Doğanyurt Elektrik ve Elektronik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik ve Elektronik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Stok Takip Elemanı

Polse Tekstil Gıda İnşaat Sanayi Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Zeytinburnunda bulunan tekstil firmamızda çalışmak üzere Bayan Stok Tekip Elemanı aranmaktadır.Nebim V3 programını bilen,Ürün giriş-çıkış takibini yapabilecek,Şubeler arası karşılaştırma yapabilecek,Ürün barkod dökümünü yapabilecek,Bayan stok takip personelleri alınacaktır.

2 ay önce

Yazılım Destek Uzmanı

Ada Yazılım Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Sigorta Şirketleri ve aracı kurumlarına yazılım çözümleri üreten şirketimiz için Eğitim + Destek ve iş analistliği görevinde bulunacak Yazılım Destek Uzmanı aranmaktadır.Ofisimiz Zincirlikuyu Metrobüse yürüme mesafesindedir.

2 ay önce

Garson

Veyron Otel - Doğanyurt

Genel Nitelik * En az Lise mezunu, (tercihen Turizm Otelcilik ) * 4 yıldızlı otellerde en az 1 yıl garsonluk yada bar garsonluğu yapmış, * Mesleki ingilizce'ye sahip, * Micros kasa sistemini kullanabilen, * Kişisel hijyenine önem veren, * Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, * Diksiyonu düzgün,güleryüzlü * Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden. İŞ TANIMI Servis öncesi sorumlu olduğu tüm alanları ve masaları servise hazırlamak, Servis alanlarının servise ve standartlara uygunluğunu sağlamak, Siparişleri belli bir düzen içinde eksiksiz almak ve sisteme girişini sağlayarak derhal ilgili bölüme ulaştırılmasını sağlamak, Adisyon ve hesap takibi yapmak, Maksimum misafir memnuniyetini esas alarak misafir ile ilgilenmek, memnuniyet kontrolü yapmak.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kırlangıç Akademi - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Danışmanlık ve Eğitim alanında faaliyet gösteren firmamıza Uzaktan Eğitim Satışı kapsamında telefon üzerinden satış yapacak Bayan Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Uzmanı

Prolara Danışmanlık Ve Dış Ticaret - Doğanyurt

Esenler / Giyimkent bölgesinde, Medikal Ürünler Ticareti yapan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe elemanı aramaktayız. GOREV TANIMI ; * Ön Muhasebe. * Depoya Giren - Çıkan ürünlere ait Fatura vs. evrakların Logo Tiger Progmanına usulune uygun düzende girilmesi. * Stok kayıt ve Resmi Evrak takibinin yapılması. * Ihracat ve Gümrük belgelerinin takibi. * Depo ve Ofis düzeninin sağlanması. ISTENEN NITELIKLER ; * 30 Yaşını aşmamış BAY. * B sınıfı Ehliyet sahibi. AKTİF Olarak Araç Kullanabilen. Tercihen SRC belgeli. * En az Yüksekokul mezunu. * Muhasebe ve Ihracat akışlarına hakim. * Akerliğini yapmış veya en az 3 yıl Askerlik ile bağlanatısı olmayan. (Tecil, vb.) * Esenler , Bağcılar, Tekstilkent bölgesinde ikamet eden. * Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Anadolu Akvaryum ve Pet Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Yaratıcı içerikli dijital ve sosyal medya için strateji analizi yapmak,Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya mecralarında dünya trendlerini takip etmek, ölçümlemek ve raporlama yapmak,Tüm sosyal iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize ederek sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanmak,Dijital Medya ve kampanya planlamalarını yapmak, çalışmaları yürütmek ve raporlamak.

4 ay önce

Türkçe / Edebiyat Öğretmeni

Akademi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Türkçe, Edebiyat derslerinde alanına hakim, Tercihen Eğitim Fakültesi mezunu, Gelişime açık, takım çalışmasına uygun, Düzenli ve prensip sahibi, Öğretmenliği meslek olarak benimsemiş, Farklı kademelerde tecrübe sahibi, Tercihen erkek adaylar Cv lerini bırakabilirler Yalnız fotoğraflı cv ler dikkate alınacaktır.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Teknik Form Matbaacılık - Doğanyurt

SEKTÖRDE DENEYİMLİ, S.FORM MATBAACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ELEMANI ARIYORUZ

2 ay önce

Satış Danışmanı

Yılkar Bilişim Bilgisayar San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Biz Kyocera yetkili bayiisiyiz, müşterilere ürünlerin tanıtılması, ilgili satışın yapılması için bayiimizde çalışacak Satış Danışmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Mersin Akdenizdir.

1 ay önce

Modelist Yardımcısı

Alizze Moda San Ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

BAYAN DIŞ GİYİM YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DENEYİMLİ MODELİST YARDIMCILARI ARANMAKTADIR

3 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Pera Elektronik Prodüksiyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Güvenlik sektöründe çalışmakta olduğumuz firmamıza Güvenlik kamera montajı, hırsız alarm sistemi, yangın sistemleri, network alt yapı, uydu sistemleri, telefon santrali, görüntülü diafon, zaman sayaçlarından anlayan Elektronik Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Sigorta24 - Doğanyurt

Adli sicil kaydı olmayan, Sigorta konusunda deneyimli, sistemli ve düzenli çalışabilen. Müşteri ilişkilerinde kendine güvenen, Hızlı ve pratik sigorta teknik personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Müdürü

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır.İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirmek üzere; İstanbulda ikamet eden ya da edebilecek İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Temizlik Ve Çay Elemanı

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Doğanyurt

Temizlik ve çay işlerine bakacak güler yüzlü, çalışkan ve samimi personel alınacaktır. çalışma günleri: 6 gün çalışılacak, 1 gün izin kurum içinde yetkili kişi: Şengül Hanım

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Rota Emlak Konut - Doğanyurt

SATIŞ PAZARLAMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN SATIŞ PAZARLAMA TECRÜBESİ OLAN VEYA OLMAYAN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ,İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK KENDİNE GÜVENİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ..

4 ay önce

Muhasebe Personeli

By Kaçan Tekstil İmalat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tekstil firmamız bünyesinde Muhasebe tutacak Bay ya da Bayan Tecrübeli Muhasebe Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Mekanik / Universal Tornacı

Elsa Makina Ve Civata - Doğanyurt

Universal Torna tezgahında çalışabilecek, teknik resim okumayı bilen işine hakim operatör alınacaktır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Ova Arıtım Proje Ve Inş. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

OFİS İÇERİSİNDE TELEFON İLE MÜŞTERİ İLE GÖRÜŞECEK, FİLİTRE ARAYACAK, MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ SGK YEMEK DİĞER GÖRÜŞMELER MÜLAKAT ESNASINDA ADAYLARA BİLDİRİLECEKTİR

4 ay önce

Yönetici Asistanı

My Yılmazlar Inşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İNŞAAT FİRMAMIZDA; BİLGİSAYAR , MAİL, FAKS, TELEFON İLE YÖNETİCİYE YARDIMCI OLACAK; SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

2 hafta önce

Yurtdışı Ruhsatlandırma Asistanı

Actopharma Kimya - Doğanyurt

İŞİN GEREKLİLİKLERİ • Çok iyi düzeyde İngilizce (okuma-konuşma-yazma) bilmek, • Süreçlerin takipçisi olmak, işlemlerin ve ürünlerin ruhsatlandırılması için koordinasyon kurmak, yasal düzenlemeleri gereğince istenen belge ve gerekenler hakkında bilgi sağlamak, • Dosyaların uygunluğunu, tamlığını ve gerekli onaylarını kontrol etmek, gerekirse İngilizceye çevirisini yapmak, yaptırmak, belgeleri derlemek, başvuru dosyasını hazırlamak / hazırlatmak, eksikleri kontrol etmek ve göndermek, • Düzenli iletişim kurarak başvurunun yapılanmasını, ruhsatlandırma sürecini ve sonuçlanmasını takip etmek, • İnsan ilişkileri güçlü, • Seyahat engeli olmayan, • Yaptığı işlerin sorumluluğunu alabilecek, iş akışını tamamen takip edebilecek, • Raporlama yapabilen ve analiz yeteneği olan, • Motivasyonu yüksek, disiplinli ve organizasyon becerisi yüksek

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler