Doğanyurt Elektrik / Elektronik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik / Elektronik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Sorumlusu

Zafer Tekstil - Doğanyurt

Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Euroasian Denizcilik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Anadolu yakasında kurulu firmamız için Yönetici Asistanı aranmaktadır.

1 ay önce

Teknik Personel

Özgü İletişim Yangın Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Kamera ve alarm sistemlerinde çalışacak aktif Teknik Personel aranmaktadır.

6 gün önce

Mimari Restorasyon Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Mimari Restorasyon Teknikeri aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız inşaat firması için devam eden projelerinde görevlendirilmek üzere Mimari Restorasyon Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Dil Ve Konuşma Terapisti

Anaeli Özel Eğitim Merkezi - Doğanyurt

Bağcılar Güneşli 15 Temmuz mahallesinde bulunan rehabilitasyon merkezimize öğrenci yoğunluğundan dolayı dil ve konuşma terapisti veya odyoloji ve konuşma bozukluğu uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Oyuncu

Hakan Öztürk Menajerlik - Doğanyurt

Hakan Öztürk Menajerlik olarak; aşağıda sıraladığımız projelerimiz de yer alacak, Her yaş grubundan Tecrübeli veya Tecrübesiz Oyuncu aranmaktadır.-Sinema, Dizi, Reklam ve Klip çekimleri için; Yeni Yüz, tecrübeli - Tecrübesiz Oyuncular aranmaktadır.Önemli Notlar: 18 Yaş altı adaylarımızın görüşmelere daveti durumunda; birinci dereceden yakını ile gelmeleri zorunludur. Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır. Çalışma şekli organizasyonun niteliğine göre full time veya proje bazlı olabilir.Ajansımız; portföyünde yer alan her yetenek için, Tv kanalları, yapımcılar, prodüksiyon şirketleri, yönetmenler ve markalar ile bire bir görüşmeler sağlayarak; temsil ettiği adayının kriterlerine uygun iş bulmasına ve kariyer planlamasına yön vermesine yardımcı olmaktadır.

1 ay önce

Kalite Güvence Sorumlusu

Öz Simge Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Örme Konfeksiyonu ve İhracatı yapan firmamıza Kalite Güvence Sorumlusu aranmaktadır.

2 hafta önce

Psikolog / Aile Danışmanlığı

Cse Danışmanlık Hizmetleri - Doğanyurt

İş Tanımı İstanbul Beylikdüzünde faaliyet gösteren kurumumuza öğrenci ve velilere yönelik rehberlik hizmetleri sunmak üzere part-time çalışacak uzman psikolog aranmaktadır.. Aranan Nitelikler Üniversitelerin Psikoloji veya Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli (tercihen okul öncesin kurumda) CAT, İnsan Çiz, Bender Gestalt, Frostig Algı Testi, Oyun Treapisi gibi okul ortamlarında ihtiyaç duyulabilecek yöntem ve tekniklere sahip, Gelişime açık, Prezantabl, Tercihen daha önce Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında çalışmış Çocuklarla çalışmayı seven ve iletişim becerileri güçlü Tercihen 40 yaşını aşmamış Hizmet kalitesine önem veren Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen Dış görünüşüne dikkat eden ve kurumumuz misyonuna uygun Psikolog alımı yapılacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır ve başvuruların resimli olması önemlidir.

3 ay önce

Kalite Kontrol Temsilcisi

Medeks Ithalat Ihracat Müm. San. Paz. A. Ş - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Tercihen üniversitelerin kimya veya biyoloji bölümlerinden mezun, ISO 13485 ve 9001 standartları konusunda bilgi sahibi Tercihen iç tetkikçi sertifikalarına sahip, Tercihen İstanbul Avrupa Sefaköy semti civarı ikamet eden, Standart okuyabilecek, anlayabilecek ve yorumlayabilecek kadar İngilizce bilen. Temel Bilgisayar kullanabilen İŞ TANIMI Mevcut Kalite kontrol iş talimatlarına göre kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Tedarikçilerden temin edilen hammadde, malzeme ve ekipmanların istenen kalite standartlarına uygunluğunun kontrolünü sağlamak, Hammadde giriş kontrolünü yürütmek, periyodik raporlamalar yapmak, Kalite kontrol laboratuvarını yönetmek ve geliştirmek, Proses kalite faaliyetlerini koordine etmek, Son ürünlerin kalite kontrolünü yapmak, Sorumluluğu kapsamındaki işleri doğru, zamanında ve sistematik yaparak ilgili birimlere raporlamak.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Mathilda Home - Doğanyurt

İstanbul Bahçelievler'deki satış mağazamızda görevlendirilmek üzere, ev dekorasyonu konusunda meraklı, öğrenmeye ve ekip çalışmasına yatkın, bir konuda kendini yetiştirmeyi seven, gelişime açık, insan ilişkileri kuvvetli, satış konusunda deneyimli, güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma saatleri 10:00 ile 20:00 arasında olan mağazamısın yönetimi ve satışından sorumlu olacak arkadaşımızın, fotoğraf çekimi ve ürünlerimizin rafta kombinlenmesi ile ilgili de çalışma yapmasını beklemekteyiz.

2 ay önce

Gece Hasta Danışmanı

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi - Doğanyurt

Tıp Merkezimizin acil servisine gece gelen hastaları karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, acil doktorumuzu asiste etmek. Sürekli gece 15 çalışma sistemine göre çalışacak En az lise mezunu, MS Office programlarını bilen, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, Ekip ruhu taşıyan, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Kişisel görünümüne ve bakımına dikkat eden, 22-35 yaş arası ERKEK Tercihen Kağıthane ve civarında ikamet eden.

3 ay önce

Mağaza Sorumlusu

Hermak Çelik Kapı - Doğanyurt

çelik kapı fabrika satış mağazasında gelen müşterilerden ilgilenecek maaş asgari ücret sigorta tam pazar günü tatil sabah 8,30 kapanıiş 18,00

2 ay önce

Fırıncı

Lezzet-I Ekmek - Doğanyurt

YENİ AÇILMAKTA OLAN FIRINIMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE EKİP ARKADAŞLARI ARANMAKTA.

3 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Erdal Topçuoğlu Sigorta Aracılık Hiz - Doğanyurt

OFİS İÇİ CALIŞABİLECEK MS PROGRAMLARINI KULLANAN İKSİDAT MUHASEBE İŞLETME BANKACILIK SİGORTACILIK HALKLA İLİŞKİLER VB BÖLÜM EGİTİMİ ALMIŞ ÖGRENCİ VEYA MEZUN TAMGÜN DÖNEMSEL PARTİME CALIŞABİLECEK İŞ CİDDİYETİTİ VE SORUMLULUK ALACAK MÜŞTERİ ODAKLI onlıne başvurular degerlendilecektir

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Firmamız bünyesinde Muhasebe Departmanına yardımcı Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Personeli

Nadide Bujiteri Çanta / Aslı Kiraz - Doğanyurt

İbrahimli ve Karatas bölgesindeki çanta ve bijuteri mağazamızda çalıştırmak üzere Satış Personeli aranmaktadır.Maaş 1700 TL

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Iron Petrokımya Ltd. Stı. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE PREZENTABL DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN TİTİZ TEMİZ BAYAN ELEMAN ARANIYOR ÇALIŞMA SAATLERİMİZ SABAH 9 AKŞAM 5

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Son Söz Koleji - Doğanyurt

Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi bulunan kampüsümüzde ve özel öğretim kurslarımızda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Adaylarda aranan özellikler: 1-Güleryüzlü ve insan sevgisi yüksek, 2-Eğitimde yeni yöntemlere ve öğrencilerin yaratıcılıklarına yönelik yeni programlara aşina, 3-İşini severek yapmakla birlikte mesai ve ücret mefhumundan bağımsız olarak bir toplum hizmeti yaptığının bilincinde, 4-Yeni okumalar ve kültürel-entellektüel faaliyetlerle kendisini besleyen ve kişisel ve mesleki gelişime açık, 5-Alanı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, kurumsal bilince sahip, 6-Çalıştığı kurumun çalışma politikalarına saygılı ve hızla adapte olan, eleştiri tonlamayı bilen, 7-Çalışma ortamına uygun geliştirme yapma potansiyeli yüksek, 8-Takım çalışması yapabilen, 9-Ortak zümre kararları eşliğinde hareket edebilen, 10-Planlı çalışan; plan, rapor, sunum hazırlama becerisi yüksek, 11-Kurumun her türlü faaliyet alanında görev almaya her an hazır, tüm eylem, düşünce ve söylemlerinde proaktif bir çalışan olma potansiyeli yüksek olmak.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Cardiff - Doğanyurt

Sultangazi de tekstil (ihracat) üzerine faliyet gösteren firmamıza deneyimli sekreter aranıyor

3 hafta önce

Garson

Pizzatomato - Doğanyurt

PİZZA TOMATO ÇARŞI ŞUBEMİZDE ŞEF GARSON OLARAK GÖREV YAPACAK İŞİNİ SEVEREK YAPAN/DİSİPLİNLİ/KURUMSAL MARKALARDA GÖREV YAPMIŞ TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞI ALINACAKTIR...

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler