Doğanyurt Elektronik Güvenlik Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektronik Güvenlik Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grup Sorumlusu

Çocuk Kulübü - Doğanyurt

Grup sorumlusu olacaklarda aranacak nitelikler şunlardır: Çocuk kulüplerinde görevlendirileceklerin yükseköğretim kurumlarının sosyal hizmet bölümü, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü, eğitimde psikolojik hizmetler bölümü, psikoloji bölümü, çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi eğitimi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü, çocuk gelişimi bölümü lisans veya önlisans mezunu olmak veya sınıf öğretmeni unvanına sahip olmak ya da yükseköğrenim kurumlarının fizik, kimya, fen bilgisi, biyoloji, matematik, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler öğretmenliği bölümlerinden mezun olmaları gerekir.

3 ay önce

Temizlik Hizmetleri Proje Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Projelerimizde görevlendirmek üzere tercihen tecrübeli Temizlik Hizmetleri Proje Yöneticisi aranmaktadır.

3 ay önce

Mutfak Görevlisi

Auto King- Eskişehir - Doğanyurt

Kurumsal Autoking bünyesinde 25 kişilik Yemek + Temizlik yapmak üzere Mutfak Görevlisi eleman alınacaktır. Görüşmeler yüz yüze olacaktır.Sigorta + Maaş + Servis

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Şen Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu - Doğanyurt

Bilgisayar Mühendisi aranmaktadır.Firmamızın İnternet sitelerinin yönetimi, geliştirilmesi ve güncelliğinin sağlanması, Mevcut kullanılmakta olduğumuz kurum içi yazılımların takip ve geliştirilmesine katkı sağlayacak, Database yönetimine destek verecek, Geliştirilen yazılımların yönetimini ve güncelliğini sağlayacak,ASP.NET veya PHP dillerinde en az 2 yıl deneyimli,MySQL, MSSQL veritabanlarına hakim ve optimizasyon yapabilen,HTML,CSS bilgisine sahip,Ajax /JSON, Angular teknolojilerinde uzman,Javascript ve Jquery konusunda iyi derecede bilgi sahibi,Web uygulamaları yanında web sayfası tasarımında deneyimli,CMS sistemleriyle çalışmış bu konuda çok iyi derecede bilgi sahibi,En az bir framework ile daha önce çalışmış,Donanım ve network konusunda bilgi sahibi,Tercihen OOP ve MVC konularına hakimÇalışma Yeri İzmirdir.

1 ay önce

B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı

Bayındır Iş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmet - Doğanyurt

Bodrum'da çalışacak B sınıfı tam zamanlı iş güvenlik uzmanı aranıyor

2 ay önce

Yurt Müdürü

Recepoğlu Group - Doğanyurt

TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU ,DİKSİYONU DÜZGÜN ,BİLGİSAYAR OFİS PROĞRAMLARINA HAKİM ,YURDUMUZU KENDİ İŞİ GİBİ ÖNEMSEYECEK ,YURTTA BARINAN ÖĞRENCİLERİMİZ İLE İYİ DİYALOĞ KURABİLECEK , PROBLEMLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZEBİLECEK , DİNAMİK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

3 gün önce

Temizlik Elemanı

Kibala Otel - Doğanyurt

Antalya-Kemere bağlı Çıralı köyünde bulunan otelimize yatılı yardımcı (özellikle kat hizmetleri) eleman arıyoruz

2 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Anadolu Akvaryum ve Pet Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Yaratıcı içerikli dijital ve sosyal medya için strateji analizi yapmak,Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya mecralarında dünya trendlerini takip etmek, ölçümlemek ve raporlama yapmak,Tüm sosyal iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize ederek sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanmak,Dijital Medya ve kampanya planlamalarını yapmak, çalışmaları yürütmek ve raporlamak.

3 ay önce

Kamyon Şoförü

Pakersan Orman Ürünleri - Doğanyurt

Ahşap Palet Üretimi yapan firmamızda; SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip tomruk nakliyesinde çalışacak kamyon Şoförü alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Mertaş Basın Yayın Pazarlama - Doğanyurt

Eğitim sektöründe yetiştirilmek üzere; - 25 yaş ve üzeri - Ehliyeti olan - Ekip çalışmasına yatkın - Seyehat engeli olmayan - Dinamik ve güler yüzlü - İletişim becerilerine güvenen - Yetiştirilmek üzere satış temsilcisi aramaktayız. * Şahsi aracı olan adaylar tercih sebebidir.

2 hafta önce

Proje Yöneticisi

Ercan Danışmanlık - Doğanyurt

Arge Hibe Proje, AB Hibe Proje, Arge Merkezi Danışmanlık konularında proje danışmanlığı sektöründe çalışacak, Çok iyi İngilizceye sahip Proje Yöneticisi unvanıyla en az Lisans Mezunu aranmaktadır. İngilizce bilgisi okuma ve yazma çok iyi derecede olan adaylar başvurabilir.

3 ay önce

Veteriner Sağlık Tekniker-Teknisyeni

Avrupa Veterinerlik Hizmetleri Tic. Ltd - Doğanyurt

Veteriner sağlık tekniker ve teknisyenleri çalışma arkadaşı aramaktayız, B sınıfı ehliyet gerekmektedir. Askerlik ilişiği olmamak ve Arnavutköy civarı ikamet etmek tercih sebebidir.

3 hafta önce

Teknik Ressam

Önalan Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Müşavirliği - Doğanyurt

Teknik Ressam aranmaktadır.Üniversite Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Makine Teknik Ressam Bölümünden Mezun,Ms Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarını etkin olarak kullanabilen,Metraj yaparak Keşif çıkarabilecek,Hakediş kontrolü yapabilecek,Mekanik Tesisat ve Detay Projeleri konusunda deneyimli (Isıtma-Soğutma-Havalandırma-Sıhhi tesisat),

3 ay önce

Satış Sorumlusu

Ekim Basim Etiket Otomotiv - Doğanyurt

Sektör tecrübesi olan veya sektörde kendine yer edinmek isteyen ,kendi çabaları sonucu müşteri pörtföyü edinecek.Kendinden yapışkanlı Rulo etiket satışı konusunda deneyimli-deneyimsiz saha satış elemanı aramaktayız. Üretici firmaların ürünlerinde kullanmış oldukları etiketleri ile ilgili görüşmeler yapacak,fiyat teklifi verebilecek,üretimi başından sonuna kadar takip edebilecek uzun vadeli çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Çevikler Grup Yapı İnşaat ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İnşaat firmamızda örnek dairelerin temizliğini yapabilecek Bayan Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Mersin Mezitlidir.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

SAİMEKADIN - ABİDİNPAŞA - DİKİMEVİ ŞUBELERİMİZDE TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK UZMAN VE STAJYER FİZİK ÖĞRETMENLERİNE İHTİYAÇ VARDIR ..

2 ay önce

Tele Satış-Pazarlama Temsilcisi

Neko Otomotiv - Doğanyurt

Neko Otomotiv - Otomotiv Yedek Parça Tele-Satış Temsilcisi İş Açıklaması İstanbul YENİBOSNA / BAHÇELİEVLER de bulunan firmamıza , oto yedek parça toptan satış sektöründe deneyimli tele-satış temsilcisi arkadaşların başvurularını rica ediyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Askerlik görevini tamamlamış , - mutlaka otomotiv / yedek parça sektöründe deneyimi bulunan , - telefonla gelen talepleri yanıtlayacak , müşteri ilişkileri kuvvetli , prezantabl , - YENİBOSNA / BAHÇELİEVLER yakın ikamet eden - call center ekibimize dahil olacak , çalışma arkadaşları aramaktayız . - Oto Yedek Parça deneyimi olmayan arkadaşların CV'leri dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Turk Plus Otom. Inş. San. Ve Tic. Ltd. Ş - Doğanyurt

TERCİHEN FARSÇA VEYA ARAPÇA BİLEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞABİLECEK KENDİNE ÖZEN GÖSTEREN PRESENTABL ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK MAAŞ+PRİM SİSTEMİYLE ÇALIŞABİLECEK BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARIYORUZ.

2 gün önce

Yapay Zeka Uzmanı

Ankageo (Anka Coğrafi Bilgi Teknolojileri) - Doğanyurt

Yapay zeka uygulamaları geliştirmede çalışacak Yazılım Mühendisi Yapay Zeka Uzmanı arıyoruz.Yapay zeka, makina öğrenmesi, derin öğrenme kavramlarına hakim,Bu konuda dersler almış,Tercihen uygulama geliştirme yapmış,C/C++ ve/veya Python bilen,TensorFlow bilen,

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler