Doğanyurt Elektrik ve Elektronik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik ve Elektronik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Arapça Bilen Çağrı Merkezi Elemanı

Vipnoz Grup Medya - Doğanyurt

Bitkisel ürünler satan E-Ticaret firmamızda çalışmak üzere arapça bilen çağrı merkezi mersonelleri alınacaktır.

2 gün önce

Muhasebe Elemanı

Hakser Halı - Doğanyurt

• Minimum ticaret lisesi mezunu, • E-fatura uygulamasına hakim • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Zirve programını veya Vega programını iyi seviyede kullanabilen, • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İŞ TANIMI • Tüm alış/satış faturalarının mevzuata uygun şekilde işlenmesi, • Günlük faturaların kesilmesi ve süreç takibi, • Aylık olarak BA/BS mutabakatlarının yapılması, • Finansal (çek senet banka ) mevzuata uygun şekilde işlenmesi. • Cari hesap mutabakatlarının yapılması, • Ödeme planının günlük haftalık hazırlanıp raporlanması, • Muhasebe departmanına yönlendirmesi ile diğer süreçlere destek vermek NOT: Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

First Acentalık ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbulda faaliyet gösteren tekstil mümessillik firmamıza yurt dışında pazar ve müşteri araştırması yapabilecek Bayan Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

4 gün önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Kültür Sanat Kitabevi - Doğanyurt

İzmir Bornova da bulunan kitabevimize Satış Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Editör

Cv Benim - Doğanyurt

Editör aranmaktadır. *** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Danışma Personeli

Anıl Spor Center - Doğanyurt

MAMAK/AKDERE'DE BULUNAN SPOR SALONUMUZA ; *Bilgisayar kullanmayı bilen *Mc Office programlarına hakim *Gelişime açık, iletişimi iyi kullanan *Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş *İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş *Dış görünüşüne özen gösteren *Gelen üyeleri karşılayıp salon tanıtımı yapabilecek *Santral ve dış telefon görüşmelerini yürütebilecek *23-35 yaşları arasında bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Model Makinacı

Evrem Tekstil - Doğanyurt

Bayan Pantolon, Ceket, Elbise dikiminde tecrübeli iş arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Depo Sorumlusu

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Depoda giriş çıkış işlemi yapılması, müşteriye bilgi verilmesinde sorumlu olacak Depo Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Erguvan Sağlık Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Görüntüleme merkezimizin müşteri ilişkileri bölümünde görev alacak, müşteri ziyaretleri yapacak; En az lise mezunu Kendini geliştirmeye açık Hedef odaklı çalışma yapacak İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri bağımlılığı yaratabilecek yetkinliğe sahip Dış görünümüne özen gösteren Bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

İş Tıp Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bursa İş tıp Osgb şirketimizde görev almak üzere B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arayışımız mevcuttur.Çalışma yeri Bursa Osmangazidir.

1 ay önce

Temizlik -Yardımcı Personel

Al Royaa - Doğanyurt

*Yönetim Ofislerinin temizlik ve düzenini sağlamak, *Günlük olarak çay, kahve ve ikramların hazırlanması, *Mutfak ihtiyaçlarının takibini sağlamak, *Üst düzey yöneticilere ve misafirlere ikramların servis edilmesi, *Daha önce benzer bir iş deneyimine sahip, *Kişisel ve genel hijyene önem veren, *Şirinevler meydana yakın, E5 güzergahında bulunan ofisimize ulaşım sorunu olmayan, adayların başvurularını beklemekteyiz.

6 gün önce

Hastane Birim Yöneticisi

Deneyim Personel Destek Eğitim İnş Sağ ve Sos Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Hastane Birim Yönetici aranmaktadır.Projelerin operasyon evresindeki kendisine bağlı ekipleri yöneterek, projelerin planlanan; kapsam, zaman, bütçe ve kaliteye uygun olarak sonuca ulaşmasının sağlanması,Projenin operasyonunda sorumlu iç ve dış partilerin sorumluluklarını yerine getirmesini sağlayarak yüksek müşteri memnuniyetinin kazanılması,Projelerin risk ve kriz durumunda üst yönetime yapılan bilgilendirme ve eskalasyonların (maliyet güncellemelerinin) planlanması ve çözüm alternatifleri ile karar alınmasının sağlanması.

2 ay önce

Güvenlik Vardiya Amiri

Pg Özel Güvenlik - Doğanyurt

Hadımköy Yolu Üzeri Büyük Çekmece de bulunan ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ Projemizde 2 Gündüz 2 Gece 2 OFF sisteminde çalışacak GÜVENLİK VARDİYA AMİRİ' ne ihtiyaç vardır. ÜCRET: 2312+AGİ

3 hafta önce

Teknik Eleman

Bozoğlu Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinin servis ve montajını yapacak Teknik Eleman takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

SAİMEKADIN - ABİDİNPAŞA - DİKİMEVİ ŞUBELERİMİZDE TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK UZMAN VE STAJYER FİZİK ÖĞRETMENLERİNE İHTİYAÇ VARDIR ..

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Gebzede bulunan lokasyonlarımız için sertifikalı , deneyimli ,vardiyalı ve tam zamanlı olarak çalışacak Güvenlik Görevlisi ekip arkadaşları aramaktayız.Maaş + Agi + Sgk + yol + Yemek hakları firmamızca sağlanmaktadır.

2 hafta önce

Türkçe / Edebiyat Öğretmeni

Birebir Akademi - Doğanyurt

KURUMUMUZDA TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK ÖĞRETMEN ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Güvenlik ve Temizlik firmasında, ofis programlarına hakim, program üzerinde bordrolama yapabilen, personel sgk giriş ve çıkış işlemlerini takip edebilecek, tam zamanlı olarak çalışacak Bayan İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu personel alınacaktır.Maaş ve diğer özlük hakları şahsen görüşülecektir.Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

3 gün önce

Finans Uzmanı

Hıdırusta Otomotiv A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızın Finans Bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Demir Personel Kıyafetleri İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Fabrikamızda çalışacak Deneyimli Muhasebe Personeli aranmaktadır.Bostancıdan başlayan E5 üzeri servisimiz vardır.SGK + Yemek + Servis dışı yol parası.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler