Doğanyurt Elektrik Üretim ve Dağıtımı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik Üretim ve Dağıtımı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Halkla Ilişkiler Elamani

Binay Anaokulu Ve Kreş Dünyası - Doğanyurt

10 kasım itibari kayserinin develi ve yahyali ilçelerinde faaliyet gösterecek iki şubemiz olan binay anaokulu kreş dünyasına iki bayan halkla ilişkiler elamanı aranmaktadır deneyim sahibi perfect olan kişisel etkileşimine özen gösteren kişiler tercih sebebidir profosyenelligine önem veren siz değerli annelerin değerli çocuklarına en iyi hizmeti sunabilen etik profosyenel davranış sergileyen kişiler tercih sebebidir &aranılan nitelikler &20/ila 30 Yaş arası bayan &evli nişanlı sözlü personeller firma stratejisi gereği değerlendirilmez. &3 4 5 yaşında çocuklara hitap edeceğimiz icin konuşma stratejisi diksiyon kişisel etkileşim onculugumuzdur & diksiyon dış görünüş ve kıyafete özen gösteren kişiler tercih sebebidir & servis ve yemek firmaya aittir & bavsuru yapan adaylar firmanın yahyalı ve develi ilçesinde olduğunu bilerek okuyarak başvuru yapsın.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Stajyeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İnsan Kaynakları Stajyeri aranmaktadır.İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; İnsan Kaynakları ekibimize katılıp 45 iş günü boyunca devam zorunluluğu olan İnsan Kaynakları Stajyeri aranmaktadır.*Staj bitiminde Sertifika verilecektir.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Grafiker

1881 Ajans - Doğanyurt

Dijital baskı merkezinde çalışacak corel, photoshop, illustrator kullanabilen baskı ve baskı sonrası hizmetlerde çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz...

4 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Elzem Et ve Gıda Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tecrübesiz arkadaşları iş hayatına kazandırma, ekip çalışması ve disiplinli bir çalışma düzeni yakalayabilmesi için hem aramıza katılacak olan arkadaşa yardımcı olabilmek ilk hedeflerimizdendir. Deneyim kazanmak ve deneyim kazanırken disiplinli çalışacak Ön Muhasebe-Sekreter çalışma arkadaşı aranmaktadır.Aramıza katılacak olan çalışma arkadaşımız datasoft programını öğrenecek ya da geliştirecek,Fatura kesimi günlük kasa tutumu ve depo takibi konusunda excel üzerinden yardımcı olabilmesini beklemekteyiz.*Çalışma düzenimiz ve arkadaşlarımız güler yüzlü ve ekip olarak hareket etmektedir. Aramıza katılacak olan çalışma arkadaşımızdan da en büyük beklentimiz budur. Çalışma Gün ve Saatlerimiz;Haftaiçi: 09.00 - 17.00Haftasonu: 2 gün tatil

3 ay önce

Sekreter

Çizgi Ötesi Yatırım Danışmanlık - Doğanyurt

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Bahar Çiçekleri Anaokulu - Doğanyurt

Üniversitelerin Eğitim Fakültesinden Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu, · Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, · Aktif, enerjik ve iletişim becerileri güçlü, · Çocuklarla çalışmaktan zevk alan, · Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen, · İş disiplinine önem veren, · Düzenli ve tertipli çalışma alışkanlığı olan, · Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, · Oyun ve materyal geliştirme konusunda deneyimli, · İdealist ve çocuk gelişimi konusunda kariyer planı olan, · Tam zamanlı çalışabilecek, · Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır...

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Dönmez Otelcilik San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Prestige Hotel Dönmeze İngilizceyi aktif konuşabilen, Bayan Garson (Servis Elemanı) çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Otomotiv sektöründe Alfa Romeo, Fiat, VW, Toyota, Mercedes gibi önemli markaların tedarik zincirinde alüminyum enjeksiyon döküm parçaları üretimini yapan firmamız, üretim bölümlerinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktadır. - Vardiyalı çalışabilecek, - Sağlık problemi olmayan, - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

2 ay önce

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı aranmaktadır.Günlük puantajı takip edecek (izinler, raporlar vb.)Bordroyu hazırlayacak, ödemeleri düzenleyecek,İşten çıkışlar, ihtar vb. süreçlerde yer alacak,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Özel Bursa Rota Okullları - Doğanyurt

• Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu, • En az 1 yıl deneyimi olan, • Ofis araçları ve MS Office programlarına hakim, • Telefon ve faks trafiğini yönetebilecek, • Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, • Diksiyonu düzgün ve dış görünşüne özen gösteren, • Evrak akışını sistemli bir şekilde düzenleyecek, • Kurumsal kimliğe yakışacak şekilde davranabilen, güler yüzlü, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uygun,güler yüzlü çalışma arkadaşı arıyoruz

1 ay önce

Mühendis

Eroglu Peyzaj Ve Fidancılık - Doğanyurt

firmamız çiçek fide,pepino kavunu fide ve fidanları yetiştiriciliği yapmaktadır.Fide yetiştiriciliğnde yetiştirilmek üzere ziraat mühendisi ve ya teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Cost Controller

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Cost Controller aranmaktadır.İnsan kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz 5 yıldızlı otel için Cost Kontrol deneyimli Cost Controller aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Pazarlama Personeli

Gökhan Plastik - Doğanyurt

balonlu ambalaj imalatı yapan fabrikamız için aktif pazarlama yapabilecek personel alınacaktır. hırdavat nalburiye mobilya ,plastik ambalaj satıcıları aktif satış yapacak kendine güvenen referans verebilecek personel alınacaktır. sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Makina Mühendisi

Özkardeşler Vinç Işletmesi - Doğanyurt

: makina mühendisi bölümünden mezun olan :ingilizce bilen :en az iki yıl deneyimli :diksiyonu düzgün :insan ilişkilerinde başarılı,temsil yeteneğine sahip,aktif :Ms ofis proğramlarına hakim :adanada ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı

Aziz Yildirim Plastik Ltd. Şti. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK TEMİZLİK , ÇAY VE YEMEK YAPABİLECEK BAYAN PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR

2 ay önce

Proje Hazırlama Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Doğanyurt

Türkiye deki Bölgelerimizde; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe Projelerinin hazırlanması ve proje yönetiminde merkez ofis ve yeni açılan şubelerimizde sürekli çalışacak proje Hazırlama Asistanları alınacaktır.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP),KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri,Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza ;‘’ Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri ‘’ Sonrasında Sınavla Görev Verilmektedir.

1 ay önce

Satış Destek Personeli

Tesbihane Kayseri - Doğanyurt

kıymetli mücevherat ve hediyelik eşya üzerine faaliyet gösteren firmamıza en az lise mezunu microsoft office proğramlarını kullanabilen satışa destek olabilecek bayan personel alınacaktır resimsiz cv ler dikkate alınmayacaktır

1 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Şerif Tekstil - Doğanyurt

Şirketimize yönetim katı temizliğinden ve mutfağından sorumlu olup şirket içindeki her türlü ikram/servis işini yapabilecek temiz, titiz ayrıca giyimine özen gösteren bayan eleman aranıyor. Merter semtine ulaşım sorunu yaşamayacaklar tercih sebebimizdir. (bağcılara servisimiz vardır)

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Samed Tibbi Cihazlar Tur Tek San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Medikal sektöründe faaliyette bulunan firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Haftaiçi 09.00 - 18.00 çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Şirketimiz Fındıkzade tramvay durağına 3 dakika mesafededir.

4 ay önce

Aşçı

Bam Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

okulumuzda mutfakta çalışmak üzere aşçı aranmaktadır. iş deneyimi olan kişiler öncelikli tercihimizdir. çalışmak isteyen kişilerin telefonla arayarak bilgi alması daha sağlıklı olur.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler