Doğanyurt Elektrikli Ev Aletleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrikli Ev Aletleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anestezi Ve Reanimasyon Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe, müşteri firmamız için Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı aramaktayız.Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

Depo Sorumlusu

Troy Asansör - Doğanyurt

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Satın alma alanında tecrübeli Depo ve Stok takibi yapabilen Askerliğini yapmış Deneyimli Bay çalıma arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi Personeller

Sesa Group - Doğanyurt

K.ÇEKMECE - BAHÇELİEVLER - ESENLER - FATİH ve BEŞİKTAŞ Çevresi Toplu Konut / Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE BAY Sertifikasız Özel Güvenlik Adayı aranmaktadır.  * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Sabıka kaydı bulunmayan,  * Agi (Asgari geçim indirimi)  * Ayda 20 gün çalışma imkanı,  * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir.  Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzinİmkanları; 2150 Ort. + Yemek  Avrupa Yakası / Bilgi ve İrtibat:0212 212 9040 Pbx - 0539 480 1010 - 0543 428 8282 Mecidiyeköy Mh. Kervangeçmez sok. Birlik apt. No:11 Dai:6 Şişli İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. * Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın..  * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !!  * Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not: İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

4 ay önce

Tanıtım Elemanı

Almira Grup Yatçılık Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızın Marmaris bölgesindeki yaz çalışmasında dönemsel veya performansa göre kadrolu olarak Müşteri Portföyümüzü arttırmaya yönelik yapmış olduğumuz çalışmada;Part time veya Full time çalışacak Tanıtım Elemanı /Satış Temsilcisi alınacaktır.Maaş + Prim sistemi ile çalışılacaktır.Konaklama + Yemek firmaya aittir.Alınan personelin performansına bağlı olarak yükselme imkanı vardır.Görüşmeler İstanbul Ataşehir Varyap Meridian daki merkez ofisimizde yapılacaktır.

3 ay önce

Alarm Ve Cctv Kamera Teknisyeni

Hitron Bina Teknolojileri - Doğanyurt

İş Açıklaması Yangın Algılama, CCTV, Acil Anons ve Seslendirme, Kartlı Geçiş ve diğer zayıf akım sistemlerinin, süpervizyon, devreye alım, bakım ve servis hizmetlerinin verilmesi. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Endüstri meslek lisesi, Teknik lise ve Meslek yüksek okullarının Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar bölümlerinden mezun, Zayıf akım sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli Microsoft Ofis ve Autocad programlarını yeterli düzeyde kullanabilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri odaklı çalışan, iletişimi ve insan ilişkileri güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Azimli, disiplinli çalışan, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Problem çözme becerisine sahip, Analitik düşünüp hızlı kararlar alabilen ve bu kararları uygulayabilen, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Tercihen Sürücü Ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

2 ay önce

Kurye

Pizzatomato - Doğanyurt

Buca pizzatomato mağazamızda çalışmak üzere A2 Ehliyetli Takım arkadaşları alınacaktır

1 hafta önce

Pazarlama-Satış Elemanı

Çizgi Organizasyon - Doğanyurt

DOLGUN MAAS+PRİM SEKTÖRÜMÜZ EĞLENCE-ORGANİZASYON FİRMAMIZ BÜNYESİNDE PAZARLAMA YAPABİLECEK DİKSİYONU İYİ İLETİŞİMİ KUVVETLİ DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Avrupa Lisanları Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZUN ŞUBELERİ BÜNYESİNDE DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR.RESİMSİZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR. ve KURUMUMUZUN KADIKÖY ŞUBESİ İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDAN BAŞLAYIP SIRASIYLA HALKLA İLİŞKİLER DEP. HALKLA İLŞKİLER DEPARTMAN SORUMLUSU HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ŞUBE MÜD. YARDIMCILIĞI Ve ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ NE KADAR YÜKSELEBİLECEK KENDİSİNE İŞ DEĞİL BİR KARİYER HEDEFİ KOYMUŞ OLAN ADAYLAR TERCİHİMİZDİR TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE STAJ AYINDAN SONRA ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR ASLİ GÖREVLER: ANKET TARAMA SONUÇLARINI VELİLERE TELEFONLA BİLDİRMEK REKLAM TANITIM KURUMA ÖĞRENCİ KAZANDIRMAK VELİ KARŞILAMA ÖĞRENCİ İŞLERİ OLACAKTIR. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR. KRİTERLER İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik Giyimine özen gösteren Takım çalışmasına yatkın, 18-50 yaşları arasında, İş tanımı Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek, Zamanla Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dökümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek

3 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ÜSKÜDAR - ATAŞEHİR - KADIKÖY ve ÇENGELKÖY'de yapımı tamamlanan İş Merkezi - Residence - Plaza ve Site / Konut gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1950 + Yemek + Agi + Yol İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 ay önce

Danışman-Gözetim Elemanı

Zeusgrup - Doğanyurt

Projeler 2 gündüz 2 gece 2 off 12 çalış 36 izin 12 çalış 24 izin Kursiyer Kimliksiz Projeler (1800 ile 2250 Maaş) ve yan haklar Kimlikliler İçin (2100 ile 2500 Maaş) ve yan haklar Not: SGK'sız projemiz yoktur.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

My Home Gayrimenkul - Doğanyurt

Ofis içinde düzeni sağlayacak, gelen telefonları, misafirleri karşılayıp yeri geldiğinde çay ve kahve ikram edecek Ofis Sekreteri aranmaktadır.

3 ay önce

Modelist

Ekinteks Ekin Tekstil - Doğanyurt

Tekstil Hazır Giyim ÖRME Grubunda İhracat ürünleri imalatı yapan firmamızda Modelist olarak çalışacak tecrübeli iş arkdaşları aranıyor.

5 ay önce

Site Güvenlik Personeli

Incirli Konakları Site Müdürlüğü - Doğanyurt

Bakırköy bölgesinde site bünyesinde 2 gündüz , 2 gece, 2 istirahat şeklinde çalışacak, Özel Güvenlik kimlik kartı bulunan, Askerliğini yapmış, Bay - Bayan güvenlik personeli alınacaktır. (Bayram ve fazla çalışma olduğunda mesai ücreti ödenmektedir.)

4 ay önce

Bay Danışma Personelleri

Owl Güvenlik - Doğanyurt

FİRMAMIZIN AVRUPA YAKASI YENİ ALDIĞI SİTE- İŞ MERKEZİ –ŞANTİYE –REZİDANS PROJELERİNDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA FIRSATI.. ARANAN KRİTELLER: • T.C. VATANDAŞI OLMAK • EN AZ ORTA OKUL MEZUNU OLMAK • ADLİ SİCİL KAYDI OLMAYAN • 19/45 YAŞ ARALIĞINDA • 1.70 BOY ÜZERİ BAY AVRUPA YAKASI - 19 ADET PROJE ------------------------------------------------------- 1- B.düzü; 1920 TL 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 2- Kıraç; 1870 TL + Yemek 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 3- Göktürk; 1885 + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 4- Sarıyer; 1900 TL 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 5- Esenyurt; 1860 TL + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 6- Başakşehir; 1730 TL + Agi + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 7- Hadımköy; 1920 TL – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 8- G.O.Paşa; 1750 TL + Agi – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 9- Hadımköy; 1740 TL + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 10- Kayaşehir; 1640 TL + Agi + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 11- Ayazağa; 1720 TL + Yemek - 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 12- Esenyurt; 1820 TL+ Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 13- Güneşli; 1730 TL + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 14- Silivri; 1850 TL – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 15- Kağıthane; 1820 TL + Agi 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 16- Eyüp; 1790 TL + YEMEK- 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 17- Merter; 1820 TL + Agi – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 18- Şişli; 1750 TL - 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) 19- Zeytinburnu; 1730 + Yemek – 2 gündüz + 2 gece +2 izin (Bay ) OWL GÜVENLİK OLARAK SİZLERE ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINIZI ALMANIZA YARDIMCI OLURKEN, AYNI ZAMANDA DA İŞ İMKANI SUNMAKTAYIZ. PROJELRİMİZDE ÇALIŞARAK MADDİ KAZANÇ ELDE EDERKEN AYNI ZAMAN DA SEKTÖRDE TECRÜBE SAHİBİ OLUYORSUNUZ. ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER SAHİBİ OLMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLAN OWL GÜVENLİK’ TE KURSUNUZ DA İŞİNİZ DE GARANTİ ALTINDADIR. AYRICA İSTANBUL GENELİNDE ÖZEL GÜVENLİK KARTINA SAHİP ARKADAŞLARA DA İŞ İMKANI SAĞLAMAKTAYIZ. * Güvenlik öncesi deneyimli hocalarımızla sunulan özel güvenlik eğitimi *Kurs kaydına istinaden kimlik kart sürecinde işsiz kalınmaması için gözetim görevlisi olarak sunulan iş fırsatları * Kurumsal bir firmada sosyal haklarınız ile profesyonel bir çalışma ortamı • Maaş ve SGK • Mesai durumunda Prim • Yemek • Yol Ücreti • Çalışma sistemi 12 saat veya 8 saat SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır NOT; Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış gösterecektir. Diğer ilçelerimizdeki projelerimiz için de firmamıza ulaşabilirsiniz İLETİŞİM : 0212 213 13 66 0542 458 90 28 0542 458 91 28 0542 458 92 28

5 ay önce

Kalite Güvence Müdürü

Tutanlar Motorlu Araç A. Ş. - Doğanyurt

BAY/BAYAN - OTOMOTİV (YEDEK PARÇA) SEKTÖRÜNDE:TS EN ISO 9001:2008 KALİTE SİSTEMİNE HAKİM TERCİHEN İATF 16.949:2016 SİSTEMİNİ BİLEN KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜNE İHTİYAÇ VARDIR.

4 ay önce

Mutfak Ekip Üyesi - 328 AVM Osmaniye

Pidem - Doğanyurt

Pide Restorancılığı'nda Türkiye'nin önde gelen markası olan Pidem markamızın Osmaniye'de bulunan 328 AVM'de yeni açılacak olan restoranlarında görevlendirilmek üzere; "Mutfak Ekip Üyesi" aramaktayız. WhatsApp Başvuru Hattı:0530 258 73 29 : Ad Soyad, İletişim Numarası, İkametgah Bilgisi(İl,İlçe), Başvuru yaptığın pozisyonu mesaj at veya bu bilgileri söylediğin videonu paylaş! Biz de hemen seni arayalım.

4 ay önce

Veri Giriş Elemanı

Adwords Uzmanı - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Crabs Media & Adwords uzmanı iş gücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, Türkiyenin önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda sağlık sektörü ağırlıklı birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz dijital veri alanında faaliyet gösteren bir firma için“Veri Giriş Elemanları” arayışımız bulunmaktadır. Dijital veri alanında kendini geliştirmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Bilgisayar ve uygulama kullanma becerisine sahip, En az lise mezunu, İŞ TANIMI İnternet üzerindeki portallarda verilerin güncelleme ve giriş işlemlerini gerçekleştirmek, İnternet üzerindeki verilerin denetiminin yapılması ve gerekli verilerin portallardan kaldırılmasının ya da güncellenmesinin sağlanması,

2 ay önce

Kimya Mühendisi

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ. - Doğanyurt

İş Tanımı Hadımköy' deki metal yüzey kaplama alanında faaliyet gösteren fabrikamıza ''Kimyager / Kimya Mühendisi'' alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Erk Denetim Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Kadıköy Merkez'de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize, Daha önce Muhasebe ofisinde minimum 2 yıl çalışmış, sorumluk alabilecek, en an ticaret lisesi mezunu arkadaşlar aramaktayız. Lütfen Kadıköy'e yakın olan arkadaşların başvuru yapmalarını rica ederiz.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Eser Bıçak - Doğanyurt

Firmamızın satış yeri mağaza bölümünde çalışmak üzere halkla ilişkiler iş takibi ve genel koordinatörlük yapabilecek iyi düzeyde bilgisayar bilen diksiyonu düzgün ön muhasebe tutabilecek güler yüzlü bayan elemana ihtiyaç vardır. Adaylar telefonla randevu alıp cv lerini gönderdikten sonra görüşmeye gelebilirler çalışma saatleri hafta iç i 08.00 18.00 ssk + yemek+servis

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler