Doğanyurt Elektrik Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Elektrik Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman

Dragos Denizcilik - Doğanyurt

Uluslararası çalışacak Yolcu Gemisi, Roro Gemisi, Kuruyük Gemileri ve Turistik yatlarda çalışacak Bay - Bayan Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar aranmaktadır.Yüksek Gelir (2.500 - 3.500 TL - Dolar - Euro)En az ilköğretim mezunu ve sabıkası olmayan,Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.Maaş + Mesai + SSK + Yemek + İkramiye + Prim + Sefer Primi + Kalacak Yer Temin Edilir.Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Şakiroğlu Hukuk Bürosu - Doğanyurt

İŞ TANIMI Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet veren ofisimizde, TURKCELL Çağrı Merkezi ekibimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; yasal ve idari takibe düşen borçların tahsilatlarını gerçekleştirmeye yönelik çalışmalar yapacak, telefon görüşmeleri ile tahsilatı en efektif bir şekilde gerçekleştirecek, genç ve dinamik takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 08,30 - 18,00 - Hafta Sonu çalışılmamaktadır. GENEL NİTELİKLER: Tercihen en az Lise mezunu,Benzer bir pozisyonda en az 1 sene deneyimi olan, 20-35 yaşları arasında, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sözlü ikna kabiliyeti gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, İş takibi konusunda titiz ve disiplinli.

3 hafta önce

Doğalgaz Tesisat Ustası

Gökhan Teknik Mühendislik - Doğanyurt

İgdaş yetkili firmamızda doğalgaz tesisatı sıhhi ve pis su tesisatında çalışabilecek nitelikli elemanlar arıyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

En az ticaret lisesi mezunu 30 yaşını aşmamış en az 2 yıl tecrübeli tercihen luca programını bilen Ms office programlarına hakim Sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Fatura girişi yapabilen Tek düzen hesap planına vakıf Düzenli Stok-Cari takibi yapabilecek Günlük,haftalık,aylık raporlamada bulunabilmesi Çalışma saatleri hafta içi 09:00 18:00 Hafta sonu çalışma yoktur.

5 ay önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni aranmaktadır.Alanında yetkin Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Efe Uluslararası Lojistik ve Nakliye - Doğanyurt

Uluslararası lojistik firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere İthalat - İhracat Satış Pazarlama konusunda tecrübeli Uluslararası Satış Elemanı aranmaktadır.Yeni müşterilerin kazanılması ve mevcut müşterilerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli satış ve pazarlama stratejilerinin planlayabilmesi süreçlerinde görevlendirmek üzere danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için İthalat - İhracat Satış Uzmanı Uluslararası Satış Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Mağaza Müdürü

Ösa İletişim Danışmanlık Yayıncılık ve Tekstil Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızin misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda, mağaza satış performansının ve hizmet kalitesinin belirlenen hedeflerin gerçekleştirilmesi amacıyla;Sorumlu olduğu mağazanın satış- stok yönetimi, muhasebe işlemleri, insan kaynakları, halkla ilişkiler ve tanıtım ile ilgili tüm faaliyetlerini planlamak, organize etmek, gerekli kontrolleri yapmak, koordinasyonu sağlamada sorumlu olacak;Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek,Satış ve hedef odaklı çalışmaya yatkın,Ekip yönetiminde başarılı,Analitik düşünme yetkinliğine sahip,Güçlü iletişim becerilerine sahip,Yenilikçe ve değişime açık,Mağaza içi operasyonların yönetilmesinde rol alacak,Bayan Mağaza Müdürü istihdam edilecektir.

4 ay önce

Çırak

Bayraklar Dekorasyon Otel Ekipmanları - Doğanyurt

Showrooma yardımcı Çırak alınacaktır.İş yeri açma - kapama, çay ve temizlik işleri ile ilgilenecek, her konuda yardımcı olacak,

2 ay önce

Türkçe Ve Edebiyat Öğretmeni

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

FEN BİLİMLERİ ETÜT MERKEZİNE DENEYİMLİ TÜRKÇE VE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Windy Car Araç Kiralama - Doğanyurt

Türkiyenin 12 farklı ilinde şubesi bulunan, kurumsal araç kiralama firmamıza çalışmak üzere satış ve teslimat temsilcisi olarak görev yapacak tecrübeli veya tecrübesiz Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Dev 3 Line Gayrimenkul - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde eğitimlerle yetiştirilmek üzere çeşitli departmanlarda personel temini gerçekleştirilecektir.

4 ay önce

Uzman Psikolog

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi - Doğanyurt

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezinde Çocuk-Ergen-Yetişkin-Aile-Çift-Cinsel terapilerinden herhangi birinde gerekli eğitimleri almış ve uygulayabilen, Deneyimli ve alanda hevesli Uzman Psikolog çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Tez Hazırlama Uzmanı

Meta Akademik Danışmanlık - Doğanyurt

İş TanımıMeta Akademik Danışmanlık bünyesinde öğrenci danışmanlığı yapan firmamızda yer alacak freelance çalışan ekip arkadaşları aramaktayız. Öğrencilerin talep etmiş olduğu tez düzenleme, tez yazdırma, makale, ödev, spss programı, ekonometrik programları, mühendislik programları, power point hazırlama, intihal düşürümü gibi taleplerine karşılık herhangi birinde ya da birkaçında yer alabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Aranan nitelikler İstatistiksel (SPSS vb.) ya da ekonometrik (E-views vb.) analizlerine hakim olanlar dışında tutulmaktadır.

4 ay önce

Yemekhane İşçisi

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Doğanyurt

Toplam 12 kişilik ofis ekibine yemek yapmak üzere Yemekhane İşçisi personel alınacaktır. Sadece öğlen yemeği yapılacaktır. Kendine ait mutfağında servis yapacaktır.

5 ay önce

Yardımcı Eleman

Dünya Bilimsel Araşt. Yayıncılık Org. - Doğanyurt

Ofisimize yemek çay ve diğer işleri yapacak dürüst kendini bilen güvenilir yardımcı bayan aramaktayız. Çalışacak kişi sabah 08:30 ile 14:00 Saatleri arasında çalışacak olup Ofis açma ısıtma çay ve yemek işlerini yapacaktır.

1 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Ayhan Metal Pres Döküm San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Otomotiv Yan Sanayiinde uluslararası markalara ürün tedarik eden firmamızda çalışmak üzere Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.Müşteri siparişlerinin alınması, sisteme işlenmesi, üretimin tamamlanması ile ürünlerin müşteriye ulaştırılması için gümrükçü ve nakliye firması ile gerekli koordinasyonun sağlanması vb. ihracat organizasyonlarını takip etmek,Müşteri istekleri ve ihracat işlemleri için gerekli evrakları hazırlamak,Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

2 ay önce

Garson / Komi

Aqua Garden Cafe Restaurant - Doğanyurt

Kılık kıyafet düzenine uyan - disiplinli çalışan Saç , sakal , bakımlı ve hijyen konusunda dikkatli Takım olarak iş bölümüne katılan - uyumlu çalışan Diksiyonu düzgün İkili ilişkilerinde iyi iletişim kurabilen ve güler yüzlü olan Müşteri memnuniyetine önem veren İşi sahiplenen ve sorumluluk alabilen Hiyerarşi düzene uyumlu Mesleki değerlerine önem veren ve bu alanda profesyonel olan ( garson pozisyonu için ) Tuzla ve civar çevrelerde ikamet eden Ve diğer kriterlere uyan herkes bizimle çalışabilir Ücret: online başvuru yapan arkadaşlarla yapılan görüşme sonucu belirlenir . Gece saatlerine kadar çalışan arkadaşlarımız için servisimiz mevcuttur.

4 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Arda Emre Yünük Muayenehanesi - Doğanyurt

Bostanlı'da bulunan tek ünitli butik kliniğimize uzun süre çalışabileceğimiz diş hekimi asistanı arıyoruz *18-25 yaş arası *Bayan *Sigara Kullanmayan *Hijyene, çapraz enfeksiyon önleme kurallarına ve insan ilişkilerine önem veren *Deneyimli/Deneyimsiz Başvurular fotoğraflı CV ile yapılacaktır

2 ay önce

Grafik Tasarımcı

Age Ajans Yazılım Ve Danışmanlık - Doğanyurt

* En Az Lise Mezunu (Tercihen Üniversite Grafik Bölümü Mezunu) * Giyimine Özen Gösteren * Grafik Konusunda En az 3 Yıl Deneyimli ve Çizimleri Hızlı Çıkarabilen * Photoshop, Corel Draw, illustrator Progrmlarından En Az İkisine Hakim * Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu * Yaptığı İşi Gerçek Anlamda Seven Arkadaş İstiyoruz.

1 ay önce

Satış Elemanı

Dekta Mühendislik Çadır Branda Inşaat - Doğanyurt

Uluslar arası ilişkiler bölümü lisans mezunu, Seyahat engeli olmayan, dış ticaret yazışma kurallarını bilen, İngilizce okuma-yazman ve konuşma iyi derecede bilen, Ofis programlarını kullanabilen, Başakşehir ulaşım sorunu olmayan, kişisel başarı ve hedefleri olan elemanların başvuru yapmalarını rica ederiz. Aktif araç kullanabilen elemanlar tercih sebebidir.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler