Doğanyurt Elektrik / Elektronik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik / Elektronik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sevkiyat Şoförü

Kardionet Sağlık Ürünleri ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kardiyoloji ve Kalp-damar cerrahi ürünlerinin ithalat ve distribütörlüğünü yapmakta olan firmamızın gelişen ve büyüyen yapısında Lojistik ve Satış Destek Ekibimize katılacak Sevkiyat Şoförü çalışma arkadaşları aramaktayız.Hastanelere ürünlerin sevki, faturalandırma ve evrak takibi süreçlerinde aktif rol alacak,Diğer lojistik ve destek hizmetlerde verilecek görevleri yapacak (misafir karşılaması, ürün kargo sevk ve takibi vb. işleri yapacak.)Görev verilmesi halinde; dış merkezlerdeki vakalarda (Trabzon, Adana, Elazığ, Antalya vd. illerde) gerekli lojistik desteği sağlayacak, (araç kiralama, ürün sevki, kargolama vb.)Kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen, istikrarlı ve dürüst çalışmayı benimsemiş, takım arkadaşları aramaktayız.*** İlgilenenlerin aranılan niteliklere uygun olarak resimli CVleri ile başvurmalarını rica ederiz.Belirtilen ikamet alanları dışından, Fotoğrafsız CV ve aranılan nitelikleri taşımayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Dent 216 - Doğanyurt

Hasta memnuniyetini ve hasta isteklerini ön planda tutacak, Genç, güler yüzlü, enerjik, prezentable,öğrenmeye ve eğitime açık,iletişim yeteneği kuvvetli,hekimi ile uyumlu ve koordineli çalışabilecek, Hijen kurallarına riayet eden, titiz , özenli çalışan ve sigara alışkanlığı olmayan; Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Öncelikli sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İstanbul Kadıköy veya yakın civarında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Ses Işık Görüntü ve Konferans Sistemleri Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ses Işık Görüntü ve Konferans Sistemleri Teknisyeni aranmaktadır.Düzenlenen fuar ve organizasyonlarda teknik destek verecek Ses Işık Görüntü ve Konferans Sistemleri Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Yıldız Cnc Torna - Doğanyurt

Cad Cam yapabilen Deneyimli Cnc Dik İşleme Operatörü aranmaktadır.

2 ay önce

Garson

Reks Kokoreç - Doğanyurt

Reks Kokoreç'de Görevlendirilmek Üzere Deneyimli garson aranıyor.

1 ay önce

Genel Muhasebe Personeli

Tosun Ticaret-Ismail Tosun - Doğanyurt

-4 Yıllık Eğitim veren Üniversitelerin, İşletme,İktisat,Maliye ve Ekonomi bölümlerinden mezun -Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip. -Ms office uygulamalarına hakim,tercihen Mikro programını kullanabilen -Firmanın muhasebe işlemlerini mali mevzuatlara uygun olarak yürütülmesini sağlamak. -Personel özlük işlemleri, Cari hesap, Banka, Fatura, irsaliye ve stok süreçlerini takip edebilecek. Depo stok kontrollerini yönetebilecek. Evrakların usulüne uygun arşivlenmesini yapabilecek. - Temsil yeteneği kuvvetli ,yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi. Genel Muhasebe sorumlusu olarak görev yapacak yukarıda belirtilen özellikleri taşıyan takım arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Otel Müdürü

Özyapıcılar İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Karsın Sarıkamış ilçesinde Kayı Snow Otelde çalışmak üzere deneyimli, disiplinli ve tecrübeli Otel Müdürü aranmaktadır.Çalışma Yeri Kars Sarıkamıştır.

3 ay önce

Cnc Operatörü

Ortaclar Elektrik - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER LİSE,EML veya MYO mezunu CNC TORNA VE OTOMAT OPERATÖRLERİ ARIYORUZ.. 1-Talaşlı imalat tecrübesi olan 2-Talaşlı imalatta kullanılan ölçüm aletleri konusunda deneyimli (mikrometre,kumpas,komperatör vb) 3-Teknik resim okuyabilen 4-Fanuc ve Sintek kontrol ünitelerine hakim 5-İşlenecek malzemeler konusunda teknik bilgisi ve deneyimi olan (pirinç,alüminyum,paslanmaz,otomat çeliği vb) 6- 22 ile 40 yaş aralığında,askerliğini yapmış 7-Vardiyalı çalışabilecek 8-Hadımköy,Arnavutköy,Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar civarında ikamet eden İŞ TANIMI 1-Teknik resmi verilen ürünlerin iş emri doğrultusunda üretimini gerçekleştirmek 2-Üretim sırasında belli periyotlarla mastar,kumpas vb. ölçü aletlerini kullanarak kalite ile ilgili kontrolleri yapmak 3-Ürünün istenen miktar ve kalitede üretimesini sağlamak,zamanında yetiştirmek.

4 ay önce

Fizyoterapist

Ural Rehabilitasyon - Doğanyurt

kurumumuzda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde görev yapacak erkek Fizyoterapist alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Mgs Gayrimenkul - Doğanyurt

• Mgs Gayrimenkul Merkez Ofisinde görev alacak , • Tercihen Önlisans yada lise mezunu • Asistanlık görevinde en az 2 yıl tecrübeli, • Gayrimenkul sektöründe tecrübeli, • İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve pozitif, • Kendini geliştirme odaklı , • Diksiyonu düzgün, prezentabl • Organizasyon kabiliyeti yüksek, detaylara dikkat eden, • Beylikdüzü veya çevresinde ikamet eden, • 22-34 yaş arası bayan Görev Tanımı • Yönetici randevularını ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, ziyaretçilerin yönetici ile olan randevularının yönetmek, • Misafir ve ziyaretçilerin iyi karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamak , • Yöneticinin seyahatlerini düzenlemek, biletlerini almak, toplantı, seminerlerin ve diğer davetlerin organizasyonunu yapmak, • Yöneticinin imza gerektiren evrakları hatırlatmak ve imzalatmak, yazılması gereken yazıları yazmak,

1 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Güldoğan Özel Okul ve Eğitim Kurumları A.Ş. - Doğanyurt

Bornovadaki anaokulumuza Çocuk Gelişimi Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Bölüm Amiri

Persifleks - Doğanyurt

OTOMOTİV AKSESUARLARI ÜRETEN FABRİKAMIZA BÖLÜM AMİRLERİ ALINACAKTIR

5 ay önce

Operasyon Müdür Yardımcısı

Mefasan Savunma Sistemleri A. Ş. - Doğanyurt

• SAVUNMA SEKTÖRÜNDE TALAŞLI VE KAYNAKLI İMALAT YAPAN BAŞKENT OSB’DE BULUNAN FABRİKAMIZA • BAYAN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNU (TERCİHEN MAKİNA VE ENDÜSTRİ) • EN AZ 2 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN • ERP SİSTEM ÇALIŞMALARINDA AKTİF OLARAK GÖREV YAPACAK • ÜRETİM HATTINA GİRECEK PARÇALARIN İŞ EMİRLERİNİ OLUŞTURABİLECEK • FİRMA TEKLİFLERİNİN DOSYALAMASINI YAPARAK ERP SİSTEM ÜZERİNDE TUTULMASINI SAĞLAYACAK • ARŞİV DÜZENİNİ SAĞLAYACAK • SEVKİYAT İÇİN GEREKLİ KALİTE DÖKÜMANLARININ HAZIRLANMASINI SAĞLAYABİLECEK • AS9100 ÇALIŞMALARIMIZIN İÇİNE DAHİL OLUP UYUMLU BİR ŞEKİLDE SİSTEMİ YÜRÜTEBİLECEK • DÜZENLİ, GRUP ÇALIŞMASINDA UYUMLU • SİNCAN, ETİMESGUT, BATIKENT ATLANTİS SERVİS GÜZERGAHIMIZDIR. • CV’Lİ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR • TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTA İÇİ : 08:30 – 18:00, • AYDA 2 CUMARTESİ 08:00-18:00 NORMAL ÇALIŞMA • PAZAR GÜNLERİ VE RESMİ TATİLLERDE ÇALIŞMA YOK

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Korel Oto Bakım Ürünleri ve Kimya San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Maaş+ prim sistemiyle çalışacak bay bayan Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

2 gün önce

Satış Danışmanı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. - Doğanyurt

İstanbul’da bulunan Boyner Mağaza larımızda görev alacak; Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İşin Tanımı:• Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek.• Mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, • Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılarak ürün satışlarının gerçekleştirilmesi,• Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak,• Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Taşlıçay Gıda Ürünleri Paz ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bornova Küçükpark şubemize Full Time çalışacak, Deneyimli Garson (Servis Elemanı) aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Izmir Organizasyon - Doğanyurt

İzmir de 15 yıldır faaliyet gösteren firmamız için 10 kişilik ekibimize bayan pazarlama personeli aranıyor. Sabit ve potansiyel müşterilerimiz ile sahada görüşecek, takibini yapacak nitelikte bayan personel arayışımız vardır. istemiş olduğumuz özellikler 30 - 45 yaş aralığında okul, belediye, avm gibi kurumlar ile görüşebilecek nitelikte dış görünüşüne özen gösteren aktif araç kullanabilen ikna kabiliyeti yüksek tercihen ajans, organizasyon firması yada pazarlama tecrübesi olan sahada aktif görüşmeler yapabilecek bilgisayarda sunum ve teklifler hazırlayabilen personelimize araç tablet laptop cep telefonu şirket hattı gibi tüm imkanlar sağlanacaktır... izmir organizasyon web sitesinden firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz... Uğur Candan

2 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Koç-Kar Cam Ürünleri San ve Tic Ltd Şti (Tefal Shop) - Doğanyurt

İzmir Ege Park AVM Tefal Shop mağazamızda değerlendirmek üzere Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan Mağaza Satış Danışmanları aranmaktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Re/Max Best Gayrimenkul Danışmanlığı - Doğanyurt

Tecrübeli ya da tecrübesiz Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri; Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli.

2 ay önce

Temizlik - Hizmet Görevlisi

Petzzshop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A. Ş - Doğanyurt

Müşterilerimize karşı güleryüzle çalışabilecek, çay kahve ikramı yapabilecek mağazamızın, ofisimizin temizliğine dikkat edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler