanname süreçlerini bilen, Muhasebe Konusunda En az 3 yıl tecrübesi olan, 35 yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi,titiz,dikkatli ve sistemli çalışan,iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Mali tablolara hakim,mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Logo tiger programını iyi derecede bilen ve MS Office progmanlarını ileri düzeyde kullanabilen, Bay veya Bayan Muhasebe personeli alınacaktır. İş Tanımı: Tüm muhasebe ve finans süreçlerinin yürütülmesi, Tahsilatların takibi,müşteri risk ve teminat kontrolü, Şirketin ciro, karlılık ve büyümesi ile ilgili finansal analizlerin yapılması, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına,resmi mevzuata ve şirket kurallarına uygun şekilde yapılmasının sağlanması Ay sonu mali tablolar hazırlanıp yönetime sunulması,Dönemsel raporların yapılması, Şirkete maliyetlerle ilgili takiplerin yapılması, Yönetim tarafından talep edilen diğer raporların hazırlanması, Kanuni beyannamelerin takibinin titizlikle yapılması (Maliye Bakanlığı,Çalışma Bakanlığı,Ulaştırma Bakanlığı,Sanayi Bakanlığı v.b. yasal yükümlülüklerin takibi) Kayıtların Genel Kabul Görmüş Muhasebe ilkelerine göre yerine getirilmesi, Diğer birimler ile koordinasyon içinde çalışarak, muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler doğrultusunda faaliyetlerin organize edilmesi

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Emg Atık - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Muhabir

Yazıyor Gazetesi... - Doğanyurt

Tam zamanlı Muhabir arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Haftalık çıkarılan tüm İstanbula dağıtımı yapılan gazetemizde bizimle çalışacak tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.

1 ay önce

Arge Elemanı

Hürsan Hidrolik Pres ve Takım Tezgahları San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Arge merkezimizde raporlama ve portal sorumlusu olarak yetiştirilip çalıştırılmak üzere, Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya bölümü mezunu Bayan Arge Elemanı aranmaktadır.Çalışma yeri Konya Selçukludur.

3 hafta önce

Garson

Pizzatomato - Doğanyurt

PİZZA TOMATO KARŞIYAKA ÇARŞI ŞUBEMİZDE ÇALIŞACAK GARSON ARKADAŞLAR ALINACAKTIR...

2 ay önce

Büro Yöneticisi / Asistan

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek Büro Yöneticisi / Asistan arıyoruz. Görev tanımı; •Gelen telefon trafiğini ilgili kişi ve bölümlere doğru bir şekilde yönlendirmek (satış, muhasebe, servis vb.) •Yönetim, muhasebe ya da satış bölümündeki kişilere bağlı olarak verilecek günlük işlerin yerine getirilmesi, •Kargo gelen giden süreci takip edip ilgili firma ya da kişilere yönlendirmek, •Şirkete ait tüm araçların trafik, sigorta, kasko muayene, bakım gibi işlemlerini takip etmek ve yaptırmak, •Gerektiğinde verilen vekaletlerle şirkete ait resmi kurum ve kurumlarda noter, trafik, KOSGEB, ticaret odası, sanayi odası gibi işlemleri yapmak ve şirket evraklarını yenilemek, • Verilecek diğer görevlerin tüm dikkatiyle yerine getirmek. •GEBZE civarı ikamet eden, •Aktif olarak manuel araç kullanabilen, •24-40 yaş arası BAYAN personel.

3 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Everest Dershanesi - Doğanyurt

EVEREST KURS MERKEZİMİZDE BU YILDAN BAŞLAYARAK 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK,LİSE GİRİŞ SINAVINA YÖNELİK HAZIRLIK ÇALIŞMALARINA YARDIMCI OLABİLECEK İNGİLİZCE BRANŞINDA ÖĞRETMEN ALIMI YAPILACAKTIR.BAŞVURULAR KURS MERKEZİMİZE ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLİNE'A CV BIRAKILARAK YAPILACAKTIR.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Ut Yapı Murat Aydın - Doğanyurt

mağazamızda aktif dinamik iş seçmeyen öğrenmeye odaklı kazanmaya odaklı mağazanın tüm sorumluluğunu alabilecek bayan elamanlar arıyoruz ilgilenen arkadaşların emek eski uzay catılı pazaryerindeki mağazamıza görüşmeye bekliyoruz görüşmeler yüz yüze yapılacaktır telefonda adresin dısında detaylı bilgi sormayın.

3 ay önce

Danışma Görevlisi

Akademist Grup Turizm ve Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Danışma Görevlisi aranmaktadır.Gelen çağrıları yanıtlamak ve ilgililere aktarmak,Günlük kayıt ve raporları yapmak,Gelen-giden evrak ve posta takibini yapmak,Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek,Okulda gerçekleştirilen organizasyonlarda Halkla İlişkiler Birimine’ ne destek olmak,Haftada 6 gün tam zamanlı olarak çalışabilecek,Kayıt ve sınav sürecinde Kurumsal İletişim departmanına destek verilmesi,Okulumuzun eğitim sistemini ve modelimizin tanıtım çalışmalarının yapılmasından sorumlu Danışma Görevlisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Web Arayüz Geliştirici

Cv Benim - Doğanyurt

Firmamızda geliştirilen yazılımlara uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması takibi ve güncellemelerini yapabilecek Web Arayüz Geliştirici aramaktayız.Front-end web uygulama geliştirme ile en az 2 yıl proje geliştirme tecrübesine sahip,Bootstrap gibi kütüphanelerini etkin olarak kullanabilen,Responsive web, cross browser ve mobil uyum konusunda bilgili,Tasarımları yazılıma aktarabilecek kadar Photoshop bilgisi olan,Daha önce yapmış olduğu projeleri referans olarak gösterebilecek,Temel seviyede php bilgisine sahip,MCV mimarisi konusunda bilgi sahibi,Yeniliklere açık, araştırma yapan, php frameworklerinde kendini geliştirmek isteyen ekip arkadaşı aramaktayız.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 ay önce

Mutfak / Servis Eelemanı

Mfk Plastik Aş - Doğanyurt

Firmamıza çay ve temizlik yapabilecek bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Tuzla Orhanlı,Sultanbeyli çevresi tercihimizdir.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Temmuz Yayınları - Doğanyurt

Ankara Kızılay’da faaliyet gösteren dergimizin reklam pazarlama departmanına; Kurum ve kuruluşlarda dergimizi temsil edebilecek, diksiyonu düzgün, seyahat engeli olmayan, en az 3 yıl pazarlama konusunda deneyimli, tercihen ehliyetli bayan takım arkadaşları alınacaktır. Maaş + sigorta +yol-yemek +prim

2 hafta önce

Satın Alma Elemanı

Miltaş Kesici Takım Ltd. Şti. - Doğanyurt

ÜNİVERSİTE LİSANS MEZUNU BAYAN PERSONEL ALINACAK.SAYISAL BÖLÜM MEZUNLARI TERCİHİMİZDİR..MAKİNA İMALATI VE PARÇALARI YAPAN BİR FİRMAYIZ.SATIN ALMA TEKLİF VERME GİBİ KONULARDA YETİŞTİRECEĞİZ.. YENİ MEZUNLAR TERCİHİMİZDİR..

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ar-Ne Turizm - Doğanyurt

MUHASEBE BÜROMUZDA MİKRO PROGRAMINI BİLEN VEYA PROGRAMI BİLMESE DE TEK DÜZENE HAKİM DAHA ÖNCE MUHASEBE BÜROSUNDA ÇALIŞMIŞ AZ VEYA ORTA DÜZEYDE DENEYİMLİ ELEMAN ARIYORUZ. SİGARA İÇMEMESİ TERCİHİMİZDİR. DÜRÜST VE ORTAMLARA UYGUN BİR İNSAN ARIYORUZ.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Tuna Gıda - Doğanyurt

Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Restaurant hotel gibi ev dışı tüketim ürünleri kullanan yerlere satış yapabilecek -Maaş/Yüksek prim ile çalışabilecek -Portföyü olan - En az lise mezunu -En az 2 yıl tecrubeli - B sınıfı ehliyeti olan -Aktif araç kullanabilen - Araştırmacı kişilige sahip - Bay veya bayan - Satış uzmanları alınacaktır

2 hafta önce

Editör

Safir Cnc Makine Inşaat Ve Gıda San. Tic - Doğanyurt

Sen sitelerimizi Yönetecek Bayan Yardımcı sadece genel bilgisayar kullanımından anlaması yeterli şartımızdır.

1 ay önce

Part - Time Operasyon Sorumlusu

AGD Organizasyon & Prodüksiyon - Doğanyurt

İş Tanımı Etkinlik mekanlarının keşfini gerçekleştirmek. Etkinlik ekibini yönetmek ve yardım etmek. Operasyon ihtiyaçlarını belirlemek. Operasyon çizelgesini hazırlamak. Müşteri takiplerini düzenli olarak gerçekleştirmek. Etkinlik operasyonlarını yürütmek. Lojistik gereksinimleri sağlamak. Aranılan Özellikler Daha önce benzeri alanlarda iş deneyiminiz varsa, Ekip çalışmasına yatkınsanız, MS Office programlarına hakimseniz, Pratik ve çözüm odaklıysanız, Esnek çalışma saatleri sizin için uygunsa, Yazılı ve sözlü iletişiminiz güçlüyse, Çoklu görevlerin üstesinden gelebiliyorsanız, Özgeçmişlerinizi agd.organizasyon.yapi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. *B sınıfı ehliyet sahibi olması tercih sebebidir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm-Kıvanç Selçuk - Doğanyurt

MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİNDE EN AZ 2 YIL ÇALIŞMIŞ, TECRÜBELİ, DENEYİMLİ TERCİHEN LUCA VE MİKRO MUHASEBE PROGRAMLARINI BİLEN AYLIK KDV, MUHTASAR BEYANNAMELERİ, SGK BİLDİRGELERİ, İŞE GİRİŞ ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK ÇEK, BANKA, MAKBUZ, FATURA GİRİŞLERİNİ YAPABİLECEK ELEMAN ARANIYOR.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler