Doğanyurt Elektrik Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bakım Onarım Teknisyeni

Ramsan Makina - Doğanyurt

Rezidans sitenin bakım onarım işlerini yapacak tercihen eml mezunu Mekanik ve elektrik bilgisi olan eleman aranıyor. lojman verilecektir. işyeri Başakşehir / Güvercintepe dedir.

3 ay önce

Yardımcı Eleman

Özkoksallar Makina - Doğanyurt

taş kırma eleme tesisleri yedek parça imalatı yapan firmamıza vasıfsız / vasıflı yardımcı personeller alınacaktır.Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

2 ay önce

Ofis Elamanı

Ofosoft Internet Ve Bilişim Hizmetleri - Doğanyurt

reklam tanıtım web tasarım firmamızda ofis elemanı aramaktayız. ofisteki işleri yönetecek. müşterilerle iletişimde olacak yeni müşteri kazanmak için telefonda müşteri arayacak Bilgisayar kullanabilen diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek ve azimli Tercihimiz 2. öğretim üniversite öğrencisi sabah 9 akşam :4 pazar tatil

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Genosis Biyoteknoloji - Doğanyurt

İzmirdeki firmamıza, aşağıdaki özelliklere göre satış departmanında çalışacak Satış Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Kalite Kontrol (Metal)

Şahin Dizel Oto Bayilik Otomobil Tamiri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Giriş-Çıkış, Kalite Kontrol ve tesviyede çalıştırılmak üzere Tecrübeli veya Tecrübesiz Bayan Kalite Kontrol (Metal) personelleri aranmaktadır.Servis ve Yemek işletmeye aittir.1600 - 2000 TL arası ücret verilecektir.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Korupan Izolasyon - Doğanyurt

çalışma saatleri sabah 8 akşam 6 yemek sgk servis mevcuttur düzenli çalışma arkadaşları aranmaktadır

3 ay önce

Diş Hekimi

Estetica Gentle Dental İth İhr A.Ş. - Doğanyurt

Diş Hekimi aranmaktadır.Türkiye de en az 5 yıl meslek icrası yaptığını gösteren belge veya belgelere sahip olmak,Yüksek öğretim kurulu tarafından yapılan ya da yaptırılan sınavda ÖSYM BŞK tarafından yapılan YDS tespit sınavında 100 üzerinden en az 65 puan almış olmak, ÖSYM ya da YDS tarafından bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak.

3 ay önce

Resepsiyonist

Ceres Hotel - Doğanyurt

Belekte 12 ay kadrolu çalışmak üzere Resepsiyonist aranmaktadır.Lojman imkanı vardır.Çalışma yeri Antalya Seriktir.

2 ay önce

Teknisyen Yardımcısı

Iklim Teknik Servis Hizmetleri - Doğanyurt

BAYMAK YETKİLİ SERVİSİNDE ÇALIŞACAK ÇALIŞMA SAATLERİ KONUSUNDA ESNEK ÜCRET+SGK+YEMEK+YOL ASGARİ ÜCRET VERİLECEK

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Hbs Mimarlik E Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

4. leventte bulunan Mimarlık ofisine; Ofis Elemanı bayan sekreterya aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İnteraktif Danışmanlık Satış Pazarlama Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Türkiye’nin lider danışmanlık kuruluşu İnteraktif Kredi, ruhunda liderlik olan, kendisini sürekli geliştiren, yeri geldiğinde eleştiren, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kendisine yatırım yapmış, tecrübe ve bilgi birikimini ortak hedefler doğrultusunda harcayabilecek yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duymaktadır. İnternot-Kredinin Pusulası ürünümüzün satışını yapabilecek, dinamik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız.Inbound ve outbound olarak bize doğrudan başvuru yapmış müşterilerimizle telefonla görüşücek, İşimizin yapısını ve işleyişini anlatacak ve kredi almaları için gerekli olan yönlendirmelerin yapılmasını sağlayacak.Müşteri Hizmetleri ekibimize İstanbul (Şişli) şubemiz için alım yapmaktayız.Hafta İçi: 08.30 - 19.00Hafta Sonu: Çalışılmıyor.(Tüm kurumsal tatiller dahil.)SGK + Net Maaş + PrimYol Destek Ücreti ödeniyor.Yemek kartı olarak kişiye özel Ticket Kart veriliyor.

3 ay önce

Sekreter / Asistan

Bdk Arıtma Tekn. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ofis ici idari isleri takip edecek ve yurutebilecek Ofis telefon, kargo, banka vb. Isleri yurutebilecek Diksiyonu duzgun

5 gün önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Doruk Çevre - Doğanyurt

A-B-C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI İSTANBUL Tuzla Bölgesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, mevcut projelerimizde görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışabilecek A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranıyor. ARANAN ÖZELLİKLER:, - Tercihen inşaat sektöründe deneyim sahibi, - A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, - MS Office programlarına hakim, - İSG konusunda yasal mevzuata hakim, - Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, - Tercihen askerliğini yapmış olan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu bulunmayan. İŞİN TANIMI: - İSG denetimlerinin yapılması ve bağlı olduğu birime raporlanması, - İSG prosedüründeki uygulamaların projelere etkin şekilde uygulamak, eksikliklerin analizini yapmak,temel nedenlerinin bulunması, - İSG ile ilgili olan süreçleri geliştirmek ve iyileştirmek, - Çalışanlara İş Güvenliği konusunda eğitimlerin verilmesi, - Çalışanların gerekli koruyucu malzemeleri kullanmalarını sağlamak, sürekli olarak kontrolünü yapmak vb ***İLGİLENEN ADAYLARIN SİTE ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.***

1 hafta önce

Servis Hostesi

Güney Akdeniz Seyahat Turizm Ticaret Ltd Şti - Doğanyurt

Şehirler arası Yolcu Otobüsüne Bayan Servis Hostesi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Adeko Alüminyum - Doğanyurt

İŞYERİMİZ AKDENİZ SANAYİ BULUNMAKTADIR. (SERVİS MEVCUT DEĞİLDİR) ALÜMİNYUM RPOFİL ve AKSESUARLARI SATIŞ MAĞAZASIYIZ ÖN MUHASEBE DE YARDIMCI OLACAK TERCİHEN 2 YIL DENEYİMLİ OFİS PROGRAMLARINI KULLANMASINI BİLEN HAFTA İÇİ SABAH 08:00 -18:30 CUMARTESİ 08:00-17:00 ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: BAŞVURACAK ARKADAŞLARIN ULAŞIM SORUNU OLMAYANLAR OLMASINI RİCA EDERİZ !

1 gün önce

Kreş Psikoloğu

Akademi Kreş - Doğanyurt

KREŞİMİZDE HAFTADA 1 YARIM VEYA 2 HAFTADA 1 YARIM GÜN GÖZLEM VE AİLE GÖRÜŞMELERİ YAPABİLECEK PSİKOLOG ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Elektrik Ustası

Alanyalı Elektrik & Elektronik - Doğanyurt

Firmamızın bünyesinde çalışmak üzere belgesi olan Elektrik Ustası aranmaktadır.

2 gün önce

Satış Danışmanı

Ankasis Teknoloji - Doğanyurt

Güvenlik sistemleri üzerine kurmuş olduğumuz firmamızda müşterilerle ilişkisi iyi satış danışmanı alınacaktır bu sektörde çalışmanız şart değildir bununla ilgili eğitim verilecektir zaten. alınan işler karşılığında da maaş+prim olarak yapılacaktır

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Antalyada bulunan OSGBmizde tam zamanlı çalışmak üzere; Satış ve Pazarlama konusunda tecrübeli tercihen B, yada A sınıfı OSGB deneyimi olan İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) aranmaktadır.İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması,Risk analizleri yapılması ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması,Çalışanlara mevzuata uygun İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin planlanması ve eğitimlerin verilmesi,Acil durum planlarının hazırlanması, acil durum ekiplerinin oluşturulması, acil durum tatbikatlarını yapılması,İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların planlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması,İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesiÇalışma ortamı iş sağlığı ve güvenliği saha gözetiminin sağlanması.Çalışma yeri Antalya Muratpaşadır.

2 ay önce

Teknik Ressam

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Savunma Sanayinde çalıştırılmak üzere Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. • Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik Okullarından mezun, • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından mezun, • Teknik veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. • İyi derecede AUTO CAD ve CREO programlarını kullanabilen. • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen. • Talaşlı İmalat veya Sac Metal konusunda min. 2 yıl tecrübeli.(Tercihen savunma sanayinde çalışmış) • Tercihen İngilizce bilen. • Esnek ve yoğun tempolu çalışma koşullarına uyum sağlayabilen. • Teknik resim standartlarını iyi bilen, ileri seviyede teknik resim okuma, anlama, yorumlama becerisine sahip. • Temel imalat bilgisine hakim, • Basit ölçü aletlerini etkin ve hatasız kullanabilen.(Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb.) • Ekip çalışmasına yatkın ve kolay iletişim kurabilen. • Pratik düşünen ve sistemli çalışan. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. • Ankara’da ikamet eden. İŞ TANIMI • İmalat ve montaj resimlerinin prosedürlere uygun şekilde çiziminin yapılması.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler